Opinie o Ludwig MTD w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ludwig MTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ludwig MTD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwig MTD w Mikołów

Polecam!

Alicja

Zachęcam do powrotu do merytorycznej dyskusji na temat pracy w firmie Ludwig MTD. Pozostawiajcie wpisy, z których wyciągając informacje mogą skorzystać inni użytkownicy.

Egon

Jak czytam opinie na temat tej firmy ze to taka fajna firma to może ktoś wie dlaczego kierowcy się zwalniają . Może ze względu na to że traktowany jesteś jak Nr.auta. A sobotnie wycieczki zbiorowe z Linzu i niedzielne powroty tylko po to żeby weekend był odhaczony w domu. Dzięki bardzo . A pozdrawiam panie co telefony odbierają a raczej olewają kierowców i są wiecznie obrażone jak się im przeszkadza .Ponad 100 kierowców rocznie odwiedza tą firmę . TAK jest tam fajnie.

Szofer
@Egon

Fajnie se wycieczkę z Linz zrobić. Mi pasujeeeeee. Powodzenia

Gienek

Dopóki robi falenta z Jastrzębia to jest ok bo 4 tys styknom i nowe auto

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E w firmie Ludwig MTD ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
Gienek

Dopóki robi falenta z Jastrzębia to jest ok bo 4 tys styknom i nowe auto

Alicja

@olo dziękuję za opinię, ale czy sformułowanie "najgorsza firma na swiecie " nie jest za mocne? Czy miałeś porównanie ze wszystkimi firmami, że tak twierdzisz. Rozumiem, że jesteś zły, ale chyba nie trzeba przesadzać z określeniami. Czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia związane z Ludwig MTD?

olo

najgorsza firma na swiecie przeżuty po 100 km jak panę dostaniesz i wymienisz już koło to każe ci jechać na parking wziąść od kolegi koło i jechać dalej a jak sie chcesz zwolnić to na pewno za coś ci potrąci i wyzwie połowa to są pracownicy z ukrainy ale i oni tam długo nie pracują zdobywają doświadczenie i uciekają na wekend zjedziesz stopem będziesz w sobotę a w niedziele już wyjedziesz tam naprawdę nikt normalny nie będzie pracował pozdrawiam szefostwo

Alicja

@miiki, @Luka, znakomicie to słyszeć. A możecie powiedzieć więcej o pracy w tym miejscu? Co jeszcze Wam się podoba?

majster

wie ktoś na jakich warunkach odbywa się to szkolenie dla tych bez doświadczenia? trzeba jakąś lojalkę podpisać bo jak tak to nawet się tam nie wybieram bo na takie praktyki się nie mam zamiaru poniżać.

@majster

Nie ma lojalki,jak na prawde nie masz doswiadczenia to jedziesz z innym kierowca do momentu kiedy powiesz sam ze jestes gotowy do jazdy samemu,i tyle,Pozdrawiam .

majster1
@721210

Dzięki za odpowiedź ale ogłoszenie coś zbyt często wisi więc jednak coś musi być nie tak bo nie wierzę że aż tyle aut stoi pustych że ciągle szukają

miiki

pracuje tylko rok jest spokojnie kasa na czas

Mati

Potwierdzam ze jest dobra. Składam życzenia noworoczne drivera:)

Luka

Bardo mi sie dobrze tu pracuje. Wprawdzie pracuje talko 5miesiecy. Ok Ps. Polecam

Xyj

U Ludwiga jest spoks. Można sie dogadać jak ktoś coś potrzebuje. Także robota mi odpowiada. Pozdro

kriis

A są jakieś dodatki do tej wypłaty @julian? Bo piszesz, że niby jest spoko ale czy jest możliwość uzyskania jakichś premii czy prowizji wiesz na takich stanowiskach to jest dobre jak co miesiąc coś ci dodatkowo wpadnie, daj znać może wtedy i ja się zdecyduje

Julian

Zgadzam sie z tobą Marianna. Na forach zawsze piszą byli draivery. To co maja napisac ze było dobrze ale sie zwolniłem czy zwolnili mnie ale było tam dobrze. Robie u Ludwiga jakiś czas i nie mogę narzekać. Kasa na czas, auta nowe, robota w miarę poukładana, a weekendów od początku roku mam 11 poza domem( 2 razy zjechałem busem firmowym).

Julian
@Julian

A i jeszcze jedno. Tak przeczytałem ze o dietach i ktoś tu przekłamuje prawdę. Na zarobki nie narzekam oczywiscie mogły by być większe. Ale jest ok.

Marianna

ja tu widzę same farmazony

@

Stabilne zatrudnienie , zadowoleni pracownicy i socjal . Dlaczego nie napiszesz o zadowolonych kierowcach . Bo takich nie ma . Oczywiście poza kierowcami p. Krzysztofa . A większość przychodzi zobaczy getto i szuka szczęścia gdzieś indziej .

Buba

Skoro tak zle u ludwiga to po co tam jezdzicie???? czytac papiery te co podsuwaja??? Podpisujcie tylko te co sluszne a jak nie to sie mowi dziekuje!!! W innych wiekszych firmach jest to samo typu edro,kuznia,epo....

Egon

Sorki kolo w trasie byłem . Co do tego czy warto powiem tak najpierw przeczytaj i to bardzo uważnie wszystkie papierki które ci podsuwają do podpisania i nie sugeruj się tym co ci obiecuje p. krzysztof pisze z małej bo to wielki krętacz.

Juzek

Xyz zapomniał sie pochwalić ze spalił sprzęgło na pierwszej trasie:) I pracował 2tyg. No i jego doświadczenie ze aż cały warsztat sie naśmiewał:)

@Juzek

Warsztat to raczej miał by kłopoty żeby się śmiać bo to tylko kilka ścian .

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwig MTD - Mikołów

• Jak się pracuje w Ludwig MTD?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwig MTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042