Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Mała

Niby zastępca ma stać na kasie, ale tak na prawdę to robi wszystko za kierownika, a nie powinno być tak, że zastępca wykonuje pracę kierownika tylko wtedy kiedy kierowniki ma urlop? NAM SPRZEDAWCOM OBCINAJĄ WSZYSTKO, GODZINY, ZMANY DWU- OSOBOWE,( faktycznie kierownik czy zastępca pomagają stojąc na kasie ale wszystko inne do zrobienia jest przez sprzedawcę) jest pracy więcej w tak zwanym między czasie dokładaj, sprzątaj, sprzedawaj aktywnie, dezynfekuj, plac, myjnia, piecz ciastka, rób kanapki. Na nockach pracują tylko sprzedawcy Zastępca nie pracuje W niedzielę kierownik wstawi sobie zmianę w grafiku, ale nie przychodzi a Ty jedziesz 12 godz sam A on ma dodatek. Gdzie jest przerwa. (Można zamknąć stację ale Zamknę stację mniej klientów, to znowu będą chcieli godziny ciąć Choć chyba bardziej się nie da :) ) Gdzie starać się o szkodliwe za pracę w nocy Bo to na pewno pozostawia uszczerbek na zdrowiu szkoda że nasze związki zawodowe się nie udzielają i nie dbają o pracowników Szkoda, że firma która wydaje kolorowe gazety jak to prezes czy dyrektor spędza wolny czas nie dba aby pracownik miał wolny czas lub większe pieniądze za pracę w nocy 5 zł brutto to nie jest dodatek to każe kodeks pracy Dzień przed nocą i dzień po noce to nie jest wolny dzień!! Oszczędzamy na pracy ludzi którzy robią wszytko i są na pierwszej linii. No chyba, że w biurze jest tyle pracy w dzisiejszych czasach cyfryzacji że potrzeba 2 osoby do biura Moje Pisanie nic nie zmieni, ale mi trochę lepiej :)

@Mała

Zapiszcie się do związków. Będzie nas więcej to łatwiej co wywalczymy. Koszt miesięczny to tylko 10 zł. Jesteś członkiem niejawnym więc firma nie wie czy należysz czy nie. Składkę 10 zł płacisz sam przelewem- A nie jest odciągana z wynagrodzenia więc nikt nie wie czy należysz :)

@CircleRanger

Ja mogę płacić i 20 zł, firma może wiedzieć że należę do związków, ale żeby te związki coś robiły. Żeby było słychać że są związki i nie ma zgody na pracę po 12 godzin samemu na stacji bez przerwy. A TU CISZA Sama zmiama nocna odwraca do góry nogami zegar biologiczny, a do tego chodzi o zdrowie psychiczne pracownika który jest sam 12 godz. Podaj przykład gdzie związki o coś walczyły i firma nie zgodziła się.

@Mała

Z tego wiem to kasa na wczasy jest właśnie wywalczona przez związki- 3 lata o to walczyli

@CircleRanger

Jaki % załogi jest w związkach ?

@CircleRanger

Pamiętaj, że jak wprowadzano dodatek 5 zł to płaca minimalna była 1800 i zgodnie z kodeksem dodatek 20% to 3,6. Szkoda, że ten dodatek nie jest waloryzowany. Następną sprawą są zmiany jednoosobowe. To już co prawda historia, ale zmiany jednoosobowe wprowadzał Statoil. Był taki dyrektor, który się nie chciał na to zgodzić to musiał odejść. Związek też zwrócił się z pytaniem do Ministerstwa Pracy, ale odpowiedź była dla nas niepomyślna. "Organizacja pracy jest wyłączną kompetencją pracodawcy i to on decyduje jakiej wielkości jest obsada jego placówek". W tej chwili związek zawodowy nie ma żadnej mocy sprawczej. Zwiększona rotacja nie sprzyjała związkowi, nasi członkowie odchodzili, a nowi pracownicy nie byli zainteresowani związkiem, bo ta praca jest dla nich tylko chwilowym przystankiem. Duży może więcej, a my tacy nie jesteśmy i tworzy się zaklęty krąg - niech związek pokaże, że robi coś dla pracowników to ja się zapiszę, ale on ma bardzo ograniczone możliwości z uwagi na swoją wielkość.

