Opinie o Orsay (Ordipol Sp. z o.o.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ordipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordipol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordipol Sp. z o.o. w Wrocław

(usunięte przez administratora)niestety jestem w tej samej sytuacji, firma (usunięte przez administratora) klientów, zostałam bez pieniędzy i ubrań, będzie ciężko odzyskać pieniądze,chyba tylko draga sądową.

Magda

Pracowałam przez ponad 7lat w Orsay, byłam na każde zawołanie, w ciągu 7lat wzięłam l4 może 3razy... I to kilku dniowe. Podczas gdy ogłoszono że firmy już nie będzie, w okresie wypowiedzenia cały nasz team pracował do ostatniego dnia czerwca, chciałyśmy być uczciwe wobec firmy, jest mi bardzo przykro że firma teraz nie jest uczciwa wobec mnie i mojego zespołu, nie tylko mojego całego teamu Orsay! Brak wypłaty za czerwiec! Ludzie mają kredyty, rachunki, czynsze to zapłaty, za co to mają zapłacić? Sprawa oczywiście jest zgłoszona do IP Wrocław. Firma nie jest w stanie upadłości, więc dlaczego nie chcecie nam wypłacić zaległych wypłat?

@Magda

Proponuję pozywać zarówno firmę, jak i PROKURENTOW (sprawdzcie w KRS) o odszkodowanie z tyt. DYSKRYMINACJI, ponieważ ktoś podjął taką decyzję, że jednym zapłacimy za czerwiec a innym nie..a kasa jest, skoro jest mowa o wypłatach zaliczek za VII.2022 pracownikom którzy zostają w pracy na lipiec.. I dobrze ktoś zauważył, ORDIPOL póki co nie jest w upadłości..

Prokurenci mają gdzieś, powyjeżdżali sobie na wakacje. Chociaż oni akurat się nie mają czym martwić, pewnie sobie wynagrodzenia załatwili, a ludzi którzy zostali z groszami na koncie mają gdzieś..

Katia
@Magda

Jeśli ordipol nie zapłaci mi za miesiąc czerwiec mojej wypłaty idę do sądu pracy !!!!!!!wszystko opowiem tam szczegółowo co i jak w tej firmie się dzieje!!!!!!

Ciekaw jestem skąd wezma pracowników do pracy w Magnicach !jak wszyscy wkoło wiedzą że nie zapłacili ludziom wypłat a wiadomo kto tam będzie rządził!

S

A co ma być w Magnicach?

Alexa
@S

Ma być 2gi ordipol tylko z rozszerzona dzialanoscia i zmieniona nazwa;)

Nemployer
@S

Ceva logistcs Kierownicy, leaderzy wszyscy tam poszli pracować. Współczuję pracownikom którym przyjdzie z nimi pracować

Renata
@Nemployer

Oh a wielkie stylistki zostawili na pastwe losu

@Renata

Jakie stylistki?

Renata
@Magda

Gwiazdy które królowały na kmk

Aneta
@Magda

Witam, ja pracowałam tam od marca 2018, od maja br jestem na macierzyńskim, można na priv?

E
@Aneta

Dostajesz pieniądze na macierzynskim?

Qna
@Aneta

@Aneta dostaje Pani macierzyński? Ja urodziłam w czerwcu i do tej pory nie jestem zgłoszona w Zusie

Agata
@Magda

7 lat długo… jak z tymi wypłatami? Zwrócone zostało to wynagrodzenie czy w dalszym ciągu nie?

@Agata

W dalszym ciągu nic, sprawa zgłaszana do IP jeśli dziś nie dostaniemy wypłat, sprawa będzie zgłoszona do prokuratury, nasze wypłaty zostały wstrzymane bezpodstawnie.

Tak

Byly pracownik
@Magda

Ważne ze pani Agnieszka Pete....r dostała kase . Nie ważne ze dla pracowników nie ma . Musiało starczyć dla tych co w biurze siedza. Ciul z robolami z magazynu . Nie ważne ze kasa mala byla a wymagania jak byś zarabiali tam 4 tysiące. Porazka . Orsay dno kompletne . Czas Magnice teraz . Ciekawe ile czasu im zajmnie zeby kolejna firmę doprowadzić do upadłości?? ...

