Opinie o Knauf Industries w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Knauf Industries. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Knauf Industries o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Industries w Warszawa

pracownik Nowy wpis

od pewnego czasu są w niej fatalne warunki pracy. Firma zarabia miliony a pracownikami pomiata. Wewnątrz ciągle słychać głosy niezadowolenia. Pracownicy są żyłowani pracą na max. Zasuwasz za 2 osoby, a płaca marna ! Nie ważne czy jest to Knauf Service, Bełchatów czy jakiś inny odłam - wszędzie jest to samo. Nie ważne czy chodzi o pracownika fizycznego czy umysłowego, to jest katorga.

sssfewdgsgs Nowy wpis
@pracownik

prawda

Wanda Nowy wpis

Jakiś czas temu pisaliście o fatalnych warunkach, że trzeba zasuwać za 2 osoby. Czy w takim razie firma nie chce zatrudnić więcej osób żeby te warunki były lepsze? Czy nie ma chętnych do pracy?

adam Nowy wpis

ofert pracy do Knauf Industries aktualnie nie widać, na ich stronie nie ma zakładki kariera, @praca, ale zawsze możesz spróbować i wysłać swoje cv bezpośrednio do firmy

areo

Kanuf? Czy to ci co każą pisać lojalki? :)

Czy po rozmowie w Knauf Industries rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
wayne

w Knaufie będzie im zależało najbardziej na Twoim doświadczeniu na podobnym stanowisku i wiedzy w tym temacie

antoni

współczuje pracownikom, gdyż jest jak w każdej firmie. na samy początku ok. lecz później żenada! ciągle raportowanie, tabelki, wróżenie z kart, a dział marketingu to porażka żeby handlowiec dokładał do wyjazdu sponsorowanego przez knauf, wycieczki dla dystrybutorów, bo jedna osoba byla zaproszona w późniejszym terminie. Powiem krótko Góra każe, góra rządzi. a ty jesteś tylko pionkiem w tej całej korporacji. Wielkie zero na rozwój w firmie.

antonim

A ty kolego zapewne złapałeś tego pana Boga za nogi?:) Widać, że masz małą skalę porównawczą.Gratuluję, jesteś na dobrej drodze do awansu na naczelnego donosiciela.W Knaufie samodzielne myślenie jest zabronione, tępione.Dają ci do zrozumienia, że jako jednostka nie istniejesz, więc szybko sprawdź listę znajomych, czy firma nie ma nic przeciwko nim.Pozdrawiam i stanowczo odradzam!

Omijać szerokim łukiem. Wśród najbardziej zadufanych koncernowych d...ów należy im się palma pierwszeństwa.

ninaiaka

a ajkie zarobki na stanowisku DT w Poznaniu? ktoś coś wie?

ex

Knauf to żałosna firma. Nikomu nie polecam.

qad4ad

A co powiedzie o pracy Doradcy Technicznego w firmie Knauf ? Jakie warunki, atmosfera ?

user
@qad4ad

Co do tej pani, to napawa mnie obrzydzeniem sama myśl o niej. Po trupach do celu. Wazeliniarstwo, donosicielstwo, intrygi i kopanie dołków pod wszystkimi.

mkv

Faktycznie profesjonaliści- pani nauczycielka języka rosyjskiego w funkcji prokurenta :)

mc2

Knauf to firma, w której pracownikom zakazuje się ich prywatnych znajomości i próbuje wpływać na to z kim im wolno się kontaktować. Żałosne praktyki, żałosne szefostwo.

chcący zmianić pracodawcę

Zazdroszczę Wam pracownicy firmy Knauf. Nigdy nie pracujcie dla francuzów np. Saint-Gobain.

firma I liga ,zarzadzana przez menadżerów z najwyzszej półki.socjal, prawa pracownika-super.Niemiecki koncern -jest ,jak w niemczech-pensja ok"

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Industries - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042