@Mati

To nie tak. Bardzo dawno temu przez fundusz socjalny finansowany był zorganizowany wypoczynek dzieci, ale w związku z tym, że często było to nadużywane (lewe faktury) ten zapis w regulaminie został anulowany. Jeszcze jak Dyrektorem była Monika zadałem pytanie - kim jest sprzedawca - kosztem czy kapitałem bo fundusz socjalny jest jednym z narzędzi zarządzania kapitałem ludzkim. Z drugiej strony wiadomo, że największym kosztem takich firm jak nasza są koszty osobowe i dlatego moje pytanie, bo z drugiej strony ta firma bez nas (sprzedawców) nie ma racji bytu. Zgodnie z ustawą o zakładowym funduszu socjalnym pracodawca przy zgodzie związków może odstąpić od tworzenia funduszu, a tą kwotę jaką przekazuje na odpis oddaje pracownikowi na jego wniosek jako tzw. "wczasy pod gruszą" (na dzisiaj wysokość odpisu to około 1550 zł). W związku z tym, że fundusz jednak jest i były w nim środki została podjęta decyzja (pomysł Dyrektor Marysi), żeby w tych ciężkich czasach (pandemia) dać pracownikom namiastkę "wczasów pod gruszą".

@Darz

Bardzo rzeczowe i madre odpowiedzi :) Dodatek za godziny nocne ustawowo to 20% czyli 2,82-3,25zl w zależności od miesiaca (normy godzinowej w danym miesiącu). Liczymy go: minimalna krajowa / norma godzin x 20% Zwiazki zawodowe to temat rzeka, od zawsze narzekania, ze sie nie udzielaja, nie bronia pracowników. To nie do konca jest prawda, czesto zdanie zwiazku jest po prostu nie brane pod uwage. Pracuje w firmie od wielu lat, znam osoby ze związku i mam w zasadzie jeden zarzut. Nigdy nie dostalem informacji, ze w firmie działa zwiazek. Żadnego maila, którego mógłbym przekazać pracownikom, zadnych ulotek. Zachecenia osob by nalezaly do zwiazku. Starszych pracowników ubywa, zwiazek jest coraz mniejszy i słabszy.

@Karol

Masz rację, ale nie do końca. To nie jest miejsce aby opisywać naszą historię, ale zdawaliśmy sobie z tego sprawę i najpierw dawno temu jak jeszcze szkolenia wstępne były w Warszawie dostaliśmy zgodę na krótką prelekcję, a jak od tego firma odeszła, jednorazowo KR rozwieźli nasze ulotki na stacje. Mamy świadomość, że późniejsze perypetie naszych ulotek były różne, na jednych stacjach Kierownicy wywieszali je na tablicach ogłoszeń, a na innych przez Kierowników były głęboko chowane. Sami tu opisujecie, że Kierownicy są różni, wydaje mi się, że w większości to kompetentni i racjonalni ludzie, ale zdarzają się negatywne jednostki, które źle rzutują na obraz całej grupy. Zwiększona rotacja nam nie sprzyjała, a struktura firmy i te obostrzenia (jednoosobowe zmiany nocne też) nie są naszym sprzymierzeńcem. Nie liczcie na to, że pracodawca będzie nas wspomagał, chodzi żeby nie przeszkadzał, był obojętny i chciał słuchać sugestii. Ten nas słucha i nawet czasami realizuje sugestie, ale problem jest po naszej stronie jest nas mało, nie mamy przeglądu całego kraju. Jeśli coś jest problemem w Warszawie, nie znaczy to, że tak samo jest np. w Krakowie. Dobra nie będę Was zanudzał, jeśli chcielibyście bliższych informacji piszcie na: kz2912@neostrada.pl

@Darz

To może trzeba wyjść -zrezygnować z ulotek (których ja nigdy nie widziałam a pracuje ponad 5 lat) i stworzyć stronę internetową Gdzie po pierwsze były by inf pracownicze a po drugie pracownicy zgłaszali by swoje bolączki, ale może też pomysły, aby pracownikom i firmie łatwiej się żyło. Może moglibyśmy się wtedy bardziej zebrać. Pozdrawiam

@Darz

Jestem KS, wystarczy wyslac maila na stacje. Jesli chociaz polowa KS wydrukuje i wywies informacje to moze cos drgnie. Obecnie jest pandemia, ale co stoi na przeszkodzie aby zaprosic KS na spotkanie online i porozmawiac? Kierownicy nie sa przeciwko zwiazkowi, wrecz przeciwnie sami zwracamy sie z pytaniami np. do Darka. Jest wydawana gazetka, nie mozna poprosic Agnieszki by jedna strona byla poswiecona zwiazkowi? Nie mozecie zaproponowac byscie mieli swoja rubryke?

