Ryłko Sp. z o.o.

Opinie o Ryłko Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z Ryłko Sp. z o.o.?

Zyz

Wszystko zależy na jaką ekipe trafisz, ja miałem super oprócz agentki

Milena

Fajny, spójny Instagram, nie szukacie może kogoś do prowadzenia jego?

heh
@Milena

a znasz się na tym :D?

Rylko nie wystarczy już postoje , pożyczki i dofinansowanie teraz czas na subwencje ... które każą wziąć agenta to jedyna firma która na kryzysie zarobi miliony ...

pracownica

nie bierzcie tych subwencji niby gwarantują zwrot w 100% ale jak przyjdzie co do czego, to wam to oddadzą jednocześnie znajdą setki innych sposobów jak to odzyskać inaczej

PRACOWNIK

Zastępca kierownika sklepu

Spotkanie online - z prywatnych przyczyn. Szybko i bez problemu. Kierowniczka na luzie, rozmowa w bardzo miłej atmosferze.

Takie chyba jak wszędzie

Daria

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

@Daria

Znajoma pracuje i chwali - ma duzo wolnego bo pracuje glownie po 12h a sama mowi ze jako studentka zarabia dużo- co miesiac ma ponad dwa tysiące. Ja pracuje w urzedzie i mam mniej..

Jan
@Monika

Moja żona pracuje w Ryłko na pół etatu- moim zdaniem zarabia bardzo dobrze ( więcej niż jej mamunia na cały etat ;-))- co chwila mają jakieś nagrody, bonusy , zniżki na buty. Zapraszam do pracy na magazynie- to jest orka za grosze...

Janka
@Jan

Ogłoszenie Ryłko z olx- zarobki- 1 151 - 2 301 zł/mies. BRUTTO! Napisz gdzie teściowa pracuje, proszę, bo mnie bardzo zaciekawił twój wpis.

Janka
@Daria

1 151 - 2 301 zł/mies. BRUTTO. Takie zarobki proponują w ogłoszeniu na olx.

Bez przesady jeśli usiadziesz na zapleczu na przesełku. Tak na pewno kamer nie ma.

Nat
@Anonim

Nie ma nie ma, można usiąść. Moja ekipa z ma przerwy gdy potrzebuje, bez problemu mogą usiąść i zjeść gdy jest na to chwila. Jesteśmy ludźmi, nie robotami! Nastrój i praca na salonie w dużej mierze zależy od agenta salonu. Serio, dobrze się dogadujemy i tworzymy dobry zespół stałych sprzedawców. Premie są zawsze. Zniżki na buty także dostają.

takaJedna

Nie wiem czemu tak narzekasz ja pracuję ponad trzy lata zaczął się czwarty rok . Idąc do sieciowki trzeba się z tym liczyć W praca wymaga stania ma nogach i ze jak jest klient to ważniejszy on niż posiłek w danym momencie , a zjeść możesz chwilę później. A co do kasy i peremiach to dużo zależy od kierownika a nie Ryłko bo u nas jak wyrabia się próg salonu to kasa zawsze jest czy tez sprzwdazowka Kierownik nie robi nas w balona.

...

Prawda w 10000%

Edward
@takaJedna

Poruszyłaś istotny temat premii w firmie Ryłko. To na pewno interesuje wiele osób na forum. Czy możesz napisać, jakie są to mniej więcej kwoty i czy trudno zrealizować plan sprzedażowy? Dodatki do pensji czasami decydują o podjęciu danej pracy przez kandydata.

ewka
@Nat

PREMIE SĄ ZAWSZE?????? nie bardzo rozumiem bo u nas to wygląda podobnie jak u osób opisujących wyżej tzn głupie progi itd :/ Dziwne, bo w takim razie wychodzi na to że agentów pasowałoby wziąć pod lupę. Skoro powinni wypłacać premie a tego nie robią to okradają swoich pracowników czy ja bo nie kumam??? Powinna być jedna zasada dla całej firmy a nie każdy sobie rzepkę skrobie. A jak faktycznie premia zależy od tych progów to po co piszesz ze są zawsze i wprowadzasz ludzi w błąd. Masakra żenada.

@Janka

nie są to prawdziwe stawki - kwota na rękę jaką dostaje co miesiąc na pełen etat nie była nigdy niższa niż 2000 zł ( z premią ) - pracuję od roku

Hmm
@...

