PPH GRALBET GRALEWO

Opinie o PPH GRALBET GRALEWO

Ludzie psują maszyny he, najlepiej zwalić na ludzi. Kozła ofiarnego znaleźć. Człowiek ma prawo do błędu a niektóre maszyny kupę lat stoją rozwalone , gdzie wiele razy zgłaszana jest awaria,ale góra wpuszcza to jednym uchem a.wypuszcza drugim. Potem jak wypadek jakiś to najlepiej zwalić na.biednego człowieka ,że nie przestrzega zasad Bhp. Ten zakład nadaje się do zamknięcia. Tam zostali jedynie starzy pracownicy bądź Ci co mają do pracy blisko, reszta ucieka stamtąd i prawidłowo. Niestety brak konsekwencji pracowników sprawia ,że dalej są rownani z błotem bo boją się o posadę, gdzie mają blisko lub pracują długo. Inni odchodzą jak.zobacza jak Tam jest. Jeden wielki syf . Niestety zakład nie.cieszy się dobra opinia, jakoś większość ludzi narzeka i chwala jedynie Ci co sa na.wyższych stanowiskach lub w biurze. A pracownika który odwala właściwa robotę i sprawia ,że ten zakład JESZCZE istnieje tam się nie.szanuję. Ale to jest do czasu... A ja tego czasu Gralbetowi zbyt dużo nie daje.

Aninim

BHP? Kaski zakładane są w przypadku inspekcji o której zarząd wie dużo wcześniej. Maszyny sa wyłączane aby były zgodne normy głośności a gdy inspekcja przekracza bramę robi się istny horror. Premie zabierane pracownikom z byle powodów. Wypadek śmiertelny, tak był gdy człowiek został przecięty na pół przez splot. A co do innych wypadków to już nie wspomnę. Inspekcja pracy dostaje grube pieniądze za to aby siedziała cicho a wina za wypadek składana jest na biednego człowieka za, niby nie przesyrzeganie zasad. A co do porównań historycznych to pracownicy tak właśnie nazywają ten zakład. Każdy tak mówi i każdy wie o jaki zakład chodzi. Nie wyssalem sobie tego z palca. Wystarczyło by zadbać o miejsca pracy, powymieniac maszyny , niezabierac premii za byle co i dac ludziom więcej zarobić a wszystkim pracowaloby się lepiej. Poza tym pracownicy są wyzywani o gnojeni przez co niektórych kierownikow i majstrow... To w ogóle nie jestwiem ludzkie Ani humanitarne.

xyz
@Aninim

Człowieku noszenie kasków to obowiązek pracownika!!! Zastanów się co piszesz bo piszesz sam na siebie, większość maszyn jest uszkodzona przez "inteligentnych" pracowników którzy niby wszystko wiedzą ale wiedzą tylko jak popsuć maszyny i urządzenia (brak poszanowania sprzętu. Podsumowując jak się komuś nie podoba to po co tam pracuje? WOLNOŚĆ jest

Paulina

@Anonim myślę, że kilka porównań w Twojej wypowiedzi jest bardzo nie na miejscu. Rozumiem, że nie jesteś zachwycony pracą w PPH GRALBET GRALEWO - jednak porównania historyczne nie sa wskazane. Czy sugerujesz zatem, że w firmie nie są przestrzegane zasady BHP? O jakich śmiertelnych wypadkach mówisz? W takich przypadkach każdy zakład pracy jest bardzo dokładnie sprawdzany właśnie z przygotowania bezpiecznego środowiska pracy,

Paulina

@Gralbet dno, wcześniej pytałam o rekrutację w GRALBET GRALEWO i nikt się do tego nie odniósł, a ofert pracy aktualnie brak. Piszesz o "lipie ze wszystkim", jak inni mają to interpretować? Możesz podać argumenty, fakty o tym świadczące? Brak zatrudnienia może wskazywać na dobre warunki pracy, może napisać dlaczego uważasz inaczej?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPH GRALBET GRALEWO? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Paulina

@Maria forum służy do wymiany informacji na temat pracy, ale również toczą się dyskusje na temat stanowisk, na które w aktualnym momencie nie ma rekrutacji, ale ktoś chciałby docelowo takie stanowisko objąć. Jak aktualnie wygląda sytuacja samych rekrutacji?

popo

Witam, chciałabym się zorientować jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości ?

Maria
@popo

W Gralbecie nie poszukują nikogo do kontroli jakości, więc pytanie jest bezpodstawne!

