Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Nie w takiej firmie się zatrudnialiśmy. Statoil był porządnym pracodawcą.

Mądrze piszesz , szkoda tamtych czasów i żal patrzeć co pseudokierownictwo z tym zrobiło

kasjer-sprzedawca-barman

Na początek to nie zmieścił się cały nick kasjer-sprzedawca-barman-sprzątacz-ochroniarz-kucharz-zarządca toalety itd. Pracuję od 12 lat i to jest o co najmniej 7 za długo .Teraz to już TRAGEDIA , chyba najgorszy pracodawca w branży. Wymagania kosmos za niewiele ponad minimum krajowe. Do tego straszenie TK i KR . Praca na pojedynczych nocach w wakacje to jakieś nieporozumienie , dniówki nie lepsze KS I ZKS zamknięte w biurze jeden kasjer i ciągła kolejka a jak poprosisz o pomoc to raban że sobie nie radzisz. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą w Circle K to zdecydowanie odradzam. Na dzień dzisiejszy to wielka ewakuacja starszych pracowników . A tzw. kierownictwo twierdzi że nic się nie dzieje . Na więcej szkoda pisania szkoda czasu i nerwów ....................

Optymistą
@kasjer-sprzedawca-barman

Jeżeli pracujesz tak długo to nie jest Ci tak źle, bo jakby by było to byś się dawno zwolnił, a nie pracował tutaj 12 lat. To nie pisz takich głupot. Komu jest źle to odchodzi góra po roku, a nie tkwi w tym miejscu. Widzę, że nadal chcesz tu pracować i nie masz zamiaru się zwalniać. Uważam, że praca nie jest najgorsza. Wszędzie trzeba pracować i to jeszcze bardziej. Czasami najgorsze są te pojedyncze nocki, ale i to jest do ogarnięcia.

@Optymistą

Myślę że 2012 rok był tym przełomowym kiedy to zaczęło być coraz gorzej i przez ten czas miałem ciągle nadzieję że coś się poprawi ale mam dość i opuszczam ten CYRK .

Fazi

Małopolska 2200

Adda

Dajcie znać jak jest na Klikowskiej w Tarnowie?? Mam mieć jutro rozmowę

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zadowoleni z nowych siatek płacowych? O dużo wam wzrosły ?

Ekipa
@Marek

O czym mowa? Jakie podwyżki? U nas nikt nic nie wie

Ziom 2828u2y

(usunięte przez administratora) nie stacja. Chcesz zapalić.... ,zapałek nie mają, zapalniczka najtansza za ok 5 zł i jeszcze połowa normalnej.... nigdy nie zatrzymaj się na tej stacji. Moi koledzy zawodowi kierowcy też nie. Porażka w (usunięte przez administratora)

Kiszona kapusta
@Ziom 2828u2y

Chcesz zapalki to zaparkuj sobie tira na parkingu pod Biedrą odstój 15 minut w kolejce i kup zapałki szkoda ze odlac sie nie mozna za free

Tirman
@Kiszona kapusta

A u was to niby ile się czeka w kolejce, co? Jedna kasa czynna, jakiś pajac tysiąc kuponów Lotto wysyła, w tym czasie jeszcze musisz parówy kulać i kubeł (ten za free) wypucować :-D Ha, ha

Niko
@Tirman

i tak Cię bawi, że zawalają ludzi nadmiarem pracy za gówniane pieniążki ?? Nie obsrywaj więc im toalet , nie kupuj tych cholernych zapałek, kawę zrób sobie w domku do termosu a u nich po prostu zatankuj!

