Opinie o Orsay (Ordipol Sp. z o.o.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ordipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordipol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordipol Sp. z o.o. w Wrocław

@anulka

Ktoś z byłych pracowników wysyła CV do Orsay? ???? widziałam że będą na nowo otwierać sklepy w 3 lokalizacjach i szukają na nowo osób do pracy

Gosia

Jedyny benefit to zniżki na ubrania, których ceny obecnie powalają, nie to co jakosc... W ostatnich latach pozbyli się nawet motywacji w formie premii od czegokolwiek. Zmiany najlepiej w pojedynkę jeśli jest to mały sklep, ew. Zahaczasz z kimś o 2-3h. W większych sklepach również braki w personelu tak by wszystko miało ręce i nogi. Polecam poczytać też starsze wpisy, niestety nie są to bajeczki.

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: asystent sprzedaży w mieście Gliwice. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

@anulka

Danka
@@anulka

Ooo...ja chciałam do nich kiedyś aplikować i może bym jednak wróciła do tego pomysłu,, ale nie widzę tych ofert pracy, gdzie je znalazłaś i podasz w jakich lokalizacjach będą te sklepy oraz ilu pracowników szukają?

Anulka
@Danka

Pracuj pl wystarczy wpisać Orsay

Grzesio
@Anulka

Właśnie widziałem że szukają kierownika sklepu w kilku lokalizacjach. Serio żeby się dostać trzeba załatwiać zaświadczenie o niekaralności? Spotkałaś się z czymś takim bo w ogłoszeniu dają to jako wymóg.

Gosia
@@anulka

Nigdy w życiu. Niech swoje stylistki wielkie znów zatrudnią. Ceny kosmiczne, płaca marna i robisz za trzech.

@Gosia

Marna to wiesz ile teraz płacą? Stawka jest minimalna czy jednak wychodzi więcej? Tak mało osób jest na zmianie że robi się za trzech pracowników? Ty miałaś tyle roboty jak tam pracowałaś?

Gosia Nowy wpis

Na pewno nagle nie zaczną dawać więcej niż do tej pory. Za najniższą krajową praca w takich warunkach to żenada, chyba, że ktoś wie komu i gdzie trzeba wejść albo posmarować to robić nie musi bo wstydu nie ma.

@Gosia

O jakich warunkach piszesz? Za dużo roboty na jedną osobę czy masz na myśli też zaplecze socjalne? Jest słabe czy dają coś dodatkowo do wypłaty? Chodzi mi o benefity.

Gosia Nowy wpis

Aaa

Jak na nowo zaczęli funkcjonować pod nieco inną nazwą (łączoną) to wiecie, czy jakaś praca dla pracownika fizycznego na umowę by się znalazła? Interesuje mnie najbardziej na magazynie. Znalazłem jakąś starą ofertę i pisali, że są dwie zmiany. Jak jest teraz? W ogóle zarobki na start wyższe niż najniższa krajowa? Chętnie się trochę dowiem :D

Sylwia

Witam. Czy komuś udało sie odzyskać pieniądze za zwrocone towary czy tylko bon do wydania w Orsay?

@Sylwia

A gdzie można się zwrócić o pieniądze za zwrócone towary?

@Słonko

Pieniędzy niestety nie zwracają, jedynie w formie kodu na zakupy u nich w sklepie. Należy wysłać e-mail pod adres info@orsay.pl wraz z dokumentami potwierdzajacymi zwrot zakupów.

@Sylwia

Sylwiu, bardzo dziękuję za odpowiedź :) Czy Tobie udało się otrzymać taki kod i go zrealizować? Serdecznie pozdrawiam

@Słonko

Tak dostałam taki kod. Jeszcze nie zrealizowalam, mam czas do końca marca. Kontakt bardzo dobry pod tym e maila. Widać że nowej spółce zależy na polubownym rozwiązaniu sprawy.

@Sylwia

Już napisałam i czekam na odpowiedź. Wystąpiłam o zwrot środków, zobaczymy czy zaproponują mi również ten kod.

@Słonko

Można prosić maila na który można się kontaktować w celu odzyskania pieniędzy za zwrócone towary?

