Ekomator Sp. z o.o.

Ekomator Sp. z o.o.

Opinie o Ekomator Sp. z o.o.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Ekomator? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

wergh

teraz pojawla sie nowa oferta na stanowisko operatora prasy krawedziwej we Wrocaliwu do zadan takiej ososby nalezy kompleksowa obsługa prasy krawędziowej

paweł

Zgadzam się, oszuści, pozdrowienia dla p. Tomasza

Emil

Klamstwo i nic więcej. Uważajcie na tą firmę!

Zostaw opinię o Ekomator Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekomator Sp. z o.o.