Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

amelia

A czy przyjmują jeszcze na produkcje bo ja wysłałam CV i czekam czekam a chciałam sie z chaty wyprowadzic jakbym miała pewną prace to mieszkanie musze szukac a tak nie wiem co robic jak ktos wie to prosze niech napisze szczerze czy jeszcze obecnie jest szansa na produkcje sie dostac

niania

Przerażające te opinie, zaproszono mnie na rozmowę i nie wiem jak będzie, jak ktoś jest przy korycie to nie da innym, normalka, a ja szukam pracy do której z chęcią pójdę jak mm coś nie pasuje to dziekuję i do widzenia

Tola

To i ile, najniższa krajowa dla 10 letniego doświadczenia z tytułem doktora... Chyba czas na zagranicę, co za kraj :(... Niech Noble mają inni..

Tola

dlaczego tu tyle ogłoszeń o pracę i tyle czasu one wiszą,(?) jaka jest przyczyna, bo na pewno nie trudność w znalezienie specjalistów, bo tych w moim środowisku bez pracy i o bardzo dużych kwalifikacjach znak kilku, o co chodzi?

i
@Tola

Pewnie o to, że proponują śmieszne pieniądze.

cichy
@Tola

Oferty wiszą i będą jeszcze długo wisiały dopóki (usunięte przez administratora) nie dotrze wreszcie (chociaż nie jestem pewien czy przez "beton" jakim jest otoczony z ludzi mu "życzliwych" cokolwiek dotrze), że firma to ludzie a Polska to nie Chiny. Ten "beton" chce dać nam pracę za "miskę ryżu" i mamy im być wdzięczni, że taka wielka łaska na nas spłynęła. Dumę, honor, godność, ambicję i wszystkie inne tego typu "dyrdymały" zostaw przed firmą, wchodząc do niej stajesz się NIC nie znaczącym kółkiem w machinie (usunięte przez administratora) , które niezmiernie łatwo zastąpić nowym. Ale czy rzeczywiście łatwo? Pracuję w tej firmie już chyba zbyt długo bym nie widział zmian - na gorsze. kimono - 2014-11-19 17:10:45 Chciałabyś pracować za miskę ryżu, za byle błąd (usunięte przez administratora) pozbawianą części tej miski i jeszcze obdartą z godności? amelia - 2014-11-24 14:34:41 Widzę że lubisz złudzenia - masz nadzieję, że te marne (usunięte przez administratora) - no może w porywach (usunięte przez administratora) pozwoli Ci na wyfrunięcie z pod skrzydeł mamy? No chyba że "sublokatorkę" masz możliwość wynajęcia za 100zł. "Do tablicy" biorą tylko tych "rokujących" (czyt. bardziej naiwnych) i przyciśniętych do ściany - mniej marudzą :) P.S. Ostatnie podwyżki to totalna kpina - (usunięte przez administratora) do podstawy. Roczna inflacja razy kilka lat od ostatniej podwyżki to podatek od naszych złudzeń.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
on

Uwaga, zapytajcie o wynagrodzenie, na rozmowie mówią co innego , a co innego dostajesz przy podpisaniu umowy, umowy tylko na czas okreslony, samochody stare, całe rodziny tam pracuje, ogólny nepotyzm- ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!

Zyta

Niestety niskie zarobki są już tak powszechne, że zdziwi, gdyby było inaczej, Polska wybrała, czego się można było spodziewać, drogę najprostszą. Pracodawca hamuje gospodarkę, zacznie się oszczędzanie i będzie za dużo towaru na rynku. Na szczęście leki i tak będziemy kupować..

Zośka

Firmie Hasco Lek proponuję przemyślenie proponowanych zarobków. Bo za to co oferują na rozmowie to nie utrzyma się nawet singiel będący na garnuszku rodziców.

Ann
@Zośka

Zośka, chciałam zapytać na jakie stanowisko/ do jakiego działu brałaś udział w rekrutacji? ja dostałam zaproszenie na rozmowę, mój znajomy też i nie wiem czy warto czy nie w ogóle tam się wybierać?

wiedzący
@Ann

Dziewczyno ta firma to totalne dno. Nie pchaj się tam bo będziesz tego żałować. Ja całe szczęście mam to (usunięte przez administratora) za sobą.

solo

trochę się wspinam, przyznam, że tych kilka lepszych górek w Alpach nie zdobyłabym bez dogłębnej analizy sytuacji, podobnie jest uważam, ze wszystkim co ma być dobre, błyskotliwe i analityczne pytania, które pozwolą na poznanie szczegółowe profilu kandydata, nawet jeśli on zbytnio nie umie się sprzedać, perły nie wiszą na słupach, byłam na rozmowach, gdzie wychodząc miałam wrażenie, że powiedziałam wszystko, tu w drodze do domu uświadomiłam sobie, że nie powiedziałam co najmniej połowy...

solo

lubię błyskotliwe, dociekliwe pytania, które doprowadzają obie strony do weryfikacji wiedzy i umiejętności, odbyłam w swojej karierze kilka takich, cieszyło mnie wtedy to, że choć nie umiem się reklamować, sami wyciągnęli wszystko, co w sumie warto było przedstawić, wiedziałam, że obiektywnie zostałam oceniona i wyszłam pewna, że ocena będzie miała sens i wybór kandydata również...

...