@Słonko

Cześć, również otrzymałam taki kod, problem w tym że nie działa, napisałam więc maila do Orsay, jednak już odpowiedzi nie otrzymałam z wyjaśnieniem,czy korzystał ktoś z tego kodu?

Ja go wprowadziłam aby tylko sprawdzić czy odejmie się kwota od zamówienia, niestety, zastanawiam się jak będzie u innych.

@Ania

Wprowadziłam kod i również kwota nie została zrabatowana, ale wyszedł komunikat, że mogę użyć tylko jednego kodu. Później spróbowałam zamówić coś bez żadnej zniżki i wtedy rabat wskoczył. Z tego wynika, że należy coś kupić w cenie regularnej co raczej jest mało opłacalne przy tych cenach.

Słonko

U mnie jest tak samo. Niestety kod zawsze można wpisać tylko jeden. Natomiast zaskoczyły mnie wysokie koszty wysyłki.

@Słonko

Tak wiem, ze kod można wpisać jeden. Myślałam, że to będzie raczej taki bon znizkowy który wprowadza się w ostatnim kroku aby obniżyć cenę. W sumie cieszę sie, że w ogóle coś można bylo odzyskać bo już te pieniądze spisałam na stratę

@Sylwia

No tak to powinno być. Ja też się cieszę, bo już zostawiałam ten temat. Jedyny problem to, że muszę jeszcze do tego interesu dopłacić chcąc mieć darmową wysyłkę a wymianę czy zwrot racze sobie darować.

@Słonko

Dlatego zamówię rzeczy na mniej wiecej równowartość bonu, zaplacę przesyłkę i będę się modlic, żeby zamówione rzeczy w końcu na mnie pasowały ???? bo rowniez nie uśmiecha mi się płacić kolejny raz za zwrot.

@Sylwia

Wysyłka kosztuje 29 zł, to ja się decyduję jednak dopłacić. Trzymam kciuki i daj znać jak Ci poszło :))

Renata
@Sylwia

Od maja 2022 r. Czekam na zwrot pieniędzy za wysłany towar:( ((( i niestety . Czy ktoś ma tak jak ja?

Agnieszka
@Renata

jestem w tej samej sytuacji, wysłany towar, maile a pieniędzy nadal nie zwrócono :(

@Renata

Żeby odzyskać chociażby kod na kolejne zakupy należy wysłać e-mail pod adres info@orsay.pl wraz z dokumentami potwierdzajacymi zwrot zakupów. Orsay przekaże wówczas kod o równowartości zwróconego towaru. Pieniędzy niestety nie zwracają.

@iza
@Renata

Też nie otrzymalam pieniędzy za zwrócony towar. Masa jest ludzi w podobnej sytuacji bo już takie wątki były zakładane. Że też nie ma na nich bata...

Kierownik Sklepu

Pierwszy etap to była rekrutacja grupowa. Selekcja została przeprowadzona jawnie. Następnie każda z dziewczyn czekała na rozmowę indywdualną - która trochę trwała (ok 40 min każda) a było nas 6 - wyobraźcie sobie ile czasu trzeba czekać. JA czekałam ponad 2 godziny.. totalna porażka współczuję dziewczynom, które wchodziły ostatnie.. bo mi się już odechciało. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim - widać jak szanują czas człowieka. Przykre

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
...

Czy ktoś wie z kim kontaktować się w sprawie pitu ? Do tej pory nie dostałam i nie mam jak się rozliczyć

Czy komuś zdarzyły się nadgodziny w Orsay (Ordipol Sp. z o.o.)?

Kelly

A coś wiadomo co dalej z firmą? Zateudniają na nowo?

Syndyk
@Kelly

Tak. Demontażystów systemów regałowych i sorterów.

Kelly
@Syndyk

Ale widzę że strona orsay.pl powróciła na nowo. Kto przejął to wszystko?

mat

pracownicy@ordipol@iba.net.pl Na ten adres email podany przesz szanowną panią(usunięte przez administratora) pracownicy mogą pisać PROŚBĘ o wysłanie ich PITA

Lego
@mat

Mogę prosić o zweryfikowanie tego adresu kontaktowego. Wpisuje ten adres email, ale nie chce mi go wysłać, pokazuje komunikat, że jest błąd w adresie. czy ktoś miał problem z wysłaniem czy to tylko ze mną nie chce ten adres współpracować ? ;)

Witam. Jestem na wychowawczym i wczoraj dostałam jakieś śmieszne pieniądze od firmy z tytułem wynagrodzenie 31.07.2022 a przecież ja nie byłam w pracy i kwota to prawie 600zl

Amyamy

U mnie dokładnie to samo!! Z tym ze jestem na macierzyńskim a nie wychowawczym

Qna

A wiesz może kiedy jakieś wypowiedzenia i umowy?

