Wacker Neuson Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Wacker Neuson Sp. z o.o.

Były stachanowiec

Omijajcie z daleka. Z daleka. Normalnie (usunięte przez administratora). Przeżyją tylko handlowcy. Ewentualnie mechanicy. Reszta w szczególności kierownicy oddziałów to normalnie mięso armatnie. Ogólnie firma z łysym prezesem i debilnymi dyrektor To miejsce stracen lub powołanej śmierci z przepracowania.Caly zarządzie bądźcie przekręcić za to co nam robicie/zrobiliscie

były mechanik

najlepsza praca jaką miałem wyposażenie warsztatu rewelka .lecz po zmianach i nowych wymaganiach finansowych kicha.można było zarobić ok 2500 netto ciężko coś więcej .średnio polecam

hajto

rzeczywiście szefowie wackera dają radę. Z tego co wiem to firma teraz poszukuje mechaników. Może warto byłoby się w końcu zainteresować bo oferty nie wiszą wiecznie

MB

Zgadzam się z przedmówcą obiecywali góry złota a niestety było to lekko wyminięcie się z prawdą.

toja

Były dobre zarobki. Teraz następują zmiany na gorsze, chcą obciąć 50% wynagrodzenia pracownikom czyli proponują jałmużnę !!!! Fachowcy zarabiają mało a biurokracja się rozrasta.

Zostaw opinię o Wacker Neuson Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wacker Neuson Sp. z o.o.