Opinie o Czerniak Kazimierz Karen-Pianki w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Czerniak Kazimierz Karen-Pianki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Czerniak Kazimierz Karen-Pianki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czerniak Kazimierz Karen-Pianki w Racibórz

Lilka Nowy wpis

kiedyś z chłopakiem widzieliśmy ofertę pracy na produkcje do tego zakładu. Ale czy jest tak jak ktoś napisał teraz niedawno ze i tak ma zostać zamknięty? Niby właśnie aktualnych ogłoszeń o pracę już nie było a chłopak po wodzisławskim właśnie pracy będzie szukał. Czy ktoś może to potwierdzić?

On Nowy wpis

Zakład postawiony w stan likwidacji, do końca kwietnia tego roku odejdzie ośmiu pracowników. Pozostała garstka, która prędzej czy później też zostanie zwolniona. Wynagrodzenie niewiele ponad minimalną. Brak odpowiednich osób na stanowisku kierowniczym... Właściciel nie interesuje się zakładem.

Siemka, wy macie jeszcze te nadgodziny o których pisaliście kiedyś na produkcji czy już nie bardzo? po prostu zastanawiam się jak te nocne byłyby liczone, bo jak oferta mi się pokazała to zmiany były wpisane 6:00-14:00, 14:00-22:00. Po 22 też się zdarza siedzieć?

Oo Nowy wpis

Raczej nadgodzin już nie ma , z tego jakie chodzą pogłoski to ledwo mają roboty na jedną zmianę

Czy to prawda, że są jakieś redukcje? na produkcji? pojawił się taki komentarz, że ludzi zwalniają, ale nie znam jeszcze szczegółów. z których działów jeśli już? I dlaczego? kiedyś już patrzyłem czy na produkcje nie szukają przypadkiem ale ofert wtedy nie było, teraz tym bardziej nie będzie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Czerniak Kazimierz Karen-Pianki? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

To wiecie może jak te rozmowy ostatecznie wyglądają? Ktoś tu kiedyś odnosił się do poziomu inteligencji. Były tak w ogóle ostatnio prowadzone jakieś nabory? Po prostu zastanawiamy się z chłopakiem, bo nie było widać ogłoszeń a tutaj tez nikt w 2023 nie pisał... Co z ewentualnymi warunkami na miejscu? nic się nie zmienia? będziecie mieć może za to jakieś podwyżki? albo już są?

Aplikowaliście na Pracownik Produkcji w Czerniak Kazimierz Karen-Pianki i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Czerniak Kazimierz Karen-Pianki? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

Nie trzeba się szczególnie przygotowywać, no może jeśli rozmowa będzie przeprowadzona z właścicielem to znajomość rysunku technicznego się przyda, a jeśli z kierownikiem produkcji to w przypadku kobiety ładna buzia wystarczy.

Magdalena
@Gość

Naprawdę uważasz że "ładne buzia" wystarczy? A umiejętności i doświadczenie się nie liczą? Czy może przyuczają do pracy na produkcji?

@Magdalena

Oczywiście, że przyuczaja, jak w każdej innej pracy przyucza się nowego pracownika, ale przy rozmowie nie trzeba się wykazać IQ na mega wysokim poziomie.

interesant

Na czym polega praca w tym zakładzie na chłopski rozum? Czy to praca ciężka? Ile zmianowa? Czy jest kantyna z posiłkami czy własne?

Czym w Czerniak Kazimierz Karen-Pianki zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Niczym. Oprócz tego co gwarantuje ustawa plus jakaś tam premia, to nic więcej nie oferują. No może bicz do poganiania.

Izabela
@Gość

Nie no z przytaczaniem bicza to może tak nie przesadzaj. No to dobrze, że działają zgodnie z prawem, skoro zapewniają to co jest ustanowione. A ta premia to jak się prezentuje?

@Izabela

Jak popracujesz tam to się przekonasz co do bicza. A jeśli chodzi o premie, to uzależniona jest od ilości dni w pracy, a nie od jakości tej pracy, więc...

Izabela
@Gość

Od jakości nie? To nie patrzą na nią wcale? Bo zaraz wyjdzie, że ludzie nawet o nią nie dbają w takim razie, co by mnie mocno zdziwiło

@Izabela

Ludzie jak najbardziej się starają, ale jeśli szef siedzi w biurze i nie ma zielonego pojęcia jak ludzie pracują, tylko bazuje na obliczaniu premii na podstawie jakiś swoich wykresów, tabelek itp. rzeczy no to sorry.

Astoria

O firmie Karen Pianki można dużo mówić, lecz pozytywów byłoby niewiele. Na dobrą sprawę firmę ciągnie garstka ludzi, którzy w pocie czoła, przy wiecznych nadgodzinach i sobotach w pracy harują za śmiechu warty pieniądz, wręcz jałmużnę. W tym czasie szef może sobie pozwolić na wczasy kilka razy w roku, bo przecież on zgarnia naprawdę grubą kasę. Nie ma absolutnie żadnego szacunku dla swoich pracowników, a już kobiet w szczególności. Myśli, że jeśli da podwyżkę w wysokości 150 zł na rękę w obecnej sytuacji to jest nie wiadomo jak hojny. Nie ma zielonego pojęcia co w trawie piszczy, a źle się dzieje w państwie Dunskim...