CIRCLO FAN

Praca na CIRCLE K jest wspaniała i fantastyczna. Po wypłacie nie wiesz na co wydać pieniądze. Czy opłacić mieszkanie? Czy lepiej może coś zjeść. W tej firmie nie musisz brać urlopu, żeby się opalić i spędzić czas na świeżym powietrzu W CIRCLE K opalisz się przy pieleniu terenu stacji. (za darmo!), a czas na świeżym powietrzu spędzisz przy tankowaniu gazu. L4? W tej firmie nie stać Cię na nawet jeden dzień chorowania, ponieważ CIRCLE K zabierze Ci całą premię sprzedażową na którą orałeś cały miesiąc. Zmiana nocna? Coś wspaniałego. Nikt Ci nie truje bo jesteś sam jak palec i masz milion obowiązków, obsługujesz klientów (pijanych dżentelmenów), a porozmawiać lub zapytać o coś - możesz swój własny cień. Nie wiesz, czy przeżyjesz czy uratuje Cię przycisk życia i karta ice. Chcesz pracować w piekarni, cukierni? Daj sobie spokój. W CIRCLE K spełnisz wszystkie swoje marzenia. Kucharz, piekarz, cukiernik, psycholog, sprzątaczka, ogrodnik, babcia klozetowa, magazynier i wiele wiele innych. Lubisz proponować? - w tej firmie będziesz liderem. Oprócz hot dogów, kawy, ciastek bułek, kanapek, myjni itp - musisz błagać klienta aby zrobił zakupy za 12 zł i odebrał CIRCLOZAURA. Lubisz z samego rana witać klientów z optymizmem? Musisz przyjść do CIRCLE K i codziennie z uśmiechem na twarzy witać z tekstem "WITAMY W CIRCLE K" Pamiętaj! Musisz uważać na tajemniczego klienta, który grasuje tuż za rogiem i czatuje aby złapać Cię, na tym, że nic nie proponujesz. Niedziela bez handlu? Nie dla Ciebie! Tutaj handlujesz 24h na dobę. Przerwa w pracy? A na co to komu. Zrelaksujesz się rano przy robieniu kanapek i innych czynności. KIEROWNIK? To Twój przyjaciel. Pomoże Ci zawsze jeśli mu się zechce. A nigdy mu się nie chce. REGIONALNY? Ma Cię głęboko w (usunięte przez administratora) Sercu! (liczą się tylko wyniki - a Ty jesteś dla niego śmieciem) Palisz? Zapomnij! Pijesz? To zaczniesz. Tak w skrócie przedstawia się praca w CYRK(L)U. A po wypłacie szalejesz przez cały jeden dzień. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Ubawiona
@CIRCLO FAN

Uśmiałam się do łez, ale to wszystko prawda co napisałeś (aś). Kogo obchodzi taki zwykły szaraczek jak MY. A najwięcej robimy i wiadomo komu kieszeń nabijamy. A praca w nocy samemu to jest już przegięcie firmy . Ciekawe kto wymyślił politykę tej firmy? Chyba jakiś osioł który pojęcia nie ma o pracy....

Dyrektor z Kanady

Zmiana stawek chyba w całej Polsce - info konkretne na początku tygodnia ma być. Podwyżki do połowy miesiąca- dzieli regionalny tak jak rok temu.

Wiecie cokolwiek o podwyżkach ? W moim regionie zero info. Rok temu chociaż było konkretne info i spotkanie dla kierowników poświęcone podwyzkom. A teraz nic ...

Karol

U nas niestety diesel do góry o 3 grosze :(

Ssss
@Karol

Lipa, u nas o cztery!

Circlozaur
@Marek

Wczoraj po południu dotarł mail, że będą podwyżki od lipca. W regionie krakowskim również zmiana stawek.

koledzy z BP

Fajna macie tę reklamę z dinozaurami :-) Jedno tylko się nie zgadza... Na filmie pracownik jest z klientem przy samochodzie... To kto w tym czasie obsługuje w sklepie? Kto turla hot-dogi, uzupełnia towar, sprząta toalety, rozkłada dostawę, robi zwroty gazet i innych milion rzeczy, które na nocce musi zrobić pracownik będący sam na całej stacji? Czyli reklama też ściema jak cały ten Circle K :-D

mark
@koledzy z BP

zgadzam sie z opinią wyżej. Klienci z niedowierzaniem patrzą na pracownika samotnie pracującego w nocy. to jest chyba jedyna sieć stacji, która tak traktuje pracowników pozostawionych samych sobie. A zadań do zrobienia w nocy maja mnóstwo. Współczucia.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zks
@Czarek

Sprawdź na ich www

@Czarek

jakie miasto? w Warszawie praktycznie na każdej stacji brakuje ludzi.

