Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Szanowni Państwo, proszę zwrócić uwagę nas to, że mówicie o dwóch różnych ofertach. Jedna z nich to STANOWISKO „Przedstawiciela Aptecznego”, gdzie zatrudniamy na podstawie umowy o pracę, w związku z tym nasi pracownicy otrzymują komplet narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku i pracują według regulacji Kodeksu Pracy. Drugie ogłoszenie, to oferta WSPÓŁPRACY dla „Mobilnego Przedstawiciela Aptecznego”, gdzie szukamy partnerów zainteresowanych umową na działalność. W przypadku tego projektu także zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy, szkolenia. Osoby te mają nienormowany system pracy, samodzielnie wyznaczają sobie cele, które realizują i są freelancerami. Mobilny Przedstawiciel Apteczny ma nienormowany czas pracy, samodzielnie planuje swoją aktywność i od niego zależy, w jakim stopniu w ciągu dnia angażuje się w wykonywane zadania. Dla wielu osób jest to atrakcyjna forma współpracy gwarantująca większą swobodę działania. Każdej ze stron zależy na podjęciu owocnej współpracy, dlatego MPA mają wydzieloną osobną bazę klientów i linię produktów. Nam jako firmie zależy na popularyzacji produktów i dostarczaniu ich do możliwie jak największej ilości klientów, a naszym współpracownikom zależy na działalności gwarantującej określony zysk. Obydwie formy: umowa o pracę i umowa o współpracy są w pełni legalnymi formami, a z naszej strony zróżnicowanie tych stanowisk jest elementem strategii sprzedażowej, która ma dawać szeroką paletę możliwości współpracy z nami. Tylko i wyłącznie od kandydata zależy, czy chce mieć etatową pracę w ściśle określonych godzinach z jasno wytyczoną podległością służbową, czy też bardziej swobodną formę działania, gdzie sam o sobie decyduje. W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

klug
@Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Dziękuję za szersze objaśnienia. Proszę tylko jeszcze napisać czy w takim razie MPA ma to wspacie finansowe czy jest tylko i wyłącznie na prowizji?

kor

Ta firma to jedno wielkie wykopalisko rodzinne. Pociotki, dzieci, synowe to w tej firmie normalka. Najgorsze jest to, że nie maja żadnych kompetencji- jakiś dramat. Ostatnio nawet jeden z niekompetentnych prezesów zatrudnił syna na przedstawiciela. Nie polecam nikomu pracy w tej rodzinnej firemce!

klug

Wiele firm zatrudniających PH lub PM na zasadzie działalności oferuje podstawę do umowy o współpracę. Zdają sobie z tego sprawę że jesli mieliby zapłacić takiemu PH np. 2500 netto, ich łączny koszt samego wynagrodzenia po wszystkich podstawowych wypłatach wynosiłby coś koło 4425 zł. Dając komuś 2500 podstawy plus 1000 na ZuS i tak wychodzą dużo lepiej. Nie licząc tego że nie muszą potem płacić za L4 czy za urlopy. Z ekonomicznego punktu widzenia i tak im sie to lepiej opłaca.

klug

Ma ktoś może wiedzę dotyczącą warunków zatrudnienia na przedstawiciela aptecznego pracującego w ramach samodzielnej działalności? Czy jest wsparcie finansowe, jakie premie, czy zapewniają podstawowe narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon - czy też trzeba mieć swoje. Będę wdzięczna za rzetelną i wyczerpującą odpowiedź.

@klug

Było już tutaj o tym trochę wyżej lub stronę czy dwie wcześniej (chyba że już ...sic... ktoś, coś, ...), nie jestem przedstawicielem i szczegółów Ci nie podam ale przypomnę tak ogólniej - narzędzia pracy oczywiście dostaniesz, tylko nie licz na nówki z salonu ;D , (tego wszystkiego dowiesz się na rekrutacji :) oczywiście z GPS'em bo przecież na jakiejś podstawie musisz się rozliczać z kilometraży :D, jednakże będą niezmiernie ucieszeni jak skorzystasz z własnych zabawek. Zadzwoń do działu HR?! przez telefon nie gryzą a może Ci powiedzą o narzędziach pracy, bo o finansach to nie licz na info - tylko w procesie rekrutacji!

@cichy

Przeglądałam zalą historię i nie znalazłam konkretów. Nie interesują mnie dokładne kwoty tylko czy pokrywają takie rzeczy jak ZUS, księgową itp. Czy na działalności też jest jakaś podstawa i premie. Mam obawy jak czytam o tych mocno zużytych autach służbowych. Nie wiecie czy jeśli zdecydowałabym się używac swojego prywatnego to pokrywają koszty amortyzacji, wymiany opony czy nawet głupich wycieraczek?