A

Hej. W sierpniu dostałam rozwiązanie umowy z zachowaniem trzymiesiecznego okresu wypowiedzenia tj do końca listopada. Wcześniej przebywałam na urlopie wychowawczym. Czy jest jakaś możliwość, aby skontaktować się z tą kancelaria? Do kogo zwrócić się o wypłatę zaległego urlopu ?

Stefan
@A

A tak z ciekawości jakieś uzasadnienie rozwiązania umowy od pracodawcy dostałaś? Może to z uwagi na ten urlop wychowawczy albo jakieś cięcia przez inflację ?

Słonko

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze za zwrócony towar?

Anula
@Słonko

Wątpię, wiem że było bardzo duzo klientów, wiele osób kierowało sprawę na drogę sądową, jednak nie wiem jak dalej się to potoczyło i czy osoby te odzyskały pieniądze, ja do dnia dzisiejszego nie dostałam nic, taka firma, a skończyła w ten sposób.

Pasikonik
@Słonko

Od czerwca czekam na zwrot pieniędzy za oddany towar. Sprawę do Sądu zgłosiłam. Cisza...

Ciężka sprawa już z sądem, bo firma nie istnieje, a masa zarządzl syndyk, niestety mam ten sam problem, bardzo wiele osób straciło pieniądze, od kwietnia przestali zwracać kasę za ubrania, moim zdaniem można próbować kontaktować się z syndykiem.

@Ania

Pieniędzy nie zwracali a ubrania dalej sprzedawali? A zgłaszałaś sprawę do syndyka i gdzie go znaleźć?

@Słonko

Cześć, dokładnie tak, znalazłam na forum telefon i adres e-mail do Syndyka, postaram się odszukać i napisać

Hej, na tego maila można przesyłać prośbę gdy chcesz otrzymać PITa elektronicznie (trzeba to napisać w mailu albo wyrazić zgodę). Wszystkie PIT-y będą wysyłać dopiero w lutym, napisali "w ustawowym terminie", więc pewnie o to chodzi :)

Katie

Hej, ma ktoś może jakiś kontakt do syndyka który zajmuje się ordipolem albo jakiś kontakt z Ordipol?

@Katie

Syndyk to Kamil Hajduk z kancelarii restrukturyzacyjnej na łąkowej we wrocławiu

Anula

I niestety do dziś brak pieniędzy za zwrócony towar, bardzo wielu klientów zostało zwyczajnie (usunięte przez administratora) oczywiście wiedziałam że syndyk zarzadza masa, ale myślałam że uda się odzyskać pieniądze.

Maddy

Czy ktoś posiada jakiś namiar na kogokolwiek w Ordipol? Nie dostałam wypowiedzenia, więc odprawy także, bo firma jest w restrukturyzacji, a ja w ciąży więc jestem "chroniona" Ostatnie pieniądze otrzymałam w maju, od tamtej pory nie opłacają również moich składek...

Wicky
@Maddy

Jestem w takiej samej sytuacji… po prostu brak słów!!

Ewelina
@Maddy

Daj znać czy się coś dowiedziałaś bo ja tam samo a do centali się nie da dodzwonić?

@Ewelina

Zgłaszam sprawę do pip

Mam taką samą sytuację

@Maddy

Ja już zgłosiłam ale też zero odpowiedzi, centrala dalej milczy jak urodzę to nawet nie wiem kogo poinformować...

@E

Dowiedziałam się, że niby do jutra najpóźniej ma zapaść decyzja czy wypłaca nam NASZE pieniądze. Łaski nie robią... Radzę skontaktować się z zusem, ja się niestety nie mogę dodzwonić póki co. Może oni przejmą wypłatę świadczeń. Oby piekło pochłonęło cały ordipol!

