Knauf Industries

Jarocin

Opinie o Knauf Industries

mikołaj
użytkownik zarejestrowany

też wydaje mi się, że Twoje określenie nie jest adekwatne do realiów @pchałka. Knauf zatrudnia na umowę o pracę na pełny etat i daje tez pakiet medyczny.

pchełka

pracuje tam i wiem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to szczera prawda

damiano
użytkownik zarejestrowany

Wiecie, że są największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektują i wdrażają do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. jeśli stawka wynagrodzeniowa wynosi 3700 zł to genialnie, ja składam papiery do pracy

tymon
użytkownik zarejestrowany

naprawde macie po 3.700 na rękę w Knauf? no to dla mnie jest nawet dobra stawka, tylko pytanie czy teraz też takie umowy oferują czy już nie? bo ten komentarz o takiej kwocie znalzałem z zeszłego roku jeszcze i mam nadzieje, ze to jest jeszcze atualne, jak sądzicie? Dajcie koniecnzie znac jeśli wiecie.

Bibli
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli ktoś nie jest w stanie udowodnić tego czy owego, to po co wprowadzać jakieś plotki? Jasno z tego wynika, że firma nie myśli o tym aby się zwijać z rynku. Na pewno nie w ten sposób by to mogło wyglądać. Zastanawiam się tylko czy obecnie poszukują specjalistów do swoich szeregów i na jakie wynagrodzenie średnio można liczyć.

stasz
użytkownik zarejestrowany

Jedno mozna mowic czy pisac, a rzeczywistosc moze byc zdecydowanie inna, bardziej zaskakujaca dla wszystkich. Pracujac w firmie mozna zdobyc calkiem niezle doswiadczenie, oczywiscie jesli osoba tylko chce dalej poznawac tajniki pracy. Firma wydajd sie byc prowadzona przez takie osoby, ktore potrafia o wszystko zadbac. O pracownikow podejrzewam, ze tez.

były

nikt chyba nie jest tym zaskoczony?? Przecież już 2 lata temu mówiło się o tym, że zakład będzie najprawdopodobniej do końca okresu najmu. A co u naszego ulubionego kierowniczka :-) ???

nicpon

Zamykają juz powoli zakład, niektórzy mówiąc ze do grudnia inni do konca roku. Praca byla fajna. Klimat w porządku i nie bylo bardzo dużego wysiłku. Szkoda ze tak wyszło.

Czarek ;]

3.700 na UR, operator połowa z tego...

Mechanik

ja
@Mechanik 21.02.2014, 19:55
Ludzie narzekacie ale trzeba robić co do nas należy ja jako mechanik nie narzekam 3.700 na rękę Knauf Bełchatów...

(usunięte przez administratora)niespełna 900€ to jakaś głodowa pensja (usunięte przez administratora) zobaczymy kiedy sie dorobisz . 2000€ pozdrawiam były pracownik (usunięte przez administratora)

zyx

Już niedługo. Zaproszenie w drodze.

Czy ktoś wie kiedy jest zamknięcie?

xyz.

Totalna paranoja jeden wielki syf i nikt nic nie wie. zostalam zwolniona z dnia na dzien bez podania powodu pracujac ostatni tydzien przez 12 godzin przymusowo. nikt nie liczy sie z pracownikami i wszystko maja gdzies.

korbus

Bylem tam i powiem tak zwykli pracownicy ok robia co moga , a duzo nie moga ale ten ich caly kierowniczek to zwykla gnida i kompletny nieuk. Bylem tam wczoraj na zaladunku i po prostu rece mi opadly koles debil i ignorant wielki (usunięte przez administratora). Ta gnida najlepiej zaladowala by na zestaw 36 ton byle tylko wyjechac za brame i nie jego problem.

daro

Witam / Szukam i czekam na prawdziwe opinie o waszej firmie ,piszcie nt produkji , montażu szczerą prawdę Pozdrawiam

Pracujący w Knaufie

Powiem wam tak. Nie jest źle tak jak to piszą, tylko trzeba mieć jaja. Praca ciężka, zarobki nie najgorsze. Na magazynie z premią ponad 2tys. Zmiany brygadowe po 8h. 7-15, 15-23, 23-7. Zawsze pracuje się z tymi samymi ludźmi. Polecam, choć jak piszecie ekipa zarządzająca potrafi uprzykrzyć życie, szczególnie podczas audytów.

Mi

Nie ma problemu, taka jest prawda.

ŻONAnieŻONA

wchodzi do burdelu każdego ranka...bo inaczej na ten zakład pracy nie da się powiedzieć...a wy jesteście bezrozumnymi tępymi zwierzętami skazanymi na 1400 zł netto do końca życia i nigdzie indziej nie ma dla was miejsca (usunięte przez administratora)

anomim

nie wiem co się wydarzyło ale to jest jej sprawa a nie całego zakładu i takich rzeczy nie piszę się na stronie,

byly pracownik

a co takiego sie wydarzylo w wigilie

zet dance

tak samo(usunięte przez administratora). jak to wpływa na ogólną atmosferę pracy?

pierwszy

Co jest z brygadzistami na wtrysku. Chciałem pójść do toalety, poprosiłem o zastąpienie brygadzistę i wiecie co on powiedział, że nie wie. Porażka, w poprzednim miejscu pracy brygadzista dawał przykład i uczył a tu jak się zorientowałem, to żaden z nich nic nie potrafi. Panie Dyrektorze niech pan postawi wszystkich brygadzistów tylko na pięć minut przy maszynie. Emocje gwarantowane.