@Darz

Moje doświadczenia z KS-ami były różne, od ludzi naprawdę rzetelnych i racjonalnych, po ludzi dla których związek był organizacją przeszkadzającą mu "sprawnie" (dla niego) zarządzać zespołem. Świadomość pracownika jemu przeszkadzała i dlatego z całych sił nas zwalczał. Boję się, że taki mail na stacje mógłby przysporzyć więcej szkody takiemu KS, który by to wywiesił. Zostaje nam poczta pantoflowa. Jeśli ktoś ma jakiś problem, dylemat podawajcie adres mailowy i będę się starał pomóc.

Aro
@Darz

Podaj maila. Sam się zapisze. Ale nie wiem skąd wziąć mail do związków

@Aro

kz2912@neostrada.pl

Mix

Przekroczona bariera 10000 zarażonych Covid-19 , klienci w zasadzie 100% w maskach, na stacji coraz więcej osób na kwarantannie za chwilę będzie problem z obsadą, jak u was na stacjach ?

Pracownik Warszawa

W Wwa to samo kierowniczka to znany operator kamery w okolicy... to jest chore przychodzi 30 min wcześniej żeby obejrzeć sobie cały poprzedni dzień na rev 3, a potem wytyka wszystko i zadaje karne prace... Może ciężko w to uwierzyć ale w centrum Warszawy (we wszystkich stacjach C-K w Polsce) na zmianie jest tylko jedna osoba, trzeba zrobić porządki, umyć podłogę, odebrać dostawę, zatankować LPG, wysłać lotto, zrobić fakturę na tej zjebanej klawiaturze, to jest obłęd...

Smutne
@Pracownik Warszawa

Może sprawdzać kamerę. Ale fakt karne pracę i tyle do zrobienia jak się jest jednemu na zmianie nie ludzkie. Sama nie wiem czy bym wytrzymała rok bo czułabym się jak bym miała kapo nad sobą. Wiadomo że nie uda się zrobić wszystkiego samemu. To już jest mobbing takie wytykanie i karanie

Zrobiłem 50 kart Routex i za żadną nie dostałem premii, kilka osób płaciło nimi w kasie tym sposobem potwierdzając założenie, ktoś tam robi wielkie wałki wykorzystując murzynów (sprzedawców-kasjerów) Nie róbcie ani jednej karty Routex czy klienta pracując dla Cirkle-k to jedna ściema i (usunięte przez administratora) W dodatku za ostatni miesiąc nie dają premii za utarg..

Smutbe

Czyli ktoś brał kasę za ciebie. U mnie na stacji wszystko jest jawne kto zrobił zgłoszenie na jakim etapie jest i czy dostał premie i ile. Ktoś i ciebie (usunięte przez administratora) Zadaj by pokazali że wprowadzili do systemu na ciebie zgłoszenie. Ja osobiście zrobiłam kilka zgłoszeń na router ale niestety nikt się nie zdecydował. Ale wiem bo kierownik jest uczciwy i daje taki wyciag próby kontaktu z klientem jak zrobiliśmy zgłoszenie. Ale u mnie na stacji osoby co już 1000 zł łącznie zgarnęły z routex.

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Ktoś

Czas spierniczać z tej firmy idą nowe modele pracy. Ta firma sama się niszczy.

Jakie
@Ktoś

Jakie modele pracy ? Pytam szczerze bo jestem na macierzyńskim i niebawem będę wracać a nie wiem do czego i czy ma sens

Dawid

A ja mam pytanie co z imprezą integracyjną. Jest robiona że środków ZFŚS- czyli z naszych składek. Zwrócą każdemu kasę jaka była zawsze na imprezę ?

Nie
@Dawid

Nie bo kasa z tego funduszu idzie na inne rzeczy nie tylko na imprezę może punkty dadzą :)

@Nie

Dodatek za urlopy jest z tego właśnie funduszu :)

@Dawid

Nie ma imprez integracyjnych i dlatego zrodził się pomysł o tegorocznym dodatku urlopowym. A tak a'propo Fundusz Socjalny nie powstaje z naszych składek, bo my nie wyskakujemy z żadnej kasy, tylko nasz ustawodawca nakazał większym firmom tworzyć fundusz i na specjalnym koncie deponować odpis przeznaczony na każdego pracownika w przeliczeniu na pełen etat. Tym firmom zwiększył koszty osobowe, ale chcąc prowadzić tu biznes musiały to uwzględnić.

