Ryłko Sp. z o.o.

Opinie o Ryłko Sp. z o.o.

Lulka

Hejj, czy pracownicy dostają zniżki? Jak tak to w jakiej wysokości?

@Lulka

77 40 40

Ula
@Lulka

jak najbardziej są zniżki dla pracowników jak to zwykle w sieciówkach

Tak masz 77% 40% 40%

?
@M z

a od czego zależy to ile procent będzie zniżki?

@?

Dostajesz wszystkie raz na 3 mieisace

Zbyszek

Hej, czy Ryłko przyjmuje może do pracy do Kalwarii? Byłbym chętny, dajcie proszę znać. Pozdrawiam.

Były Kierownik

Pracowałam w firmie jako kierownik przez pare lat i mogę szczerze wypowiedzieć się na temat pracy w Ryłko. Zacznę od zalet: Jest to firma, która zawsze wypłaca pieniądze na czas, wynagrodzenie pracowników jest stosunkowo dobre jeśli chodzi o prace w sklepach (podstawa sprzedawców to bodajże na up 1900, Uz 2100 ale do tego dochodzą premie sprzedażowe) Kierownicy muszą zakladac działalność gospodarczą jednak firma opłaca wszystkie podatki i Zusy. Oferuje tez multisport i Luxmed oraz zniżki na obuwie i torebki. Są również organizowane integracje, za które płaci firma. Nie będę się wypowiadać na temat produktów bo tutaj każdy może mieć swoje zdanie, ja uważam ze produkty są dobrej jakości. Wady: kierownicy nie mają swobody działania. Ciagle powtarza się im, że są managerami własnych firm ale traktuje się ich jak zwykłych sprzedawców. Muszą być ciagle pod telefonem. Wielokrotnie zdarzało się, ze podczas urlopu dostawałam telefony od firmy. Wolny dzień, który nie jest urlopem jest traktowany jako dzień pracujący. W sklepach są kamery, które nie służą do zabezpieczenia towaru, a do tego aby ciagle widzieć prace na sklepie. Jeśli pracownik nie podejdzie do klienta-awantura, jeśli pracownik usiadł za boksem kasowym/oparł się o ścianę-awantura, jeśli pracownik wrócił z magazynu bez butów (bo np nie było rozmiaru)-awantura. Kierownicy w Ryłko zarabiają netto: sklepy z najmniejszym trafficem to 3100, z większym 3400, z największym to chyba 3600 . Z doświadczenia wiem również że tylko w tych sklepach z największym trafficem można wyrobić plan sprzedażowy. W tych mniejszych sklepach kierownik zarobi +/- 300 zł więcej niż sprzedawcy a roboty ma 10 razy więcej. Niestety wiele konkursów sprzedażowych nie jest sprawiedliwych. Np. Konkurs na największa ilość sprzedanych torebek. Tutaj sklepy z trafficem 2000 wejść/dzień konkuruje ze sklepami 80 wejść/dzień. I właśnie dlatego kierownicy z największych sklepów są zadowoleni z wypłat. Do tego dochodzi odpowiedzialność materialna za cały sklep. Na porządku dziennym były przypadki, gdy podczas inwentaryzacji Kierownik musiał zapłacić 3000-4000 tys za braki w magazynie. Oczywiście jeśli ktoś jest skrupulatny i bardzo dba o magazyn to może tego uniknąć. Nie ma również możliwości na awans wyższy niż kierownik. Regionalnych jest 5 i każde z nich kurczowo trzyma się tej posady. Były osoby które aspirowały na kierownika regionalnego i po 5,6 latach harówy odpuściły bo nie było szans na awans. Odnośnie regionalnych to nie pracowałam ze wszystkimi, ale z tymi co pracowałam to nie chciałabym mieć do czynienia nigdy więcej. Rozumiem, że odgórnie mieli nacisk na wyniki, ale zapominali o jakichkolwiek zasadach moralnych. Groźby zwolnienia, obcinania premii (np za niski wynik w sprzedaży, nieporzadek na sklepie albo nieterminowe wysłanie maila) były na porządku dziennym. Dodam również, że firma Ryłko mocno wzięła się za sprawdzanie opinii, bo przez pewien czas były tak negatywne, że mnóstwo osób bało się w tej firmie pracować. Dużo negatywnych opinii również może pisać konkurencja, ale tutaj nie jestem pewna w 100%. Znam mnóstwo osób, które odeszły z Ryłko i może 1/20 dobrze wspomina prace. Ja osobiście wytrzymałam tak długo ze względu na moich pracowników. I tylko dlatego. Po złożeniu wypowiedzenia poczułam wielką ulgę. Teraz pracuje w miejscu gdzie nie czuje się ciagle obserwowana. Jeśli ktoś chce przyjść do pracy jako sprzedawca to (jeśli nie przeszkadza mu stanie po 12h i obserwacja z kamer) warto spróbować - tutaj wszystko zależy od kierownika i jak Cię potraktuje. Jest wielu kierowników, którzy bardzo dobrze traktują swoich pracowników mimo, że sami często dostają po głowie. Jako kierownik odradzam. Nie da się wyjść z tego stanowiska i nie mieć zszarganych nerwów i zdrowia.

