Ludwig MTD

Dopóki robi falenta z Jastrzębia to jest ok bo 4 tys styknom i nowe auto

Gienek

Dopóki robi falenta z Jastrzębia to jest ok bo 4 tys styknom i nowe auto

Alicja

@olo dziękuję za opinię, ale czy sformułowanie "najgorsza firma na swiecie " nie jest za mocne? Czy miałeś porównanie ze wszystkimi firmami, że tak twierdzisz. Rozumiem, że jesteś zły, ale chyba nie trzeba przesadzać z określeniami. Czy ktoś jeszcze ma podobne odczucia związane z Ludwig MTD?

olo

najgorsza firma na swiecie przeżuty po 100 km jak panę dostaniesz i wymienisz już koło to każe ci jechać na parking wziąść od kolegi koło i jechać dalej a jak sie chcesz zwolnić to na pewno za coś ci potrąci i wyzwie połowa to są pracownicy z ukrainy ale i oni tam długo nie pracują zdobywają doświadczenie i uciekają na wekend zjedziesz stopem będziesz w sobotę a w niedziele już wyjedziesz tam naprawdę nikt normalny nie będzie pracował pozdrawiam szefostwo

Alicja

@miiki, @Luka, znakomicie to słyszeć. A możecie powiedzieć więcej o pracy w tym miejscu? Co jeszcze Wam się podoba?

majster

wie ktoś na jakich warunkach odbywa się to szkolenie dla tych bez doświadczenia? trzeba jakąś lojalkę podpisać bo jak tak to nawet się tam nie wybieram bo na takie praktyki się nie mam zamiaru poniżać.

@majster 12.02.2017 14:42

Nie ma lojalki,jak na prawde nie masz doswiadczenia to jedziesz z innym kierowca do momentu kiedy powiesz sam ze jestes gotowy do jazdy samemu,i tyle,Pozdrawiam .

majster1
@721210 01.04.2017 06:55

Dzięki za odpowiedź ale ogłoszenie coś zbyt często wisi więc jednak coś musi być nie tak bo nie wierzę że aż tyle aut stoi pustych że ciągle szukają

miiki

pracuje tylko rok jest spokojnie kasa na czas

Mati

Potwierdzam ze jest dobra. Składam życzenia noworoczne drivera:)

Luka

Bardo mi sie dobrze tu pracuje. Wprawdzie pracuje talko 5miesiecy. Ok Ps. Polecam

Xyj

U Ludwiga jest spoks. Można sie dogadać jak ktoś coś potrzebuje. Także robota mi odpowiada. Pozdro

kriis

A są jakieś dodatki do tej wypłaty @julian? Bo piszesz, że niby jest spoko ale czy jest możliwość uzyskania jakichś premii czy prowizji wiesz na takich stanowiskach to jest dobre jak co miesiąc coś ci dodatkowo wpadnie, daj znać może wtedy i ja się zdecyduje

Julian

Zgadzam sie z tobą Marianna. Na forach zawsze piszą byli draivery. To co maja napisac ze było dobrze ale sie zwolniłem czy zwolnili mnie ale było tam dobrze. Robie u Ludwiga jakiś czas i nie mogę narzekać. Kasa na czas, auta nowe, robota w miarę poukładana, a weekendów od początku roku mam 11 poza domem( 2 razy zjechałem busem firmowym).

Julian
@Julian 15.10.2016 08:26

A i jeszcze jedno. Tak przeczytałem ze o dietach i ktoś tu przekłamuje prawdę. Na zarobki nie narzekam oczywiscie mogły by być większe. Ale jest ok.

Marianna

ja tu widzę same farmazony

@

Stabilne zatrudnienie , zadowoleni pracownicy i socjal . Dlaczego nie napiszesz o zadowolonych kierowcach . Bo takich nie ma . Oczywiście poza kierowcami p. Krzysztofa . A większość przychodzi zobaczy getto i szuka szczęścia gdzieś indziej .

Buba

Skoro tak zle u ludwiga to po co tam jezdzicie???? czytac papiery te co podsuwaja??? Podpisujcie tylko te co sluszne a jak nie to sie mowi dziekuje!!! W innych wiekszych firmach jest to samo typu edro,kuznia,epo....

Egon

Sorki kolo w trasie byłem . Co do tego czy warto powiem tak najpierw przeczytaj i to bardzo uważnie wszystkie papierki które ci podsuwają do podpisania i nie sugeruj się tym co ci obiecuje p. krzysztof pisze z małej bo to wielki krętacz.