@Maddy

Ja dzwoniłam do Zusu w zusie mi powiedzieli ze to i tak musi pracodawca zlecić zusowi wypłatę świadczeń... A na chwilę obecną nic do Zusu nie wplenelo..

@E

Co za kraj... Jak można dopuścić do takiej samowolki!

@Maddy

Masakra! A z kim udało Ci skontaktować?

Z payrollem,

Aaa
@Maddy

@Maddy a mozna wiedziec skąd wiesz tzn od kogo się dowiedziałaś? Nie można tam uzyskać żadnej odpowiedzi, każdy tam albo milczy, albo kłamie.. a kasy za czerwiec jak brak, tak brak..

@Aaa

Nie chcę się zniżać do ich poziomu bo zaraz będą pyszczyc o rodo, w każdym razie ta osoba także kłamała. Nadal cisza, kasy brak...

@Maddy

Hej Mam podobną sytuację z tym że jestem na urlopie macierzyńskim. Jestem ciekawa jak potoczą się później Nasze losy...Czy w ogóle dostaniemy świadectwa pracy skoro teraz kontaktu z firmą żadnego nie ma ????

@E

A można samemu zgłosić się do ZUS czy to jednak FIRMA musi Nas zgłosić jeśli chodzi o przejęcie wypłat?

@Qna

Właśnie musi firma zgłosić, można iść do Zusu ale i tak Zus musi sprawdzić dlaczego nie został wypłacony zasiłek i będzie się kontaktować z firmą, dlatego w zusie powiedzieli ze najlepiej samemu się kontaktować z firmą. Ja mam nadzieję że wkoncu wypłaca nasze pieniądze!!

@Maddy

Witam ja jestem od 22 maja na macierzyńskim, w maju wpłynęły mi ostatnie pieniążki. Dzisiaj jadę do zusu się dowiedzieć czy firma przekazała mnie zusowi czy nie. Można wiedzieć z jakiego regionu jesteś?

@E

@E A Pani jest na macierzyńskim czy w ciąży? Aż strach pomyśleć co później może Nas spotkać ????

@Qna

Ja jestem w ciąży ale już końcówka i nie wiem co dalej bo z firmą zero kontaktu.. Brak slow

@Aneta

I co ciebie powiedzieli w zusie?

EWela
@Maddy

tez zgłaszałysmy do PIP juz 1 lipca i zero odpowiedzi z ich strony również....takze chyba sie pomocy od nich nie doczekamy

@Aneta

@Aneta ja urodziłam pod koniec czerwca i dowiedziałam się że nie zgłosili mnie,bo wciąż jestem osobą aktywną. Jeśli firma będzie niewypłacalna to dopiero przejmie Nas ZUS...

@Qna

A to dostałaś wypowiedzenie? To na to wygląda że dalej mamy czekać?

@Qna

A dokumenty masz złożone o macierzynski udało Ci się dodzwonić do firmy?

@E

@E złożyłam odpowiedni wniosek do firmy, nie dostałam wypowiedzenia. Pewnie wyślą jak firma całkowicie upadnie (podczas macierzyńskiego jesteśmy chronione)

@Qna

Acha a to udało Ci się dodzwonić do firmy.

Można na priv?

@E

Jak można się z Panią skontaktować?

@Maddy

I jak sytuacja? Ja od maja na macierzyńskim i wtedy dostałam normalnie pieniążki a w czerwcu jak inni już nie. Byłam w zusie sprawdzić i za czerwiec mnie opłacili ale kasy od nich nie dostałam dopiero jak wszedł syndyk. Zobaczymy co będzie z lipcem. Pisałam na payroll i dostałam odp że poszło z firmy pismo do zusu w mojej sprawie i czekają na informacje zwrotną. Zobaczymy co dalej. Jak kasa za lipiec nie przyjdzie na czas to znowu pojadę do zusu się dowiedzieć czy napewno poszło pismo w mojej sprawie.