@Darz

Dokladnie. Obecnie ten odpis jest zawieszony, bo pojawiła sie taka mozliwosc w przepisach o tarczy.

Eryk

Wiadomo Co z NASZYMI podwyżkami?

@Eryk

Przyszedł list od prezesa. Podwyżki będą- ale tylko dla stacji. Reszta firmy, czyli biuro nie dostaną. Ładnie to jest nazwane "dla tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu".

Ile
@Ekspert

Ile będzie podwyżki i od kiedy

Ble
@Ile

Od stycznia mają być. Ile to w grudniu podadzą.

Ile
@Ble

Jak od stycznia to nic nowego przecież minimalna idzie w górę

@Ile

Minimalna + dodatkowo podwyżka. Będzie i to i to

Stefan

Te wczasy pod grusza to ma każdego członka rodziny?

@Stefan

Tak i na zwierzęta mam. Ja mam 40 lut i dostałem 40x kasę na nie i raz na mnie. I teraz jedziemy na teneryfe

Ekspert

Tylko pracownik dostaje kasę. Nikt poza nim

Blue

Jak to jest w końcu z tymi nagrodami za grę? Klienci przychodzą i na raz biorą kilka nagród, tłumaczą się, że mają kilka telefonów, kilka kont i mają inne kody. Czy nie jest tak że jedna osoba fizyczna to jedna nagroda i dziękuję, zapraszam jutro po odbiór kolejnej nagrody?

@Blue

Tak. Mógłbyś tak powiedzieć - nawet firma przysłała taki komunikat, że jak ktoś przesadza i bierze dużo nagród naraz to można się powołać na ten punkt w regulaminie.

@Kierownik

Promocje są dla klientów.

Stefan

Czy ktoś z was wie coś o bonach wakacyjnych? One osobnym przelewem idą? Czy z wypłatą wrześniową

@Stefan

Tez nie mam tego na pasku, natomiast inna stacja w mieście już ma, wiec coś czuje ze ktoś tu znowu niezle leci w tej firmie

@Kasjer5

Mają już na paskach z wypłaty?Czy na osobnym pasku To ja dzwonie jutro do warszawy i robię dym.

@Stefan

Na pasku z wypłaty normalnie mają

@Kasjer5

No masakra, jutro dzwonię do warszawy, druk wypełniony byl to kierownik coś (usunięte przez administratora).znowu

@Kasjer5

Ale bony zazwyczaj osobnym przelewem idą

@Stefan

Wy się nauczcie czytać ze zrozumieniem regulaminy ... A nie tylko narzekać. Se i do Kanady zadzwoń jaka chcesz xD

@Stefan

Zasadniczo to nawet jeśli druk był wysłany pod koniec lipca to doszedł pewnie w sierpniu tym samym nie jest to wina kierownika, a raczej naszej wspaniałej poczty :)

ŁódzkiHandlarz
@Stefan

Osoby, które złożyły wniosek na „wczasy pod gruszą” w sierpniu - dostaną pieniądze za to w październiku z wypłata wrześniową

@Kierownik

Sądzisz że glupkami zarządzsz. Wytłumacz (usunięte przez administratora) Choć może talent pedagogiczny jest ci obcy. To

Nowa

Pracuje w Circle K od października 2019 i mam kilka pytań. 1. Czy na każdej stacji Circle K w Polsce jest jedna osoba na zmianie nocnej? 2. Dlaczego mamy więcej obowiązków i celów niż przed pandemią koronawirusa? 3. Dlaczego kierownik i zastępca siedzą praktycznie w tych samych godzinach w biurze? (my pracownicy ledwo dajemy radę bo jesteśmy sami i pot nam się leje po plecach) 4. Kiedy mogę sprzedawać przez okienko? 5. Czy jest szansa żeby iść wyżej w tej firmie? (Jeśli tak to co trzeba robić?)

Ktos
@Nowa

1.na zdecydowanej większości stacji 2.bo na kryzysach zarabia się najwiecej 3.patrz punkt 2 a i kierownik ma więcej roboty 4.jak tylko czujesz się zagrożona 5.szanse duże firma coraz mniej atrakcyjna dla pracowników więc będą zwalniać się miejsca

Nowa
@Ktos

To od czego zależy, ze są dwie osoby na nocy? Co należy robić żeby awansować ze sprzedawcy na zastępcę kierownika? Jakieś szkolenia?

