Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

krasnal

szkoda tylko że hasco nie dba o pracowników i nie wie co to motywacja , atrakcyjne zarobki i opieka medyczna

Jeronimo

Witam, Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie, lepiej głodować niż tam pracować!!! Teraz Wrocław kojarzy mi się z najgorszym koszmarem mojego życia. Mam nadzieję ,że ktoś tam zrobi porządek , zanim "towarzystwo" ( kto pracuje lub pracował to wie kto to - lub "CO TO") zniszczy tą firmę!

syd-q@gazeta.pl

Nawiążę kontakt z osobami, które pracowały w Hasco-Lek SA

ana

do Michał - masz całkowitą racje w sierpniu odeszło z naszego działu apt kilkanascie osób wraz z managerami tu już sie nie da pracować wystarzczy posłuchać w aptekach opini o hasco - DNO a już nie wspomnę o zarządzających którzy zajęci są wewnętrzną walką o stołki.. DNO DNO!

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Hallo, To co tam się dzieje to kompletne dno dna ! Unikajcie tej firmy jak ognia!!! W tej firmie zarządzają ludzie totalnie bez wiedzy o rynku farmaceutycznym , którzy zrobią wszystko aby utrzymać się na stołkach, ogólnie brak zasad,kasa marna,umowy oszukane ( co innego dostajesz a co innego masz na umowie)o umowie na czas nieokreślony można zapomnieć, auta po 300 tyś km , totalny chaos i zakłamanie. Kolesie, nieudacznicy - Wasz czas dobiega końca!!!!!!!!!! NIE NIE NIE dla tej firmy!

RF

Witajcie, ta firma to kompletna porażka nierynkowa właścicielska i kolesiowska.. pracują tu wszyscy przyjaciele królika w każdym dziale jest donosząca do właściciela wtyka. ostatnio zatrudnili dyrektora aptecznego który nawet nie stawił się do pracy jak dowiedzial sie gdzie i z kim będzie pracował.. nie polecam a sam szukam żeby się tylko stąd wyrwać..

ciekawa

szukaja tez kierownika telemarketingu czy ktos moze wie jak wyglada tam praca?

Szukają aktualnie przedstawiciela handlowego do Działu FMCG. Wiecie może jakie warunki, auto itp ?

u

Dołączam się do pytania. Dostałem zaproszenie na rozmowę na PH. Po przeczytaniu opinii jestem raczej na "nie" ale chętnie poczytam o warunkach. Poza tym, PH (nie PM ani PF} jeździ po sklepach?

pull

Antal szuka szefa marketingu - coś wiecie ?

tel

Czy ktoś dostał odpowiedz z PIŁY na pm?

smerf

To co sie dzieje od stycznia to masakra jakas skad oni biora tych ludzi ,jestem nowa i pierwszy raz mam szefa ktory nie mowinic

xxx

Kogo oni szukaja?jakiej osoby??bylam na rozmowie az w PILE 130km 15minut rozmowa...po co jezdzic na te rozmowy jak sie nie udaje?biora osoby bez doswiadczenia badz ladne dziewczyny badz chlopacy:/nie jestem jakas brzydka skonczylam pare wartosciowych rzeczy potrzebnych na PM i klapa;/

gorzki

Taaaak :) i jeździsz gdzie chcesz, ile chcesz, na koszt firmy i do tego firma nic do tego nie ma :D :D O GPS'ie chyba Ci jeszcze nie powiedzieli? Oczywiście nie ważne, że za te 5k brutto musisz przerobić tak w zaokrągleniu 350 godzin? Bo oczywiście jeszcze tego miesiąca nie przepracowałeś? :D :) :P

pul

no tak samochód kilkuletni z przebiegiem ponad 200 tyś. A spróbuj go uszkodzić to ściągną Ci kasę z pensji. A co do tej pensji to dla osoby z wieloletnim doświadczeniem w tej branży 5000 brutto to marny pieniądz.