(usunięte przez administratora)Są salony w których są ludzcy agenci ale większość salonow maja okropnych agentów . Kazdy chce mieć za co jesc - (usunięte przez administratora) Cała ta sytuacja bierze się z tego ze KRS ma chore ambicje. Ustala plan sprzedażowy na dzien na podstawie wyników z zeszłego roku - ale nikt chyba nie patrzy na to jak w skali roku spadła ilosc klientów , nikt nie patrzy ze rok temu dany dzien przypadał na sobotę wiec wiadomo ze obrót większy. Pupilami regionalnych stają się agenci którzy są na czele (usunięte przez administratora) którzy wyłączają liczniki wejść w salonach . Nniej wejść a sprzedaż ta sama i wszytsko w porządku . Wyniki można (usunięte przez administratora)w ryłko i jak jest dobrze to jestes suuper , super salon śmieszne nagrody w posTci przyjaźni z regionalnym .(usunięte przez administratora) Nic dziwnego ze pracownicy którzy byli w salonie z okropnym agentem będą pisac negatywne opinie a niektórzy zaprzeczają czy wpadają w podziw- zanim ktos z was napisze ,, co ty wypisujesz” ,,co ty mówisz” - polecam popukać się po głowie i zastanowić po co miałby ktos kłamać .(usunięte przez administratora)

Kol

Szczera prawda nic dodał nic ująć

Justyna

Naprawdę? A w jakim mieście się dopuszczono się takiego przewinienia? ????

WSPÓŁPRACOWNIK

to proponuję się uczyć i siedzieć przez 8 godzin za najwyższa krajową !!! Ryłko to jedna z najlepszych firm w naszym powiecie ,bardzo szanują klienta, pracowników ,maja uznanie na rynku od lat,nie pisz mi tu głupot ,nie jęcz ,zmień firmę a nie OBRAŻAJ i nie oczerniaj !!!

?

Po jakim czasie/wypracowanych godzinach dostaje się umowę o pracę?

Zxc
@?

Umowę o prace dostaje tylko Agent i zastępca . Wszyscy pracownicy pracują na zleceniu.

@Zxc

Agent nie ma umowy o pracę.

Kate
@Zxc

Nie prawda miałam ofertę pracy na cały etat powiedziałam że przyjdę tylko na umowe o pracę i tak było. Dzwonili i prosili się żebym przyszła tam pracować bo nie ma ludzi do pracy.

Agent
@Zxc

Co za bzdura. Agenci nie pracują na umowę o pracę.

@?

Pewnie po paru latach znając Rylke

POSTOJOWE MAJ

Pytanie do pracownikow. Mamy maj, jak z postojowym? Wiele galerii ma skrocony czas pracy wiec za tym idą mniejsze środki. Czy sa zaproponowane jakies rozwiązania?

Pyt

Jeśli chodzi o rekrutację do Ryłko.. to czy ciężko się dostać? na co zwracają uwagę?

Pyt

chodzi mi o pracę w sklepie na stanowisku sprzedawcy, na dobry początek :P

Sia
@Pyt

A, no to na pewno kompetencje miękkie się liczą, komunikatywność, otwartość na klienta, doświadczenie w obsłudze klienta/sprzedaży na pewno też się przyda. Pracowałaś kiedyś na podobnym stanowisku?

@Sia

Pracowałam jako sprzedawca, ale w sklepie sieciowym z ubraniami, więc wydawało mi się, ze nie ma porównania. W takich sklepach w większości nie ma nastawienia na aktywną sprzedaż, a w ryłko chyba tak jest, więc pewnie jeszcze sporo bym się musiała nauczyć ;)

janusz
@Pyt

@Pyt a stałaś 12 godzin na nogach przez miesiąc bez możliwości odpoczynku na krześle, większość ludzi w ich sklepach ma problemy ze stawami po kilku miesiącach m.in to jest powód, że większość osób tam pracujących rzadko kiedy ma staż większy niż rok dwa lata.

@janusz

Nie tylko stałam, ale i chodziłam w te i wewte odwieszając ubrania. Plus na kasie 12 godzinne zmiany też miałam. Taki urok tej pracy, praktycznie w większości tego typu miejsc tak jest, tak mi się wydaje. Nie martwiłam się o to, czy fizycznie da radę, tylko napisałam, że nie mam doświadczenia w aktywnej sprzedaży

Asdf

(usunięte przez administratora)Jak z wyplatami w maju? Wiadomo cos?

