Karen-Pianki Kazimierz Czerniak

Racibórz

Opinie o Karen-Pianki Kazimierz Czerniak

Gość

Praca w tej Firmie to czysta charówa niby stawka godzinowa brak skanerów wszystko w pamięci jednym słowem Porażka.

gosc

a jak wygloda z zarobkami?

adi

kierownik produkcji to porażka tej firmy

Gosc
@adi 09.02.2017 00:10
kierownik produkcji to porażka tej firmy

Zgadzam się z Tobą w stu procentach traktuje ludzi jak maszyny

oli

rzeczywiście @wla jeśli chodzi o produkty o których mowa to liczyć można w Karenie na pełny profesjonalizm. Także co do tego się nie mylisz. pozdrawiam

mmm

Ta firma to porażka szef traktuje ludzi gorzej jak zwierzęta wieczne problemy a wynagrodzenie tez zależy od jego widzi misie ogólnie porażka nikomu nie polecam praca niebezpieczna ale nikogo to nie interesuje... pozdrawiam,,

Zostaw opinię o Karen-Pianki Kazimierz Czerniak - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karen-Pianki Kazimierz Czerniak