@Aneta

Ja za czerwiec dostałam kasę z wielką łaską, zaraz po interwencji zus. Rano telefon od zusu, zadali kilka pytań i powiedzieli, że ok wobec tego kontaktują się z firmą. Popołudniu otrzymałam email że pieniążki będą jutro na koncie i że przekazują dalsze płatności do zusu...Pieniądze wpłynęły, ale zastanawiam się co z lipcem. Jeżeli rzeczywiście płatności przejął ZUS to wypłata nastąpi w tym samym terminie czy wypłacają do 10go? Czy jeszcze jakoś inaczej... W sumie to nie wiem nic. Firma zero kontaktu, umywają rączki.

@Aneta

Cześć ja w takiej samej sytuacji daj znać czy dostałaś przelew za lipiec?

Karola
@Maddy

Mogę prosić o kontakt ? Ta sama sytuacja !

@E

widzę, że nie odpowiedziała ale ciekawa jestem jak u Ciebie?

@Karola

niekleje@gmail.com pisz, może coś pomogę

Dostałam wypowiedzenie, z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia liczonym od wrzesnia. Wszystko ładnie, nawet dopisali, że po ostatnim wynagrodzeniu tj za listopad otrzymam należną odprawę. Ok... Tylko jakiego wynagrodzenia? Od czerwca, oprócz tych "omylkowych" 500zl nikt mi nic nie zapłacił. Podobno prz kazali płatności do zusu to co oni mi tu pierdziela? Napisali tak żeby ładnie brzmiało?

@12345

Tez dostałam wypowiedzenie, ale co to za tekst, ze w trakcie wypowiedzenia mam wykorzystac zaległy urlop skoro jestem na macierzyńskim? Muszę tam zadzwonić

@12345

Hej. Ja byłam dzisiaj rano w zusie u siebie bo dostałam pisemne potwierdzenie przyjęcia wniosku o macierzyński. Sprawę macierzyńskiego przejął już zus we Wrocławiu i sprawdza dokumenty. A wynagrodzenie za lipiec dostanę przelewem 22.08 z ZUSu, za ten okres zanim dziecko urodziłam(czyli od 1.07 do 24.07) czyli wam pewnie też w tym czasie wpłyną pieniądze za lipiec. A wypowiedzenia nie dostałam...

@Amyamy

Nie wiem czy mamy o co tu walczyć, tzn o co to jest bo ekwiwalent byłby niezły, ale czy jest opcja. Też mnie to zdziwiło, ale przy upadłości jednak mają trochę więcej prawa.. Daj znać jak się czegoś dowiesz.

@12345

Ja również dostałam takie wypowiedzenie i jak zadzwoniłam zapytać czy oprócz tej odprawy coś dostanę to powiedzieli ze nie tylko koniec listopada ta odprawę która mi się należy. Jestem na wychowawczym

@Kamilajka

Ok, jednak mam też wypowiedzenie. Również z informacją że mogę wykorzystać urlop, więc pewnie za niego nie zapłacą.

@Kamilajka

Zastanawia mnie tylko jak można wykorzystać urlop przebywając na l4/urlopie macierzyńskim czy wychowawczym. No nie da się... Jakby w świetle prawa trochę niewykonalne.

Gho
@Maddy

No właśnie, telefon do pip chyba trzeba wykonać

@Maddy

No dokładnie. Nie mamy przecież możliwości wykorzystać urlopów wypoczynkowych..

@Maddy

Ja też dziś otrzymałam wypowiedzenie, dajcie znać co robicie odnośnie tych urlopów czy gdzieś to głosicie?

E

To co z tymi urlopami będziesz to gdzieś głosić?

@12345

Ja też dostałam dzisiaj wypowiedzenie. Może by utworzyć jakąś grupę na whatsappie i tam się kontaktować jak któraś się czegoś dowie?

Jestem za :) będzie duzo wygodniej na whatsup, mój nr 725360671

@Kamilajka

I ja chętnie się dołączę :)

@Amyamy

Daj znać jak się czegoś dowiesz,a tak w ogóle gdzie będziesz dzwonić?

Dołączę

@Kamilajka

Mój to 730154587. Podam Wam tam numer gdzie dzwonić żeby wszystko Wam powiedzieli

Tez dołączę :) mój nr 785746033

K
@Amyamy

A czy któraś z Was się orientuje z kim można się skontaktować w sprawie świadectwa pracy?... niedługo kończy mi się macierzyński a jeszcze nie dostałam ani wypowiedzenia ani świadectwa

@K

Do teraz wciąż nic?

