Opinie o Ludwig MTD w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ludwig MTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ludwig MTD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwig MTD w Mikołów

uczę się

Taka dobra firma a cały czas szuka kierowców na e-transport. O co chodzi?

marian

Najlepsza robota to spuszczanie z kotla

@

10 % z frachtu czyli jakieś 131 zł dniówka . Oczywiście jest to ryczałt za noclegi 100 zł i 31 zł diety . Zapomnieli tylko zapłacić za prace wykonaną .

daro

Kto dobrze dziobie ten ma

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E w firmie Ludwig MTD ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA

Wiatam jaki system pracy jest i jak wygladaja zjazdy do domu co ile pozdro

Urbanczy...czy Fucze??? Jak obiecalem niedługo tam gdzie sie umówiliśmy. Troche sie przeciąga ale bedzie śmiesznie:)

&TiT

Potwierdzam Oczywiscie wszystko na czas oprocz zjazdow do domu

$$$

W skali od 1-10 daje 9. Dobra solidna firma. Wszystko klarowne i na czas.

toman

Zadalem latwe pytanie ale widze ze ciezko z odpowiedzia nie tesknie bo tam nie pracowalem tylko slyszalo sie troche w eterze

joman

A co tęsknisz ze się pytasz:) Czy raczej chcesz się podzielić przemyśleniami w stylu słyszałem że… A jeszcze zapomniałeś dodać jak tam cie okradli. Bo walisz farmazony. Trochę lat już tu pracuje i jest całkiem mi dobrze.

toman

HEJ, mam pytanie czy dalej u ludwiga jest taka lipa czy sie cos poprawilo ostatnio to bylo coraz gorzej zjadzy na STOPA to juz codziennosc brak roboty stanie i czekanie na robote....Z gory dzieki

RAFAŁ

AUTA ZADBANE . NAWET BARDZO. CZUJESZ ŻE JESTEŚ KIEROWCĄ. ROBOTA JEST JAK WSZĘDZIE NIKT CI KASY NIE DA ZA DARMO . SZEFOSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE . DA SIĘ Z NIMI DOGADAĆ W KAŻDEJ SPRAWIE. POLECAM . POZDRAWIAM LUDWIKA KRZYSZTOFA DAWIDA .

mobil

napisze ktos jak wyglada praca w Ludwiku na ta chwile i czy warto sie interesowac wogule dzieki

driver

kolego pytalem sie o weekendy a nie ze dziennie w domu....co weekend w domu co dwa.....??

Jezdzic trzeba, ale tez zarobisz godnie. Jak chcesz byc dziennie w domu to niestety krakowka zostaje.

driver

Witam szukam pracy moze ktos polecic Ludwiga jak tam jest zarobki i atmosfera i jak wyglada system czy weekendy w domu i jak z ladunkami dzieki

TTT

Ja to moge powiedzieć tylko za siebie ze mom mało czasu miedzy ladunkami. Jest ok

wxr

yyy z tymi zleceniami to troche przesadziles gadalem ostatnio na parkingu z kierowca z ludwiga na krotkiej pauzie stal 3 dni bez roboty i jeszcze na weekend nie zjechal niezla kicha gorzej byc nie moze jak maja tak poukladana robote

Yyy

Zleceń jest duzzzzo...ale ostatnio jest mały problem z powrotami. Tylko ze wszyscy maja ten problem od 2tyg:( Poza tym wszystko jest ok.

cv

xxx a jak z reszta wyglada robota maja zlecenia czy sie stoi po krzakach i czeka na zlecenie jak atmosfera tam wyglada...

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwig MTD - Mikołów

• Jak się pracuje w Ludwig MTD?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwig MTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ludwig MTD