Wielu klientów nie otrzymało zwrotu za zamówienia od 3 miesięcy, sama czekam na zwrot MOICH pieniędzy z dwóch zamówień, czy ktoś zna adres Orsay, aby skontaktować się z tą firmą?

Daria

Po prostu brak słów, firma która na sam koniec (usunięte przez administratora) wielu klientów, brak pieniędzy za zwrócone zamówienia,jak tak można postąpić, dla mnie sprawa nadaje do sądu.

Kierownik Sklepu

Pierwszy etap to była rekrutacja grupowa. Selekcja została przeprowadzona jawnie. Następnie każda z dziewczyn czekała na rozmowę indywdualną - która trochę trwała (ok 40 min każda) a było nas 6 - wyobraźcie sobie ile czasu trzeba czekać. JA czekałam ponad 2 godziny.. totalna porażka współczuję dziewczynom, które wchodziły ostatnie.. bo mi się już odechciało. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim - widać jak szanują czas człowieka. Przykre

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Zażenowana

Po prostu dno i nic więcej, nie mają wstydu wystawiać ubrań na innej stronie po tym jak nie wywiązali się z umowy i nie wypłacili pieniędzy za zwrócone zamówienia. Orsay gdzie są pieniądze klientów?!!!!!!!

G

A jak was potraktowano gdy zdarzyło się wam L4?

K
@G

Za dwa dni chorobowego wypominanie przez pół roku przez pewną liderkę w księgowości, a sama chodziła na miesiąc zwolnienia, koń by się uśmiał

@K

U nas też mogła chorowac tylko kierowniczka nawet na covid reszta do roboty nas nawet covid nie obejmował.

Aneta

No to nic tylko się cieszyć, że firma taką niesamowitą odporność na wirusy oferowała. ;) A tak poważnie to i tak zdarzało się, że ktoś chorował? :/ Nie było żadnych komplikacji wobec tego?

W
@K

Pracowałam kiedyś tam w księgowości, najgorszy team i ludzie (oprócz paru przypadków) ever. Ciesze sie, ze ta firma pada, ciekawe gdzie ta super ekipka teraz pojdzie..

@W

Witam czy ktoś może mi podać jakiś kontakt numer telefonu, mail, cokolwiek potrzebuje się skontaktować z kadrami zagubiłam świadectwo pracy…

Jola
@W

Magnice ceva

Pani Agnieszko Pet.. gdzie są nasze obiecane pieniądze za wypłatę czerwcowa???? Wszystko zostanie wypłacone nie zostawimy Was bez pieniędzy, pomożemy znaleźć pracę - obiecanki cacanki jak za każdym razem z Pani ust. Przykre to jest ze byliśmy do końca w firmie, jak byśmy wiedzieli że tak postąpicie to byśmy by poszli na l4 chociaż na dojazd do tej zasranej firmy bym nie straciła!!!!! Ludzie mają kredyty, opłaty a wy tak postępujecie!!!!!

Gdzie są (usunięte przez administratora) nasze pieniądze za wypłaty za czerwiec??? Sprawa zgłoszona do pip zobaczymy co zrobią!!!! A jak nie to pójdziemy do sądu! Byli pracownicy ordipol ???? może trzeba by iść pod firmę i tam coś zorganizować? Przecież tak im nie odpuścimy tego wszystkiego

Firma do samego końca postąpiła nieuczciwie wobec klientów,duży problem ze zwrotem, jeśli już udało mi się oddać zamówione, bardzo tego pożałowałam, ponieważ nie zostały mi zwrócone pieniądze, mija trzeci tydzień, będę zgłaszać sprawę dalej.

Zła

Kiedy zostaną wypłacone nam wynagrodzenia za czerwiec ????? Jak zapłacić za mieszkanie? Jak zapłacić za ubezpieczenie? Jak mam się zarejestrować jako bezrobotna, jeśli nie ma pieniędzy na dojazd?

