Knauf Industries

Opinie o Knauf Industries

Marta

Na stronie internetowej jest lista lokalizacji, gdzie na świecie znajdują się oddziały firmy Knauf Industries. Czy pracownicy zatrudnieni w Polsce mają czasami możliwość wyjazdów służbowych do innych krajów, gdzie firma dobrze prosperuje? To na pewno zachęcająca wizja dla wielu potencjalnych pracowników.

Marta

@pracownik o wynagrodzeniu na jakim poziomie mówisz? Możesz opowiedzieć konkretnie, jakich warunków zatrudnienia może spodziewać się potencjalny nowy pracownik? To kluczowe informacje są osób poszukujących ofert pracy w tych okolicach.

od pewnego czasu są w niej fatalne warunki pracy. Firma zarabia miliony a pracownikami pomiata. Wewnątrz ciągle słychać głosy niezadowolenia. Pracownicy są żyłowani pracą na max. Zasuwasz za 2 osoby, a płaca marna ! Nie ważne czy jest to Knauf Service, Bełchatów czy jakiś inny odłam - wszędzie jest to samo. Nie ważne czy chodzi o pracownika fizycznego czy umysłowego, to jest katorga.

adam

ofert pracy do Knauf Industries aktualnie nie widać, na ich stronie nie ma zakładki kariera, @praca, ale zawsze możesz spróbować i wysłać swoje cv bezpośrednio do firmy

areo

Kanuf? Czy to ci co każą pisać lojalki? :)

wayne

w Knaufie będzie im zależało najbardziej na Twoim doświadczeniu na podobnym stanowisku i wiedzy w tym temacie

antoni

współczuje pracownikom, gdyż jest jak w każdej firmie. na samy początku ok. lecz później żenada! ciągle raportowanie, tabelki, wróżenie z kart, a dział marketingu to porażka żeby handlowiec dokładał do wyjazdu sponsorowanego przez knauf, wycieczki dla dystrybutorów, bo jedna osoba byla zaproszona w późniejszym terminie. Powiem krótko Góra każe, góra rządzi. a ty jesteś tylko pionkiem w tej całej korporacji. Wielkie zero na rozwój w firmie.

antonim

A ty kolego zapewne złapałeś tego pana Boga za nogi?:) Widać, że masz małą skalę porównawczą.Gratuluję, jesteś na dobrej drodze do awansu na naczelnego donosiciela.W Knaufie samodzielne myślenie jest zabronione, tępione.Dają ci do zrozumienia, że jako jednostka nie istniejesz, więc szybko sprawdź listę znajomych, czy firma nie ma nic przeciwko nim.Pozdrawiam i stanowczo odradzam!

ja

Omijać szerokim łukiem. Wśród najbardziej zadufanych koncernowych d...ów należy im się palma pierwszeństwa.

ninaiaka

a ajkie zarobki na stanowisku DT w Poznaniu? ktoś coś wie?

ex

Knauf to żałosna firma. Nikomu nie polecam.

qad4ad

A co powiedzie o pracy Doradcy Technicznego w firmie Knauf ? Jakie warunki, atmosfera ?

user
@qad4ad 21.02.2011 14:39

Co do tej pani, to napawa mnie obrzydzeniem sama myśl o niej. Po trupach do celu. Wazeliniarstwo, donosicielstwo, intrygi i kopanie dołków pod wszystkimi.

mkv

Faktycznie profesjonaliści- pani nauczycielka języka rosyjskiego w funkcji prokurenta :)

mc2

Knauf to firma, w której pracownikom zakazuje się ich prywatnych znajomości i próbuje wpływać na to z kim im wolno się kontaktować. Żałosne praktyki, żałosne szefostwo.

chcący zmianić pracodawcę

Zazdroszczę Wam pracownicy firmy Knauf. Nigdy nie pracujcie dla francuzów np. Saint-Gobain.

firma I liga ,zarzadzana przez menadżerów z najwyzszej półki.socjal, prawa pracownika-super.Niemiecki koncern -jest ,jak w niemczech-pensja ok"

Zostaw opinię o Knauf Industries - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knauf Industries