Qna

Może nie zostaniemy pokrzywdzeni i wypłaca wszystko od urlopów po odprawy ????

No nie zaszkodziloby

Ciekawa

Ciekawe, czy pracowników też orzejęli?

@Ciekawa

Kto miał ich przejąć?

Ktoś

czy wszyscy mają dobrze ściągnięte składki w ZUS? Bo na fiszce mam dużo więcej a na zusie 176 zł? Ja się pytam bo za maj i czerwiec nie ma nic na e pacjencie! Ciekawe czy zosty zapłacone??? Ktoś sód orientował może?

Maddy

Ej a może to odsetki za opóźnienia w przelewach za czerwiec??? Nie wiem tylko czy są identyczne nasze przelewy, u mnie żadna tajemnica 585.04 zł kwestia też kto jaka pensje otrzymuje.

@Maddy

To u mnie kwota identyczna, ale nie wydaje mi się, żeby to były odsetki, bo w tytule jest napisane wynagrodzenie 31.07

@Maddy

Ja taka sama kwotę dostałam..

@Amyamy

No to totalnie nic nie rozumiem... A już poczułam się mniej zagubiona choć na chwilę

@Maddy

Z tego co wiem to został Im jakiś socjal który podzielili na tych na urlopach i l4 w ciąży i wypłacili każdemu taka sama kwote

@Amyamy

Na temat wyowiedzen i odpraw nic nie wiem tylko tyle ze syndyk jest już na magazynie

Ktoś

Syndyk na razie jest w magazynie. Na magazyn się wdrapie, jak już wszystko w magazynie policzy i będzie chciał dach zobaczyć. Fama głosi, że syndyk też jest w biurze, więc obszarem swoich zainteresowań objął całą firmę. Łącznie ze sklepami. Jak syndyk wszystko zinwentaryzuje, to zacznie się sprzedaż majątku upadłej firmy.

E

A ciekawe co będzie z naszymi odprawami?

@E

No właśnie, odprawy i zaległe urlopy, ja zaszłam w ciąże po ciąży wiec tego urlopu mam naprawdę dużo i nie odpuszczę tego

@E

Do końca sierpnia napewno każdy dostanie wypowiedzenie przesłane listownie i odprawy zgodnie z przepisami. Tak powiedział syndyk

E

Acha a skąd masz takie informacje? A zaległe urlopy też wypłaca?

Amyamy

Właśnie a co z urlopami?pewnie nie zdradzisz skąd info?

@Amyamy

Nieważne skąd,ważne że coś stąd się można dowiedzieć :))

@Amyamy

Zadzwoniłam do osoby która zajmuje się teraz magazynem i stad informacje

@Maddy

@maddy @ja Czy Któraś z Was dostała już pieniądze z Zusu??

Dlaczego z ZUS?

@Qna

Jeszcze nie. Nadal czekam na wynagrodzenie za lipiec,ale Pani w zusie uprzedzała ze to może zająć do 60dni

Kamilajka

Bo od 1.07 zus przejął wszystkie zasiłki. I w sprawie chorobowego, macierzyńskiego trzeba się z nimi kontaktować.

@Kamilajka

Ciekawe czy dosteniemy w podobnym czasie czy będą jakieś rozbieżności

@Qna

Ja też jescze nie otrzymałam wynagrodzenia za lipiec..

Maddy

Dostałam jeszcze pismo, że moja sprawa zostaje przeniesiona do oddziału ZUS we wrocku bo tam jest siedziba "płatnika" i tyle... Wniosek o macierzyński mam wobec tego kierować od razu do zusu???

@Maddy

Hej. Ja dzisiaj rano byłam u siebie w zusie zgłosić macierzyński i pani normalnie przyjęła ale też uprzedziła ze moja sprawa będzie zajmował się zus z Wrocławia. A co do wynagrodzenia zaległego za lipiec sprawdzila że firma wysyłała dokumenty 22lipca i mają łącznie 60dni na rozpatrzenie i wypłatę.

@Kamilajka

Ja tak samo jak ty a dostałaś dziś przelew z firmy?