Odniosłem to samo wrażenie. A warunki płacowe bardziej niż śmieszne.

solo

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, jako wieloletni doświadczony pracownik, przyznam się, że zaskoczył mnie niski poziom rekrutacji, miała dużo ciekawsze i weryfikujące rozmowy, szkoda, firma z boku wygląda profesjonalnie...

Bolon
@solo

Bardzo niski poziom tych rozmów, zgadzam się. (usunięte przez administratora) i banał.

blabla
@solo

Zdecydowanie poziom rekrutacji siegajacy dna. Pani rekruterka jakby chciała cię na klamstwie przylapac i to bylo jej celem bardziej niz dowiedziec sie jakie masz doswiadczenie i umiejetnosci. Poza tym w dzisiejszych czasach brak odpowiedzi zwrotnej (ponad 2 miesiace od spotkania, wiec raczej juz po zawodach) wskazuje na totalny brak kultury zarowno organizacyjnej, jak i osobistej. Szkoda czasu.

@blabla

Dziękujemy za opinię. Dbamy by osoby, które zostały przez nas zaproszone na spotkanie rekrutacyjne, otrzymały odpowiedź. Sprawdziliśmy procesy i zapewniamy, że kandydaci otrzymali od nas informacje zwrotne. Jeśli jednak jest inaczej – nie otrzymałeś od nas odpowiedzi – proszę skontaktuj się z nami - zweryfikujemy, w którym miejscu mógł nastąpić błąd. Będziemy też wdzięczni za każdą opinię po spotkaniu z nami, która mogłaby wpłynąć na naszą pracę i usprawnienia procesu rekrutacyjnego. Prosimy o indywidualny kontakt z osobą rekrutującą – adres mailowy, numer telefonu znajdziesz w zaproszeniu na spotkanie.

Pfff...
@blabla

Zgadzam się z Tobą w 100%! Ekipa rekrutujaca duzo lepiej zna Twoje CV niż Ty sam... strata czasu i również brak odpowiedzi o wynikach rekrutacji...

@Pfff...

Prosimy Cię o indywidualny kontakt z osobą rekrutującą – chętnie odpowiemy na Twoje wątpliwości – zweryfikujemy, w którym miejscu nastąpił błąd.

noe

never - masz całkowitą rację.. mogła to by być firma ale nie z tymi ludzmi tylko dziwne jest to ze (usunięte przez administratora) l tego ne widzi za chwile zostanie tu garstka ludzi tych przylepionych do stolków bez wizji.. sam się ulatniam..

oro

ktosiek wczesniej to kurnik był

ktosiek

Nie zgadzam się nowoczesne technologie to akurat prawda. nie pracowałem do tej pory w żadnej z firm na takim sprzęcie jaki tu oferuja

PH jeszcze w Hasco

Zero wsparcia dla PH, coraz większe wymagania (targety wzrosły dwukrotnie z miesiąca na miesiąc), psucie relacji z hurtowniami to pokrótce osiągnięcia nowego Dyrektora. To już dno czy jeszcze kilka metrów mułu? Nie polecam Hasco, jednak z doświadczenia wiem że wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma, więc póki co męczę się dalej. PH jeżdżą starymi 5 letnimi Yarisami 1.0 i Hyundaiami i20 (nieliczni), PF i PM Focusami, Aurisami (nieliczni) Hyundaiami i30 (nieliczni). Auta do użytku prywatnego, powinno się tankować za swoje, jednak nikt tego raczej nie przestrzega. Zarobki coraz mniejsze przez zwiększające się targety i zadania. Rotacja ogromna we wszystkich 3 działach sprzedaży. Nawet wśród kierowników. Pozdrawiam rozczarowaną. :)

kkk

jaka podstawa dla przedstawiciela aptecznego ? jak z realizacją planów ? ile wizyt ?

rozczarowana

Niestety muszę się zgodzić z większością tych negatywnych opinii. Bardzo 'kumoterska' firma.Dyrektorzy i kierownicy zatrudniani są po znajomości. Często są to ludzie którzy nie mają żadnego doświadczenia w tej branży. Atmosfera tragiczna, brak szacunku w stosunku do podwładnego. Ciągła inwigilacja,zastraszanie. Zero wsparcia, pomocy żadnej. Ulubiony zwrot przełożonych: użyj swojej kreatywności. I człowiek jej używał, ale po pewnym czasie pracy w tej firmie moja kreatywność wynosi zero. Bo ile razy czy ile czasu można tak zwodzić kl. nic konkretnego nie móc mu zaproponować bo zwyczajnie nie masz czego. Handel tak nie działa.

,,,

A czy jest jakikolwiek PH zadowolony z pracy w tej firmie?

cooo??
@,,,

jakie technologie tam jest totalne dno człowieku bez papieru i taśmy nie podchodź

mariola
@,,,

A kto to się tak "mądrze" wpisał? (usunięte przez administratora) !?

krasnal

szkoda tylko że hasco nie dba o pracowników i nie wie co to motywacja , atrakcyjne zarobki i opieka medyczna

Jeronimo

Witam, Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie, lepiej głodować niż tam pracować!!! Teraz Wrocław kojarzy mi się z najgorszym koszmarem mojego życia. Mam nadzieję ,że ktoś tam zrobi porządek , zanim "towarzystwo" ( kto pracuje lub pracował to wie kto to - lub "CO TO") zniszczy tą firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 5 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.