Opinie o pandora.pl - Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownnik

Owszem pracownicy posiadają zniżki pracownicze :)

wendy

Jak wygląda mniej więcej test z rachunkowości podczas rozmowy? Zakładam, że test z excela jest standardowy- formuły, tabele przestawne itp. Mam nadzieję, że się nie mylę :)

jula

potwierdzam te pozytywne słowa. zaczelam w Pandorze prace w biurze i oprocz dobrych zarobkow to atmosfera jest świetna.

gazela

Zarobki to 2200 brutto plus premie - dość wysokie.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lolo

A czy wiecie czy sa plany indywidualne czy na caly sklep. I jakie sa zarobki na sprzedawce w krakowie.

D.

A jak wygląda rozmowa po angielsku na stanowisko księgowej?

gggggg

chamstwo i brak kultury, prostactwo akceptowane przez baaaaardzo szeroko romumianą kadrę zarządzającą,należałoby najpierw wykwalifikować "pion zarządzający". soory, Gosha...

mimi

czy ktoś się orientuje jak wyglądają testy w excelu które są na 1 rozmowie u nich? z czego dokładnie trzeba się przygotować?

Bird
@mimi

Odnośnie excela to nic skomplikowanego ale trzeba sobie powtórzyć podstawowe formuły tj. =,+,-,: Rekrutacja przyjazna a pytania standardowe.

Melo
@Bird

A jak wyglądają testy z księgowości?

leeloo

Jedna z moich fajniejszych prac:)

dominika

a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? czy to prawda że zadają jakieś pytania po angielsku?

lara croft

Zalezy czy pracujesz w salonie wlasnym czy franczyzowym. U prywaciarza nie zarobisz nic, 1200 zl z wielką łaską i ciągle cos nie pasuje, brak towary i zero kultury. W salonie wlasnym na pewno jest inna atmosfera, dobre zarobki i nie brakuje wiecznie towaru jak to bywa u franczyzobiorców.

fikooo

tylko nie zawsze rozmowa wszystko rozwiąże, niektórym osobom trudno jest cokolwiek wytłumaczyć, zwłaszcza jeśli to Twój szef jest

miki

W dziale AP jest taka osóbka która nie grzeszy dobrym wychowaniem "", myślę że przełożony już dawno powinien zrobić z tym porządek, jednak odnoszę wrażenie że sam jest pod pantoflem pracownika. Przez taką osobę jest zła atmosfera w pracy właśnie takich osób nawet wybitnie najlepszych należy się pozbywać.Dobry przełożony powinien wiedzieć że nie ma osób nie zastąpionych.

zupa
@miki

Miki, czy ta osoba nadal tam trzęsie swoim "team leader'em" oraz szerzy chamstwo i grubiaństwo?

gigi
@miki

jakie są zarobki w księgowości?

unclear
@miki

hej czy można poznać inicjały tej osoby, bo też mam pewne doświadczenie i chcę się upewnić że o tej osobie piszesz...

wRvu

Olek,z całym szacunkiem, ale chamstwo podwałdnego nie może być tolerowane przez przełożonego tylko dlatego, że dzieli ich przepaść jeśli chodzi o wiedzę merytoryczną. Jak przełożony może w uniżeniu! pytać podwładnego czy uda mu się na czas wykonać zadania zgodnie z harmonogramem, który dla innych są wyznacznikiem ich efektywności pracy. Fatalny lider zespołu - niedoświadczony, stronniczy, niepewy siebie, bez wiedzy merytorycznej. Dobre zarobki, ale atmosfera fatalna! HR super, ale team leader słabo, fatalnie.... umjiejętność kierowania zespołem jeśli nie jest cechą naturalną powinna byc wykształocona na "miękkich szkoleniach". Pozdrawiam i nie polecam!

zupa

Olek, pytanie: czy ty tam jeszcze pracujesz i z radością tam chodzisz? szczerość jest cenna ponad wszystko! nie oszukuj się mężczyzno?!

alicja

a jak wygląda socjal?

marisha24

Mam takie zapytanie. Czy jest możliwa praca w Pandorze na stanowisku sprzedawca/konsultant na 3/4 etatu ? oraz czy można podjąć tam pracę na zasadzie umowy na zlecenie? Czy odgórnie pracodawca decyduje o charakterze umowy? Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedz:)a odnośnie specjalistycznej wiedzy jaką zdobywają tam pracownicy czy na rozmowie kwalifikacyjnej są wymagane jakieś podstawy z historii kamieni etc. ? pozdrawiam serdecznie,

marisha24
@marisha24

Mam nadzieję,że ktoś obserwuje wątek:) Czekam na odpowiedz i z góry pięknie dziękuję:)

gabriel

jeżeli ktoś decyduje się na porządną biżuerię to i tak liczy się chyba z tym, że będzie to troszeczkę go kosztowało

fix

Ja też jestem ciekawa,mieszkam akurat w Poznaniu i tu są te sklepy.Miesięcznie muszę zarabiać 2tyś w górę czy w Pandorze miesiąc w miesiąc to możliwe jako sprzedawca?

isis

Dziewczyny czy któraś w Was jest w stanie konkretnie podać zarobki netto w Pandorze?Jak wygląda praca po 8h czy 12h ?Jak wygląda % premii jest ona od obrotu sklepu czy indywidualna pracownicza?

niki

Praca w tej firmie jest super więc nie wiem o co Wam chodzi . A co do cen to inne firmy tez kupują taniej a sprzedają drożej . Takie czasy i taki rynek . Zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie będzie pasowało i sory ale trudno wszystkim dogodzić .Ja pracuje w tej firmie już 4 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa .

Zostaw merytoryczną opinię o Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.