@Nowa

Od modelu pracy, czyli ile godzin jest do rozdysponowania , musi być spory ruch na nocy żeby było dwóch sprzedawców , bardzo mało stacji się na to łapie. Składaj papiery jak będzie ogłoszenie , teraz jest sporo ogłoszeń na zastępce, na jakieś duże pieniądze to nie licz - ciężko zarobić 3 tyś. , rzadziej jest wolny wakat na kierownika stacji ale też się pojawiają, za jakieś 4 tyś , no i będziesz sobie siedział w biurze razem z zastępcą :) bo tera stoisz .

@Mix

Bardzo dobre słowa. Tylko,żeby cie nie bolała d. od siedzenia. Może się zdziwisz ile spoczywa obowiązków na KS i ZKS.

@Nowa

1. Tak na każdej. 2. Nie wiem. Nie umiem ci na to odpowiedzieć. 3. W moim i sąsiednim regionie nie ma tak. Zastępca się mija z kierownikiem praktycznie non stop. 4. Kiedy czujesz zagrożenie. Nikt Ci na pewno nie zwróci uwagi za to. 5. Oczywiście że jest. Sam zaczynałem od sprzedawcy na pół etatu. Dobre wyniki, zaangażowanie, znajomość procedur, dyspozycyjność ... No i bierzesz udział w rekrutacjach. Jak jesteś ogarnięta, samodzielna i masz wyniki awansujesz.

Smiech
@Kierownik

Kiepski z Ciebie kierownik, skoro nie wiesz, że nie na każdej stacji jest jedna osoba na zmianie nocnej. Jest takich stacji przynajmniej 10, gdzie są dwie osoby na nocce. Możliwość awansu żadna. Chyba, że ze zwykłego trolla na starszego trolla.

Edek
@Smiech

Żeby się nie okazało, że Ty jesteś słaby w wydawaniu saszetek z Minionkami. Bo Bedzie słabo

@Nowa

Z tymi pytaniami to zapraszam na Puławską W Stolicy. Krawacirze na pewno znajdą odpowiedź. Zastanawiam się tylko bo szkolenie podstawowe powinno obejmować tego typu zagadnienia. Lecz widocznie Puławska cięcia na szkoleniach robi. Pozdrawiam

Mariusz

Jak u was wygląda sprawa strat? Chodzi o odpowiedzialność (wódka, papierosy...) Jeśli czegoś brakuje kto pokrywa straty?

@Mariusz

Skoro te produkty znajdują się za kasą i klient nie ma mozliwosci ukrasc to kto ma pokrywac? Mysle, ze logiczne, ze pracownicy

Mariusz
@:)

Tylko dlaczego ja mam pokrywać starty za czyjąś kradzież lub pomyłkę? Circle K przy takich miesięcznych obrotach nie ma pieniędzy ma pokrycie drobnych strat?

AngryB
@Mariusz

Zatrudniając się chyba podpisywałeś kwit o odpowiedzialności materialnej?! Skoro za kasami stoją sprzedawcy to kto ma za braki odpowiadać ? Gdyby firma dokładała na pokrycie „drobnych strat” to każdy mógłby sobie zajarać czy napić się na koszt firmy ...

@Mariusz

Przecież firma pokrywa straty ze sklepu, tam gdzie klient ma dostęp.

@MIX

Od kiedy? U nas kierownik nabija starty na kasę i jakiś sprzedawca wychodzi na minusie na koniec zmiany.

Kamil

No tak jest. To samo z grafikiem. Nie wiem jak regionalny akceptuje grafik w którym ewidentnie zastępca pokrywa się godzinami z kierownikiem. A jak jest dwóch sprzedawców przez chwile na kasie to problem.

Oraz produkty przeterminowane

Ktos
@Kamil

Przeterminy można rejestrowć na kasie bez sprzedaży. Więc nie mam mowy o ma kach.

@Mariusz

Ale o czym jest ta dyskusja? Bo za bardzo nie rozumiem. Skoro coś zginęło za kas to znaczy, że albo ktoś tego nie sprzedał poprawie na kasie, albo przytulił. Więc w pierwszych dniach rozpoczęcia pracy podpisujesz odpowiedzialność materialna. A pierwsze słyszę, że kierownicy nabijają przeterminy na kasę i niby wszyscy muszą za to płacić.

@:)

Masz rację, ale nie do końca. Bo odpowiedzialność jest po remanencie, ale on nie jest robiony jeśli przychodzi sprzedawca z innej stacji na jedną zmianę i co wtedy? Kierownicy zdają sobie z tego sprawę i jeśli takie zdarzenie miło miejsce u mnie nigdy nie byliśmy obciążani.