Dyrektor z Kanady

Kiedy otwieracie sezon na miałczenie "co z podwyżkami ?, czemu tak mało? Kto dostanie ? Czemu nie ja ? Itd. " ????

Orzeł
@Dyrektor z Kanady

Już pokazali ile człowiek jest warty dla firmy jak Jakob wyleciał

@Dyrektor z Kanady

Trochę więcej szacunku do ludzi... bo narazie bez kultury to ty miałczysz :/ ... pracownik też człowiek i ma prawo się dopytywać, a Ty widać swoją kulturę gdzieś podziałeś, więc szkoda mi Ciebie bezczelny człowieczku :/

Jarek

Nie znamy podłoża pewnych spraw więc nie powinniśmy się wypowiadać!

Julita

@C-5, @Mariusz92- widzę, że zastanawialiście się nad zatrudnieniem w firmie Statoil Poland, miło byłoby, gdybyście po wybraniu się na rozmowę kwalifikacyjną opisali swoje przemyślenia na jej temat. Chciałabym też zachęcić wszystkich obecnych i byłych pracowników do dzielenia się swoimi odczuciami dotyczącymi pracy w tej firmie. Widzę, że przeważają negatywne opinie- może jednak znajdziecie jakieś plusy?

Maro
@Julita

Jedyny plus tej pracy to taka naklejka "+" na kompresorze. Innych nie ma

Polo
@Julita

Najgorszą rzeczą w tej firmie są samotne nocki na których trzeba użerać się z bandą pijanych grup. Człowiek wtedy jest skazany sam na siebie. Żadnej ochrony . Firma w ogóle nie dba o bezpieczeństwo pracowników . Dla nich tylko liczą się zyski i kasa a resztę ma gdzieś.

@Julita

Pracuje w W-wie już kilka lat i ogólnie jestem zdowolona, mimo że nocki są dość ciężkie. Jestem zatrudniona na 3/4etatu i mając tylko zmiany 12 godzinne, jestem średnio 11dni w pracy,  więc ponad pół miesiaca mam wolego, (a jak grafik dobrze się ułoży to nawet cały tydzień wolnego wychodzi bez urlopu:)) dzięki czemu mam dużo czasu dla rodziny, a ekipa w pracy też jest spoko:) ...

@Tabetiaa

A w jakich godzinach zaczynają się zmiany? To znaczy od któej się tam pracuje?

@Mariusz92

7-19 ... 19-7 ... 15-21 ... 9-21 ... lub w zamkniete niedziele to od 10-22.

Dzięki wielkie!! Pozdro!

@Mariusz92

Oczywiscie w weekendy i w tygodniu na dniu są dwie osoby jedna od 7.00 , druga od 9.00 lub 10.00, tylko nocki są w pojedynkę

@Tabetiaa

Hmm w zasadzie jeszcze jedno mnie interesuje. Czy nowego pracownika tak od razu daje się samego na nockę?...

@Tabetiaa

I jak jest z zarobkami? To forum to jest jeden wielki bajzel, więc miło mi, że znalazł się ktoś kto jak człowiek daje normalne odpowiedzi.... większość wpisów to jest trollowski bełkot... To znaczy przyjmując, że jets to 3/4 etatu, to jaka tam jest podstawa? Ile dostaje nowy pracownik na wstępie? I czy rzeczywiście można liczyć na jakieś premie?