Postojowe

Pytanie do pracownikow. Mamy maj, co dalej z Waszym postojowym? Wiele galerii ma skrocony czas pracy więc mniejsza wypłata? Macie juz jakies informacje?

Czy pracownicy Ryłko otrzymują zniżki pracownicze na firmowe produkty?

Pracujaca

potwierdzam. są fajne zniżki :) ja np zaczęłam pracę w ryłko przede wszystkim ze względu na to, że wcześniej byłam stałą klientką. Większość moich butów, szczególnie szpilek pochodzilo wlaśnie z tego sklepu, znałam większość modeli, więc jak pojawiła się okazja i moja potrzeba by znaleźć nową pracę, to po prostu się tam zatrudniłam i nie żałuje. Uwielbiam buty i kontakt z klientem i pracuje z chęcią. Mam też nadzieje, że niedługo wszystko wróci do normy i znów otworzą sklepy.

Tola

Tak 77% i dwa razy po 40% i tak co trzy miesiące

@Tola

To najs, bo ja pracowałam wcześniej w sieciówce odzieżowej i miałam tylko 25% :D Super, czekam tylko aż znowu wrócą oferty do pracy

Hol
@Anita

Oczywiście warto wspomnieć że zależy to od agenta z którym się pracuje, ponieważ niektórzy nie dają wcale , niektórzy tworzą jakieś śmieszne konkursy a niektórzy przydzielają tak jak należy się pracownikowi

@Hol

nie wiem, ja trafiłam do bardzo fajnego sklepu z fajną ekipą. I tak jak tam wcześniej ktoś pisał, też pracowałam już w sieciówce i też było tylko 25 % zniżki, więc może to nawet ta sama :) tak czy tak, tutaj jestem dużo bardziej zadowolona

Hol
@Pracujaca

To bardzo się cieszę ze są kierownicy którzy je sprawiedliwie przydzielają

@Pracujaca

W większości chyba tak jest ;)

@Anita

nie wiem jak jest w większości, bo pracuje od samego początku w jednym miejscu, jednak mamy kontakt między sobą i nie ma jakiegoś narzekania ogólnego ;)

@Pracujaca

Mi chodziło, że w większości sieciówek jest zniżka o tej samej wartości :) Raczej daleko mi do oceniania, że w większości miejsc jest tak samo dobra atmosfera, bo to zależy od wielu czynników.

Pracująca
@Anita

ah no tak, tak wynikało z kontekstu, jakoś inaczej mi się w głowie informacje połączyły ;)

@Pracująca

Spoko, spoko, dlatego tylko naprostowuję :)

Janusz

Ryłko to jedna z porządniejszych firm, żeby się przekonać trzeba było iść do roboty na przykład do Oleksy Paweł i Witold tam były cyrki, podsłuchiwali pracowników ,okradali kontrahentów, nie wspomnę o okradaniu z wypłaty. Teraz jest wszędzie ciężki okres ,jestem pewna,że właśnie firma Ryłko to przetrwa i z powrotem będzie będziemy mieć pracę.

Mm

Pracuję w Ryłko i pierwszy raz słyszę,zeby ktos kogos okradał,mało tego wyciągnąć można ładną kasę,ale cóż jak ktos chce miec za,stanie płacone....

Hi
@Mm

To zalezy dla kogo ładna , niektórzy lepiej cenią swoją prace ;-)

Gg

Witryny pucuje firma sprzątająca

Kol

Wydaje mi sie,ze praca w sklepie jest przyjemniejsza i ambitniejsza,niz praca na magazynie????Pozdrawiam

Zosia
@Kol

każdy ma ambicje jakie ma, nie trzeba tutaj żadnemu stanowisku umniejszać. Jednak uważam, że wgl tak różne prace nie powinny być porównywane na równi ze sobą

Mm
@Kol

Witryny to przenośnia - nie trzeba wszystkiego dosłownie brać . Piszemy tu o sklepie Ryłko , gdyby (usunięte przez administratora)była normalna (usunięte przez administratora) tak jak kierownicy to praca była by w porządku. Pozdrawiam

A jak wygląda sprawy z godzinami? Po ile się pracuje? Wiem, że to różnie bywa w sieciówkach w centrach handlowych

Hi

Po 12 h najczesciej

Maria
@Hi

To jest duży plus, bo wtedy więcej dni wolnych w pełni można mieć, a nie np że się pracuje 5 godzin :) ja bardzo to cenię

Nikus

Ktoś wie ile wynosi obecnie podstawa na umowę o prace ? czy w Warszawie jest duży ruch i dużo pracy ?