@klug

Tak podejrzewałem że nic na ten temat nie znajdziesz, ale taki urok tego portalu :P Nie mogę Ci podać szczegółów bo i tak zostałoby to wycięte, ale jedynie utwierdzić w Twoich obawach i nie licz na "profity". "Prezenty" czyń sobie sama :D

@klug

Ponad to, jak sobie wyobrażasz pokrywanie jakichkolwiek kosztów (ZUS, księgowa, i.t.p.) będąc na własnej działalności (samozatrudnienie) przez zleceniodawcę? Zleceniodawca "wystawia kij z marchewką" a Ty masz za tą marchewką zap... nie rozglądając się za niczym innym, nie pytając o nic i nie oczekując niczego innego w zamian. Chyba jest nie wiele firm partycypujących w kosztach pomnażania jej przychodu. Ja nie znam żadnej a Ty?

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Elmo

Rozmowa kwalifikacyjna to koszmar, niczym na przesłuchaniu w UB. Jakieś panienki, które nie osiągnęły w życiu 1/10 tego co ja, były aroganckie i bezczelne. Poziom żenujący, zero partnerstwa i szacunku dla rozmówcy -wykwalifikowanego specjalisty!.Wśród wielu rozmów, na przestrzeni wielu lat, wśród wielu firm, również zagranicznych, ta rozmowa była na najniższym poziomie.

Aktywnie szukający pracy

Zastanawiam się nad zasadnością istnienia opinii o pracodawcach w tym serwisie, nie ma tu bowiem pracodawcy, choćby był najlepszy na świecie, który by nie został przez kogoś skrytykowany. Przeszedłem dziś przez dziesiątki wrocławskich pracodawców i jakby się kierować tymi opiniami to można się zupełnie załamać albo przejść na samozatrudnienie. Ten serwis służy chyba głownie do wylewania gorzkich żalów, a nie do pozyskania jakiejkolwiek miarodajnej opinii!!! Ewentualnie służy Goworkowi do wykazywania dużej ilości wejść na portal w celu pozyskania reklamodawców... Bez sensu w każdym razie.

@Aktywnie szukający pracy

Zauważ proszę, że nikt albo prawie nikt nie szuka portali tego typu by podzielić się z innymi swoim zachwytem dla superpracodawcy, ale w większości przypadków ludzie sfrustrowani złym pracodawcą bądź złą atmosferą w pracy i chcą ostrzec przed tym innych lub być może wpłynąć na poprawę tegoż pracodawcy, atmosfery, ... Wydaje mi się, że jeśli nie ma opinii o jakimś pracodawcy - to raczej nikt nie ma powodów do narzekań na Niego, a skoro jest tu tyle "pomyj" na temat tego czy tamtego pracodawcy, to znaczy że nie są to opinie samych frustratów, nierobów czy innego rodzaju elementów aspołecznych a raczej w znacznej mierze zwykłych ludzi, którym nie jest obojętne dla kogo pracują, w jakich warunkach i atmosferze.

Aktywnie szukający pracy
@cichy

@Cichy - masz oczywiście sporo racji, ale ponieważ pracowałem w wielu różnistych firmach, to wiem, że jeśli w firmie jest więcej niż 20 pracowników, to nie ma czegoś takiego jak "atmosfera w firmie", tylko jest różna atmosfera w różnych działach i nie zdarzyło mi się, żeby w CAŁEJ firmie było ciulato, zawsze jest tak, że jacyś kierownicy nie dają rady i tam się nie da pracować, a inni są ogarnięci i w ich działach pracuje się bardzo fajnie.

Jak

Napisz jakies konkrety oprocz.tego.ze nie odpowiadają na pytania Jak przebiegła rekrutacja Co.oferuja

Prawda

Może by jednak administrator zamieszczal wszystkie opinie, ciekawe dlaczego dodawane są opinie a liczba wpisów ciągle się nie zmienia, czyżby ktoś kasowal niekorzystne starsze wpisy? Może to ktoś z tego miłego działu?

PPF Hasco-Lek
@Prawda

@Prawda - To nie my, nasz miły dział stawia na swobodę wypowiedzi :) Pozdrawiamy, Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Zorientowany
@PPF Hasco-Lek

W goworku można za pieniądze uzyskać prawo do zarządzania własnym kontem - niezamieszczania niekorzystnych wpisów.