Lily

-Nie przestrzegają BHP -0 szacunku dla pracownika -nie odpowiedni ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach -fałszywość - kolesiostwo -brak zrozumienia (usunięte przez administratora) Mam nadzieję,że przyjdzie taki dzień, w którym ktoś się za to na poważnie więźnie, bo kwestia czasu jest ,aż ktoś może nawet stracić życie.

@Lily

Myślnik usunięty przez administratora to (usunięte przez administratora) Ps. Będę dawał edit za każdym razem

Teresa
@Lily

czyli pracownik nie czuje się bezpiecznie podczas wykonywania swojej pracy? Próbowałaś gdzieś to zgłaszać? A sama pensja jest chociaż w porządku?

@Teresa

Jeżeli zgodzisz się na warunki BHP, które jest nie przestrzegane w kilku przypadkach to może się to źle skończyć,a jeżeli chodzi o piebiadze sądzę że są średnie w porównaniu do wykonywanej pracy,ale nie najgorsze

Katarzyna
@Lily

Ok ale piszesz że ktoś może stracić życie, w takim razie to nie żarty i trzeba jak najszybciej to gdzieś zgłosić, interesował się tym ktokolwiek???

Aleksander
@Lily

A w jaki dokładnie sposób nie są przestrzegane te warunki BHP? Ktoś może podać jakieś przykłady tego nieprzestrzegania...

Jaka atmosfera jest między działami w Czerniak Kazimierz Karen-Pianki?

Bonzo

(usunięte przez administratora) jednak na obecną sytuację firma dobrze prosperuje, jest dobrze zarządzana tylko i wyłącznie przez doświadczonego Szefa więc dobrze rokuje. Kto chce pracować będzie doceniony, więc polecam.

Darek

Czy praktyki w firmie są płatne ?

Kiero

Niestety kierowcy w tej firmie zmuszani sa do manipulacji w tachografie przed przyjeciem sie do pracy ,omawiany jest z kierowca temat podkladania sie czyli uzywania magnesu na impusarorze!!! żenujące nie polecam, pozatym smiesze pieniadze. Sprawa dla ITD

Leisy

Kierowniczka mściwa i kombinatorka.. aktorka pierwsza klasa przy szefostwie, szefostwo wporządku

Łysy
@Leisy

Racja dużo szło by opowiedać

Elżbieta
@Łysy

@Łysy Tzn co chciałbyś powiedzieć? Atmosfera ze strony kierownictwa nie jest przyjazna?

@Elżbieta

Jak pracuję nie widziałem takiej kierow. Leser jakich mało, do tego(usunięte przez administratora) i źle traktuje ludzi.

Damian

Czy od tamtej pory zmieniło się coś w kwestii relacji na linii kierowniczka-pracownicy? Atmosfera jest bardzo ważnym elementem wpływającym na pozytywne postrzeganie danego miejsca pracy, dlatego chciałbym wiedzieć, czy relacje się poprawiły.

Kierowniczka

Kierowniczka od 14 lat dbała o interes firmy, pomimo napotkanych przeciwności i popełnianych błędów, kto nie utożsamia się z Firmą, nigdy tego nie doświadczy. Szacun dla Szefostwa. Pozdrawiam.

@Kierowniczka

Osobiście mam szacun dla psa !! Nie wyróżniać cię WAS a reszta to przemysłowy złom

He he racja szczególnie pani (usunięte przez administratora) "śpiąca królewna" nigdy nic nie wie jak się przychodzi coś wyjaśnić albo sprawdzić. Ona chyba sama do końca nie wie po co tam siedzi ????

Witam...Czy yo prawda ze mozna wyciagnac 2,5 tys? Chodzi mi o panie sprzatajace?

zainteresowany

Podpowiecie jak się pracuje w atmosferze epidemii? Jakie zabezpieczenia przygotowała firma dla pracowników?

Ile zarabia sprzątaczka..podobno ponad dwa tys za 6 godzin

Nie polecam pracy w biurze. Kierowniczka nie jest w porządku, przerost formy nad treścią. Jednym słowem współpraca z nią to porażka

Jan

Kierowniczka jest bardzo fałszywą osobą. Knuje i spiskuje kombinując, żeby tylko zwalić swoje obowiązki na pozostałych. Szefostwo jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Czerniak Kazimierz Karen-Pianki - Racibórz

• Jak się pracuje w Czerniak Kazimierz Karen-Pianki?

Zobacz opinie na temat firmy Czerniak Kazimierz Karen-Pianki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czerniak Kazimierz Karen-Pianki?

Czerniak Kazimierz Karen-Pianki
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 33
    47-400 Racibórz