Opinie o Ludwig MTD w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ludwig MTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ludwig MTD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwig MTD w Mikołów

Przemus xyz życzę wszystkiego najlepszego w nowej firmie. Tam moze znajdziesz kolegów. To czemu tyle lat pracowałeś u Ludwiga? Skróty taki zły.

Bocian zainteresowany

Przerzuty tam robicie? Czy tylko jakieś kółko na Włocha i powrót? Jak to tam wygląda? Może za kolorowo tam nie jest, ale nie widziałem żeby jaka kolwiek firma na śląsku miała jakieś same dobre opinie

Arekkkl

Koledzy mozecie powiedziec w jakim systemie tam jezdzicie??

@Arekkkl

Jak się przyjmowałem to miałem być 1 weekend w trasie w miesiącu ale obiecanki tylko a prawda zupełnie odwrotna . I te wiecznie obrażone i totalnie zlewające kierowców panie { dyspozytorki }. Przyjmują wszystkich , najlepiej bez doświadczenia bo gęby nie otworzy byle by się gdzieś załapać a że z wypłaty potrąci za przepały czy jakieś uszkodzenia z twojej czy nie winy to już szczegół. Przecież bardzo dobrze płaci . Ale jak przypadkiem byś się tam jednak wybrał to nie szukaj kumpli do pogawędek , zwłaszcza na parkingu gdzieś w trasie bo Biuro wie prędzej niż ty zjedziesz z trasy.

Auuuu

Czyli tak jak w każdej firmie teraz rozpisują aby nikt nie poszedł do sadu o noclegi. Bronią sie przed jak ja to mowię cwaniaczkami a nie szoferami.

@Auuuu

Tak panowie kierowcy. 25 lat temu Ludwig zaczynał od Liazki teraz ma potężną flotę i na to wszystko składają się kierowcy ci co pracują , pracowali czy będą pracować . Częściej w tych pięknych VOLVACH zmienia się kierowca niż olej w silniku. A jeszcze zadajcie sobie pytanie czy to kierowca jest obstawiony prawnikami i związkami zawodowymi , czy to my okradamy firmy czy to firmy nas okradają i to w majestacie prawa .

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E w firmie Ludwig MTD ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
YZ

A to ci ciekawa informacja XYZ. Bo juz kłamiesz czy tam po twojemu przeinaczasz na początek z podstawa itd:) Bo niedawno sie zatrudniłem i dostałem zdecydowanie większa. Pozdr szoferów.

@YZ

Ale ja tylko przytoczyłem zapis z umowy o prace , więc proponuje przeczytaj swoją .

XYZ

firma Ludwig - polecam . najniższa krajowa w tym 25% zaliczka ryczałt za dyżury 5 % ryczałt za jazdy nocne i 5 zł za nadgodzin . A bym zapomniał 10% z frachtu; czyli 25% tej kwoty za noclegi w kabinie , a reszta tej kwoty co ci zostaje przeznacz sobie na diety 31 zł dziennie oczywiście za granicą .

Może ktoś napisać w jakim systemie pracują?? Jakieś tygodniowki czy typu 2/1 3/1 ????

Tak sobie czytam...i twierdze u Ludwiga jest jest całkiem dobrze( wiem co pisze bo pracuje 8lat). Byli tacy na chwilkę i tacy co długo pracowali...jednym nie pasowało a innym tamto:) Ps mało prawdopodobne jest aby mógł Ludwig kuźnia Edro itp. Dogodzić wszystkim:)

kuku

Ciekawa sprawa Greg. Gdyż z tego co mi wiadomo to nie narzekają na brak kierowców. A z tego co mówili chłopaki to co roku dostają podwyżki na podstawach.

Srut

Kuszo jak firma bedzie miala dalej na siebie taki pomysl to moze byc nie tylko lepiej ale i wiecej zwolnien a juz jest troche wiec nie wiem skad ty te teksty bierzesz dobre tak trzymac

Felga

robia 2mies i jest spoks

Zygus

Das jak chcesz każdy weekend w domu do niestety zostaje tylko komin bo i na kraju wyskakują weekendy. No chyba ze międzynarodówką co week w doma ale za 4tys. A jak dla mnie to za mało:(

Zygus

Tak czytam sobie fora i głowa mnie boli. Brednie o firmach. Ze tam zle ze tam jeszcze gorzej. Pracuje u Ludwiga 2 lata i trzeba jezdzic ale jest całkiem dobrze(przedtem byłem w 3 firmach i było rożnie). A weekendy: od początku roku mam 12za granica a jest listopad.

Das

Jezeli chcesz miec spokojne weekendy w domu to szukaj innej firmy i to jest szczerze a nie owijanie w bawelne pozatym cala reszta jest ok

Marti

Czyli nie kazdy jak mowia :/ Pracujesz tam?

adam

kolego marti roznie ale w 80% 3 wekekendy w domu na miesiac

marti

zapytam szczerze bo mam isc na rozmowe do nich, a zalezy mi jednak na weekendach w domu.. jak to z tym jest, ale tak naprawde szczerze prosze

NOWY

JEDZE TAM OD KILU MIESIĘCY I NIE MOŻNA NARZEKAĆ .... FINANSOWO OK CO DRUGI WEKEND W DOMU A NAWET DA SIE 3 WEEKENDY W DOMU ZAPYCHACZ . ALE NIE CZESTO SAMOCHODY ZADBANE TO FAKT FLOTA NOWE VOLVA.... A CO DO SZUKANIA KIERWOCOW TO DOKUPILI KILKA SZTUK NOWYCH TO SZUKAJĄ

Dolar

Byłem dzisiaj na rozmowie o prace i faktyczne dokupili nowych Volvo. Warunki finansowe całkiem fajne.

€€€

Jak zajedziesz na baze to maja nowe auta odebrane. Czyli tez potrzebują na te auta ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwig MTD - Mikołów

• Jak się pracuje w Ludwig MTD?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwig MTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ludwig MTD