Biuro Podróży Margo Travel

Wrocław

Opinie o Biuro Podróży Margo Travel

ja

stażyści, praktykanci itd to dużo osób tam więc pewnie ktoś dokumenty zabrał i nie dotarły do góry- taki mały dyskomfort. Można się przyzwyczaić w naszym kraju, skoro tyle się dzieje ;P Czy oszukują, jak to w naszym katolickim kraju- nie wolno; szybko i w dobrej wierze

lunia

Niestety ale zgadzam się z tym, że "zajmuje się zbieraniem danych osobowych". Po złożeniu swoich danych (tak jak prosili), wielokrotnie kontaktowałam się z nimi w celu ustalenia w końcu terminu stażu. Kontakt z biurem się urywał. Obiecywali, kazali czekać na wiadomość, której do tej pory nie otrzymałam. Po rozmowach z ludźmi na roku, okazało się że nie byłam jedyną osobą, która miała taką sytuację.

TAK POTWIERDZAM OSZUKUJĄ LUDZI NA RÓŻNYCH PŁASZCZYZNACH

Banda [usunięte przez moderatora] ! Zajmuje się zbieraniem danych osobowych i ich rozpowszechnianiem pod pretekstem stażu! Nie dajcie się nabrać!

Zostaw opinię o Biuro Podróży Margo Travel - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Margo Travel