Opinie o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knauf Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Sp. z o.o. w Warszawa

A co powiecie na temat pożaru.

jerzy

Taka firma jak KNAUF nie powinna istnieć.Banda nieudolnych kierowników i kapusi.Nie polecam tego szamba!!!!!!

biały afroamerykanin - 2011-10-02 21:53:32 Dla połowy ludzi IMPREZA a reszty PRACA. Zakład ma ponoć normalnie pracować. Pewnie tak jak podczas grudniowej imprezy Maszyny wyłączone pewnie zostaną na nocce z czwartku na piątek i uruchomione w sobotę na II zmianę lub w poniedziałek na I zmianę Już widzę ludzi po I zmianie w piątek lecących na imprezę. Szczególnie że tutaj nic nie było wyszczególniane które brygady mogą iść, a które nie

biały afroamerykanin

Dla połowy ludzi IMPREZA a reszty PRACA. Zakład ma ponoć normalnie pracować.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Knauf Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

No w połowie października impreza integracyjna dla pracowników knaufa

heavymetal3

jak to jest panowie nie lepiej jest pisac na forum , tyle sie napracowalem ,m mogliubyscie to docenic pozdrawiam

max

no i tu masz racje bo ten system to jakaś paranoja 7 dni pracować caban jak by tak zapierda...ł to szybko system by zmienił bo by nie wiedział jaki dzień tygodnia jest pozatym w żadnym kodeksie pracy nie opisuję systemu siedmio dniowego może trzeba napisać do państwowej inspekcji pracy może oni coś poradzą.

Proponuję wszystkim ,którym źle się pracuje w Knaufie szukać pracy ,jestem przekonany,że za tak śmieszne pieniądze (praca 7dni w tygodniu-NIEWOLNICTWO) każdy poszukujący znajdzie dużo lepszą prace. Napiszcie kto w ostatnich 1-4 m-c odszedł z Knaufa bo z tego co słyszałem to dość sporo dobrych pracowników uciekło. Pozdrawiam Wtrysk, EPS, i niektórych z magazynu.....

heavymetal3

oto link do forum o zakladach na biskupicach knaufach i innych syfach kolega gdzies tutaj kiedys obiecal to forum lecz ja je zalozylem prosze o to link milej zabawy [usunięte przez administratora] czysty hydepark piszcie co tylko chcecie

niewolnik - 2011-09-21 11:54:18 Ja mam juz dosc po ostatniej wyplacie. Napieprzamy po 8 godzin dziennie 7 dni ciagiem i jeszcze trzeba wysluchiwac pretensji ze na 3 tys sztuk poszly 2 buble. Ludzie opamietajcie sie!!! Albo niech jakis madrala z jakosci albo biura stanie na maszynie i pokaze ze w ciagu minuty potrafi oberwac - z godnie z procedura - karotki, sprawdzic caly detal, poobcinac resztki i spakowac. Więc zapytaj swojego kierownika czy wie co to jest PPM?

qwqq

Więc zapytaj swojego kierownika czy wie co to jest PPM?

A co ty chcesz od QC? Myślisz że oni dla przyjemności robią takie bzdury??? Skoro mają takiego kierownika, ktory nie rozumie jakie jest zadanie dzialu jakosci w kazdej firmie to robia co im kaze i jeszcze wciaz dostaja zjebki cokolwiek by nie zrobili. Wyobrazcie sobie ze ten geniusz ostatnio chcial im zabrac premie obecnosciowa w swoim genialnym nowym planie premiowania.

joashik

kto ma dosyć QC niech się wpisuje

największy mądrala jakości kierownik grubasek uważa że i tak opieprzamy się 1.70 wzrostu 120 kg wagi i za grosz kultury nieokrzesany bufon i cham,jak tak łazi na bajerę do biura to mogliby go nauczyć dobrych manier chociaż tak podstawy...pozdrawiam resztę jakości

niewolnik

Jestem człowiekiem optymistycznym ale zaczynam myśleć realnie i zaczynam myśleć pesymistycznie:|

Ktos napisal ze szykowanie i kontrolowanie wysylek ma sie nijak do ustawiania maszyn a takie wypowiedzi mnie wnerwiaja:/

A gdzie niby jest napisane że ktoś się opierdziela? Przeczytaj, pomyśl i później komentuj

PRACOWNIK

CZY KIEDY KTOKOLWIEK WIDZIAŁEŚ ŻEBY KTOŚ Z MAGAZYNU PISAŁ ŻE NA PRODUKCJI LEŻYCIE ŻE NIC NIE ROBICIE WY MACIE ZAPIEPRZ I MY NA MAGAZYNIE NIE OPITALAMY SIĘ. WIEC NIE ROB Z SIEBIE MECZENNIKA BO JESLI UWAZASZ ZE MY LEZYMY ZAPRASZAMY NA ZALADUNKI CIEMNOTO !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Sp. z o.o. - Warszawa

Knauf Sp. z o.o.