@Mariusz92

Co do nocek to u nas jest tak, że najpierw zapoznajesz się z systemem, kilka zmian na pierwszą zminę potem ze 3nocki z kimś kto jest najdłużej stażem, żeby dobrze wszystko wytłumaczył, a potem już z górki???? ja miałam trochę gorzej, bo wróciłam prawie po pieciu latach przerwy (wychowawczy), a nie mogłam pracować na zmianach 7-19 w tygodniu (nie miał kto zostać z dzieciem po południu) więc ja przyszłam i od razu przy szkoleniu same nocki chyba 4, a potem sama...strachu trochę było, ale z biegiem czasu jest spoko????... jeśli ktoś może mieć pierwsze zmiany to tych nocek ma sporadycznie, to wszystko zależy od obsady i jak kto może pracować :) (przynajmniej u nas). ... co do premii.. to jest sprzedażowa + jesli kierownik coś dołoży, kto pracuje na noce to ma mniejszą sprzedaż, ale za to ma wiecej płacone za godzine, bo jest sporo godzin nocnych... wiadomo... kokosów tutaj nie zarobisz, ale lepsze to niż nic... i co najważniejsze dla mnie, że nie stoje bite 12h za kasą, ale mogę wyjść, po dokladać, ogarnąć i czas szybciej leci :)

@Tabetiaa

Czyli podstawa jaka jest przy 3/4 etatu? No to wiadomo.. miałem "przyjemność" pracować w sklepie i wiem jak to dobija, jak się na kasie non stop siedzi....

@Mariusz92

Podstawy nie masz. Przy 3/4 etatu masz stawkę godzinowa. U mnie jest to 12.8 zł brutto za godzinę. Pisze u mnie bo Polska jest podzielona na 3 sektory i w każdym jest inaczej. Najlepiej jest w Warszawie tam masz na godzinę 15 zł. Więc jak zrobisz w miesiącu 150 godzin to masz 150x 12.8 czyli 1920 zł brutto i do tego premią. Jaka ona jest ? To za dużo czynników na to wpływa i nie umiem tego określić. Ale na mojej stacji osoba z 3/4 etatu ma od 200 zł w górę. Raz miała nawet 450 zł ale tobbylo bardzo dobry miesiąc. Do tego masz dodatek za nocki- 5 zł na godzine i dodatki za pracę w Święta i niedzielę bez handlu.

Mariusz92

Dzięki wielkie za pomoc! Fajnie, że na forum są jeszcze ludzie, którzy potrafią dać jakiś konkret, pełna kultura. :) Dzięki, pozdro!

Jeszcze raz dzięki! :)

Mariusz
@Julita

Plus to taki, ze praca jest ok w dzień. Współpracownicy w porządku. Zgrana ekipa. Najgorsze to samotne nocki po 12 godzin na których jest niebezpiecznie.

Daawid326

Czy ktoś wie czy należy mi się odprawa jeśli mnie zwolnili bez podania przyczyny? Jeśli tak to jaka?

na 99% nie

Tobiasz
@Daawid326

Jeśli Cię zwolnili to nawet wypłata Ci się nie należy.

Generał
@Daawid326

Oczywiście że się należy. Musisz iść teraz po zaświadczenie z ZUS, iż na życie potrzebujesz minimum 1500 zł, bo zaraz wakacje, spotkania towarzyskie w piątek, wykupione wczasy w RODOS. To zaświadczenie przynosisz do KS (pamiętaj by Ci pokwitował przyjęcie tego dokumentu) i pełen luzik / firma będzie Ci płaciła 1500 jeszcze przez 6 miesięcy. Nie ważne za co Cię zwolnili, kasa Ci się należy.

Regio
@Daawid326

Najważniejsze jest to na jakim stanowisku pracujesz, jeśli na kierowniczym to masz odprawę za 3 miesiące.

Dawid326
@Regio

Dzięki za odpowiedź. Warmińsko-Mazurskie pozdrawia.

The Boy Of The Juicy Circle

Słyszeliście już, że regionalny z Wrocławia jedzie na wakacje do Miami? Ten taki stulejarz, co ma głowę jak napletek. A wy jak tam? Dalej konkurs z energetykami? Do wygrania fajna kasa! ;)

Bondziorno
@The Boy Of The Juicy Circle

Najlepszy komentarz jaki ostatnio widziałam :)

Alain Bouchard

Wam kury szczać prowadzać, a nie multisporta!

