PPH GRALBET GRALEWO

Gralewo

Opinie o PPH GRALBET GRALEWO

Lidzbark

Odradzam ...pracując 5 dni w tygodniu wyciagniesz 1500zł...bałagan niesamowity ... Praca nie odykwatna do zarobków.... za takie pieniądze równie dobrze pójdziesz do jakiej kolwiek stolarni i czy gdziekolwiek i zarobisz zdecydowanie więcej i w dodatku będziesz miał czyszciej spokojniej i lżej .12zł brutto no ludzie za takie pieniądze taka praca dzwigaj szarp się i w między czasie uważaj na swoje życie....

Obecny pracownik "niestety"

Dopóki zarząd który ma pełne kieszenie z naszej pracy sobie nie uświadomi że nikt nie chcę pracować z wyżej wymienionym majstrem N to myślę że nie otrzyma pozytywnej opinii bo jak można pracować z człowiekiem na którego niby sie ma mieć wyje..ne skoro on wyzywa się na ludziach nie szanuje ich gardzi nimi stosuje mobbing i zastraszanie i jak on może nam spojrzeć w oczy i powiedzieć że to nie prawda .Zarząd zróbcie coś z tym

Wyga
@Obecny pracownik "niestety" 28.10.2017 00:29

Ja pracuje od lat. Z majstrem sobie radze bez problemu. Wiem co mam robić . Płaca wszystke nadgodziny i za darmo nie robie. NIe płacz tylko rób to zarobisz ile trzeba .

Witam Niemiec -zero szacunku dla pracowników! !! Czepia się wszystkich i wszystkiego używając przy tym wulgarnych słów. Wielu ludzi odeszło z tej firmy przez niego gdyż nie wytrzymywali psychicznie. Co do firmy to godziny pracy często są z kosmosu! !! Często pracuję się tam ponad normę, oczywiście nadgodziny są płacone ale człowiek jest człowiekiem nie maszyną i Po prostu nie daje rady. Co do płac to jak ciagniesz maraton to wyciszniesz te marne 2500 zł. Urlop w tej firmie to marzenie! !!

bezstronny

praca w tym zakładzie nie jest lekka, na produkcji trzeba być silnie fizycznym jak i psychicznym, na majstrów jak przedmówca, trzeba mieć wyjeba... i właśnie...jak się komuś nie podoba to przecież jest wolność, można zmienić pracę. Jak ktoś ma kwalifikacje i zna się na swojej pracy to znajdzie robotę. A w Gralbecie to ludzie bez kwalifikacji ( nie wszyscy!! ), większość to nawet bez predyspozycji a chcieliby niewiadomo co. Ale to tak w każdym zakładzie.

Niewolnik

W tym zakladzie Nie ma bhp licza sie tylko metry .W razie kontroli dzien przed kontrolo jest sprzatanie A w dniu kontroli Nie ma spawania wibrowania szlifowania Nie ma nic tylko delikatne prace ktore Nie szkodza I Nie zagrazaja bezpieczenstwu ludziom

Pracownik 2
@Niewolnik 03.10.2017 19:39

Tak metry dla Niemca

Pracownik 2

Teraz też był wypadek i dosyć tragiczny koledze mogę urwało i jest w ciężkim stanie to wszystko Niemca wina chłopie zastanów się co robis

W tym zakładzie nic nie działa jak należy tak więc nie wiem co można popsuć

Anonim

Ludzie psują maszyny he, najlepiej zwalić na ludzi. Kozła ofiarnego znaleźć. Człowiek ma prawo do błędu a niektóre maszyny kupę lat stoją rozwalone , gdzie wiele razy zgłaszana jest awaria,ale góra wpuszcza to jednym uchem a.wypuszcza drugim. Potem jak wypadek jakiś to najlepiej zwalić na.biednego człowieka ,że nie przestrzega zasad Bhp. Ten zakład nadaje się do zamknięcia. Tam zostali jedynie starzy pracownicy bądź Ci co mają do pracy blisko, reszta ucieka stamtąd i prawidłowo. Niestety brak konsekwencji pracowników sprawia ,że dalej są rownani z błotem bo boją się o posadę, gdzie mają blisko lub pracują długo. Inni odchodzą jak.zobacza jak Tam jest. Jeden wielki syf . Niestety zakład nie.cieszy się dobra opinia, jakoś większość ludzi narzeka i chwala jedynie Ci co sa na.wyższych stanowiskach lub w biurze. A pracownika który odwala właściwa robotę i sprawia ,że ten zakład JESZCZE istnieje tam się nie.szanuję. Ale to jest do czasu... A ja tego czasu Gralbetowi zbyt dużo nie daje.

