Etol Polska

Opinie o Etol Polska

honey

Super, że atmosfera rzeczywiście dopisuje @zagar. To dobry znak, że przyczyniają się do sukcesu firmy, bho jak jest pracownik zadowolony to lepiej pracuje.

nikt

firma pożal się borze, nikt nie wie czym ma się zajmować, chora psychicznie [usunięte przez moderatora]z manią wielkości i wody sodowej w głowie. [usunięte przez moderatora] jedynie co umie to tylko mówić i się chwalić nawet nie ma pojęcia co się w firmie dzieje - woli kaca leczyć. praca za grosze dla ludzi o mocnych nerwach i cudotwórcach- desperatach.

hi

[usunięte przez moderatora] zarobki kiepskie

Zostaw opinię o Etol Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etol Polska