Knauf Industries

Adamowice

Opinie o Knauf Industries

adam

to dobrze, że tak piszesz @aa ponieważ szukają na stanowisko specjalista ds utrzymania form, wymagają znajomości obsługi tokarki i frezarki, doświadczenia i uprawnień na wózek i spawalniczych ale oferują pracę na pełny etat i mam dzieję, że dają umowę o pracę

aa

W Knaufie, jest coraz lepiej kasa rośnie firma sie rozwija zatrudnienie rośnie sczególnie w biurach dba się o pracowników maja wiecej wolnego.

pracownik/ca

a te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co siedza w biurach? gdzie [usunięte przez moderatora] pieniadze!!!!!!! zamiast robic przelewy to [usunięte przez moderatora] dyskutja. \\ludi nie obchodza wasze problemy chcemy dostawac pieniadze na czas!!!!!!!!

jaaa

nie dbacie o pracownikow, malo im placicie, cos obiecujecie a pozniej tego nie spelniacie!! jednym slowem [usunięte przez moderatora], nie firma... fatalne warunki, wielkie wymagania wzgledem mozliwosci pracownikow traktowanie pracownikow: nieludzkie!!! wniose na was skarge!! oczekujcie naglej kontroli ;] sluzby specjalne w drodze!

Zostaw opinię o Knauf Industries - Adamowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knauf Industries