@Mariusz

Dlatego żebyś pilnował strat , używki wciągają:) bez płacenia za straty po 3 miesiącach brakowało by z 500 , po roku ho ho trzeba by wszystkich zwolnić razem z kierownikiem .

Stefan

Wczasy pod grusza przyjdą razem z wypłatą czy osobnym przelewem? I wiadomo kiedy? Wnioski złożone już dawno u kierownika

Ula

Czy pracownik stacji wracający do pracy po weselu ma automatyczną kwarantannę? Circle K robi takim osobom testy? Moja koleżanka z pracy idzie w najbliższy weekend na wesele. Nie wyobrażam sobie, że po weselu wróci jak gdyby nigdy nic do pracy.

Myśliwska
@Ula

Ludzie chodzili i beda chodzic na wesela, urodziny itd. Co w tym dziwnego?

@Myśliwska

W każdej normalnej firmie pracownik, który idzie na wesele ma później kwarantannę. To jest dziwne, ze nic takiego nie słyszałam u nas. Przy 200 zarażonych dezynfekcja na maxa a teraz co? Jest 900 i już tego nie ma?

To-masz
@Ula

Czyli jeśli idzie się na pogrzeb to też trzeba iść na kwarantanne? Na zakupy, do lasu na spacer, na boisko itp to też potem trzeba iść na kwarantanne? ooo, a jak się do pracy idzie to kwarantanna murowana ?????????????????????

PracownikCK
@Ula

W kazdej??? No ciekawe jakiej?? Ma dużo znajomych co pracują w innych firmach, chodzą na imprezy wesela itp i jakoś nie idą na kwarantanne. To może koleżanka, po kazdych zakupach, wyjściu do parku itp też pójdzie na kwarantanne??? Skoro tak się boisz tego koronopierdolca to się zwolnij lub idź na dożywotnią kwarantanne. Ludzie ogarnijcie się koronawirusy były są i będą!!! Wyłącznie TV A włączcie myślenie.

@To-masz

Z tego co się słyszy i widzi w tv to najwiecej zachorowań jest po weselach. Czy to takie dziwne?

Myśliwska
@Ula

Dlatego PracownikCK napisał Ci, żebyś wyłączyła tv. Od kiedy tv to wiarygodne zrodlo informacji?

@Myśliwska

Czyli Twoim zdaniem nie ma koronawirusa? Zapraszam w takim razie do szpitala w którym pracuje moja siostra. Popatrzysz na chorych ludzi, którzy walczą o życie. (usunięte przez administratora) się w czoło zanim napiszesz takie (usunięte przez administratora) Teorie spiskowe zawsze były.

Te wczasy pod grusza to w osobnym przelewie idą czy z wyplatw? Kiedy będą wypłacane

@Monika

Jesli dobrze pamietam to od wrzesnia i razem z wyplata.

Wiadomo coś?

Miśka

Hej! Czy po dwóch tygodniach urlopu, mogą dać do pracy w weekend?

Miśka

Jak to, to nawet dwa pełne tygodnie się nie należą? Urlop od poniedziałku do następnego piątku... a weekend do pracy ????

@Miśka

Jesli mialas weekend wolny przed urlopem rozpoczynajacym sie w poniedzialek to moga. 14 dni kalendarzowych powinno byc.

Jak wyglada grafik na waszych stacjach jeśli chodzi o kierownika i zastępcę? U mnie wyglada to bardzo dziwnie ponieważ wiecznie nie ma godzin dla pracowników a kierownik z zastępca siedzą praktycznie w tych samych godzinach w biurze. Ponoć zatwierdza to regionalny? Ślepy jest? Ręka rękę myje? Warszawko zrób coś z tym bo to chore. Kierownik zachowuje się jakby roboty w biurze było na 12 godz A tam jest max na 4.

@Marcin

Serio są takie stacje ? Jaki to region ? U nas na Śląsku to zastępca na kasie A kierownik w biurze. Chyba, że kierownik ma urlop to zastępca jest w biurze. A razem to są może w biurze 1 raz w miesiącu.

Afrodyta
@Mati

Oj są. U nas to samo, zastepca z kierownikiem w biurze a pracownik na kasie.

@Mati

Czyli nie wszyscy kierownicy mają tak dobrze widzę na tych stacjach. W naszym regionie to zapieprzaja po 12h na wspomaganiu z jedym pracownikiem. Szkoda tylko, że to zawsze pracownicy są pokrzywdzeni i narzekają.