Nie,nie o kontrole,tylko o produkcję.

chodzi ci o kontrolę jakości?

Ja też się zastanawiam kto tu po jakim układzie idzie.. Dobrze że już nie pracuje w tej firmie,bo od patrzenia na te "układy" oczy bolały gorzej niż od oświetlenia ;-)

były

To naucz się 2 słów - brak standaryzacji. bedziesz to często słyszał hehehe

knauf

nie polecam tej firmy

ktos

Hej ludzie z Knaufa, mam niedługo rozmowę na inspektora jakości, czy moglibyście napisać jakie są warunki pracy dla IJ (chodzi mi głównie o warunki finansowe) i czego się można spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej w zakładzie?

Jak tam po wypłatach??

i jak fajnie było na wigilii ?

Pracownicy tymczasowi dostawali zwykle jakąś kasę od Knaufa przez agencję. Bony tylko dla pracowników zatrudnionych przez Knaufa były

zonka

pracownik tymczasowy dostanie cos na swieta-ma 2dzieci?bony?

hhh

Skoro mamy zdjeta czterobrygadowke to chyba powinnismy miec w koncu zwykle umowy ze stala pensja a nie stawka godzinowa. Moze ktos zawiadomi pip bo na swieta znowu bedzie lipa.

zonka

jak naprawde sie pracuje w tym knaufie?i jakie zarobki ma pracownik tymczasowy?umowe przedłużają?

A przyjęcia dalej są na produkcję na wtryski? O ile tym razem kroją pensje? Niech ktoś ze starych pracowników się wypowie,kto znał pensje przeszło od roku..

a ktoś jeszcze tu pracuje?

kolo

a brygadzista magazynu Wojtek jeszcze pracuje?

kenjiro

Hej Darka brygadzisty z EPS-u już nie ma od dawna.

brygadzista

a brygadzista Darek z EPS pracuje jeszcze

przyjaciel brygadzisty eps

nie czepiajcie się brygadzisty z epsu przeciez on jest spoko gość a żonka jego pracę dostała za wysokie doświadczenie zawodowe przeciez

były pracownik

Jacy starzy pracownicy na wtrysku zostali jeszcze w tej firmie??

xxx

http://www.infopraca.pl/praca/operator-maszyn/wroclaw-biskupice-podgorne-nowa-wies-wroclawska/7330673 narazie praca jest 3- zmianowa, weekendy i wszystkie święta wolne ludzie wieżcie - naprawdę warto!

jksajkdask

witam mam pytanie jak jezdzi autobus knaufowy o ktorej jest w katach??

aaaaaaaaaa

Może ktoś napisac coś więcej o Piotrowskim?? Jaki jest i porównać go z Cabanem??

paranoja

Naprawdę nic się w tej firmie nie zmieni,tylko na gorsze.

hehehehe bedzie lepiej??? siedzielismy po pachy w [usunięte przez moderatora]......, teraz wleje nam sie do geby!!!! Generalnie news do gazet, chyba niewielu jest w polsce kierowników produkcji po zawodówce, bez znajomosci jezykow obcych, wlasciwie to bez znajomosci czegokolwiek ale za to ze znajomosciami. No coz juz chyba niewiele moze nas zaskoczyc

No to w końcu fajnie będzie, Piotruś objął prowadzenie i nie będzie się czepiał jak [usunięte przez moderatora]. Sweterek nic mu nie może zrobić, więc Piotruś nie będzie się czepiał i ludzie na produkcji odetchną.

Według mnie,to większość osób które maja tam władze,zaczynając od brygadzistow,kończąc na szefostwie powinno troche spuścić z tonu. Bo prawda taka,ze każdemu z nich władza nad ludźmi z taśmy uderza do głowy,żaden z nich nie traktuje nas na równi,a wręcz przeciwnie,jeśli ma zly dzień,albo widzi ze ktoś dzień ma lepszy,to trzeba go wbić w podłogę ciężkim stanowiskiem,bo przeciez on jest od wydawania poleceń,a my jak pieski na każde pstrykniecie palca,mamy merdac ogonami,nikt nie ma szacunku,nikt!

powiem tak ja jeszcze z takim czymś się w firmie nie spotkałem że l4 zamienili na ddw ale jakby była taka sytuacja to na pewno poruszy się zus bo kopia l4 jest u lekarza i przede wszystkim inspekcję pracy bo kodeks pracy na to nie zezwala. a poza tym skąd ty masz takie informację może Pani kadrowa się pomyliła trzeba to wyjaśnić a nie czekać za samo się rozwiąże

aaa

Witam. Mam znajomych ktorzy robia w waszej firmie. Nie wiem czy to prawda ale podobno nie placa wam za L4, odbierajac z nich jakies ddw /dni nadliczbowe?/. Jezeli to prawda to nie wiem jak mozecie na cos takiego sie godzic. Jak boicie sie isc do kadr to zgloscie to do zusu. Podczas kontroli nie bedzie wybacz bo zus sie nie [usunięte przez moderatora] jak inne instytucje. [usunięte przez moderatora] zaklad pracy zglasza kazde zwolnienie do zusu. Wiazą sie z tym obnizone skladki i wynagrodzenie. Zycze wiecej odwagi w walce o swoje!!!!

Zostaw opinię o Knauf Industries - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knauf Industries