Knauf Industries

Bełchatów

Opinie o Knauf Industries

Lidia

@Mietek jest teraz oferta pracy i to bezpośrednio z Knauf Industries, nie przez agencje, a dotyczy stanowiska młodszego inżyniera jakości. Więc jak widać można dostać się tutaj od razu do firmy, bez pośrednictwa.

Mietek

Na ile zmian się robi? i przez tą agencję jakieś sensowne pieniądze chociaż można zarobić?

Marcin

Można tam się dostać przez agencję Kajus na przemysłowej. Ale nie ma pewności czy później wezmą Na Knaufa.

Tomi

Hej, piszesz o rozpoczęciu pracy a gdzie widziałeś oferty pracy? Bo ja na żadnej ze stron internetowych nie widziałem ofert, wchodziłeś na ich stronę internetowa i tam sprawdzałeś? Daj znać bo i ja zaapliuje

przyszły pracownik

Hej nie długo zaczynam pracę pracę knaufie znacie może tam karoline k

Praca tylko przez agencje żeby sie tam dostać i żadnych gwarancji na przyjęcie.

Jozin

Witam, chciałbym się dowiedzieć przez jaką agencje pracy można dostać się do Knauf ?

zadowolony

Jestem pracownikiem Knaufa od 12 lat>Pensja na reke 6000 do tego wczasy pod grusza,premie swiateczne imprezy integracyjne. Warunki socjalne na bardzo wysokim poziomie.

sombady
@zadowolony 27.12.2015 21:53

I pewnie masz na czole wyryte knauf jak większość z tam pracujących. Ja zarabiam więcej a o knaufie mam bardzo złe zdanie zarówno o pracownikach jak i kadrze zarządzającej.

anon
@sombady 02.01.2016 09:46

niestety o "kadrze zarządzającej" o tzw. kierownikach nic dobrego nie można powiedzieć. Lizusowstwo zero wiedzy i umiejętności zarządzania zespołem, a do tego krętacze.

były pracownik

wyrzucili dyrektora? z tego co mi się obiło to z wysokich stołków w końcówce 1014 i tym roku kilka osób poleciało ?! coś wiecie? możecie napisać ?

były pracownik

Czytam to i oczom nie wierzę. Tak, tak wymagania to oni zawsze mieli wygórowane, pensje natomiast o wiele mniejsze. Stracone lata wyciągnięte z życiorysu. Że już nie wspomnę o mobbingu. Ach, szkoda słów.

realista

"Były pracowniku" masz bujną wyobraznię.Na stronie PUP szukają informatyka. Wymagania: minimum 2 letnie doświadczenie: - w programowaniu strukturalnym i obiektowym w PHP, - w projektowaniu rozwiązań w oparciu o bazę danych MySQL, - w posługiwaniu się językiem SQL; podstawowa znajomość (X) HTML 4.1/5 CSS, podstawowa znajomość Java Script, jQuery, średnia znajomość języka angielskiego. Płaca: 3800 BRUTTO. Więc zejdz na ziemie.

były pracownik

Dobra firma wielu moich znajomych tam pracuje, pensje swietne sama podstawa to ok. 5000 pln plus dodatki nadgodziny. Niestety ciężko się dostać ;/

tropsik
@były pracownik 15.02.2015 12:14

witam , mam pytanie do Pana, czy na wózki widłowe/ lub magazyn nie wiem czy dobrze się orientuję są przyjęcia mam uprawnienia UDT kat. II WJO

lol

No i pan dyrektor, który miał się za boga, dostał kopa od właściciela takiego samego jakiego dawał pracownikom. Trochę to trwało, ale dostał należną karmę.

@lol 04.01.2015 13:54

Który pan dyrektor? Pan F. czy pan W? To kto tam teraz rządzi?

grish

Tak się zastanawiam nad sensem takiego zapytania, czy w ogóle jest sens wchodzić na taką stronę - brak konkretnych odpowiedzi - tylko jakieś wpisy, nie wiadomo od kogo i dlaczego. Zainteresowani nie dowiedzą się, jakie zarobki, jakie warunki, klimat itd.

nick
@grish 22.07.2014 23:18

Konkrety oraz bluzgi są usuwane przez admina, ale negatywy wypisywane tu też o czymś świadczą.

Wiedźma

To niech przeklęci będą i niech im się w życiu tak ułoży, żeby za to wszystko zapłacili, jeszcze wszystko co złe do nich wróci z podwójną siłą i na ich rodzinach się odbije, będą żałowali, że się urodzili.. bo zawsze zło wraca... Ave Lucyfer. :)

były pracownik

Knauf to[usunięte przez administratora] Strzeżcie się bo niebawem karzą nauczyć się na pamięć numeru ADM i skończy się "kolegowanie". Zarobki marne, wymogi wielkie. Dzisiaj pracujesz i robisz plany, jutro jesteś zwolniony. Kadra zarządzająca-zero kultury biznesu. Można by było więcej "dobrych spraw" napisać ale człowiek się zwyczajnie ich boi.

Zgadzam się. Jeżeli chcesz to daj znać razem możemy więcej weźmiemy się im za( usunięte przez administratora )Firma w której zwalnia się dobrych fachowców a przyjmuje ( usunięte przez administratora )

rsc

Śmieszna firma, której dyrektorowi wydaje się że jest bogiem.Już dawno pracownicy powinni mu wytoczyć sprawę o mobbing.Zarobki dużo niższe niż w sąsiedniej firmie.

Zostaw opinię o Knauf Industries - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knauf Industries