Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

brak słów

Brak słów na Was. Skoro Wam tak źle to po co pracujecie???? Szukajcie czegoś innego. Przecież jest wolna wola. Kurde nie rozumiem jak można tak gadać na Firmę a w niej dalej pracować. Chorzy jesteście!!!! Jeden z drugim niech się zwolni. Przecież i tak płakać nikt za Wami nie będzie. Skoro pracujecie tam to wiecie, że droga wolna nikt nikogo na siłę nie trzyma. Dajcie już sobie spokój z pisaniem anonimowo. Może warto się podpisać z imienia i nazwiska. Żenada

xxx

acta - 2012-02-06 23:04:46 "nerwice,depresje,wrzodzy,codzienny nieprzerwany stres,alkoholizm,nadmierne palenie i wiele innych mozliwych schorzen. " ???? pracuję tu ładnych parę lat i nic takiego nie mam (pracuje w POS). Można nawet powiedzieć, że nawet jest lepiej, pensja systematycznie wzrasta. Wolno bo wolno, ale zawsze. A ciśnienie? Jest, jak wszędzie... I tak sobie myślę. Ci co narzekają niech otworzą firmę, staną z tej drugiej strony i zobaczymy jak będą się zachowywać.ok popieram pewne sytuacje!! ale nikt nie ma prawa cię wyzywać i upokażać a tak zdarzało się wiele razy!!! nie zależnie czy pracujesz w POS czy jesteś pracodawcą każdemu nalezy się szacunek bo każdy jest CZŁOWIEKIEM!!!! a co do pensji to pierwsza podwyżka była dopiero w 2011 i to po jakimś śmiesznym konkursie a mamy luty 2012 wiec sorry ale aż tak systematycznie nie wzrasta!!

gosc

xyz - 2012-01-31 12:53:45 Żenada to z was co niektórych jest, a nie z tej firmy. Nie podoba się to się zwalniam i nie pracuje (tak właśnie zrobiłam po kilku miesiącach pracy tam). [usunięte przez moderatora] że straciło się tam najlepsze chwile życia świadczy tylko o tobie, że jesteś sierotą - nikt tam na siłe nas nie trzymał!!!! A ci co mają problem po sobie sprzątać to powodzenia w życiu padalce! Panie [usunięte przez moderatora] pozdrawiam serdecznie :) była pracownica.a (usunięte przez administratora) !!! była pracownica?akurat!!! sorry ale w to nie uwieże!!! nikt nie broniłby tej firmy nikt o zdrowych zmysłach!! widzę że jakiemuś koordynatorowi chciało się popisać? co prawda w oczy kole? sama jesteś padalec i sierota!!!

Oczywiście ten nieprzerwany...:)))

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
acta

xyz

bla bla

feel to - 2012-01-08 22:09:48 Dziwie się, ktoś może napisać o tej firmie coś dobrego- jeśli tak ją można nazwać:D to praca dobra na początek zawodowego życia- żeby zobaczyć jak się "okrada" pracowników i wymaga niemożliwego w większości z punktów. Radze szukać bardzo intensywnie w trakcie innej pracy i uciekać w miarę możliwości nawet i do biedronki- często większe pieniądze, pakiet socjalny, prezent na święta itp:D Premia? Szczerze mówiąc kiedyś były jakiekolwiek premie, ale już nie pamiętam kiedy to był. Teraz nawet jak wyrobisz plan, czy uda Ci się w konkursie to i tak jej nie dostaniesz bo wymyślą, że np 3 miesiące wcześniej coś było źle i po temacie:D ale głowa do góry- pamiętam, że jest już spore grono w kilku regionach, które zbiera po 1 odwagę, a po drugie maile, sms-y i nagrania rozmów z dwoma "głównymi koordynatorami" i zamierza gdzieś to w końcu pchnąć:) Więc nadal pracującym życzę wytrwałości w oczekiwaniu na lepsze czasu:)Co prawda nie jestem głównym ani żadnym właściwie koordynatorem, ale to grono powinno zebrać te wszystkie maile, smsy i nagrania na pamiątkę. Potem zebrać się razem na odwagę i razem zwolnić z tej złej firmy:))))))

bla bla

Anty Comtex ;) - 2011-01-31 18:11:30 Pracowałem tam kilka miesięcy, wspominam to jako horror. Presja przełożonych, nerwy i stres. Doradca robi wszystko od sprzątania po zamykanie kasy fiskalnej i liczeniu utargu, a na kebabach ludzie więcej zarabiają. Brak kompetencji przełożonych i wszystko na słowo honoru. Nie polecam.Tu się też zgadzam. Nie powinno się sprzątać ani zamykać kasy fiskalnej. Utargu też nie powinno się liczyć! Na kebabach nie sprzątają i nie liczą utargów. Myślę, że zatrudniają sprzątaczkę, potem przyjeżdża z nią księgowa i zamyka kasę fiskalną, a na koniec właściciel odwiedza każdy sklep i liczy utarg. Tak dzień po dniu. Pracownik na koniec patrzy czy jest wszystko zrobione i odbiera 3000 tys. Każdy powinien kompetentnie robić co do niego należy. Racja:)))))

bla bla

anonim - 2012-01-19 14:17:41 sorry ale to ja czytam i czytam i oczom nie wieże!! ile ty tam pracujesz co? ja straciłam tam najlepsze lata swojego życia!! o jakich premiach piszesz? o tych których kurwa nie ma? pracodawca nigdy nie był w porządku więc się nie osmieszaj!!! chora firma!! co chwila maile że jestesmy śmieszni tłumacząc że w Punkcie nie ma ludzi, łamanie procedur Polkomtela na każdym kroku np. baza której nie możemy obdzwaniać!!! Jeden z koordynatorów ma pod sobą własną żone wszystkim groził że ich wyjebie jak żle zrobią audyta a jak ona zrobiła go na 0 to nie poniosła żadnych konsekwencji!!! powinien wkroczyć Polkomtel i zrobić z nimi pożądek!!!! nDroga [usunięte przez moderatora]. Jest mi przykro, że straciłaś najlepsze lata swojego życia w tej chorej firmie. Patrząc na to jak piszesz myślę, że mogłaś zostać w tym czasie nawet astronautką, a tak jesteś tylko kosmitką:))))))

Bla bla

A Ty dziecko powinnaś zrobić sama u siebie PORZĄDEK z ortografią i słownictwem...:)))))

hytr

badziew , chłan totalne dno , niepolecam

xxx

anonim - 2011-05-18 16:16:28 Ktoś - 2011-05-11 17:39:47 Pracowałem i na szczęscie już sie zwolniłem. 5 lat w Plusie pracowałęm ale u tego agenta wytrzymałem 3 m-ce. Nikomu nie polecam. Teraz pracuje w branży ale u konkurencji. Szału z kasą nie ma ale przynajmniej jest spokojnie nie ma takiej nerwówki i co najważniejsze NIE MA [usunięte przez moderatora]!!!!! :) .naprawde nie polecam tam pracować no chyba że chcecie stracić zdrowieZgadzam się ja pracowałem 3 lata i też nie wspominam miło tego pracodawcy liczą sie tylko pieniądze a pracownika traktują jak smiecia.

feel to

alf

Premie sa ale dla kordynatorow , bo ty pewnie nim jestes , pracujac w comtexie bylam na skraju wyczerpania pozdrawiam

czytam, czytam i oczom nie wierze.... zgadzam się z częścią tych opinii ale z drugiej strony trzeba spojrzeć, że są ludzie, którzy pracują w tej firmie po kilka niezłych lat i żyją. Stres może jest ale opisywani ludzie nie mogą sobie pozwolić aby ktoś im na głowę wszedł. Mobbing, straszenie?? Przecież to jest wszędzie. Ja się osobiście z tym nie spotkałam - były może jakieś przytyki ale wszystko w granicach normy. Trzeba pamiętać, że jak się jest w porządku w stosunku do pracodawcy to pracodawca jest w porządku w stosunku do Ciebie. A premie i nagrody... są i to nawet wypłacane.

potwierdzam

tak chciwego gościa nigdy w życiu nie widziałem. Jedynie pewna podstawa pensji tak mizerna że ho ho. Obiecane premie za wyrobienie planu - brak - zawsze coś wymyślą aby jej nie wypłacić - motywujące ze hoho - jak macie pracować dla COMTEX BERNATOWICZ - unikajcie jak ognia tego pracodawce

k

co do koordynatorow to prawda, przyjmuja coraz glupszych, jeden z nowszych nabytkow, krzysiu to prawdziwy debil, wlasnie on wyszedl z punktu i probuje teraz pokazac jaki jest wazny, ze moze zwalniac kogo tylko chce i on rzadzi, ale uwazaj krzysiu na swoje poczynania, ktos w koncu odplaci Ci sie i pamietaj ze masz ZONE

mały

chora firma i ludzie, mobing na kazdym kroku, okradanie z premii której nie widziałem przez 7 miesięcy! chore targety,i wieśniactwo które żądzi firmą nie wspomne juz o koordynatorach któzy wyzej sraja niz dupy mają! a wczesniej byli pracownikami ale dziadostwo sie wyzarło i do tego każą obdzwaniac klientów co jest kategorycznie zabronione przez Polkomtel!!!! a potem sieją panike wrazie kontroli!

chyba mozna trafic gorzej jesli chodzi o place, ale tylko podstawy, bo jesli chodzi o premie to na kazdym kroku "okradaja", zalegaja wiele miesiecy, co rusz obiecuja ze bedzie ok, a nie mija miesiac juz slowo jest niedotrzymane, no ale skoro nie bylo na pismie to tak jakby tego nie bylo tego wogole, jesli tylko mozecie nie omijajcie ta firme z daleka i ostrzegajcie znajomych, bo przez ludzi jak [usunięte przez moderatora] ta tylko psucie sobie zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.