Wczoraj zakończyła się działalność firmy Ordipol, której prezesem jest/był Pan S B. Od zeszłego roku firma boryka się z problemami finansowymi, a w tym roku poinformowano nas o upadłości oraz możliwości wręczania wypowiedzeń. Miesiąc temu zostały wręczone wypowiedzenia, na których jest jasno napisane, że każdy pracownik otrzyma zarówno odprawę jak i ostatnią wypłatę na koniec czerwca. Do dnia dzisiejszego ostatnia wypłata nie została wypłacona, i z tego co wiadomo nie zostanie. Tak dzisiaj zadecydował prezes, informując o tym tylko poszczególne jednostki w firmie. Większość pracowników pozostaje w niewiedzy, że ostatniej wypłaty nie będzie. Jak to się ma to kodeksu pracy i do jakichkolwiek resztek człowieczeństwa? Czy to są cechy godne prawdziwego prezesa? Wątpliwe. Nie wspomnę już o pracownikach w firmie, którzy odpowiedzialni są za kadry i płace oraz sprawy hr – dziwnym trafem nikt nic nie wie, każdy sobie musi radzić sam, zero pomocy i wsparcia. Nieludzka firma. Może i dobrze, że jej działalność dobiegła końca. Mimo wszystko miłego dnia, pozdrawiam ????

Magda

Również nie dostałam wynagrodzenia za czerwiec jest to bardzo przykre.

Xxx

Witam kiedy zostaną wypłacone nam wynagrodzenia za czerwiec, cały miesiąc został przepracowany a wynagrodzenia brak ???? na zebraniu Pani Agnieszka Pet...r powiedziała że wszystko zostanie wypłacone na koniec czerwca!!! nie zostawia pracowników bez pieniędzy, czyli kolejna jej obietnica!!!!

@Xxx

Składaj skargę do inspektora pracy i pytaj saschy bopp'a on tylko wie kiedy i czy w ogole wam wyplaci

Ktoś

Kiedy zostaną wypłacone nasze wypłaty za czerwiec? Cały miesiąc (usunięte przez administratora) pracowaliśmy jeszcze tam za free - jak wiedzieliście (usunięte przez administratora) że nie ma kasy to trzeba było zamknąć ten (usunięte przez administratora) wcześniej a nie zostawiać ludzi bez pieniędzy!!!! Ciekawe czy chociaż mamy opłacony ZUS???

Sascha

Wypłaty jeśli są pieniądze mógł zablokować tylko Sascha Gerhard Alexander Bopp czyli członek zarządu ( dane z (usunięte przez administratora) ), spytajcie pana co z waszymi wypłatami przeciez maila macie. Przypominam o informacji do panstwowej inspeckcji pracy o informacji , ze nie dostaliscie wypłat na czas

@Sascha

Osoby ktore jeszcze pracuja do konca lipca wyplate dostaly, wiec pieniadze sa

@ktoś

Za czerwiec dostali w obawie ze nie przyjdą do pracy w lipcu . Teraz będą pracować za free bo przecież umowę mają na lipiec więc w sierpniu juz nie będą potrzebni. Tak zostali potraktowani inni pracownicy

Dominika

Brak wynagrodzenia za czerwiec, trzeba będzie zgłaszać sprawę drogą sądową.

Lena

Brak wypłaty za czerwiec a termin był do wczoraj. Wczoraj dowiedziałyśmy się że wypłat nie będzie. Tak działa orsay

Firma Ordipol czyli Orsay dno . (usunięte przez administratora) ludzie pracowali w soboty a teraz firma jest nie wyplacalna . Kierownictwo powinno dawno byc zmienione . Kierownicy ludzi maja za nic . Nie ma co się dziwić ze firma upada . I się zamyka . Kadra porazka . Tylko zastraszanie ludzi nic więcej . Ludzie chcą zarobić . Nadgodziny miały być wypłacone okres rozliczeniowy się skończył a firma informuje o odbieraniu nadgodzin. !!!! Szkoda słów. (usunięte przez administratora)

Agata

A ile pieniędzy Ci nie zapłacili? Zgłosiłeś to gdzieś?

@Agata

Za nadgodziny z stycznia . A okres rozliczeniowy skonczyl się w Marcu . Miały być z wyplata kwietniowa bo nadgodzin nie przeniosłam na kolejny okres tylko zgłosiłam ze chce do wypłaty. A (usunięte przez administratora) po okresie rozliczeniowym stwierdzili ze sa do odbioru jednak. Nie wiem czy tak moga zrobic skoro nadgodziny nie zostały przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy .. ale Orsayowi wszystko wolno bo on ma swój kodeks pracy .. firma nie dość że została zniszczone przez kierownictwo i menadżerów dwoch to jak widać sa nie wyplacalni . I tylko potrafią zakazy robic i nosić napoje w bidonach zakupiony przez firmę które są szkodliwe dla zdrowia . Zakupili plastik po 1 zl za duża ilość i swoich butelach nie wolno nosić. Dno po prostu . Zwykly szarak zjeść nie może w trakcie pracy a kierownictwo siedzi za biurkiem i wpierdziela obiadek!! Dno po prostu . (usunięte przez administratora) Nawet na sam koniec upadłości firmy nie pokaza klasy !!!! Nie wstyd wam ?? Wam nigdy nie jest wstyd (usunięte przez administratora) i klamac !!!!

Zośka

Upadłość firmy??? Zamykają sklepy?

K
@Zośka

Chyba

Izabela
@K

Dokładnie tak piszą w mediach. Ja ciekawa jestem, czy pensje do końca zostaną sprzedawczyniom wypłacone, czy ten problem dotyczy "tylko" nadgodzin... Dziewczyny dajcie znać, ok?

Orsjanie
@Izabela

Pensja nie została wypłacona. Zero informacji, nikt nie odbiera telefonów… podobno nadzorca nie pozwolił wypłacić pracownikom ich pieniędzy, które się nam należą bo zabezpiecza swoje pensję na czas nadzorowania spółki. Szkoda ze nie ma odwagi spojrzeć ludziom w twarz i tego powiedzieć!!!

No i żegnamy orsay polska!!

Gaga

I dobrze, za takie traktowanie pracownika to się im należy

Tyg

Coś więcej na ten temat?

@Tyg

Czy pracujesz 2 miesiące czy 2 lata to nie ma różnicy bo żadnej podwyżki nie dostaniesz. Grafik zmieniany cały czas, mimo że to umowa o pracę. Ciągłe cięcia etatów i pracowników. Stanie na zmianie po kilka godzin samemu bo nie ma kim zmiany obstawić. Ciągle nowe pomysły jak podnieść wskaźniki, zwiększyć sprzedaż - średnio udane. W tej firmie nie było możliwości rozwoju.

@Tyg

Do końca czerwca/lipca mają znikać z Polski, przynajmniej większość sklepów w najbliższym czasie. Możliwe że marka Orsay zniknie całkiem z Polski .

@Tyg

Tak to jest juz Koniec nie ma już nic .. do końca czerwca i Marka nie będzie istnieć juz w Polsce . Nowy wlasciciel logo się nie zgadza ... dno . Jak można tak doprowadzić firmę na dno ... ale No cóż od kad zostali wybrani menadżerowie nowi i to jeszcze dwie osoby to było wiadome ze firma Ordipol upadnie ... jagby miala funkcjowac magazyn na Bielanach dalej to by te osoby nie objęli stanowiska menadżera. ????????????

Zośka

Nowy właściciel? Możesz rozwinąć?

Helga
@Gaga

Zarząd jakiś kulawy, żeby taka firmę położyć to trzeba na prawdę być nieudacznikiem, szkoda ludzi którzy zapier…li dla nich na marne. Poza tym zestarzeli się, sklepy słabe, kolekcja słaba i niemiecki ordnung który zapewne nie pomógł …Aufwiedersehen Orsay !

Łucja
@Gaga

Grafik zmieniany cały czas, to znaczy że codziennie? :O czy jak to jest?

Łucja
@Gaga

cały czas to znaczy co ile ?

Instytut Turystyki w Krakowie

Pracownicy oraz byli pracownicy! Jesteśmy firmą, która realizuje Projekt Unijny dla osób zwalnianych oraz już zwolnionych z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Projekt realizowany jest na terenie Małopolski i można otrzymać następujące wsparcie: - Doradztwo zawodowe - Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje lub kompetencje - Pomoc pośrednika pracy w znalezieniu nowej pracy - Coaching, Psycholog Osoby zainteresowane zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej (usunięte przez administratora)

Kiedys…

Pracowalam w Toruniu, dramat. Szanowna pani kierowniczka paluszkiem pokazujaca co teraz, a ty malpko skacz i rob wszystko przez 12 godz. Najgorsza moja praca w zyciu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ordipol Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ordipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ordipol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ordipol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ordipol Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ordipol Sp. z o.o.