Aninim

BHP? Kaski zakładane są w przypadku inspekcji o której zarząd wie dużo wcześniej. Maszyny sa wyłączane aby były zgodne normy głośności a gdy inspekcja przekracza bramę robi się istny horror. Premie zabierane pracownikom z byle powodów. Wypadek śmiertelny, tak był gdy człowiek został przecięty na pół przez splot. A co do innych wypadków to już nie wspomnę. Inspekcja pracy dostaje grube pieniądze za to aby siedziała cicho a wina za wypadek składana jest na biednego człowieka za, niby nie przesyrzeganie zasad. A co do porównań historycznych to pracownicy tak właśnie nazywają ten zakład. Każdy tak mówi i każdy wie o jaki zakład chodzi. Nie wyssalem sobie tego z palca. Wystarczyło by zadbać o miejsca pracy, powymieniac maszyny , niezabierac premii za byle co i dac ludziom więcej zarobić a wszystkim pracowaloby się lepiej. Poza tym pracownicy są wyzywani o gnojeni przez co niektórych kierownikow i majstrow... To w ogóle nie jestwiem ludzkie Ani humanitarne.

xyz
@Aninim 04.10.2017 09:37

Człowieku noszenie kasków to obowiązek pracownika!!! Zastanów się co piszesz bo piszesz sam na siebie, większość maszyn jest uszkodzona przez "inteligentnych" pracowników którzy niby wszystko wiedzą ale wiedzą tylko jak popsuć maszyny i urządzenia (brak poszanowania sprzętu. Podsumowując jak się komuś nie podoba to po co tam pracuje? WOLNOŚĆ jest

Paulina

@Anonim myślę, że kilka porównań w Twojej wypowiedzi jest bardzo nie na miejscu. Rozumiem, że nie jesteś zachwycony pracą w PPH GRALBET GRALEWO - jednak porównania historyczne nie sa wskazane. Czy sugerujesz zatem, że w firmie nie są przestrzegane zasady BHP? O jakich śmiertelnych wypadkach mówisz? W takich przypadkach każdy zakład pracy jest bardzo dokładnie sprawdzany właśnie z przygotowania bezpiecznego środowiska pracy,

Paulina

@Gralbet dno, wcześniej pytałam o rekrutację w GRALBET GRALEWO i nikt się do tego nie odniósł, a ofert pracy aktualnie brak. Piszesz o "lipie ze wszystkim", jak inni mają to interpretować? Możesz podać argumenty, fakty o tym świadczące? Brak zatrudnienia może wskazywać na dobre warunki pracy, może napisać dlaczego uważasz inaczej?

Paulina

@Maria forum służy do wymiany informacji na temat pracy, ale również toczą się dyskusje na temat stanowisk, na które w aktualnym momencie nie ma rekrutacji, ale ktoś chciałby docelowo takie stanowisko objąć. Jak aktualnie wygląda sytuacja samych rekrutacji?

popo

Witam, chciałabym się zorientować jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości ?

Maria
@popo 26.04.2017 19:56

W Gralbecie nie poszukują nikogo do kontroli jakości, więc pytanie jest bezpodstawne!

Tolek

Firma nie jest godna polecenia. Zero bezpieczeństwa np. sploty od strunobetonów odcinane są na żywca elektrodą spawalniczą, brak zabezpieczeń na wysokościach i jest czysty wyzysk pracowników. Wszędzie przekroczone normy hałasu, zapylenia ze szlifowanego betonu, metali ciężkich podczas spawania i cięcia metali brak stanowisk do tego przygotowanych. Na czas badań nic się nie robi żeby było ok. Kierownictwo ciągle ma rytą banie za to, że nie ma metrów.

