Praca w centrali Orsay, czyli Ordipol Sp. z o.o. w Bielanach Wroclawskich to dla mnie juz na szczescie przeszlosc. Niestety duzo wydaje na psychologa, zeby odzyskac wiare w siebie, ale po efektach widze ze warto. Jedyne plusy: karnety sportowe, jezyki obce, stolowka, elastyczny czas pracy, opieka medyczna, ubezpieczenie na zycie. Jesli lubisz ciuszki Orsay, mozesz je kupic w sklepie dzialajacym przy centrali w czwartki i piatki od 11-14.00 ponizej kosztow zakupu z Chin: od 7 do 15 zl (spodnie, bluzki, spodnice, sukienki, dodatki), 20 zl za plaszcze letnie, 40 zl za plaszcze zimowe. Do konca 2009 r. mozna bylo kupic to jeszcze taniej (bez podatkow) na tajnych wyprzedazach w magazynie. Jesli mieszkasz w okolicy Wroclawia, to pewnie wiesz o tym, bo wszyscy o tym wiedza i moze korzystasz:) Fajni ludzie: dzial IT i tylko dzial IT. Moze dlatego, ze pracuja tam sami mezczyzni. Szacun dla szefa dzialu. Poza tym przerazajacy mobbing, wykwintne znecanie psychiczne. Najlepszym przykladem jest dzial personalny, ktory powinien przodowac w przestrzeganiu prawa. Kazdy dzial jest bardzo maly, od 2-8 osob, pion do 30 osob. Kazdy pracownik ma swojego leadera badz 1 leader przypada na 2 pracownikow. W firmie wiekszosc osob to leaderzy, menedzerowie i kierownicy (jedni oficjalnie i formalnie-na papierze, inni rzadza oficjalnie i nieformalnie), ktorzy w pracy maja bardzo duzo wolnego czasu i robia z nim co chca (z podwladnymi wlasnie) z tych nudow. Wysoki stopien kumoterstwa i niestety braku wiedzy fachowej na tych odpowiedzialnych stanowiskach. Pracownicy otrzymuja zakres pracy ponad mozliwosci zrealizowania wszystkiego w 8 godzin. Sa poniewierani i zastraszani w dosyc sprytny sposob - kazdy w koncu sam zaczyna wierzyc, ze nie nadaje sie nawet do sprzatania. Okres rozliczeniowy czasu pracy w firmie wynosi 3 miesiace i daje ogromne mozliwosci pracodawcy. Wykonuje sie tu ogromna ilosc nadgodzin (sposob pracownika na zmniejszenie [usunięte przez moderatora]-zrobisz swoja prace), za ktore nikt nie otrzymuje zaplaty. Jesli ktos zastanawia sie nad praca w tej firmie, niech sam podejmie decyzje. Nie namawiam, nie zniechecam. Dla mnie to przeszlosc.