Obiektywny
@Zorientowany

Firmy mogą usuwać tylko te wpisy, które są niezgodne z prawem, np. jak ktoś pisze o wysokości zarobków, a na reszte nie mają wpływu. Zorientowany - poczytaj sobie regulamin Goworka.

@Zorientowany

@Zorientowany - To prawda, jednak nie korzystamy z tej funkcji, co chyba dość dobrze widać obserwując powyższe wpisy. Praktyka dowodzi, że merytoryczna dyskusja jest skuteczniejsza niż blokowanie kanałów komunikacji. @k.wojewoda - Trzymamy kciuki :) Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

cichy
@Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

To jednak co najmniej dziwne, bo kilka moich postów albo nie ukazało się wcale albo zostały tak "pocięte" że straciły sens. I nie były to "wycieczki personalne" ale gołe fakty. Kilku osobom, które znam także się to przytrafiło. Zabolało? Czy to znaczy że adminowi (lub właścicielowi serwisu) coś się nie spodoba i bez litości tnie? Też chyba nie! Są na tym serwisie "mocno niepochlebne" opinie o wielu firmach i jakoś nikt ich nie tnie tak jak o tej firmie :( No cóż, Duży i Silny może dużo. Obiektywizm włóżmy między bajki albo jak kto potrafi - między wiersze :)

humaq

cześć, jestem zainteresowana pracą na produkcji we wrocławiu, napiszcie proszę ile zarabia taki pracownik lub fasowaczka z zaznaczeniem, czy na rękę czy brutto. Bardzo wiele opinii widzę negatywnych, naprawdę jest tak źle? Mają jakiś socjal? Podajcie prosze konkrety :)

PPF Hasco-Lek
@humaq

Serdecznie zachęcamy do przesłania aplikacji i uzyskania odpowiedzi z pierwszej ręki :-)Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nasze rekruterki szczegółowo opowiedzą o zakresie obowiązków, atmosferze w zespole i pakiecie socjalnym, w którym znajdują się m.in.: dostęp do usług medycznych na preferencyjnych warunkach, czy dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych i wczasów w naszym własnym ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie. W trakcie takiego spotkania zawsze chętnie odpowiadamy na pytania kandydatów. Jeśli po rozmowie kwalifikacyjnej obie strony uznają, że mają ochotę podjąć współpracę, przedstawimy Pani także ofertę finansową. Pozdrawiamy, Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Szanowna Pani/Szanowny Panie, rozumiemy, że wpis ten powstał w wyniku odrzucenia przez nas Pani/Pana kandydatury na stanowisko, na które wysłał(a) Pani/Pan swoją aplikację. Niestety nie możemy zatrudnić wszystkich osób, z którymi się spotykamy, natomiast celem spotkań jest wyłonienie kandydata najbardziej dopasowanego do danego stanowiska. Na spotkania zapraszane są wyłącznie osoby, które są rozważane na dane stanowisko, szanujemy czas kandydatów, szanujemy także swój czas, nie możemy sobie pozwolić na rozmowy z kandydatami, których poważnie nie bierzemy pod uwagę. Co do zakresu obowiązków – ich ogólny zarys znajduje się zawsze w ogłoszeniu o pracę, a na spotkaniach jest omawiany dokładniej, zwykle w kontekście dotychczasowego doświadczenia kandydata. Zawsze przedstawiamy także ofertę pakietu socjalnego, którego elementy znajdują się również na naszej stronie firmowej w zakładce kariera. O atmosferze w zespole najlepiej może opowiedzieć przedstawiciel danego działu, który na określonym poziomie rekrutacji jest obecny podczas spotkań, to do takiej osoby kandydaci kierują zapytania. Dołożyliśmy wszelkich starań, by prowadzony przez nas proces rekrutacyjny odbywał się zgodnie z obowiązującymi zasadami. Jeśli mimo to uważa Pani/Pan, że podane przez nas informacje były niewystarczające, żałujemy, że nie pogłębił(a) Pani/Pan tematu konkretnymi pytaniami, na które zawsze jesteśmy otwarci – na rozmowach ujawniamy wszelkie informacje, które nie są objęte tajemnicą przedsiębiorstwa. Życzymy powodzenia na kolejnych rozmowach o pracę. Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