Paulina

Myślisz o podjęciu pracy w PPH GRALBET GRALEWO? Koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami! http://www.gralbet.com.pl/kariera/

mmm

kiedys to byl bardzo platny zaklad i na kontrakty do ruskich jezdzili kupe kasy zarabiali obecnie to jak slysze to kolchoz obo zpracy ludzie o 2 w nocy koncza to pieszo z gralewa do dzialdowo ida nie maja czym zjechac i jkasa miejsza ot prezesi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grzeja a robol [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero zwiazkow ochrony dewidedy aby sobie naliczaja tych co tam pracowali to juz sporo ich zmarlo niezyja rak ich zjadl od wysilku cementu zadko ktory przekroczyl 60lat macie obraz pracy z cementem wez pumel bastek mucha maniek kapsiak leon halina to juz 2m pod ziemia

mmm

on

Niestety praca nie należy do lekkich o przyjemnych ale wszystko legalnie, nadgodziny płacone i soboty. Odważnym i silnym psychicznie polecam jako sprawdzian ;) Prezesostwo chciało by żeby samo się robiło, ciągle mało i mało...

iwo

dobre jak na pracę w Polsce czyli konkretnie jak wysokie są one te zarobki? bo jak wiadomo, każdy ma inny próg bólu:) no i napisz proszę szczerze co takiego ciężkiego jest w tej pracy o czym wspominasz?

szczypior 2015

Jestem byłym pracownikiem tej firmy . Umowa papiery wszystko ok. Zarobki tak samo dobre jak na pracę w Polce . Nerwówka ? To ludzie sami się bardziej nakręcali , wiadomo majster jak majster ..... trzeba było robić swoje i na wszystko mieć wyj... Jeżeli ktoś nie boi się cięszkiej pracy i nie jest podatny na presję to polecam .

franek

a co sądzicie o nowym kierowniku Łukaszu M. ?

prc

Są cwaniaczki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co zarabiają ok 5000 - 6000 zł i to niby jako zwykli pracownicy ale sa to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] których nikt nie lubi. reszta ok 3000 zł spoko wyciaga

Gonzo

Według mnie to 8 godz. można tam pracować efektywnie o ile wszystko dobrze jest przygotowane. Oczywiście z lekką nerwówką i stresem. Więcej godzin to już praca na 3/4 obrotów, stres się zwiększa a człowiek się wypala. Potem to mu już wszystko jedno. Nawet nie zależy wtedy na dokładności ani na tym aby coś było należycie zrobione. Byle szybciej. Zarobki OK jak na nasze okolice. Socjal marny. Premia świąteczna ok 300 zł.

Anonim

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Gówniarze doszli do władzy, nie znają się na niczym a od ludzi wymagają.

xxx

Co to za banialuki, kasa nie jest zła ale ATMOSFERA !!!!!!!!!!! jak ktoś jest odporny, bardzo odporny na stres to niech idzie pracować. Zmiany będą możliwe po zmianie prezesów !!!!!! ryba psuje się od głowy !!! Majster gnębi ludzi majstra kierownicy a kierowników prezesi !!!!!!!! Nie ubliżając nikomu ale jak ludzie po zawodówce -bez kultury- są prezesami tylko dlatego że kiedyś nakradli to jak ma być dobrze?? PRACA TYLKO DLA ODPORNYCH PSYCHICZNE !!!

wienia

już nie pisz @miron , że znalezienie pracy w okolicy jest taką łatwą sprawą, bo dobrze wiemy , że tak nie jest . Ludzie piszą , że jest źle w Gralbecie bo liczą na to , że coś tu może się jeszcze poprawić. Przecież nie chodzi im o ogół pracy, a o konkretne rzeczy które przy odrobinie ochoty można w tej firmie zmienić

niewolnik

Robiłem tam 3 lata niewola i nic więcej ludzi za nic mają jest robota na łep na szyję po 12 godz. Min. Nie ma roboty wyganiaja na urlopy porażka

lol

kto w tej firmie jest inzynierem czy kierownikiem produkcji

jeros
@lol 23.12.2013 20:44
kto w tej firmie jest inzynierem czy kierownikiem produkcji

a co ma tam kierownik do mówienia? jak go michalak wyzwie...

marian58

jeros
@marian58 22.10.2010 10:36
wiele razy widziałem jak pieszo z gralewa do dzialdowa ludzie szli po 23 nocą co ty piszesz że autobus wozi ludzi...

o jakim ty zakładzie piszesz? tam tylko wyzwiska i harówa a o wolnej sobocie to zapomnij

Anonym

Ogólnie praca spoko. Płacą całkiem nieźle jak na początek, jeśli chcesz pracujesz tylko 5 dni w tygodniu. Za soboty dodatkowa kasa. Z Działdowa jest autobus. Tylko czasem majstrowie mają odchyły, ale to jak wszyscy...

Zostaw opinię o PPH GRALBET GRALEWO - Gralewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH GRALBET GRALEWO