pul

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!! Praca na stanowisku Przedstawiciel Medyczny : GPS w samochodzie i telefonie plus uwagi że dzień pracy był za krótki , niby nie patrzą co się robi w czasie prywatnym ale jednak każdy kierownik regionalny choćby z ciekawości zerka na raport - żenada !!, 12 wizyt lekarskich dziennie - tłumaczą że taka jest średnia krajowa / chyba w firmie KRKA ??/. Pensje naprawdę ubogie , tyle ile wynegocjujesz na początku tyle będziesz miał do końca bo podwyżek nie ma. A co do pensji to na papierze jest co innego a dostaje się co innego / niby podstawa + premia uznaniowa ale generalnie chodzi o to żeby podatek mniejszy płacić OSZUSTWO !!!!!!!! / Premie raczej nieosiągalne ale jak się uda to i tak jest to maksymalnie 5000 brutto. Budżet zerowy , tu nawet nie ma kart słuzbowych , jak chcesz zrobić prezentację to musisz dwa tygodnie wcześniej pisać do wszystkich świętych o zgodę i pieniądze. Kupić nic nie wolno. Kadry i księgowość to jakieś wykopalisko - system rozliczeń sprzed 20 lat. Jedziesz na cyklówkę - wypisujesz idiotyczna delegację FLOTA - stare samochody , niejednokrotnie z przebiegiem powyżej 200 tyś km , firma skąpi na wszystkie naprawy. Ubezpieczenie samochodów tak niskie że nie ma szans na auto zastępcze w przypadku awarii. Na wymianę opon jeździ się do Wrocławia :)) i to nie jest żart. Nie ważne że mieszkasz w Gdańsku czy Białymstoku - żeby zmienić opony musisz przyjechać do firmy. Szefem floty jest oczywiście brat właściciela. Pakiet socjalny żaden. Opieka medyczna oczywiście nie istnieje. Hasco nie ma nawet podpisanych umów na medycynę pracy w innych miastach. Ubezpieczenie grupowe nie istnieje. Reasumując - DNO, jeżeli nie masz wielkiego ciśnienia nie podejmuj pracy w tej firmie bo szkoda czasu i nerwów

Zdziwiony

Pracuję w Hasco na produkcji kupę lat, widzę jak zmienia się nastawienie pracowników do pracy. Codziennie słyszę narzekania: "sto lat pracuję ale podwyżki brak" albo "dali 200 zł więcej - niech sobie w d...e wsadzą" itd.. hehe - nie doceniają tego co mają: MultiSport, Wczasy (dla siebie i dla dziecka - mąż/żona płaci 100%) za parę PLN w Dźwirzynie, majówka za parę PLN w Dźwirzynie, kolonie za parę PLN w Dźwirzynie, majówka pracownicza, bale, wigilie, impreza z Mikołajem + paczki ze słodyczami dla dzieciaków, paczki świąteczne (żywnościowe), wielki piątek jako wolne dodatkowe. Ludzie przyzwyczaili się do dobrego i im teraz mało - lub kombinują jak tylko mogą (wiecie doskonale o co mi chodzi). Sam nie zarabiam kokosów ale staram się docenić to co mam: np. doświadczenie, którego nikt mi nie zabierze, pensję na czas, jasne reguły itp... Zgodzę się, że różowo nie jest (a gdzie jest???), ale najgorzej też nie. Wystarczy przestrzegać instrukcji, programu higieny, nie przeginać z L4 i NŻ i w sumie pracuje się spokojnie. Na produkcji nie ma lekko, łatwo o jakąś pomyłkę, za którą konsekwencję niekiedy są niewspółmierne. Tak czy siak ja sobie chwalę pracę w HL, bo jestem świadomy, że "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"...

lulus
@Zdziwiony

Zdziwiony, byłeś kiedyś w ośrodku w Dźwirzynie? Dziwię się, że sanepid jeszcze nie zamknął tego ośrodka "no name". Za darmo bym tam nie chciał jechać.

Pracuje w Hasco 6 miesięcy i płaca to 2100 na Rękę bez sobót i nocek daje rade nie jest tak źle jak piszą ale różowo też nie jest gadałem z ludźmi co 20 lat pracują i teraz troszkę jest lepiej,chociaż kiedyś dali lepiej zarobić bo robili na akord.Teraz za taką odpowiedzialność słabo płaca bo mam kontakt z otwartym produktem i mnóstwo papierów wszystko jest wina pracownika jak jest cos nie tak

dobry

ludzie z doświadczeniem sie zwalniają na potęge a oni wciąż myślą że każdy z ulicy wzięty bedzie potrafił ich zastąpic , oj stasek kolos na glinianych nogach się ci przewróci jak nie docenisz tych co na twoje wygody ryją , albo przejdą do konkurencji a juz sie to dzieje bo ludzie ze stazem sie zwalniająn i firma padnie

gorzki

Już tu ktoś krótko i rzeczowo pisał o tym dziale - wsadzą Ci GPS'a nawet w d... i skrupulatnie rozliczą a w szczególności z tego czego nie zrobiłeś. Pamiętaj że tu "kij" jest nagrodą :)

ciekawy

Trwa rekrutacja na product managera ale po przeczytaniu tych opinii zaczynam się mocno zastanawiać. Cenię sobie profesjonalne podejście do biznesu ale po tym co tutaj przeczytałem to nie ma żadnego podejścia... Czy ktoś może powiedzieć jak to jest w przypadku pracy na takich stanowiskach? Może kolega gorzki się wypowie?

Koziołek

Smutna prawda gorzki... Potwierdzam chociaż można by było jeszcze wiele napisać tylko inni ludzie jak im dzisiaj opowiadam o tej firmie to nawet nie chcą wierzyć...

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 5 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.