Były Kierownik
@Były Kierownik

Widziałam tez pare komentarzy typu „po co byli pracownicy wypowiadają się na temat firmy, w której nie pracują”- moja wypowiedz nie ma na celu negować firmy ani stawiać jej w pozytywnym świetle, a rzetelnie pokazać przyszłym kandydatom jak wyglada praca w Ryłko. A co do pytań odnośnie przerw, umów czy zniżek to odpowiem tak: to zależy od sklepu i od kierownika. U mnie w pracy nigdy nie było problemu z przerwami. Gdy ktoś był zmęczony, głodny, potrzebował wyjść z pracy do sklepu, albo coś załatwić zawsze mógł wyjść o ile druga osoba była na zmianie. Ale to jest zależne od kierownika i od tego jak traktuje swoich pracowników. Tak samo jest z umowami. Znam sklepy, w których są Np. 3 umowy o prace dla sprzedawców, a są tez sklepy w których nie ma żadnej umowy o prace. To tez zalezy od kierownika. Kierownik pracuje na umowie agencyjnej, bo tak jak pisałam musi mieć działalność gospodarczą. Jeśli chodzi o zniżki to każdy pracownik powinen dostawać co kwartał 3 zniżki: 77%,40% i 40%. Odnośnie brania pożyczek i subwencji przez Agentow to również jest prawda. Firma Wydała polecenia aby każdy Agent ubiegał się zarówno o pożyczkę, a ten kto spełniał warunki miał tez starać się o subwencje. Jednak odzew na subwencje był tak negatywny, ze mało który agent się na to zgodził. W moim regionie każdy musiał wnioskować o pożyczkę i chyba nikt nie wnioskował o subwencje. Pożyczka 5000 zł miała być jako 3 miesięczne wypłaty. Postojowe od Państwa również potraktowali jako wypłaty od firmy, mimo ze zarówno pracownicy jak i Agenci normalnie pracowali w sklepach.

POSTOJOWE MAJ

Pytanie do pracownikow. Mamy maj, jak z postojowym? Wiele galerii ma skrocony czas pracy wiec za tym idą mniejsze środki. Czy sa zaproponowane jakies rozwiązania?

Asdf
@POSTOJOWE MAJ

Tez jestem ciekawy. Jestem pracownikiem i zero informacji

Jfjcicn
@Asdf

Jeżeli masz umowę zlecenie to nic nie dostaniesz.

Kiara
@Jfjcicn

no jak wszędzie, Ameryki tutaj nie odkryłeś ;) wiadomo, że zleceniówki rządzą się niestety innymi prawami i trzeba się z tym liczyć decydując się na taką a nie inną umowę

@POSTOJOWE MAJ

Pracownicy na umowie zlecenie i na umowie o prace otrzymali postojowe

Lima
@Były kierownik

to dobrze, chociaz sprawa już chyba przedawniona patrząc na daty tych wpisów :D

Zastępca kierownika sklepu

Spotkanie online - z prywatnych przyczyn. Szybko i bez problemu. Kierowniczka na luzie, rozmowa w bardzo miłej atmosferze.