Zenek
@Róża

U nas tak samo kierownik 8-16,zastepcs 6-16,lub 6-18 pokrywają się zmiany ich my na nockach tyrany lub na zmianach 16-00 lub 18-00 a podobno w innych godzinach mieli być i max 2h tylko w ciągu zmiany razem. Regionalny akceptuje to a podobno mu to przeszkadzało, a jak ma klient problem to nigdy nie ma żadnego. Z kierowników po południu i radzić sami sobie musimy

@Zenek

Chyba na to się godziliście zaczynając pracować na stacji , że świątek piątek i niedziela A tym bardziej nocki w pracy. Plus taki, że 5zl na godzinie więcej na nocnych zmianach. Chociaż tyle, że nie trzeba ogladac kierownikow na zmianach, a większość z was na nich najwięcej narzeka.

@Afrodyta

Kierownik to pracownik biurowy. Ma inne obowiązki niz praca na kasie czy sklepie. po to ma pracownikow,żeby wypełniali swoje obowiązki.

LGBT
@Róża

Do Róża/ ,kierownik jest takim samym pracownikiem jak kasjer,czy podjazdowy!!!! Dam Ci przykład: na mojej stacji,gdy stoję na kasie,a kierownik markuje pracę w biurze to on jest moim pracownikiem!!! Przykład: kompresor nie działa=szefie trzeba podejść i naprawić go),szefie trzeba przyjąć i zapakować do zamrażarki farutexa/kierownik przychodzi i (usunięte przez administratora)szefie klient stwierdził,że myjnia źle umyla auto:),szefie klient chce wypożyczyć przyczepę,albo szefie śmietniki są przepełnione i odkurzacz źle zasysa:)=(usunięte przez administratora) na dniowce to on jest moim pracownikiem!!! /dla mnie ta firma to jest naprawdę Cyrk

Róza
@LGBT

To widzę, że niektórzy kierownicy nie mają władzy, ja zawsze staje na kasie i wysyłam pracownika do pomocy przy gazie czy też myjni. Nie dajmy sobie wejść na głowę. Ale co tu powtarzać, ciagle tylko źle i niedobrze. Lepiej szukać sposobów niż powodu do narzekania. (usunięte przez administratora)

LGBT
@Róza

Witaj Różo z władzą :):)= trochę Ci się w głowie pomieszalo od tej władzy:);),jeżeli jesteś samica to rozumiem,że facet z grzeczności wyreczy Ciebie.Jeśli naprawdę jesteś kierownicą z tak dużym mniemaniem o sobie i z tak dużym deficytem umysłowym to napisz mi proszę,kto Cię zatrudnił na tak wysokim:);) stanowisku?;);):);):):)!?i zapewne masz mniej niż 30lat i chyba,także tak wysokie IQ:):) To woła o pomstę do nieba!?!,ale cyrk:):)

Nick 1
@Marcin

A co jeśli na twojej stacji jest dwóch zastępców przy rzekomym cięciu modeli pracy ?

@Nick 1

Nie żartuj? Jak to możliwe ... nigdzie tak nie ma

Nick 1

Czyżby ?

@Ekspert

kilka duzych stacji ma dwóch zastępców.

@Nick 1

Model nie definiuje ilosci zastępców. Niektórzy są ZKS bardziej tytularnie niż w rzeczywistości. Kiedys bylo stanowisko kierownika zmiany. Po kasacji tego stanowiska, niektorych przeszeregowano na ZKS. Zazwyczaj to byly osoby, ktore maja ponad 20 lat pracy na stacji.

yxz

Pozdrawiam z samotnej nocki. Dzisiaj trafił mi się agresywny klient, chyba czymś naćpany bo na pijanego nie wyglądał. Klikać w pilocik od ochrony sobie mogłam do woli i tak nie przyjechali, a nie usłysz sygnału bo odkurzasz stacje to są w 5 min. Czas uciekać z tej roboty.

Monia

Czy na waszych stacjach kierownictwo tez zakłada grupy na Facebooku niby dla lepszej sprawności i poprawy działania na stacjach? Moim zdaniem dostali to odgórnie z Warszawki.

@Monia

U nas nie ma takiego czegoś. I od osób pracujących na innych stacjach też nigdy nie słyszałem o jakichś grupach na fb zakładanych przez kierowników.

Koronawirus
@Kierownik

Kierownicy mają grupy na whatsupie i się wymieniają good praktykami . Nie znasz dnia ani godziny będąc na wolnym ,jak cię regionalny(a) nie szanując Twojego czasu wolnego przyspami super pomysłem aby sprzedać wszystko ze stacji. Good practice. Dzielcie się nimi to wasz biznes.