Juzek

Xyz zapomniał sie pochwalić ze spalił sprzęgło na pierwszej trasie:) I pracował 2tyg. No i jego doświadczenie ze aż cały warsztat sie naśmiewał:)

@Juzek 19.09.2016 12:05

Warsztat to raczej miał by kłopoty żeby się śmiać bo to tylko kilka ścian .

Marek

Przemus xyz życzę wszystkiego najlepszego w nowej firmie. Tam moze znajdziesz kolegów. To czemu tyle lat pracowałeś u Ludwiga? Skróty taki zły.

Bocian zainteresowany

Przerzuty tam robicie? Czy tylko jakieś kółko na Włocha i powrót? Jak to tam wygląda? Może za kolorowo tam nie jest, ale nie widziałem żeby jaka kolwiek firma na śląsku miała jakieś same dobre opinie

Arekkkl

Koledzy mozecie powiedziec w jakim systemie tam jezdzicie??

@Arekkkl 17.09.2016 15:36
Koledzy mozecie powiedziec w jakim systemie tam jezdzicie??

Jak się przyjmowałem to miałem być 1 weekend w trasie w miesiącu ale obiecanki tylko a prawda zupełnie odwrotna . I te wiecznie obrażone i totalnie zlewające kierowców panie { dyspozytorki }. Przyjmują wszystkich , najlepiej bez doświadczenia bo gęby nie otworzy byle by się gdzieś załapać a że z wypłaty potrąci za przepały czy jakieś uszkodzenia z twojej czy nie winy to już szczegół. Przecież bardzo dobrze płaci . Ale jak przypadkiem byś się tam jednak wybrał to nie szukaj kumpli do pogawędek , zwłaszcza na parkingu gdzieś w trasie bo Biuro wie prędzej niż ty zjedziesz z trasy.

Auuuu

Czyli tak jak w każdej firmie teraz rozpisują aby nikt nie poszedł do sadu o noclegi. Bronią sie przed jak ja to mowię cwaniaczkami a nie szoferami.

@Auuuu 16.09.2016 15:48

Tak panowie kierowcy. 25 lat temu Ludwig zaczynał od Liazki teraz ma potężną flotę i na to wszystko składają się kierowcy ci co pracują , pracowali czy będą pracować . Częściej w tych pięknych VOLVACH zmienia się kierowca niż olej w silniku. A jeszcze zadajcie sobie pytanie czy to kierowca jest obstawiony prawnikami i związkami zawodowymi , czy to my okradamy firmy czy to firmy nas okradają i to w majestacie prawa .

YZ

A to ci ciekawa informacja XYZ. Bo juz kłamiesz czy tam po twojemu przeinaczasz na początek z podstawa itd:) Bo niedawno sie zatrudniłem i dostałem zdecydowanie większa. Pozdr szoferów.

@YZ 16.09.2016 15:44

Ale ja tylko przytoczyłem zapis z umowy o prace , więc proponuje przeczytaj swoją .

XYZ

firma Ludwig - polecam . najniższa krajowa w tym 25% zaliczka ryczałt za dyżury 5 % ryczałt za jazdy nocne i 5 zł za nadgodzin . A bym zapomniał 10% z frachtu; czyli 25% tej kwoty za noclegi w kabinie , a reszta tej kwoty co ci zostaje przeznacz sobie na diety 31 zł dziennie oczywiście za granicą .

Zainteresowany

Może ktoś napisać w jakim systemie pracują?? Jakieś tygodniowki czy typu 2/1 3/1 ????

Tak sobie czytam...i twierdze u Ludwiga jest jest całkiem dobrze( wiem co pisze bo pracuje 8lat). Byli tacy na chwilkę i tacy co długo pracowali...jednym nie pasowało a innym tamto:) Ps mało prawdopodobne jest aby mógł Ludwig kuźnia Edro itp. Dogodzić wszystkim:)

Egon

Jak czytam opinie na temat tej firmy ze to taka fajna firma to może ktoś wie dlaczego kierowcy się zwalniają . Może ze względu na to że traktowany jesteś jak Nr.auta. A sobotnie wycieczki zbiorowe z Linzu i niedzielne powroty tylko po to żeby weekend był odhaczony w domu. Dzięki bardzo . A pozdrawiam panie co telefony odbierają a raczej olewają kierowców i są wiecznie obrażone jak się im przeszkadza .Ponad 100 kierowców rocznie odwiedza tą firmę . TAK jest tam fajnie.

kuku

Ciekawa sprawa Greg. Gdyż z tego co mi wiadomo to nie narzekają na brak kierowców. A z tego co mówili chłopaki to co roku dostają podwyżki na podstawach.

