Opinie o Ludwig MTD w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ludwig MTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ludwig MTD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludwig MTD w Mikołów

ojciec

U Ludwiga nie ma najgorzej teraz nigdzie nie ma dobrze...tylko te zjazdy do domu sa kiepskie tzw.na stopa i potem wracaj tez na stopa po auto nie dojrze ze w domu cie nie było weekend to na drugi mozesz zjechac na stopa jakby to poprawili to by było nieźle ale raczej to sie nie zmieni...

KO
@ojciec

Witam , co ile zjeżdza sie do domu?

Jojo

Ojwcze coś niby wiesz ale nie do końca. Bo pierwszy okres próbny 1800 a potem zależne od stażu, pierwsza podwyżka po 3mies. I nie 9 a pierwsze 3mies 9,5 potem 10%. Nie co dwa weekendy zjazd tylko częściej, w tym roku miałem 14 za granicą. No jedno co sie zgadza to A-I-D-PL Nie lubię jak ktoś pisze pierdoły bo mu sie u Ludwiga nie podobało. Przy opisach bądźcie chociaż trochę obiektywni. Nie piszę też ze tu jest cudownie i nie trzeba pracować, ale mogę powiedzieć ze jest ok. Pozdrawiam szoferów:)

ojciec chrzestny

Witam. podstawa najnirzsza krajowa reszta procent od frachtu 9-10% zjazdy do domu co drugi weekend średnio ROBIA AT-I-D-PL SAME PRZEZUTY

dziad

Witam mógł by ktoś opisać płace u ludwiga Jaka podstawa dieta i jak ze zjazdami do domu? Myślę o zmianie firmy ogólnie o ludwigu nie słyszałem nic złego.dziękuję za info ps.i może się ktoś orientuje czy są przyjęcia. pozdrawiamy

Czy kandydat na stanowisko Kierowca C+E w firmie Ludwig MTD ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
zainteresowany

Właśnie myślę o zatrudnieniu tam. Gadałem z kierowcą Ludwiga na parkingu i chwalił prace tam.

BOB

Ja to mam bardzo dobrą opinie o Ludwiguuu. A wiem co mówię bo tu troszkę pracuje. Pozd dla szoferów.

Miron

No tak.W sumie auto najważniejsze.Wysokość wynagrodzenia nie gra roli.Jak mi da ładne auto to mogę pomykać za darmo

No tak.Auta najważniejsze.Wysokość wynagrodzenia nie ważna.Aby auto ładne było

Kiero

Ładne auta mają.

deguś

Szkoda tylko,że te wszystkie ''niby dobre''opinie pisze jedna i ta sama osoba pod wieloma nickami.Żałosne ale trzeba próbować sczyścić błoto z twarzy jak przez wiele lat nawarstwiło się

dorotka

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę. Wszystko poukładane i z szefostwem można się dogadać w każdej sprawie. Sprzęt zadbany(nawet bardzo). Pracuje już tam 2lata.

Pracus

Weekendu w domu. Czasem cos wypada za granicą.

Pracus

Jest całkiem ok. Pracuje już 8miesiecy. Praca na tacho i kasa na czas. I premia za oszczędności.

pawel

Dobra i poukładana firma. Polecam

jozef

Niestety nie mogę się zgodzić z ta opinią. Pracuje już tam kilka lat i jest ok. Kasa zawsze na czas i auta zadbane.

szymon

To jedno z ogłoszeń tej firmy.Takie ogłoszenia są stale.Oceńcie sami czy oni szanują ludzi: Ludwig Mikołów ul. Żwirki i Wigury 47 Wymagane kategorie prawa jazdy: BCE Wymaga ne doświadczenie w kierunkach: - Europa zachodnia Wymagane kursy: Kurs na przewóz osób i rzeczy Tachograf cyfrowy: Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego Informacj e dodatkowe: Zatrudni my kierowce z doświadczeniem. Kierunki Włochy, Austria, Niemcy. (usunięte przez administratora)W celu zatrudnienia konieczne jest dostarczenie aktualnej opinii z poprzedniego miejsca pracy i wysokości zarobków wraz z dietami, kandydaci muszą mieć nienaganną prezencję i wysoką kulturę osobistą. Należy byc przygotowanym na dłuższą nieobecność w domu, oraz jeśli zajdzie konieczność-zwiększo ną normę czasu jazdy. Warunki płacowe. Podstawa 1120PLN brutto oraz 20zł dieta dzienna. Zapraszamy

egon

o tej firmie pisano wiele ale trudno było uwierzyć.Niestety zaryzykowałem tam zatrudnienie i przekonałem się sam.

Gorg

mmm - 2010-05-29 09:21:11 pracowalem tam,i zwolnili mnie bo pojechalem inna drogo niz mi kazali,to troche chore!!!!!!!!!!!!zrobilem mniej km niz jechalbym tedy co kazali,ale tak dla przyklaud powiedzieli mi dziekuje a powiedz jak tam zarobki wychodza i czas pracy srednio....dzieki

mmm

Zostaw merytoryczną opinię o Ludwig MTD - Mikołów

• Jak się pracuje w Ludwig MTD?

Zobacz opinie na temat firmy Ludwig MTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ludwig MTD