@E

Ja dostałam jakaś śmieszną kwotę,Ktoś wie co to może być?

@Maddy

Od Kogo dostała Pani pismo?

@Qna

Ja wlasniee tak samo pisalam do cenrsli co to za przelew ale zero informacji..

@Qna

Ja myślałam że to jakiś urlop wypłacili ale to się chyba też nie zgadza więc nie wiem o co chodzi z tą kwota

@Qna

Od siedziby ZUS w Wałbrzychu gdzie dotarło moje zgłoszenie o nieprawidłowościach w tej firmie...

@E

Też dostałam dziwny przelew. Nawet jeśli miałaby to być pensja za dni zanim zgłosili płatności do zusu to mało... Informacje od firmy łaskawie dostałam 18.07 że BĘDĄ zgłaszać do zusu, więc 500zl za pół miesiąca to jakiś żart.

@Maddy

A mnie dopiero poinformalowali że mnie zgłaszają do Zusu jak już urodziłam czyli 19.07 no właśnie.. A do centali już się nawet nie można dodzwonić ciekawe kiedy te wypowiedzenia wyślą.

@E

Też dostałam taki dziwnie mały przelew..

@E

@E centrala pracowała bodajże do końca lipca. Czy przelew zaczyna się od cyfry 5?

Tak, u mnie też się zaczyna od cyfry 5

Właśnie, tak właśnie tak

@E

Ciekawe gdzie teraz można się dowiedzieć co to za money...

@Qna

Pani Tez dostała pieniądze wczoraj?

@Qna

Ja jestem na wychowawczym i taka śmieszna sumę dostałam z konta pracodawcy właśnie

@Qna

No właśnie pisam do centali co to za pieniądze no ale tam raczej nikt nie odpisze..

@Qna

A ciekawe kiedy dostaniemy wypowiedzenia i jakieś odprawy..

@E

Wiem ze syndyk juz jest na magazynie właśnie

Dopiero jak będzie upadłość

@Kamilajka

A jaki dokładnie wniosek założyłaś w zusie o macierzyński?? Bo na ich stronie jest tego mnóstwo i szczerze to nie wiem co wybrać i czy coś załączyć??

@Maddy

Ja byłam osobiście w zusie i pani mi dała do wypełnienia, nie pamiętam oznaczenia. Dodatkowo potrzebowała dowód osobisty i akt urodzenia dziecka.

Jacek

hej, słyszałam że kasa będzie dzisiaj na koncie.

@Jacek

Cześć, czy masz może informacje co z pieniędzmi za zwrócone zamówienia, jest bardzo wielu klientów którzy nie dostali swoich pieniędzy od kilku miesięcy.

@Ania

I co, do teraz cisza względem tego?

Maddy

Jak u was sytuacja? Ogłosili ta upadłość? Dostaliscie wypowiedzenia? Co z odprawami, wypłatami za zaległe urlopy i świadectwami pracy?

@Maddy

Hej. Jestem w tej samej sytuacji co Ty. Nie mam wypowiedzenie ani świadectwa, a kilka dni temu urodziłam dziecko. Jak wyjdę że szpitala to dowiem się w zusie. Dostałam z firmy tylko info ze zasiłki od 1.07 przejął zus. Podaje email do kontaktu jakbyś chciała kamilajka123@gmail.com

@Kamilajka

Cześć ja tak samo ani wypowiedzenia ani świadectwa pracy i też dopiero co urodziłam więc ciekawe co z wypłata za lipiec daj znać jak byś się czegoś dowiedziała.

@E

Ja również nie dostałam wypłaty za lipiec,jestem na macierzyńskim od czerwca

@Qna

Ja też jeszcze nie otrzymałam. Podobno firma wysłała pismo aby mnie zgłosić do zusu i czekaj na odp, ale chyba sama się tam przejadę żeby sprawdzić czy aby napewno. Ostatnio też byłam jak za czerwiec nie dostałam i Pani powiedziała, że za czerwiec miałam składkę opłacona z firmy więc oni powinni za czerwiec wypłacić i dostałam dopiero po tym jak syndyk wkroczył.

Zuzia

Tam już nikogo nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Ordipol Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ordipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ordipol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ordipol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ordipol Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ordipol Sp. z o.o.