Opinie o Knauf Industries w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Industries. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Knauf Industries o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Industries w Wrocław

Czy w Knauf Industries zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jagi Nowy wpis

Nigdy więcej pracy w tej firmie... Zdecydowanie nie polecam praca na EPS porażka to kierownictwo i stare maszyny które są nieszczelne

Koala Nowy wpis

Czy na wtrysku jest ciężko?

Co jaki czas w Knauf Industries można ubiegać się o podwyżkę?

Stary

Najlepiej nigdy

Aleksandra
@Stary

W sensie dlatego, że nie ma takiej potrzeby, bo sami wychodzą z taką inicjatywą? ;)

Ktoś

Ten zakład to dno najnisza krajowa płacona podwyżki złotówka co roku do godziny.

Aleksandra Nowy wpis
@Ktoś

A jakieś inne ewentualne formy dorobienia sobie tutaj?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Knauf Industries? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Inżynier

Na rynku pracy jestem od ok 15 lat. Przeszedłem wiele procesów rekrutacji, w tej firmie jednak ten proces to żart. Nie polecam aplikowania do tej firmy.

Zeus

Firma koncentruje się obecnie na rozwoju branży motoryzacyjnej, wg mojej opinii w perspektywie 3 kolejnych lat uda się wypracować stabilną pozycję i osiągnąć zbilansowaną dywersyfikację portfela Klientów. Przesłanką do tego, że został obrany jasny kierunek rozwoju jest start nowej technologii w zakładzie wrocławskim: Formowanie EPP - 2019.

Weronika

@Klotylda, czy jesteś pracownikiem Knauf Industries? Jeżeli tak, to może mógłbyś stworzyć opozycyjny wpis, w którym zamieściłbyś plusy wynikające ze współpracy z tą firmą? Jaka aktualnie panuje atmosfera w tym miejscu pracy i jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane przyszłym pracownikom? Twój wpis na pewno nie zostanie pominięty przez osoby, które planują się zatrudnić u tego pracodawcy.

stiepan

Hej! możecie napisac jaki jets aktualnie system czasu pracy na produkcji i jaka stawka na dzień dobry przez agencje Interkadra? Odp.. Dzieki

Klotylda

Niektórzy mają już dosyć czytania opinii o narzekaniu. Nie ma idealnych firm tak jak nie ma takich osób. Jak się chce pracować to wiele można znieść.

Weronika

@Załamany, a znalazłeś jakieś pozytywne strony pracy w Knauf Industries?

Załamany

Nie polecam, stanowczo odradzam, kategorycznie odstraszam! Ogólnie praca byłaby jak każda inna, ciężka ale na chleb nie zarabia się siedzeniem na kanapie... tylko małe ale - na chwilę obecną zarobki to 1900-2100 ale praca na 4 brygady, 7 dni pracy, 1,5 dnia przerwy i tak w kółko (pierwszy wolny dzień wypada po nocce więc liczę 1,5 a nie 2 dni), kierownik to idiota który nie wie co się dzieje w jego zakładzie, wymaga wszystkiego na tip top, a maszyny uniemożliwiają to swoją starością. Sam odpad, ale wina operatorów mimo że to maszyna wypluwa z siebie buble, opieprz za wszystko i rygor jak za Stalina. Lepiej poszukajcie pracy w McDonaldzie, lepiej na tym wyjdziecie!

janek

a czy jako handlowiec musisz miec juz wlasna baze klienotw?czy ci dają?

J...

Nie polecam tej pracy tam przez 4-h aż do przerwy nie ma kto cię zastąpić i jak ci się zachcę to nikt ci maszyny nie zatrzyma i robi się pod siebie! I to nie bajki na resorach bo trzeba się odgryźć pracodawcy tylko autentyczny fakt! Przerwę masz 15 min, temperatura na hali codziennie przekracza 39 stopni, nowych pracowników i pracowników pod-firm traktują gorzej niż szmaty do podłogi. Masz stać przy maszynie i zasuwać na równi z nią czyli jak i ta maszyna i tak też cię traktują. Wykorzystanie pracownika do maximum a to wszystko za 1750 zł.

Mała_Mi

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Profesjonalizm to ostatnie słowo jakiego można użyć określając tę firmę. Atmosfera w pracy że siekiery można wieszać. Pracownicy z podfirm są dyskryminowani przez pracowników firmy. Wszystkie defekty bezpodstawne spadają na nowych operatorów. No i oczywiście podpirdyling i dupowłazing pełna parą... Gdyby nie atmosfera nawet byłoby znośnie.

aplikant

Witam.Mam pytanie ile zarabia operator wtryskarki i czy można liczy na premie

k

Pracowałam w knaufie w biurze, zarobki małe a zapiernicz konkretny, zwłaszcza podczas wakacji, nie polecam! wyzysk za gowniana kase.

nowy

Praca tylko dla ludzi, przypartych do muru... Jeżeli macie inną możliwość nie przychodźcie tutaj pracować. Warunki pracy jak w kołchozie. Jedna 15 min przerwa, obsługujesz często dwa stanowiska pracy wiec nie masz czasu, na to, żeby wody się w międzyczasie napić, a o wyjściu do łazienki nawet nie wspomnę. A całość za 1700 zł i pracę na 3 zmiany...

echo

Knauf- przestrzegam przed nimi.

knauf to zło

work express wroclaw. Ta agencja zatrudnia ludzi w knaufie.

waldek

no i co @władziu, wysyłałeś do nich CV, cokolwiek się odezwali w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej? bo nie wiem czy opłaca mi się wysyłać do nich papiery, nie widziałem nowych ofert od nich, chyba przez stronę to tak średnio da się aplikować, nie sądzicie? nie znalazłem żadnego formularza ani nic takiego..

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Industries - Wrocław

• Jak się pracuje w Knauf Industries?

Zobacz opinie na temat firmy Knauf Industries tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Knauf Industries