Opinie o pandora.pl - Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

adarek

Gówno prawda , koralik w Tajlandi kosztuje złotówke a w sklepie 200 zł , z tego co wiem to już zaczynają się klienci burzyc i to wszystko spada na ząłoge , więc idż pracuj i narażaj się na kpiny i wyzwiska

miki

widzę że nic się nie zmieniło (smutne), żeby zmienić atmosferę należy zmienić niektóre osoby tam pracujące zaczynając od team liderów po seniorów,""

suri

Niektóre wpisy mnie dziwią. Ja jestem tutaj od pół roku. Atmosfera jest super, wszyscy bardzo pomocni i zaangażowani. Nigdzie się tyle nie nauczyłam, co tutaj w tak krótkim okresie. Jest troche nadgodzin w czasie zamknięcia, ale płatne, albo odbierane jako wolne.

boa

wg mnie firma bardzo porządna. Wynagrodzenie w porzadku, szefostwo super! pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
k

Ja tam pracuje i potwierdzam ze jest kilka osób które są bardzo niemiłe i ciężkie do współpracy o bardzo niskiej kulturze osobistej i braku szacunku do innych pracowników. Chore jest to ze dręczą innych pracowników za przyzwoleniem przełożonych którzy udają ze nie widza a w zamian doceniają awansując.

miki

Dużo pracy, potwierdzam pracę w nadgodzinach (płatne) możliwość odbioru znikoma, dla osób nie posiadających rodzin i zobowiązań chcących się rozwijać taka praca będzie satysfakcjonująca. To wszystko zależy kto jakie ma priorytety, nie każdy żyje pracą. Szkolenia, zaplecze socjalne tak jak w każdej korporacji. Wynagrodzenia na poziomie 4500 5000 w zależności od stanowiska. Dość sympatyczna atmosfera w zależności z kim się współpracuje.

figaro

Z tego co wiem, to są osoby na umowę o pracę i są na zlecenie - to zależy, na jakie stanowisko i na jaki okres czasu chcesz pracować.

acc

Pandora Jewelry SSC procesuje tranzakcje z zakresu AP, AR, GL. Rejon to Cala Europa.

ona27

wszystko sie nalezy tylko.... a po co ci ta umowa? zeby zaczac sciemniac jak juz ja zdobedziesz ? na tymczasowej trzeba sie starac a to pewnie wadzi...

PUTKA

Czy jest też księgowość GL, czy tylko na poziomie AP? Jakie regiony są obsługiwane aktualnie? Jakie planują przejąć? Gdzie maja siedzibę?

pandora

praca ok, zarobki ok - polecam!!!

Bella

Niestety podpisuje się klauzulę, że nie będzie się przekazywało tych info przez 3 lata po zakończeniu współpracy więc wiele Ci nie powiem. Ale nie polecam. A Ty zrobisz jak uważasz. Umowa najpierw na 3 miesiące a potem na 3 lata.

Bella

Wcale nie jest tak kolorowo! Ja juz na szczescie nie musze meczyc sie w tej firmie. Zarobki sa nawet ok, ale atmosfera w pracy masakra! Wszyscy sa dla ciebie najlepszymi przyjaciolmi.. A za plecami szkoda gadac. Robia wszystko zeby nie placic zadnych dodatkow. A o premiach? Zapomnij :)

Wielkie ???
@Bella

Firma, która uważa się z prestiżową a pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora). wszyscy są mili dla Ciebie, do ręki przyłóż a na drugi dzień wręczają Ci wypowiedzenie bądź degradują na niższe stanowisko, kpina. Zarobki są OK, ale atmosfera w pracy TRAGEDIA !!!!

john
@Wielkie ???

Pierwszy raz w pracy spotkałam się z chamstwem w takiej skali, na które jest przyzwolenie przełożonego oraz "akceptacja" całego zespołu, bo lepiej się nie narażać.

malami22

Witam, z tego co się orientuję, wSSc podpisywane sa na okres okreslony. czy po jego upływie nie ma problemów z umową na czas nieokreślony? struktura plaska, czy da się awansowac?

anonim*7

Generalnie firma fajna, pracy dużo ale jest światełko w tunelu, bo rozpoczęli nowe rekrutacje. Socjal najlepszy z firm w których pracowałam. Co do zarobków powyżej średniej rynkowej, ale powyższy wpis o wynagrodzeniu juniora jest nieprawdziwy. O ile się orientuje, to bliżej 3,5 - 4. Ogólnie polecam :)))

ona

Nadgodziny są płatne ( nie ma kiedy ich odebrać ) ale +jest tego, że dostajesz laptopa i możesz pracować z domu, bajzel spory, wiele rzeczy prawidłowo rozksiegowanych po zamknięciu, o ile w ogóle;/ na juniora 5500+ brutto

maroon5

Proszę o kolejne opinie na temat pracy w ssc w Warszawie - jak narazie rą różne. Czy dużo pracy? Czy nadgodziny są płatne? Jak z atmosferą, czy są możliwości awansu? Jak kształtują sie zarobki jako junior accountant w poszczegolnych dzialach. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

eleobor

Praca w Pandorze w sklepie dramat! zero profesjonalizmu; zarobki marbe, premie nie do zdobycia. Nie polecam!

wacienka

Ja pracuję w centrum księgowym w Warszawie na 17 stycznia. W 100% odradzam. Jestem tu od listopada 2012 i intensywnie szukam pracy. Układy, układziki. Zero jasno postawionych celów. Za to rządzi tu [usunięte przez moderatora] Nie ważne jak, ale masz to przejąć. Nie przejęłaś?? To udawaj, że umiesz, bo będzie dym. Wszystkoprzekazują Duńczycy z Deloitte. Robią to po łepkach, często ich nie ma a potem każą ściemniać, że ze mną siedzieli i jestem na bieżąco. Przerzucają ludzi z działu do działu. ciagle nerwówka, nadgodziny, praca w weekendy. Socjal mają doskonały. Najlepsze kawki w różnych smakach, herbatki, mnóstwo owoców, soczki Tymbarku, jakieś gotwe zupki - bajka. Ale to tylko przykrywka (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej mówili mi, że nie ma nagodzin (FAŁSZ), że nikt stąd nie odchodzi (FAŁSZ - albo sami odchodzą albo są zwalniani w niewyjaśnionych okolicznościach). Rekruterzy z zewnątrze nie mają pojęcia, co tutaj sie dzieje. Ja i tak wytrzymałam długo. Ludzie stąd odchodzili po miesiącu - i nie dziwie im sie. W samym lutym 2013 odeszły 3 osoby. Tyle,że to były single bez rodzin bez kredytu. Podsumowując - ODRADZAM

tumtula

Nie polecam. Jeżeli chodzi o małopolskie. Było źle i jest z każdym dniem jeszcze gorzej. Kierownictwo ma coraz większe muchy w nosie. Szukam pracy i spadam z tej obłudnej i udawanej atmosfery!

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.