Tolek

Firma nie jest godna polecenia. Zero bezpieczeństwa np. sploty od strunobetonów odcinane są na żywca elektrodą spawalniczą, brak zabezpieczeń na wysokościach i jest czysty wyzysk pracowników. Wszędzie przekroczone normy hałasu, zapylenia ze szlifowanego betonu, metali ciężkich podczas spawania i cięcia metali brak stanowisk do tego przygotowanych. Na czas badań nic się nie robi żeby było ok. Kierownictwo ciągle ma rytą banie za to, że nie ma metrów.

Paulina

Myślisz o podjęciu pracy w PPH GRALBET GRALEWO? Koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami! http://www.gralbet.com.pl/kariera/

mmm

kiedys to byl bardzo platny zaklad i na kontrakty do ruskich jezdzili kupe kasy zarabiali obecnie to jak slysze to kolchoz obo zpracy ludzie o 2 w nocy koncza to pieszo z gralewa do dzialdowo ida nie maja czym zjechac i jkasa miejsza ot prezesi (usunięte przez administratora) grzeja a robol (usunięte przez administratora) zero zwiazkow ochrony dewidedy aby sobie naliczaja tych co tam pracowali to juz sporo ich zmarlo niezyja rak ich zjadl od wysilku cementu zadko ktory przekroczyl 60lat macie obraz pracy z cementem wez pumel bastek mucha maniek kapsiak leon halina to juz 2m pod ziemia

mmm

on

Niestety praca nie należy do lekkich o przyjemnych ale wszystko legalnie, nadgodziny płacone i soboty. Odważnym i silnym psychicznie polecam jako sprawdzian ;) Prezesostwo chciało by żeby samo się robiło, ciągle mało i mało...

iwo

dobre jak na pracę w Polsce czyli konkretnie jak wysokie są one te zarobki? bo jak wiadomo, każdy ma inny próg bólu:) no i napisz proszę szczerze co takiego ciężkiego jest w tej pracy o czym wspominasz?

szczypior 2015

Jestem byłym pracownikiem tej firmy . Umowa papiery wszystko ok. Zarobki tak samo dobre jak na pracę w Polce . Nerwówka ? To ludzie sami się bardziej nakręcali , wiadomo majster jak majster ..... trzeba było robić swoje i na wszystko mieć wyj... Jeżeli ktoś nie boi się cięszkiej pracy i nie jest podatny na presję to polecam .

franek

a co sądzicie o nowym kierowniku Łukaszu M. ?

prc

Są cwaniaczki i (usunięte przez administratora) co zarabiają ok 5000 - 6000 zł i to niby jako zwykli pracownicy ale sa to (usunięte przez administratora) których nikt nie lubi. reszta ok 3000 zł spoko wyciaga

Gonzo

Według mnie to 8 godz. można tam pracować efektywnie o ile wszystko dobrze jest przygotowane. Oczywiście z lekką nerwówką i stresem. Więcej godzin to już praca na 3/4 obrotów, stres się zwiększa a człowiek się wypala. Potem to mu już wszystko jedno. Nawet nie zależy wtedy na dokładności ani na tym aby coś było należycie zrobione. Byle szybciej. Zarobki OK jak na nasze okolice. Socjal marny. Premia świąteczna ok 300 zł.

(usunięte przez administratora) Gówniarze doszli do władzy, nie znają się na niczym a od ludzi wymagają.

xxx

Co to za banialuki, kasa nie jest zła ale ATMOSFERA !!!!!!!!!!! jak ktoś jest odporny, bardzo odporny na stres to niech idzie pracować. Zmiany będą możliwe po zmianie prezesów !!!!!! ryba psuje się od głowy !!! Majster gnębi ludzi majstra kierownicy a kierowników prezesi !!!!!!!! Nie ubliżając nikomu ale jak ludzie po zawodówce -bez kultury- są prezesami tylko dlatego że kiedyś nakradli to jak ma być dobrze?? PRACA TYLKO DLA ODPORNYCH PSYCHICZNE !!!

wienia

już nie pisz @miron , że znalezienie pracy w okolicy jest taką łatwą sprawą, bo dobrze wiemy , że tak nie jest . Ludzie piszą , że jest źle w Gralbecie bo liczą na to , że coś tu może się jeszcze poprawić. Przecież nie chodzi im o ogół pracy, a o konkretne rzeczy które przy odrobinie ochoty można w tej firmie zmienić

niewolnik

Robiłem tam 3 lata niewola i nic więcej ludzi za nic mają jest robota na łep na szyję po 12 godz. Min. Nie ma roboty wyganiaja na urlopy porażka

Zostaw merytoryczną opinię o PPH GRALBET GRALEWO - Gralewo

• Jak się pracuje w PPH GRALBET GRALEWO?

Zobacz opinie na temat firmy PPH GRALBET GRALEWO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH GRALBET GRALEWO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH GRALBET GRALEWO