Osoba
@Nikus

2100 pracownik

OBSERWATOR

W naszym powiecie wadowickim ludzie potrafią się w czasie kryzysu zsolidaryzować OBECNIE jest trudny czas dla nas wszystkich ,pracowników, pracodawców ,emerytów, uczniów dlatego łezka się kreci OBSERWUJĄC jakie jest WSPARCIE, WSAPNIAŁA ORGANIZACJA WSZYSTKICH firm ,instytucji, urzędników w powiecie Wadowickim, gminie Kalwaria Zebrzydowska, włączają się również osoby indywidualne .Solidaryzują się wszyscy w tym trudnym okresie epidemii. ***Zakład Produkcyjny Ryłko w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju, firma dołączyła do akcji pomocy i rozpoczęła szycie maseczek ochronnych –niezbędnych pracownikom służby zdrowia w tym czasie. W ramach akcji wysłali już kilka tysięcy maseczek i szyją dalej ! ***Od 27 marca trwa akcja "strażacy medykom". Ochotnicy zbierają w swoich remizach i wyznaczonych punktach "niezbędne rzeczy do prawidłowego funkcjonowania służb i niesienia pomocy potrzebującym". ***6000 maseczek, 6000 rękawiczek, do tego 600 l płynu do dezynfekcji oraz 250 żeli antybakteryjnych - to wsparcie Energylandii dla lokalnych służb medycznych i ratowniczych. ***Maspex przekazuje wsparcie finansowe dla Wadowickiego Szpitala na zakup niezbędnych środków ochrony indywidualnej dla personelu medycznego oraz produkty spożywcze dla pracowników i pacjentów. Wadowicka firma przekaże również swoje produkty placówkom opiekującym się osobami starszymi w powiecie wadowickim. ***Dwóch mieszkańców Wadowic zorganizowało zbiórkę dla Szpitala Zakaźnego w Krakowie. Odzew był spory, udało im się zebrać sporo rzeczy, które zostały w weekend przekazane do lecznicy. ***400 sztuk maseczek oraz 30 sztuk kombinezonów ochronnych przekazała Gmina Wadowice dla ZZOZ w Wadowicach na walkę z koronawirusem . ***Pełnoletni harcerze i instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego pełnią służbę dla lokalnej społeczności. Służba skierowana jest w szczególności do seniorów, osób starszych i samotnych. Polega na robieniu niezbędnych zakupów, zakupie potrzebnych lekarstw w aptece lub wyprowadzeniu psów na spacer. ***Firma Paweł i Witold Oleksy Stanisław Dolny przeznaczyła prawie połowę zysków z 2019 roku ponad 4 600 000,- złotych na zakup respiratorów ! Każdego dnia przybywa darczyńców , można by wymieniać… pisać ,pisać , brakowałoby miejsca , CUDOWNIE i WIELKI SZACUNEK dla WSZYSTKICH .

Ojj
@OBSERWATOR

Jeżeli te maski mają być jak buty od Ryłko to wspolczuje z całego serca :/

kobieta
@Ojj

Nie wiem dlaczego dałaś taka opinię,z którą się nie zgadzam,nawet mam wrażenie,że nie tylko nie jest obiektywna ale złośliwa. Jaki numer katalogowy butów kupiłaś,że taką tu opinię wpisałaś ? .Buty RYŁKO CIESZĄ SIĘ POPULARNOŚCIĄ OD WIEKÓW,są bardzo ładne ,wygodne,eleganckie,osobiście polecam,również obsługa bardzo miła.Ja kupuje ponad 30 lat i zawsze jestem zadowolona jak również moi znajomi.