anilewe
@PPF Hasco-Lek

Rozmowa kwalifikacyjna w Hasco to zwykła strata czasu. Zaprasają kogoś na rozmowę pomimo, ze odrzucili już kogoś na wstepie. To po co właściwie komuś zawracają głowę zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną skoro już na samym wstępie kogoś odrzucili? Nie prawdą jest to co piszę PPF Hasco-Lek" żeby w czasie rozmowy kwalifikacyjnej opowiedali o zakresie obowiązków, atmosferze w zespole i pakiecie socjalnym. Również bardzo ale to bardzo niechętnie odpowiadają na pytania kandydat-ów/-ek (właściwie to wcale nie odpowiadają). A czemu wpisy informujace o rzeczywistym przebiegu rozmów kwalifkacyjnych znikają a zostają te PRopagandowe pisane przez "PPF Hasco-Lek"?? Może zamiast zajmować się pisaniem tanich bajeczek marketingowych zacznijcie prowadzić rozmowy tak jak twierdzicie tutaj ze są prowadzone. I jak kandydat-kę/-a odrzuciliście już na wstępie to nie zawracajcie jej/jemu głowy zapraszaniem na rozmowy kwalifikacyjne.

tak sobie myślę..

Dlaczego tak często prowadzą nabór na specjalistę ds.personalnych? Chyba średnio co 3 m-ce. Czy tam jest taka rotacja na tym stanowisku, czy oferty są zwyczajnie fikcyjne? Może ktoś wie?

tak sobie piszę
@tak sobie myślę..

@tak sobie myślę - wynika to głównie z tego, że dział jest bardzo duży i ciągle się rozrasta, bo i sama firma przyjmuje coraz więcej pracowników, a w dziale pracują naprawdę fajne osoby (wiem, bo załatwiam tam często różne sprawy) :)

k.wojewoda
@tak sobie piszę

Witam:) Przesyłałam do Państwa dokumenty aplikacyjne i mam nadzieję, iż otrzymam odpowiedź zwrotną i zaproszenie na rozmowę. Bardzo chciałabym zacząć pracę u Państwa:) Pozdrawiam serdecznie

dede

może praca jest odpowiedzialna ale firma nie traktuje pracowników poważnie a tak poza tym jeżeli uważasz że 3000 zł w przypadku przedstawiciela medycznego z wieloletnim doświadczeniem to wysokie zarobki to gratuluję

szczera_prawda

nędzne pensje, brak podwyżek, brak możliwości rozwoju, słabe premie a ostanie zmiany terenów to jakieś nieporozumienia HASCO SZUKA DO PRACY JELENI !!! dyrektor krajowy to tylko marionetka - nic nie może o wszystkim decydują tzw prezesi którzy nie maja pojęcia o pracy w terenie są jeszcze kierownicy regionalni ale w zasadzie mogłoby ich nie być bo i tak nic nie robią , a najlepsze jest próchno z południa które nie ma pojęcia co to market share i penetracja ,ale opowiada że dostaje propozycje przejścia do innych firm

Ilona

Totalna katastrofa ta Firma- nikomu nie polecam, zespół medyczny bez lidera- osoby które zarządzają nie mają o tym pojęcia, bez kompetencji zawodowych- totalny DRAMAT !!!!

@Ilona

Zatrudnij się w Hasco na np. 3 miesiące (jako zwykły szarak - nie kierownik czy "jakiś" dyrektor) bez "pleców" a potem podyskutujemy czy ja miałem rację czy Ty. Jako t.z.w "pociotek" z "plecami" to może na początek zarobisz 3 - 5 tys :)

Sorki - pomyłka adresata odpowiedzi. Miało być do XDS

Może pensja 1500 jest dla "poal" kosmicznym wynagrodzeniem? :D

s

tzn. ile?

Nitka

Nie polecam pracy w tej firmie. W ogóle nie szanują pracownika a tylko oczekują bardzo dobrych wyników. Same wizyty z ulotkami lub nedznym dlugopisem u lekarzy nie wystarcza.Firma nie oferuje próbek leków lub ma ich bardzo mało. Firma musi dać coś od siebie jak to robią konkurencyjne firmy farmaceutyczne.Praca dobra dla osób zdesperowanych brakiem pracy

migdał

w hasco nie ma żadnych pakietów socjalnych , nie ma nawet prywatnej opieki medycznej pracownicy otrzymują jedynie paczkę żywnościową na Boże Narodzenie w której większość produktów ma krótki termin przydatności do spożycia

sasa
@migdał

Zapomniałeś napisać o możliwości korzystania przez pracowników z "ultra nowoczesnego" ośrodka wypoczynkowego w Dźwirzynie... ;-)))

@sasa

migdał Aby zapoznać się z ofertą pracy w PPF Hasco-Lek zapraszamy do zakładki „Kariera” na naszej stronie internetowej www.hasco-lek.pl. W pakiecie socjalnym, firma oferuje swoim pracownikom m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych, czy wczasów w naszym ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie. Zapewniamy również, bogaty program szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych. Mamy ciekawe programy rozwojowe dla specjalistów i osób zarządzających zespołami. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto organizujemy spotkania integracyjne, podczas których Pracownicy mają możliwość lepszego poznania się oraz okazję do świetnej, wspólnej zabawy. Jeśli jesteś pracownikiem Hasco-Lek zachęcamy do kontaktu z Działem HR, aby poznać więcej szczegółów. Jeśli masz też swoją opinię i propozycję ulepszenia naszego pakietu – jesteśmy otwarci na rozmowę. Pozdrawiamy – Dział HR

@migdał

migdał Aby zapoznać się z ofertą pracy w PPF Hasco-Lek zapraszamy do zakładki „Kariera” na naszej stronie internetowej www.hasco-lek.pl. W pakiecie socjalnym, firma oferuje swoim pracownikom m.in. dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych, wczasów w naszym własnym ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie. Zapewniamy również, bogaty program szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych. Mamy ciekawe programy rozwojowe dla specjalistów i osób zarządzających zespołami. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ponadto organizujemy spotkania integracyjne, podczas których Pracownicy mają możliwość lepszego poznania się oraz okazję do świetnej, wspólnej zabawy. Jeśli jesteś pracownikiem Hasco-Lek zachęcamy do kontaktu z Działem HR, aby poznać więcej szczegółów. Jeśli masz też swoją opinię i propozycję ulepszenia naszego pakietu – jesteśmy otwarci na rozmowę. Pozdrawiamy – Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

@PPF Hasco-Lek S.A.

No super :) Najważniejsze nie kłamać, ale i prawdę nie do końca powiedzieć "bo poco"? Pakiet socjalny a i owszem jest - różne dofinansowania są - jak tylu pracowników zatrudnia firma to fundusz socjalny musi być, ale z tym ośrodkiem w Dźwirzynie z czasów "przedwojennego PRL'u" to lekka przesada - mamy już 21-wszy wiek a nie lata 80' ubiegłego wieku. Wczasy owszem ale jedyny i słuszny wybór to właśnie Dźwirzyno :P Szkolenia zewnętrzne chyba tylko dla wybranych - pracownikowi poniżej stołka kierowniczego nie trzeba, wewnętrzne owszem dla wszystkich - każdy musi wiedzieć co MUSI i czego mu NIE WOLNO. Spotkania integracyjne - tak, jak najbardziej - bal karnawałowy i tzw "majówka". Ale pozostaje ważna kwestia nie rozwiązana i to jest pytanie retoryczne: - Gdzie i kiedy będzie parking dla pracowników, bo to bagienko zwane "łączką" trudno nazwać parkingiem? Plebs ma przychodzić do firmy pieszo lub środkami MPK/PKS?

migdał

po tym co piszesz wnioskuję że pracujesz w Hasco i starasz się pokazać dobra stronę firmy ale weź pod uwagę że niestety dobrych stron brak Hasco to dno i (usunięte przez administratora) br /> stabilne zatrudnienie ? ha ha ha , rozwój zawodowy ? aaaaaaaa padnę !! , szkolenia ? jakie ? , gdzie ? kiedy ?

xxx

Dziękuję za odpowiedź . Ja pracuje na produkcji 10 rok Lubie swoją pracę ale wprowadzają 4 brygady nie pasuje mi praca w weekendy. Może zaniedlugo zawita m w hasco jak mi się uda.pozdrawiam

prawda
@xxx

W Hasco Ci nie powiedzą o wprowadzeniu jakichkolwiek zmian, które bezpośrednio Cię dotyczą, wcześniej niż w ostatni piątek przed ich wprowadzeniem. Czyli mówiąc jaśniej - możesz się spodziewać wszystkiego - 2 zmian, 3 zmian, czterobrygadówek, ale na pewno nie licz, że ktoś będzie się liczył z Twoim życiem prywatnym - najpierw musisz sobie wywazelinować drogę do takiego "szacunku" do pracownika. W piątek dowiesz się, czy w niedzielę pracujesz itd. Zero przewidywalności niezbędnej w planowaniu życia rodzinnego, opiece nad dziećmi itd. Nie polecam. Lepsze znane "zło" niż Hasco (syf totalny) - nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.