Srut

Kuszo jak firma bedzie miala dalej na siebie taki pomysl to moze byc nie tylko lepiej ale i wiecej zwolnien a juz jest troche wiec nie wiem skad ty te teksty bierzesz dobre tak trzymac

Felga

robia 2mies i jest spoks

Zygus

Das jak chcesz każdy weekend w domu do niestety zostaje tylko komin bo i na kraju wyskakują weekendy. No chyba ze międzynarodówką co week w doma ale za 4tys. A jak dla mnie to za mało:(

Zygus

Tak czytam sobie fora i głowa mnie boli. Brednie o firmach. Ze tam zle ze tam jeszcze gorzej. Pracuje u Ludwiga 2 lata i trzeba jezdzic ale jest całkiem dobrze(przedtem byłem w 3 firmach i było rożnie). A weekendy: od początku roku mam 12za granica a jest listopad.

Das

Jezeli chcesz miec spokojne weekendy w domu to szukaj innej firmy i to jest szczerze a nie owijanie w bawelne pozatym cala reszta jest ok

Marti

Czyli nie kazdy jak mowia :/ Pracujesz tam?

adam

kolego marti roznie ale w 80% 3 wekekendy w domu na miesiac

marti

zapytam szczerze bo mam isc na rozmowe do nich, a zalezy mi jednak na weekendach w domu.. jak to z tym jest, ale tak naprawde szczerze prosze

NOWY

JEDZE TAM OD KILU MIESIĘCY I NIE MOŻNA NARZEKAĆ .... FINANSOWO OK CO DRUGI WEKEND W DOMU A NAWET DA SIE 3 WEEKENDY W DOMU ZAPYCHACZ . ALE NIE CZESTO SAMOCHODY ZADBANE TO FAKT FLOTA NOWE VOLVA.... A CO DO SZUKANIA KIERWOCOW TO DOKUPILI KILKA SZTUK NOWYCH TO SZUKAJĄ

Dolar

Byłem dzisiaj na rozmowie o prace i faktyczne dokupili nowych Volvo. Warunki finansowe całkiem fajne.

€€€

Jak zajedziesz na baze to maja nowe auta odebrane. Czyli tez potrzebują na te auta ludzi.

uczę się

Taka dobra firma a cały czas szuka kierowców na e-transport. O co chodzi?

marian

Najlepsza robota to spuszczanie z kotla

@

10 % z frachtu czyli jakieś 131 zł dniówka . Oczywiście jest to ryczałt za noclegi 100 zł i 31 zł diety . Zapomnieli tylko zapłacić za prace wykonaną .

daro

Kto dobrze dziobie ten ma

Wiatam jaki system pracy jest i jak wygladaja zjazdy do domu co ile pozdro

Urbanczy...czy Fucze??? Jak obiecalem niedługo tam gdzie sie umówiliśmy. Troche sie przeciąga ale bedzie śmiesznie:)

&TiT

Potwierdzam Oczywiscie wszystko na czas oprocz zjazdow do domu

$$$

W skali od 1-10 daje 9. Dobra solidna firma. Wszystko klarowne i na czas.

toman

Zadalem latwe pytanie ale widze ze ciezko z odpowiedzia nie tesknie bo tam nie pracowalem tylko slyszalo sie troche w eterze

joman

A co tęsknisz ze się pytasz:) Czy raczej chcesz się podzielić przemyśleniami w stylu słyszałem że… A jeszcze zapomniałeś dodać jak tam cie okradli. Bo walisz farmazony. Trochę lat już tu pracuje i jest całkiem mi dobrze.

toman

HEJ, mam pytanie czy dalej u ludwiga jest taka lipa czy sie cos poprawilo ostatnio to bylo coraz gorzej zjadzy na STOPA to juz codziennosc brak roboty stanie i czekanie na robote....Z gory dzieki

RAFAŁ

AUTA ZADBANE . NAWET BARDZO. CZUJESZ ŻE JESTEŚ KIEROWCĄ. ROBOTA JEST JAK WSZĘDZIE NIKT CI KASY NIE DA ZA DARMO . SZEFOSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE . DA SIĘ Z NIMI DOGADAĆ W KAŻDEJ SPRAWIE. POLECAM . POZDRAWIAM LUDWIKA KRZYSZTOFA DAWIDA .

Zostaw opinię o Ludwig MTD - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ludwig MTD