@kobieta

Buty rylko droga pani są produkowane masowo ze sztucznych materiałów i poza gatunkowej skóry ale jak ktoś się nie zna to daje się oszukać

i tak trzymać ,wzajemne wsparcie i pomoc się wraca,myślę,że ci ostatni Oleksy Paweł i Witold ,Stanisław Dolny wpisani to żart . Oleksy Paweł I Witold Stanisław Dolny to niedobrzy ludzie ,ktoś sobie z nich żartuje DLATEGO ZGODZĘ się do wszystkich darczyńców za wyjątkiem tych na końcu,Oleksy Paweł i Witold to pasożyty ,jak nie ukradną to na pewno nawet grosika nie dadzą . Oby ta sytuacja jak najszybciej się skończyła i firmy wróciły do funkcjonowania ,ludzie mieli pracę. Firma Ryłko to dobry pracodawca,dobrzy fachowcy buty cieszą się bardzo dobrą jakością.

Dzisiaj cały zespół (5 pracowników) zostało zwolnionych.. Podobno przez słabe funkcjonowanie firmy, taka sytuacja po niecałych dwóch tygodniach zamknięcia galerii? Gdzie tu myślenie o pracownikach i ich rodzinach.. Dla wielu był to jedyny dochód, jedyne co usłyszeliśmy to że "mamy szukać pracy w sklepach spożywczych"

@Kasia

W obecnej sytuacji dziwi mnie twoje oburzenie, Ryłko nie jest jedyną firmą która podjęła takie kroki... Nie wiadomo ile zakaz handlu może potrwać. Wiem że w innych firmach umowy o pracę które są do końca kwietnia nie będą przedłużane. Nie przeskoczymy tego. Każdy salon ma conajmniej jedna umowę o pracę i firma też musi się wywiązać z zobowiązań wobec tych umów. Dla każdego to jest ciężki czas:/

kinia
@Kasia

bedziesz szefowa firmy skali rylka to bedziesz myslala o wszystkich pracownikach ich rodzinach i przyjaciolach psach kotach i kuzynostwie z dziesiacego pokolenia. powodzenia :)

@Mila

I tu się z Panią nie zgodzę, znam sklepy gdzie pomimo UZ dziewczyny dostały przedłużenie umów, kierowniczka nie pozwoliła na zwolnienie swojego zespołu, który tak długo pracował na dany sklep. Poza tym można było wprowadzić aneksy do umów, prace porządkowe, pakowanie paczek bądź wypłatę połowiczną.. Przez kilkanaście dni firma by nie zbankrutowała, a taka jest oficjalna wypowiedź że strony wyżej ustawionych.

@kinia

Na pewno bym nie zwolniła całego zespołu i zostawiła ich na przysłowiowym "lodzie". Mimo ciężkich chwil każda szanująca się firma w jakiś sposób zarabia, firma pokroju Ryłko nie wychodzi na zero każdego miesiąca, nie bez powodu szef jest milionerem. Ale chwilowy przestój najwidoczniej wpływa na jego komfort życiowy, a dla pracowników którzy pracują na imię firmy najwidoczniej nie potrafi nic zrobić. Dziwnym trafem znam zastępcę kierownika, która miała umowę do końca marca i przedłużono jej na kolejne miesiące. Gdzie podobno firma nie przedłuża umów w takim momencie, a wręcz przeciwnie, zwalnia pracowników

Karina

i po co takie bzdury wypisujesz? Nie widzisz co się dzieje nie tylko w Polsce i na świecie? Sklepy pozamykane, utargów nie ma, sprzedaż internetowa nigdy nie zastąpi tej stacjonarnej. Hotele stoją również puste. Zdajesz sobie sprawę ile firm może upaść, jaki będzie problem z później z pracą? Nie zdajesz sobie sprawy, bo wolisz pisać w internecie i obwiniać wszystkich dookoła, zamiast się doinformować na temat tego co się dzieje. Jak Ryłko musi podjąć jakieś kroki to to robi, to jest logiczne i trzeba też rozumieć trochę

Mila

Jak każda firma, która chce zarabiać i utrzymać płynność finansową. Jak czytam Twoje komentarze to mam wrażenie że jesteś z innej planety.... Już pomijając obecną sytuację w jakiej jest gospodarka i inni przedsiębiorcy, nie jest chyba wielkim szokiem że Ryłko i inne firmy musza podjąć takie a nie inne kroki. Tym bardziej nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Jak ci nie odpowiadała praca w tej firmie mogłeś/as zmienić pracę i nie męczyć sie tak. Nik nie podpisuje cyrografu z diabłem tylko umowe o prace lub zlecenie... Firma dba o pracowników, wypłata jest na czas, wszystkie składki opłacone i nikt nikogo na siłę tam nie trzyma. Ale lepiej teraz narzekać i wylewać swoje żale.