SzefTwoj
@Alain Bouchard

Pisałeś z nocki ? A kibel dla klientów już umyles?

Damian

Jaka jest teraz stawka na stacji w Krakowie (dla nowej osoby) w Circle ? Konkurencyjne stacje dają na początek podstawę 2500-2600 brutto + jakieś dodatki premie. Iść na rozmowę ? Będzie lepiej ? tylko tak szczerze :) dzięki

@Damian

2500 brutto masz na start ale lekką ręką wyciągniesz 2500 netto z premią :)

Dianka44
@anonymous

Nigdy w życiu tyle nie zarobisz na cyrklu, powyższy komentarz pisał pracownik biura. Zarobisz 1900 netto, z czego ogołocą Cie 5 stów na manko. Zanim się tu zatrudnisz, dobrze poczytaj wcześniejsze komentarze, aby nie popełnić życiowego błędu. Wlasnie chcesz sie wpakować w coś, z czego wszyscy uciekają.

Krakus
@Dianka44

Ok. 2300 brutto podstawy + premia. A premią to przedział od 300-600 zł przy całym etacie. Do tego dodatki za nocki - 5 zł za godzinę. I dodatki za święta. Przy bardzo dobrym miesiącu 3300 zł brutto wyciągnięte.

Rafi
@Damian

3000 tysiące ciekawe gdzie. Może w większym mieście tak. Stawka jest godzinowa. 10 zl netto (na rękę ). Na początek i tak nie masz całego całego. Za 130 godzin dostaniesz 1300zl + premia ze 100zl. I dodatek za godziny nocne 3,50zł. Tak to u nas wygląda. Na początku też obiecywali, że premia nawet po 700 zl, ale chyba za pół roku. Dobrze że już odchodzę z tej firmy. Powodzenia innym życzę .

Kiefas
@Rafi

Umiesz czytać ? Rozmowa jest o Krakowie ... co za ludzie w tej firmie pracują.

Depeches
@Damian

W Krakowie od ostatnich podwyżek sprzedawca 2500 brutto , starszy sprzedawca 2600 brutto do tego faktycznie premia z przedziału 250-650 brutto ale z reguły to 350 brutto i dodatek nocny 5zł brutto więc około wychodzi 300 brutto do pensji z tego oddajesz państwu prawie 1/3 wiec zostaje Tobie około 2300-2400 do portfela ale oczywiście tylko i wyłącznie na całym etacie, którego możesz nigdy nie dostać wiec wtedy ta wyliczona jałmużna i tak jest poza twoim zasięgiem, a tak poza tym to zapraszam do naszego bagienka nowych Trolli ( nazwa pracownika stacji używana przez Warszwkę) nigdy za wiele będzie miał kto w święta i bezhandlowe niedziele pracować

Mariusz92

witam wszystkich, czy ktoś może udzielić opinii na temat circle k w Tarnowie na ulicy Klikowskiej? Pytam, bo niedawno pojawiło się ogłoszenie o pracy na tej stacji... Jestem zainteresowany... ktoś coś?... Z góry dziękuję!

Radek

Piszecie o karcie ICE. Co to za karta? U nas na stacji nikt nic nie słyszał o tej karcie.

@Radek

Firma zafundowała - w trosce o bezpieczeństwo swoich pracowników oczywiście - plastikowe karty ICE. Na niej zapisujesz swoją grupę krwi oraz dane osób, które powiadomić jak Cię znajdą rano martwego po samotnej nocce. Dzięki tej karcie jak ktoś będzie chciał zrobić napad na stację , to mimo, że u Ciebie jest jedna osoba - wybierze stacje gdzie jest dwóch lub więcej pracowników. Takim tropem chyba szli Ci z biura co to wymyślili...

Radek

Nie wierzę w to co czytam. To chyba jakiś żart.

Depeches
@Radek

Szybki dostęp do informacji że twoje flaki są zbyt srargane by je przeszczepić nawet małpie. A tak na poważnie to badziew za 10 gr. w hurcie żeby było że firma dba.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland