Orsay Ordipol Bielany Wrocławskie

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Orsay Ordipol Bielany Wrocławskie

Miley

Uwaga na firmę Ordipol sp zoo mieszczącą się w budynku Orsay na Bielanach Wrocławskich!!!Firma mieści się na ul.Logistycznej 1 na Bielanach.Oferują pracę przy konfekcjonowaniu odzieży ale trzeba dla nich szybko pracowac bo inaczej jak jest człowiek dla nich za wolny to go zwalniają.Firma zatrudnia poprzez Impel i niby każą sobie przyjśc tak jak w umowie na 22.12. do pracy ale powiedzięli,że i od 27.12 pracę można zacząc a gdy przychodzi się do pracy na 27 to zwalniają po dwóch godzinach pracy bo pracuje się za wolno jak na ich tempo i za te dwie godziny pracy nie wypłacą ni grosza!!!

Zostaw opinię o Orsay Ordipol Bielany Wrocławskie - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orsay Ordipol Bielany Wrocławskie