Mila

Aneks do umowy zlecenie, która jest rozliczana na podstawie przepracowanych godzin??? Za co mają płacić pracownikom jak nie mają przepracowanych godzin? Co innego na umowę o pracę zacznijcie rozróżniać te umowy... Na umowie zlecenie masz określana stawkę i dostajesz tyle ile przepracujesz, a po drugie podejrzewam że osoby te dostana możliwość pracy jak rusza galerie. A pracę porządkowe są wykonywane zapewne przez osoby które mają umowy o pracę.

Amanda

Tak byłabyś jak Robin Hood " zabiorę bogatym i oddam swoim pracownikom" albo oddasz swoją wypłatę. A szef jest pewnie milionerem bo potrafi prowadzić biznes i wie że zaczyna się poważny kryzys i te jego zachomikowane miliony mogą przydać się na później żeby nie ogłosić upadłości.

Karina

a to masz dostęp do ich konta że wymyślasz takie teorie spiskowe? Skąd Ty się urwałaś?! Ja jakoś nie odczuwam żeby firma się ze mną nie liczyła i nie czuję się w tej firmie źle, ale widzę że tacy jak Ty przyczepią się do wszystkiego byle się przyczepić

Mila

ja znam prawdę o sobie i nie potrzebuje uświadomienia przez osobę, której jedynym zajęciem jest siedzenie na necie i żalenie się na internecie. Czego oczekujesz, współczucia? poklepania po ramieniu? życie toczy się dalej wiec się nim zajmij. Ja nie pracuje na produkcji, tylko w sklepie w galerii i z takiej pracy jestem zadowolona, nie mam nic więcej do dodania.

MM

Kogo stać za darmo płacić,dziewczyny na umowę będą miały zapłacone normalnie podstawe,gorzej ze zleceniem,warunkiem jest to,ze trzeba przyjsc tylko zlecenia porobić

ghu

(usunięte przez administratora) Z resztą na swojej stronie Ryłko piszą że w związku z koronawirusem mają dostawy do domu itd...żeby spakować te zamówienia pracownicy tak czy siak muszą przyjść do pracy (do galerii) i to zrobić(usunięte przez administratora)

lolipopikon
@ghu

W Ryłko same zleceniówki i teraz w czasie przestoju pracownicy są bez dochodów to prawda jest taka, że już lepiej dojechać - zachowując ostrożność i w sklepie miec kontakt tylko z 1 osobą, niz z bandą klientów. Zastępcą każą teraz pewnie wybrać urlopy. Podkreslam każą, bo Regionalni mają się za nie wiadomo kogo i mogą wszystko, czy Ci się podoba czy nie. W (usunięte przez administratora) sku mają prawo pracy... a w wakacje urlopy dla Kierowników, a reszta pracować na nich, bo wolne już się nie należy. ludzie się boją odezwać.

@ghu

Praca jest dobrowolna! Firma nie zostawia nikogo na lodzie! Mozna przyjsc na kilka godzin i dostac normalna wypłatę takze prosze nie osadzac. Kto nie czuje sie na silach nie musi pracowac. Pozdrawiam

@ghu

Serio pracownicy siedzą w sklepach i pakują paczki? Kpina...

Osoba
@Jfjcicn

Dobrowolnie może przyjść. Nikt nikogo do tego nie zmusza

niki
@Osoba

dokładnie, wszystko dobrowolnie!! niech się nie udziela ktoś kto nie ma o tym pojęcia, bo tylko wprowadza niepotrzebny zamęt

@ghu

Ghu praca jest dobrowolna nie chcesz nie musisz przychodzić- kierownik nikogo nie zmusza, każdy mógł dokonać wyboru więc nie wprowadzaj ludzi w błąd, mase firm jest otwartych i pracuja lub zamykaja i sprzedawca zostaje z niczym.

Torx
@Jfjcicn

No chyba nie...bardzo dobrze, że dają możliwość popracowania sobie, tak jak mówią poprzednicy, nikt do tego nikogo nie zmusza.

Diaz
@Torx

czyli jednak jest tu wiecej głosów rozsądku, niż tych bezmyślnych, uff

@Torx

Większość pracowników pracuje na umowie zlecenie. Więc żeby jakoś przeżyć ten czas muszą pracować, bo Ryłko na bank "postojowego" nie zapłaci, więc nie pieprzcie, że firma daje wybór. Nie, to nie jest wybór to jest konieczność.

Doti
@Jfjcicn

Firma zaplaci postojowe bylo oficjalne stanowisko w mailu od razu po informacji ze zamykaja. Wiec nie pisz jak nie wiesz.

@Jfjcicn

@Jfjcicn Pokaż mi firmę która zaplaci umowie zlecenie za siedzenie w domu !! Wiesz co to jest wybór mozesz iść lub nie to jest wybór a to czy ty masz pieniadze czy nie to chyba musisz mieć pretensje do korona wirusa !!! Nie ma firmy ktora ma takie zasoby aby płacić wszystkim za siedzenie w domu radze poczytać ile firm upada

@ghu

Cały rylko kolego u niego się tylko kasa liczy nie zdrowie ludzi sami nie dawno byli na targach w Mediolanie i ludzi tam wysłał a była tam już epidemia masakra jak można być takim czlowiekiem chytrym na kasę oni mają tylko stówki przed oczami nie wiem co by się musiało stać żeby się opamiętali

Kol

Tak na pewno rylko ci zapłaci za kilka godzin cała pensje heheheheh znam ich 20 lat i wiem co potrafią więc nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo wszyscy wiemy jak jest stać ich jest żeby płacić pracownikom normalnie pensje tylko są na to za chytrzy

@Sprzedawca

Jasne, miejmy wybór czy zjeść samemu obiad, czy jednak ugotować go dzieciom, bo jednak sporo osób pracujących w Ryłko ma rodziny i jest na umowie zlecenie. Nie interesuje mnie to już. I tak, mało które firmy dbają o swoich pracowników, ale Ryłko w sposób wybitny o nich nie dba. Przypomnieć historię ciężarnej która została zwolniona (kilka komentarzy wstecz)?

Xy
@Sprzedawca

Widać Tobie w czasie kwarantanny się bardzo nudzi. Firma nie zostawiła z niczym pracowników... osoby, które przychodzą do salonu na kilka godzin w ciągu tygodnia mają dopełnioną wypłatę do swojego etatu. Każdy firma ma inne podejście do tej sytuacji, więc nie wypowiadaj się proszę na temat, o którym nie masz pojęcia. Twoje przypuszczenia są dalekie od prawdy :)

Dziś tłusty czwartek i szewostwo kupiło pracownikom pączki z biedronki po 33grosze za sztukę, normalnie szaleństwo ????.

Sprzedawca

Nie rozumiem nie chcesz nie jedz U nas to byl fajny dzień na salonie Jeżeli male rzeczy cię nie cieszą to i dużych nie zauważysz

Agent

Szefostwo samo kupuje te pączki? Hahaha agenci je kupują i to od agenta zależy skąd są. Współczuję agenta sknery

Stella

Niczyim obowiązkiem nie jest kupowanie wam pączków, niewdzięcznicy. Typowi Polacy - dać im, a ci jeszcze narzekają. Dla mnie był to miły gest. Poza tym, pączki z biedry nie są złe.

E.Gie
@Stella

Dokładnie. Nikt Kierownikowi sklepu nie daje pieniędzy na takie rzeczy. To tylko miły gest Kierownika więc warto docenić bo jak widać z opinii nie często się taki trafia !

Anya

luuuudzie co z wami jest nie tak? podejrzewam, że wiele firm nie miała takiej przyjemności, by tego pączka dostać i razem zjeść w pracy, bo żaden obowiązek to nie jest, tylko fajny, miły gest. Dlaczego nie potraficie tego docenić? Skąd ta mentalność w tym kraju żeby wszystko od razu krytykować nie ważne jakie by to nie było, przerażające.. dodam, że również jestem pracownikiem jednego ze sklepów i jak dla mnie fajna sprawa, bo moje koleżanki nie mogły się pochwalić taką atmosferą w innych miejscach pracy ;)

sprzedawca
@E.Gie

dostają zwrocić za te zakupy - także mogli się wysilić , a nie pączki po 33 gr. ale hmm... ile słyszałam przypadków, że przecież mozna kupic, wykazać paragon i zanieść do domu, a pracowników uraczyć tymi z biedronki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ryłko Sp. z o.o. - Kalwaria Zebrzydowska

• Jak się pracuje w Ryłko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ryłko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryłko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 14 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ryłko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ryłko Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ryłko Sp. z o.o.