Takie chyba jak wszędzie

Yyy

Jak to? W którym mieście?

Martyna
@Yyy

Tak to prawda niestety. W całej Polsce agenci dostali takie polecenie...moja koleżanka mając rodzinę na utrzymaniu została postawiona pod ścianą. Żałosna firma

Szalonooka

W Łodzi.

Julka

W Warszawie.

Były kierownik

Potwierdzam. W Całej Polsce. Nic dziwnego, ze posypały się wypowiedzenia ze strony agentow

K.

Czy ktoś się orientuje czy jak sklep wyrobi wszystkie progi to zastepca dostaje 100 zł więcej do wypłaty tak jak było wcześniej? Oczywiście żadnych informacji od firmy zgaduj zgadula

Damo
@K.

Żadnych informacji od firmy? A gdzie konkretnie pytałeś/aś?

Viki
@K.

Jeżeli Ty tego nie wiesz jako pracownik to jak też inni mają wiedzieć? Kiedy się nauczycie, że takie rzeczy się załatwia osobiście, a nie na forum publicznym, tym bardziej że nikt tutaj raczej nie ma dostępu do takich informacji.

Osoba
@K.

Wypłata zastepcy jest placona jak sprzedawcy.

Jjj
@K.

Tam pracują stali ludzie którzy jak nie umrą to miejsce się nie zwolni

Niko
@Viki

A co, niewygodne fakty ?

Viki
@Niko

Dla mnie nie są niewygodne, po prostu mówię, co myślę i zupełnie nie rozumiem, dlaczego dyskusja poszła w takim kierunku

Karola
@Niko

Jakie niewygodne fakty? Ktoś po prostu pisze żeby takie sprawy załatwiać osobiście, bo tutaj nikt rzetelnie nie odpowie na takie pytanie, a Ty się ewidentnie próbujesz doszukiwać drugiego dna.. żenada

Dżo
@Karola

Hah, jak zwykle teorie spiskowe, foliarze - edycja Ryłko :P

@K.

Nie to nie tak. Jezeli Ty jako Zastępca zrobisz większy plan swój indywidualny niż salon. Np. Ty zrobisz 100%, a salon 80% To wtedy masz dodatkowo 100 zł. A jeśli chodzi o akcesoria i torebki to żeby dostać premie salon musi zrobić próg

hm

Na jaką umowę zwykle pracują zwykli sprzedawcy?

Mmm

Tylko zlecenie

Abc

Zlecenie

hm
@Abc

Na zleceniu chyba jest wyższa stawka godzinowa prawda?

@hm

To zależy od kierownika i od Ciebie

Aleala

Czy kierownicy maja płacone za nadgodziny ?

@Aleala

czemu Cię to interesuje jako byłego pracownika? chcesz wrócić do pracy czy co:D

Rita

a no może się za bardzo przyczepiłam, zawsze mnie zastanawia czemu byli pracownicy jeszcze piszą na profilu swojej starej firmy ;)

——
@Rita

Chcą się wypowiedzieć na temat firmy — logiczne

Indio
@——

Po co żyć przeszłością, jaki w tym cel

@Indio

no dokładnie o to mi chodzi :) jak dla mnie strata czasu

@Aleala

Mają płacone za nadgodziny, jednak jest to stawka niższa bo jest to najniższa krajowa. (Podstawa kierownika jest nieco wyższa zależnie od sklepu)

Zart

Jak odniesie się firma ryłko która zorganizowała konkurs na dana ilosc, pozytywnych komentarzy na dany sklep. W zamian pracownicy mają dostac zniżki. Tak nisko upaść to tylko ta firma może

@Zart

a co w tym zlego , sprzedawcy dostaja pochwaly za obsługę dlaczego ich za to nie nagrodzić , co tak ci przeszkadza w tej firmie jezeli pracujesz zmień ją , jezeli nie pracujesz zajmij się nową pracą

@Ania

Pracownicy piszący pozytywne opinie na temat swojego sklepu i proszący znajonych żeby pisali—- nie widać w tym nic dziwnego ? Aż tak się stoczyliście wszyscy że pisanie pozytywnych opinii na temat swojego gniazda, nie jest niczym dziwnym ? Hahahahahahahahahaha SZACUN Po tej stronie widać co za(usunięte przez administratora)już ludzie pracują w tym miejscu

Zart

Czyli sam/a w tym siedzisz. Ile załatwiłaś/łeś opinii już?

k.p
@Zart

A coś wiadomo kiedy oni wgl dadzą te zniżki czy trzeba będzie czekać na nie rok

Madzia
@Zart

Jestem za! Jaki ma sens opinia znajomego sprzedawcy czy agenta który nawet nie widział sklepu na oczy? Opinie typu "wspaniała obsługa", " wspaniały kierownik".. Co to ma być? Jeden z kierowników prosił mnie o wystawienie opinii.. Odmówiłam. Nigdy nie byłam w tym sklepie, nie znam obsługi.

@Madzia

No dokładnie!

Zart

Czy naprawdę nie widzisz o co chodzi? Polecam cofnąć się do podstawówki i powtórzyć czytanie ze zrozumieniem. Tu nie chodzi ze są pozytywne opinie tylko chodzi o to, przez kogo są pisane i jak desperacko o nie prosi ta firma

Sprzedawca

Pracujesz jeszcze w firmie ? Czy to twoje hobby - plucie jadem Chyba ze na tym polega twoja odwaga pracuje siedzę cicho ale w nacie sobie poużywam bo nikt mnie nie zna.

hah
@Zart

Cofnąć to podstawówki to chyba powinieneś się właśnie Ty, bo zachowujesz się dokładnie jak na ten poziom przystało ;) Czy masz jakiś detektor prawdy? A może włamujesz się do komputerów ludzi i wiesz kto pisze jakie opinie? Błagam, zastanów się 3 razy zanim cokolwiek napiszesz, bo ośmieszasz tylko siebie w tym momencie, a nie firmę jak masz w zamiarze

@Sprzedawca

To jest niesamowite jak wszyscy atakujecie kogos kto pisze prawde albo wyciąga na światło dzienne odchyły tej firmy. Nie pasuje ci coś, nie musisz tu siedziec i czytać

Mitty
@Sprzedawca

A weźcie się wszyscy uspokójcie, na co wam te przepychanki, co?

@hah

To samo mogę powiedzieć o tobie. Wiem wszytsko ze źródł. A do podstawowki to cofnąć się możesz również dla ortografii. Jak jestes nie doinformowana przez firme to żal mi ciebie. Weźcie się ludzie ogarnijcie. Tak małe te mózgi macie i nie widzicie co siw dzieje wokół was ? A może tez wam każą negować i hejtowac ludzi którzy pisza brutalna prawde. Za torebkę która nie jest robiona przez ryłko czy może za meskie buty które można kupić w sklepie obok z kartonikiem DOMENO . Sprzedawczyki

@Mitty

Masz racje. Swoim zachowaniem Tylko udowadniają ze powiedzenie ,,uderz w stół a nożyce Same się odezwą” Jest prawdziwe

hah
@Zart

wypraszam sobie, bo akurat moja ortografia ma się bardzo dobrze, za to Twoja interpunkcja leży, więc jak następnym razem będziesz próbował kogoś obrazić i mu coś wytknąć to dobrze przeczytaj i zastanów się nad tym czy ma to ręce i nogi :D nie będę się z tobą kłócić, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie mam lepsze rzeczy do roboty, niż wylewanie swojego żalu i bólu egzystencjalnego w internecie. Taka jakby to miało cokolwiek zmienić? No chyba, że daje Ci jakąś satysfakcję, ale jak to o Tobie świadczy jako o człowieku? żal patrzeć. nie pozdrawiam.

Mitty
@Zart

Ale Ciebie też się to tyczyło, a nawet w szczególności

napoleon

czy wpadają czasem jakieś oferty na produkcje??

Amelia
@napoleon

ciekawe pytanie, szczerze mówiąc nie widziałam, żeby ktoś tu pisał o jakiś ofertach na produkcję, więc albo nikt się tutaj tym nie interesował albo faktycznie rzadko się pojawiają

Xdd
@napoleon

To chyba do Chin musisz jechac

No tak. To Chiny przyjechały do Polski robic buty do ryłko

Simba

widocznie produkcja jest bardziej popularna niż się wszystkim tutaj wydaje skoro te oferty ostatnio się nie pojawiają ;>>

Pik
@Simba

no to racja, też mi się żadna oferta nie rzuciła w oczy, więc coś w tym ewidentnie musi być, pozdro

napoleon
@Pik

czyli raczej słabo z tym...no nic, dziękuje

najf
@Xd

a weź sie gościu ogarnij

Czy ktoś wie czy będziemy wracać do normalnego tryby pracy ? Czyli minimum 2 osoby na salonie ?

N

Hej czy dostaliście zniżki za okres kwiecien - czerwiec ?

Wawa

Nie

reg polnoc

dostaliśmy :)

rosso
@reg polnoc

czyli zdania są podzielone

@rosso

Może nie wszyscy dostali? może te lepsze sklepy w regionie? ciężko stwierdzić

Doro

Ciekawe jak fajnie by tobie było, gdyby o tobie tak ktoś napisał...jeszcze to całe "tyle w temacie"... nie, nie tyle w temacie, w temacie można jeszcze dodać, że kogoś bezpodstawnie oskarżasz.

@Doro

Co więcej to są bardzo poważne i paskudne oskarżenia, których nie można rzucać sobie tak o ;)

reg.zach

Tak.

@Gamora

Jak nie wiecie, to po co się wypowiadacie ? Tak wszytsko wiesz co się dzieje w każdym sklepie?

@Jak

Eeee, bo mam do tego prawo? Oczywiście, że nie wiem co się dzieje w każdym sklepie

A wiec nie oskarżaj :-) . Tez mam prawo do wypowiedzenia się

Jak

Komentarze z wielkiej opóźnieniem tu wpadają.

@Jak

No dobra, z tym masz rację, ale chodzi o to, że pisałam to, kiedy ciebie w ogóle jeszcze ni było w tym wątku, co nie zmienia to faktu, że ja nikogo nie oskarżam, a wręcz denerwują się na innych, którzy oskarżają...a prawa do wypowiedzi ci przecież nie odbieram

No spoko. Wiem ze denerwuje tu wiele wątków. Niektóre jednak są prawdziwe :/

@Jak

Ile ludzi tyle opinii zarówno dobrych jak i złych, ale to nie powód żeby się wszystkim sugerować i we wszystko wierzyć, ja tam mam własną wyrobioną opinię na temat mojej pracy tutaj i nie przejmuje się słowami innych, bo ja sama najlepiej wiem jak jest i jak mi się pracuje.

@Paula

No Jasne ! Prawidłowo. Tylko jednak historie nie są wyssane z palca a jednak bazują na prawdziwych sytuacjach. W znacznej większości miejsc nie dzieje się nic odbiegającego od normy ale w mniejszych ilościach juz tak. Dlatego nie można odrazu atakować osoby która napisze negatywna opinie lub opisze karygodna sytuacje ponieważ temu służy ta strona. trzeba zapobiegać takim sytuacjom jakie są opisywane tutaj a nie krytykować za opinie

@Jak

Przecież nikt nikogo nie atakował :) Masz rację, jednak też trzeba pamiętać o zachowaniu kultury, a tego czasami brakuje.

@Paula

Prosze, przeczytaj wiadomości wyzej i powiedz jeszcze raz ze nikt nie atakował. No kultury na ten stronie czasami brakuje ( nie mowie teraz o nas )

@Jak

Ja też nikogo nie atakowałam, a jedynie ostrzegałam, że nie jest to właściwe oskarżać o takie rzeczy jak były opisane przez innych.

Nadal podtrzymuje swoją wersję

Czy sklepy w tej sieci są jakoś podzielone ze względu na wykonywaną sprzedaż?

Aroma

W jaki sposób "podzielone"? Nie do końca rozumiem co masz na myśli

@Aroma

Chodzi mi o to, czy są jakieś wydzielone regiony pod względem ilości sprzedawanych produktów, wiem że w innych sieciach jest to praktykowane

Kama

To po co wgl odpowiadasz jak nie rozumiesz i nie wiesz o co chodzi? Zgaduje, że skoro nie wiesz to tutaj nie pracujesz po prostu, więc ciężko Ci udzielać jakichkolwiek informacji. Co do sklepów - tak są podzielone na 3 grupy (mocna, średnia, słaba) - podział jest ze względu na wykonywaną sprzedaż indywidualną sprzedawców i analogicznie tak mogą wyglądać zarobki, że w grupie najmocniejszej pod względem sprzedaży są wyższe, niż w tej najsłabszej grupie

@Kama

O no dokładnie o taką informację mi chodziło, czyli spokojnie można się rozglądać po odpowiednim regionie wedle swoich oczekiwań, wielkie dzięki za to

nn

pracując jako sprzedawca można zarobić, o ile siedzi sie cicho, nie zadaje pytań i wykonuje prace niczym robot.(usunięte przez administratora)ile miałam sytuacji że zebrałam (usunięte przez administratora) bo konwersja w sobotę się nie zgadza (tlumaczenie że ciężko jest samemu obsługiwać 15 klientów jednocześnie w godzinach szczytu, będąc jednocześnie na kasie, doradzając klientom, przynosząc buty i pilnując sklepu niestety nie było wystarczającym wytłumaczeniem). (usunięte przez administratora) próba rozmowy z(usunięte przez administratora)skończyła się tym, że tylko z politowaniem się uśmiechnął twierdząc, że sklep przecież wyrabia targety i dostaję za to premie, więc o co mi chodzi. a spróbuj mieć gorszy dzień, to przez następny tydzień jest wydzwanianie (nawet w trakcie dni wolnych) że jest się powodem upadku sklepu, firmy i w ogóle polskiej gospodarki. także póki jest się gotowym schować szacunek do samego siebie do kieszeni i harować za dwóch średnio 12-14h dziennie, za to mentalnie być w pracy 24h na dobę i być ciągle pod telefonem(usunięte przez administratora)

@nn

wspilczuje takiego agenta. U nas jest zupełnie inaczej ????

@nn

Współczuje Ci ze tak źle trafiłaś, ale zapewniam Cię, ze nie wszyscy agenci sklepów w tej sieci nie szanują swoich ludzi. Także zachęcam wszystkich komentujących aby określali lokalizacje.

Rilla
@Justyna

No właśnie szkoda trochę tej generalizacji. Ja też pracuje na fajnym punkcie i nie mam takich problemów, co więcej do głowy by mi nie przyszło, ze coś takiego miałoby się u mnie dziać. Nigdy żadnych afer, zawsze mamy wszystko ustalone, dogadane tak zeby każdy był zadowolony.. pracuje mi się fajnie, lubię kontakt z ludźmi, lubię dziewczyny z którymi pracuje, niczego więcej mi nie trzeba na ten moment

pyt
@Rilla

a długo już pracujesz w firmie?

Rilla
@pyt

No już będą 3 lata, także chyba wystarczająco żeby móc się na ten temat wypowiedzieć

nn

region południowy. przepracowałam 2 lata, dłużej nie wytrzymałam

Justyna

Ale jaka katastrofa? Na pudełku jest napisane „Dystrybutor” trzeba definicje sobie wygooglować i wszystko jasne. Cała sieć sklepów Venezia tak funkcjonuje, nie maja produkcji niczego nawet damskich butów.

...

To wytłumaczcie to klientom i usuńcie ze szkolenia wierszyk ze kazdy produkt jest ryłko .

Kara
@...

a nie wydaje Ci się, że niektórzy klienci kupują tam buty ze względu na jakość i wygodę, a nie tylko napis ryłko? Takie rzucam luźne przemyślenie ;)

Bigi
@...

Ja szkoleń nie prowadzę, więc nic nie będę usuwać. A jak klient mnie zapyta, albo będzie miał jakieś pretensje to oczywiście wytłumaczę, nie wiem co to za problem

@Kara

A nie wydaje ci się ze wmawianie klientom buty z ryłko są przez nich robione to teoche nie halo? Mogą kupić ten sam model w innym sklepie za mniejsze pieniadze

@Bigi

Jak klient zapyta? To jakbyś w mięsnym chciała kupić cielęcinę a sprzedawczyni wciska ci wieprzowinę mowiac ze to cielęcina . Ruch głowa troche

Kara
@...

ale to już ich wybór, gdzie decydują się na zakup i nie Twoja w tym głowa ile pieniędzy na to przeznaczą no już bez przesady. Nie mów tak jakby komukolwiek działa się jakaś krzywda w Ryłko, bo klienci mają swój rozum i sami mogą podjąć decyzję o zakupie lub rezygnacji. Nikt nikogo tutaj nie zmusza

@...

Tak masz racje każdy ma możliwość wyboru. Niektórzy po prostu lubią kupować w „Ryłce” i już.

Kjk
@Kara

Jaki ich wybor? Wiesz na czym polega wybor ? Jak maja to zrobić jak na samym wejściu jest reklamowany przedmiot jako ryłko ???

Hhh
@Justyna

Jaki wybor ? Żeby mieć wybor klient musi wiedziec ze te buty nie maja odczynienia z produkcja ryłko

@Hhh

Wybór sklepu w którym decydują się na zakup, każdy Klient kupuje tam gdzie chce i lubi. Coś Jeszcze chce się Pan/Pani dowiedzieć o pracy w Rylko? Najczęściej na Olx są ogłoszenia o otwartych rekrutacjach, zachęcam do wzięcia udziału ;)

pinko

jak wygląda proces rekrutacji do ryłko? ile ma etapów?

JKi
@pinko

Rozmowa——>szkolenie/adaptacja—->głęboka woda

Aldona
@JKi

ciekawe przedstawienie tej kwestii, ale chyba z reguły tak to bywa, wtedy najlepiej poznać czy pracownik się nadaje :D

Agata
@JKi

a gdzie są najczęściej oferty? Czy zawsze można podejść i cv zostawić?

coco
@Agata

Jak komuś zależy to pewnie nie zaszkodzi podejść i zostawić, ale najlepiej wszystko oficjalnie, na necie na pewno pojawiają sie oferty

Agata
@coco

hmm.. no w sklepach zazwyczaj przyjmują cv od razu, ale może racja żeby oficjalnie to załatwiac, dzięki

coco
@Agata

Nie no, rób tak jak ci intuicja podpowiada, ja nie odwodzę od pomysłu, broń Boże :)

konkurs

czy ryłko organizuje jakieś konkursy dla pracowników z jakimiś nagrodami, premiami? w poprzedniej sieciówce, w której pracowałam robili takie rzeczy i dość sporym zainteresowaniem się to cieszyło i zastanawiam się czy tutaj jest podobnie?

@konkurs

Tak, są takie konkursy.

Mysza

to są konkursy m.in na lidera sprzedaży w regionie, na najlepszego sprzedawce torebek w regionie, na najlepszego agenta w regionie i tym podobne

Aniela
@Mysza

i faktycznie cieszą się dużym zainteresowaniem tak jak było w pytaniu?

@Aniela

Nie wiem, statystyk nie robiłam, ale wydaje mi się, że tak.

Aniela
@Mysza

spoko, pytałam ogólnikowo :) dzięki

Doris

W punkt!