Szlachecka
@Monia

Nie

@Koronawirus

Jak się wyłączyć i nie myśleć o pracy, kilka lat takiej jazdy i nerwy w rozsypce.

PracownikCK

Wczasy pod gruszą będą, a ponoć takie kiepskie wyniki. Korona kryzys...

@PracownikCK

Dokładnie. Będą ;)

Marysia
@CircleRanger

Jakie wczasy pod grusza? Skad info?

Depeches
@Marysia

Każdy pracownik który złożył w okresie wielkanocnym oświadczenie do celów ZFŚS lub złoży je teraz i wykorzysta 10 dni urlopu ciągiem lub miał podzielony ale min.5 dni było razem reszta nawet po dniu uprawniony będzie do otrzymania dodatku wakacyjnego "gruszy" w zależności od dochodu na członka rodziny powyżej 4000 brutto na osobę dostanie 300 a jeżeli jest poniżej to 400 jak dobrze pamiętam. Wniosek można składać dopiero po wykorzystaniu urlopu,samo zaplanowanie nie wystarczy, płacone będzie z najbliższą wypłata po złożeniu, informacje powinni przekazać kierownicy info przyszło w piątek. No czyżby jakieś światełko w tunelu że w tej firmie "jeszcze będzie normalnie" , żona taki dodatek ma od 12 lat i to trzy razy większy, ale nie narzekajmy dają trzeba brać.

MARYSIA
@Depeches

My w czasie tej pandemia wykorzystywaliśmy nons top. Urlopy to w sierpniu można się spodziewać tego. Przy wypłacie czy dopiero musimy wykorzystać teraz?

Depeches
@MARYSIA

Cześć, musisz wypełnić wniosek w którym wyszczególnisz dni urlopu i jak spełnisz wymagania które wypisałem to dostaniesz 10 sierpnia z wypłatą. Tylko ciśnij KS lub ZKS żeby szybko wysłał, a jak dobrze pamiętam to wykorzystany od początku roku.

@PracownikCK

Z Funduszu Socjalnego i likwidacji w tym roku integracji.

Prezez
@Darz

Coooo? Nie ma kasy na integrację? Skąd takie info Nie widziałem żadnego maila o tym

@Prezez

To sa środki z ZFŚS, które są na osobnym rachunku. Obecne wyniki finansowe nie mają tutaj zadnego znaczenia i nie jest to żadna dodatkowa pula pieniędzy. Obecnie firma wykorzystując przepisy z tarczy nie robi odpisu na ZFŚS (jesli dobrze pamietam do kwietnia 2021). Oznacza to, ze na konto ZFŚS nie wplywaja nowe srodki. Wszelkie dofinansowania (bony, środki na integrację, zapomogi) beda mozliwe do momentu gdy na koncie bedzie kasa z wczesniejszych odpisów. Integracji jest teraz mniej ze wzgledu na koronawirusa. Informacja o tym jest na portalu, wczesniej byla wyslana mailem na stacje.

Sebastian
@Karol

Szkoda, że kierownicy nie pokazują nam tych maili.

@Sebastian

A co jeśli wciąż nie dostaliśmy informacji o wczasach pod grusza ani od KS ani od ZSK? Bo jeśli kierownikaa nie na to ZkS powinien informować o takich sprawach i dać nam wnioski czy tylko KS, sezon urlopowy i totalna dezorganizacją jest u nas u was tez?

Amundsen
@Stefan

Spoko, nas kierownik o tym nie informował też. Dowiedzielismy sie stąd

@Amundsen

Żenada, to kierownik powinien pilnować takich spraw lub osoba która ja zastępuje Wydrukować wnioski wypełnić szybko ei odesłać. Skrop tylko On ma dostęp do takich info i to do niego maile przychodza

@Stefan

Ja nie wiem co wy macie za kierowników i zastępców, że o niczym wam nie mówią.

Cisza
@Kierownik

A mówią o ujednoliceniu stawek premiowych strata dla tych stacji gdzie stawki i ruch był wiekszy

@Cisza

Już to weszło. Straci około 40 stacji. Reszta będzie miała jak do tej pory i około 40 stacji zyska

Marysia
@CircleRanger

Do kiedy kierownik musi odesłać wnioski na te wczasy by z wypłatą sierpniowa wypłacono?

@Marysia

Jak wyśle w lipcu .. to kasa będzie we wrześniu. Jak wyśle w sierpniu to będzie kasa.w październiku.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland