Ryłko Sp. z o.o.

Opinie o Ryłko Sp. z o.o.

Pyt

Witam. Chciałam zapytać na jakie dodatki można liczyć zatrudniając się w Ryłko?

Lilka
@Pyt

nooo całkiem sporo tego jest, bo jest trochę zniżek na produkty ryłko, w roku dostaje się 2 pary butów, jest multik. Z tego co wiem agenci też mają opieke medyczną w luxmedzie. Na święta też się coś zawsze dostaje i na urodziny :)

Sprzedawca

Rozumiem ze nadal tam pracujesz, bo nie ma innej pracy w Pl Czy juz nie pracujesz ale jesteś każdego dnia na bieżąco bo sledzisz kroki firmy !

@Lilka

Dziękuję za odpowiedź

Lilka
@Pyt

bardzo proszę! to sama prawda. Jestem aktualnym pracownikiem i wszystko co napisałam jest podane z autopsji. Nie wiem kiedy i gdzie pracowała osoba wyżej się wypowiadająca, ale totalnie bym się tym nie sugerowała ;)

@Lilka

Nie zamierzam się sugerować goworkiem :) Opinie sobie wyrobię sama, tutaj przyszłam tylko po fakty :)

@Sprzedawca

Na szczęście już tam nie pracuje ale mam tam wielu znajomych

Jfjcicn

Hmmm...sales i logistic.

rylko

Jak nazywają się dokładnie programy sales i logistic? ktoś wie??

Były pracownik są...

Polecam zgłosić sprawę w odpowiednie miejsce (PIP) ....

Mnb
@Były pracownik są...

Dokładnie. Nie reagując na to dajemy przyzwolenie na takie zachowanie - a takich ludzi trzeba usuwać

Zastępca kierownika sklepu

Spotkanie online - z prywatnych przyczyn. Szybko i bez problemu. Kierowniczka na luzie, rozmowa w bardzo miłej atmosferze.

Takie chyba jak wszędzie

Marysia

Skąd informacja, że produkcja odbywa się w Chinach? ????

@Marysia

Produkcja odbywa sie caly czas w Polsce. Dla ułatwienia czy chcemy sprawdzic czy cos jest produkcji polskiej wystarczy spojrzeć na kod kreskowy jesli zaczyna sie od cyfr 590 to oznacza, że produkt jest polskiej produkcji.

Gdyby Ryłko milo produkcje w Chinach nie utrzymalo by sie tyle lat na rynku. Firmy takie jak Badura zniknely w wiekszosci galerii a Ryłko caly czas otwiera nowe sklepy.

Szanowny " NICZEK" chcemy podkreślić, że produkcja butów RYŁKO odbywa się w 100% w Polsce- jesteśmy producentem butów od 1964 roku. Sprzedaż butów RYŁKO odbywa się w sklepach RYŁKO które obecne są w całej Polsce oraz przez klientów hurtowych którzy sprzedają różne marki obuwnicze . z wyrazami szacunku Zespół RYŁKO

Stokrotka

Hahaha ???? zapraszam do Kalwarii Zebrzydowskiej ???? proszę podjechać sobie pod zakład produkcyjny w którym pracuje ogrom ludzi i codziennie produkuje tysiące par butów???? z tego co wiem Kalwaria jest na terenie Polski a nie Chin ????

Cóż za zaskoczenie, miliony firm działa w ten sposób.

Jan

Jak wspominasz swoją pracę na rzecz firmy Ryłko? W swojej wypowiedzi skupiłaś się na aspektach ważnych z punktu widzenia konsumenta, dlatego chciałbym, abyś napisała coś o samej pracy w tej firmie. Zarobki są według Ciebie zadowalające? Ciekawi mnie, czy warto jest wysłać CV.

@Jan

Zarobki to jedyna pozytywna rzecz w tej firmie. Oprócz pensji jest premia za wyrobienie planu, premia za sprzedaż torebek i dodatków (pasty do butów, prawidła itd.)i za zamówienia dla klientów. Ale ja nie polecam tam pracy. Jeśli nie przeszkadza Ci brak jakiegokolwiek szkolenia (przygotowania do pracy), notoryczny stres i nerwy i przypadkowe osoby na stanowisku kierowniczym ( nie posiadający podstawowych umiejętności w kierowaniu zespołem) to złóż CV. I jeszcze jedno to nie firma Ryłko zatrudnia sprzedawców. To kierownik salonu ma założoną działalność gospodarczą i to on zatrudnia. Zatrudnia przeważnie na umowy na zlecenie (im mniej wyda na pensje tym więcej zostaje dla niego). ????

@Migo

Mam przez to rozumieć, że od pierwszych dni zatrudnienia jesteśmy rzuceni na tzw. "głęboką wodę"? Skoro nie ma żadnego szkolenia wprowadzającego, to możemy z pytaniami zwracać się do osób, które dłużej pracują w firmie Ryłko? Będę wdzięczny za informację.

@Jan

Możesz pytać osoby pracujące w innych sklepach ale jak trafisz na takiego kierownika jak ja to oberwie Ci się za to. Od 1 dnia powinnaś wszystko wiedzieć i jeśli łaskawie kierownik o czymś Ci powie (w ekspresowym tempie i używając skrótów) to Ty za chwilę powinnaś to umieć. Jeśli zostajesz sama w sklepie i trzeba zrobić coś czego jeszcze nie robiłaś (a kierownik zaznacza, że ma dziś wolny dzień i nie chce telefonów) i dzwonisz z prośbą o pomoc to dostajesz za to opeer. Nieważne jest to, że wszystko zostało prawidłowo zrobione. Ale sprzedawca dzwoniący z pytaniem do innego sklepu to nie wygląda dobrze według kierownika. ????

Nenek
@Migo

Nie rozumiem takich kłamstw. Ja od prawie roku pracuje i miałam pakiet szkoleń , pakiet materiałów szkoleniowych i w dalszym ciągu są organizowane szkolenia :) a pytać jak najbardziej można do innych salonów.

@Migo

Wychodzi na to, że miałaś bardzo trudny początek w firmie Ryłko. Wiadomą sprawą jest, że w pierwszych dniach nowej pracy każdy może czuć się zagubiony i wielu rzeczy może nie wiedzieć. Mogłabyś dodać do swojej wypowiedzi, jak w Twoim przypadku wyglądało początkowe wynagrodzenie? Będę wdzięczny za Twoją dalszą aktywność.

@Nenek

Hej Ja tylko mówię jak było w sklepie w którym pracowałam. U Ciebie szkolenia były a u mnie nie. To wszystko zależy od tego kto jest kierownikiem.

@Jan

Na wynagrodzenie nie mogę narzekać. Podstawa zgodna z umową i premie też zostały dobrze doliczone. Jak jest dobry miesiąc to w Ryłko można dobrze zarobić.

Sebastian
@Migo

Czytam Wasze ostatnie wypowiedzi, jednak nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, które nie ukrywam mnie nurtuje. Mianowicie z poziomu klienta często widzi się w firmie Ryłko młode osoby, które zajmują się obsługą klienta. Chciałbym dowiedzieć się, czy możliwe jest zatrudnienie tylko na okres wakacyjny? Jest to ważna informacja patrząc z poziomu osoby, która chciałaby dorobić w wakacje.

aska

A to jest prawda, takim oto sposobem zakupiłam torebkę z dwoiny zamiast skóry licowej

Obserwator

Co to za brednie? Skoro jesteś nadal na czasie z losami rylko powinieneś wiedzieć, ze budują nowa hale produkcyjna w KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ W POLSCE

N

590 oznacza tylko, że firma wprowadzająca towar na rynek jest polska. Wystarczy np. konfekcjonowanie towaru i już jest kod 59. Najlepiej widać to np na ryżu czy przyprawach które nigdy nie rosły w Polsce a na opakowaniu jak najbardziej 59. Pozdrawiam

GGC

Proszę o nie publikowanie poprzedniego pytania dotyczącego dowodów

Ryba

Witam, w firmie pracuje 10 lat , prace polecam, a zawsze może się trafić lepszy lub gorszy zespół , problemy nieuczciwego kierownika można zgłosic do KRS lub dyrektora. Podstawa jak sie zatrudnisz musisz przejsc 5 dniowie szkolenie za które jest normalne wynagrodzenie, szkolenie powinien przeprowadzić kierownik

Ela

Aninka

Kilka ładnych lat temu pracowałam w jednym ze sklepów w Krakowie.Były plusy jak i minusy.Na tamte czasy płaca była oczywiście śmieszna w porównaniu do tego jak jest teraz.Pracowałam w super zespole,miałam bardzo fajne szkolenia, zgrany team,nigdy nie było między nami żadnych zgrzytów.Zastępczyni kierowniczki-Rewelacja.To była odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Minusem była Pani kierownik,która np.kasowała maile gdzie było napisane,że dostaliśmy premię za bardzo dobrą sprzedaż.Kierowniczka była chyba tak bardzo roztargniona tym,że wpadnie jej do kieszeni więcej gotówki,że zapomniała tą wiadomość usunąć z "kosza"...To tylko jeden przykład jak działała Pani kierownik;) Ale karma wróciła szybciutko!Tak jak posypał się cały nasz team tak i posypała się jej "kariera" w Ryłko.Zwykła (usunięte przez administratora) i tyle.

Xxxx

Pracowałam w firmie tylko kilka miesięcy, ale i tak mogę stwierdzić, że to praca fatalna. Ciągła presja na wyniki, mimo ze brak klientów. Opry od regionalnej i czasem zdarzający się mobbing. Buty niejednokrotnie z zarysowaniami albo błędami w produkcji. Nie można normalnie dac klientowi popatrzeć, trzeba go napastowac az serio wyjdzie. Kierowniczka męcząca o wyniki, lepsza sprzedaż mimo ze siedzi i grzeje (usunięte przez administratora) na urlopie. Jedno wielkie nieporozumienie.

@Xxxx

Hehe cała kolego praca u rylki tak to właśnie wygląda nic dodać nic ująć trzeba się z daleka trzymać od tych wyzyskiwaczy jak byś na produkcji pracował dopiero byś zobaczyl jak pracownicy odpowiadają za to że buty brzydkie a rylko da na produkcję najtańszą i poza gatunkowa skórę ale to pracownik jest winny i trzeba mu z marnej już wypłaty jeszcze urwać

Kol

U rylki bardzo fajnie Pan młody szef liczy wypłaty na produkcji jak co roku średnia krajowa idzie w górę on tak policzy że i tak ani grosza więcej się nie zarobi a czasem jeszcze mniej i tak co roku to samo przez ostatnie pięć lat ani grosza nie było podwyżki bo pan szef niestety nie przewiduje podwyżki(usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w Ryłko Sp. z o.o.?

Pracownik miesiąca

Nie cenią żadnych wartości...

@Pracownik miesiąca

Cenią tylko te miliony które zarabiają miesięcznie człowiek jest tylko po to żeby robił za grosze i o nic nie pytał

Dobra conversia, dobre wyniki na koniec miesiąca. Nie jest to doceniane, ale jest cisza i spokój, bo nikt się nie czepia :)

A.o

Żadne niestety

Czy Ryłko Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

A.o

Czas pracy zależy od kierownika on ustala grafik.

Kol

I znów usunęli opinie masakra nawet tu rylko ma swoje macki ale niech sobie kasuja wszyscy kto tam pracuje lub pracował zna prawde na produkcji pracuje majster hehe pseudo majster ze stronia który nie szanuje kobiet nikogo nie szanuje ma premie od ilość zamontowanych butów biega tam i z powrotem robiąc z siebie blazna dla kasy zrobi wszystko cała hala się z niego śmieje nie potrafi rozmawiać z ludźmi nie potrafi nawet się wypowiedzieć poprawnie jak taka osoba może kimś kierować takie rzeczy tylko u rylki to taka marionetka na sznurku za pieniądze co mu powiedzą zrobi wszystko

Żenada

Dlaczego usuwacie komentarze ktore sa negatywne? Prawda w oczy kole? Nie rozumiem tutaj zachowania administratora, płacą wam? Jest wolnośc slowa a po to jest ta strona zeby dac ocene pracy.. nie pracowaliscie u tego pracodawcy wiec dlaczego kasujecie nasze komentarze? Na forum wypowiada sie mnostwo ludzi z różnych miejsc pracy z rylko i naprawde maja do tego prawo. Powinniście wspomoc w tym zeby przestrzec przez tym pracodawca a nie jeszcze tuszowac dla niego niewygodne opinie.. praca jest mega slaba, atmosfera w zespole chora na maxa, wyscigi szczurow, ledwo wejdzie klient i kazdy sie na niego rzuca, ludzie przejrzyjcie na oczy.. zadnej możliwości rozwoju i pracownicy ciagle są podgladani na kamerze i musza tłumaczyć sie z tego czemu tak krótko stali i rozmawiali z klientem, wedlug Was to normalne?!

Im
@Żenada

Tak wyglada praca w handlu, wiec nie wiem skąd zdziwienie, ze trzeba klienta zagadać. Chyba dzięki tej otrzymywałaś premie? Owszem, wymogi są, ale już na rozmowie kwalifikacyjnej są przestawiane oczekiwania, a później w jakiś sposób trzeba je weryfikować. Ile pracowałaś, ze nie dostałaś możliwości rozwoju? Bo firma jest otwarta na rozwój pracowników-99,9% to awanse wewnętrze z tym, ze trzeba tez dać coś od siebie:)

@Żenada

Właśnie wolności slowa a rylko to najgorszy i najsłabiej placacy i wymagający nie stworzonych rzeczy pracodawca kto nie pracował tam ten nie ma pojęcia jak potrafią człowieka zdolowac i pokazać mu gdzie jego miejsce tam jest taki wyzysk niesamowity że żal mi ludzi którzy tam muszą pracować a awans hehehehe jaki awans u rylki hehehe

Im

Czy jak ktoś jest zadowolony ze swojej pracy, to od razu jest lizusem?

Kol

Niech się rylko wypowie dlaczego produkuje buty ze skaju i skóry dwulicowej a klienci płacą za buty jak za skórę pierwszego gatunku

Żenada

(usunięte przez administratora) Jest wolnośc slowa a po to jest ta strona zeby dac ocene pracy.. nie pracowaliscie u tego pracodawcy wiec dlaczego kasujecie nasze komentarze? Na forum wypowiada sie mnostwo ludzi z różnych miejsc pracy z rylko i naprawde maja do tego prawo. Powinniście wspomoc w tym zeby przestrzec przez tym pracodawca a nie jeszcze tuszowac dla niego niewygodne opinie.. praca jest mega slaba, atmosfera w zespole chora na maxa, wyscigi szczurow, ledwo wejdzie klient i kazdy sie na niego rzuca, ludzie przejrzyjcie na oczy.. zadnej możliwości rozwoju i pracownicy ciagle są podgladani na kamerze i musza tłumaczyć sie z tego czemu tak krótko stali i rozmawiali z klientem, wedlug Was to normalne?!

Kol

Wiedz o tym kolego że u rylki nikt się jeszcze niczego nie dorobił to co oni wymyślają to jest po prostu śmieszne wiedz że oni buaja w obłokach nie żyją w świecie realnym ponieważ kasy się dorobił tatuś a oni bez niego nawet na chleb by nie zarobili mają już tyle milionów że sami nawet nie wiedzą ile a kierownicy Cisna bo mają za to premie a pracownik ma za przeproszeniem wielkie (usunięte przez administratora)

Ela

Ponieważ moja wcześniejsza opinia została usunięta - dlaczego? Szczera prawda jest dla was nie wygodna? Zamieszczam ją ponownie: Pracowałam w galerii wileńskiej w Ryłko, nie polecam nikomu, ciągłe ciśnienie na sprzedaż butów, torebek, akcesoriów, wciskanie klientom na siłę i zachwalanie, niestety chora atmosfera i ciągły wyścig szczurów. Wszyscy obgaduja tylko kierownictwo i nie da się tam normalnie pracowac. Ledwo klient wejdzie do sklepu i juz jest wyścig kto pierwszy podejdzie i go nagada. Często cele były zbyt duże, a jak komuś szło naprawde dobrze to wysylali go na magazyn a tam zawsze bylo cos do zrobienia.. ogolnie najnizsza krajowa i premia od sprzedaży tez marna i indywidualna co powoduje wyścig i chora rywalizacje między pracownikami. Nowy pracownik zawsze byl od najgorszej roboty i wszyscy sie nim wyslugiwali.. nie polecam bo szkoda nerwów

Zaja

Pracowałam w sklepie na Pomorzu Zach. kilka miesięcy. Na początku było spoko, wypłata fajna, bo z premiami wychodziło mi 16zł/h. Po jakimś czasie zaczęły się problemy. W wakacje miałyśmy sprzedawać pastę do butów - do sandałów. I prawidła - do sandałów... W mieście było dużo turystów, którzy nie mieli co robić całymi dniami i wchodzili do sklepu po kilka razy - "conversia" leciała na łeb na szyję, a my na każdego kolejnego klienta patrzyłyśmy wilkiem. W tym czasie kierowniczka uciekła na urlop, a my co chwilę odbierałyśmy telefon z opeerem od regionalnej. Praca po 12h na stojąco na czatach przy wejściu, żeby odstraszać klientów "co to przyszli tylko popatrzeć" - żenua. Jak nie naskoczysz na klienta z łapami kilka sekund po wejściu do sklepu - telefon z opeerem. I jeszcze miałyśmy wciskać klientkom zapasowe WIERZCHNIKI (nie głupie "fleki") - oczywiście w sklepie zapasowych nie było, a my miałyśmy zabierać je z opakowań na magazynie. Więc ktoś zapasowych nie dostawał. PS. Najśmieszniejszy był moment, w którym kierowniczka kazała mi wziąć killkanaście tysięcy z kasy sklepu i zanieść je do banku w moim wolnym czasie. To były żarty...

Zostaw merytoryczną opinię o Ryłko Sp. z o.o. - Kalwaria Zebrzydowska

• Jak się pracuje w Ryłko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ryłko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryłko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ryłko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ryłko Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ryłko Sp. z o.o.