Polecam

Super podejscie do klienta

@Polecam

Miło to słyszeć, staramy się :)

Miła
@Ona

Dokładnie. Jak najbardziej są tutaj osoby, które lubią to co robią. Ja kocham buty, cieszę się że mogę z nimi pracować, a zawsze i zniżki dla mnie są, także moja kolekcja może się wciąż poszerzać :D

@Miła

To zdecydowanie, są takie osoby i też do nich należę.

@Ona

a długo tutaj już pracujecie? W sensie traktujecie to jako stałą pracę czy dorywczo np podczas studiów?

@Karina

Ja zaczęłam w przerwie między maturą a studiami (wzięłam sobie rok przerwy na pracę właśnie) i potem zostałam na studiach w mniejszym wymiarze, właśnie w bardziej dorywczej formie

@Ona

No tak właśnie też myślałam, że studentom może odpowiadać praca tutaj ;)

@Karina

Ja mam generalnie dosyć fajnie rozłożone zajęcia, więc mi jak najbardziej odpowiada, ale za ogól studentów nie będę się wypowiadać :)

@Ona

no wiadomo, że różne są plany zajęć. Jak ktoś ma po jednych zajęciach w każdej części dnia, to może być bardzo ciężko jakkolwiek pogodzić pracę

Anka
@Karina

tak apropo pracy w ryłko w połączeniu ze studiami, to moja koleżanka tak wlaśnie zaczynała pracę tam, a teraz jest zastępcą ;)

Tibia
@Anka

czyli skończyła studia i została tam już w pracy na stałe?

SZ-K
@Tibia

Ja tak zrobiłam i zwolnili mnie po 7 latach pracy w 8 miesiącu ciąży. Także tak...

@Anka

Wysoko postawione ambicje widzę

@Xd

ty zaś masz duży tupet, żeby oceniać ambicje i personalne, subiektywne osiągnięcia innych ludzi. musisz być smutnym człowiekiem

@.

Wrecz przeciwnie , jestem bardzo szczęśliwą osobą. ???? za to chyba robie się nie potoczyło w życiu ????

@Xd

Wręcz przeciwnie. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam żadnej potrzeby, by się wtrącać w czyjeś rozmowy i decyzje życiowe ;)

@.

A odróżniasz wyrażenie opinii od wtrącania się w czyjes zycie ?

Hjk
@.

Czyjes rozmowy? Chyba jest to strona publiczna i opinie tak samo. Wlasnie takie mózgi w ryłko pracują

@Hjk

Opinie o pracodawcy owszem, opinie o ludziach wypowiadających się są poniżej wszelkiej krytyki, ale rozumiem ze wasze wspaniałe mózgi tego nie potrafią pojąć, więc szkoda czasu na taką dyskusję ;)

Hjk
@.

Masz racje, przepraszam :-)

Yyy
@Polecam

No nie wiem.. Patrząc na opinie z Google dot. Złotych Tarasów mam pewne wątpliwości.

następna mądra, ludzie co się z wami dzieje? Czy już naprawdę nie macie w sobie za grosz kultury, by prowadzić dyskusje w sposób właściwy, bez oczerniania innych osób? Ocenę najpierw trzeba zacząć od siebie, a wasza ewidentnie leży bardzo nisko

bzjj
@Yyy

No tak, bo tylko jedno Ryłko w jednej lokalizacji jest i na pewno pisała akurat o tym, yhym

kasia

Ale jadem plujecie, jak rodowite żmije, aż źle się to czyta. nikt wam tu nie karze pracować, jak wam się nie podoba!!!

Fgh
@kasia

Jak byś nie zauważyła to nie pracują xd

Zxccbnm
@kasia

A jak tu ma być? Chyba jest to miejsce do wyrażania pozytywnych i negatywnych opinii. A ze na temat ryłko większość to negatywne opinie to juz nie nasz problem

Kj

Jak by inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o Ryłko Sp. z o.o. - Kalwaria Zebrzydowska

• Jak się pracuje w Ryłko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ryłko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryłko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ryłko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ryłko Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ryłko Sp. z o.o.