Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

xxx

Dzięki pipi za odpowiedz . Pracuje na produkcji 10 rok praca fajna ale wprowadzają 4 brygady pracowałam kilka miesięcy w tym systemie nie pasują mi weekendy masakra. Zastanawiam się nad zmianą firmy a wiem ze hasco stoi wysoko wśród firm produkcyjnych . Jeżeli u mnie dalej pozostanie ten system to może uda mi się zawitać w hasco za niedługo. Pozdrawiam

pipi

To praca przy pakowaniu leków,na trzy zmiany.Bardzo ciężko dostać się tam do pracy z ulicy.

xxx

Witam chciałam się zapytać naszym polega praca na stanowisku Fasowaczka ? I czy to jest praca na dwie zmiany ? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Freeman

Ambitna, we wszystkim potwierdzam Twoją opinię. Pracowałem tam 7 lat i cieszę się, że mam to już za sobą. Szkoda tylko, że tyle to ciągnąłem. Ciągle liczyłem, że coś się zmieni. Spotykam moich dawnych kolegów, koleżanek, którzy odeszli po mnie, czytam opinie necie... Nic się tam nie zmieni.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
elmp

a jak myślisz dlaczego jest sporo ofert ? firma jest tak wspaniała że co miesiąc ucieka z niej kilka osób

Fifi

I po rozmowie chętnie i bez wątpliwości podjąłeś pracę w HL? Współczuję desperacji.

mar-fil

piszecie różne fakty i mity na temat firmy HL, byłem na rozmowie i polecam samemu zapytać przeszłego pracodawcę o swoje obawy, ja tak zrobiłem i uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi a nie wymijające ...

ktosiek
@mar-fil

Do mar-fil:"byłem na rozmowie i polecam samemu zapytać przeszłego pracodawcę o swoje obawy, ja tak zrobiłem i uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi a nie wymijające ..." i pewnie we wszystko uwierzyłeś - że jest super, mega atmosfera, szkolenia, mili przełożeni i zadowalające zarobki. Życzę powodzenia w Hasco! Posty długoletnich pracowników są wycinane, a oni najlepiej znają firmę.

cc
@mar-fil

Najpierw się tam zatrudnij a dopiero wtedy opiniuj czy to taka wspaniała firma

xxx

Ja złożyłam cv ok 3 miesiące temu i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.Interesuje mnie praca na dwie zmiany .

Ambitna

Do wszystkich którzy się zastanawiają nad pracą w tej firmie: Czy warto się tam zatrudnić? Absolutnie nie. Jeśli nie masz noża na gardle i bezwzględnej konieczności znalezienia pracy na już, to trzymaj się od tej firmy z daleka. Dlaczego? Po pierwsze zarobki to totalne nieporozumienie. Pomyślcie dlaczego są tutaj wycinane z postów... Bo są tak śmiesznie niskie. Więcej zarobisz na kasie w dyskoncie. Wstyd, że w ogóle ktoś jest w stanie coś takiego zaproponować komukolwiek nie mówiąc o wykształconych i wykwalifikowanych ludziach. W sumie nawet współczuję dziewczynom z HR bo to nie ich wina. Potem zero podwyżek zero awansów zero szkoleń i kompletny brak rozwoju. Po drugie traktowanie pracownika. Żal pisać... Jesteś najgorszy, najgłupszy i powinieneś codziennie na kolanach dziękować, że w ogóle tu pracujesz. I się nie wychylaj. Własne pomysły? Zapomnij. Innowacje? Daj spokój. Jakieś szkolenie? Po co? Można książkę o tym napisać. Totalna inwigilacja pracowników. Spóźnij się dwie minuty i zobaczysz co będzie... Posiedź na przerwie 22 min a nie 20 i masz problem. Podsumowując jest to firma dla ludzi całkowicie pozbawionych ambicji, wymagań i szacunku do samego siebie. Chyba nikt nie jest tak oderwany od rzeczywistości żeby wierzyć w dobre opinie tutaj bo wiadomo kto je pisze... Minusy: -tragiczne zarobki -taktowanie pracownika -brak rozwoju -brak plusów

miły

nigdy nie do tej firmy- dramat!!!

Mobilny Przedstawiciel Apteczny

witam. mam w przyszłym tygodniu rozmowe która składa sie z 3 etapów. ktos brał w czyms takim udział?

Mobilny Przedstawiciel Apteczny

witam. Dostałam zaproszenie na spotkanie które składa się z 3 etapów po 30 minut..Czy ktos brał udział w takim spotkaniu? wiem,ze współpraca odbywa sie na zasadzie własnej działalnosci gosp.

były

Żenująco niskie zarobki, brak podwyżek, brak awansów, brak perspektyw, brak parkingu, brak klimatyzacji... To tak w skrócie.

Ambitna

Oczywiście moja obiektywna opinia o HL się nie ukazała. Śmieszny portalik. Pytanie do administratorów. Macie się za profesjonalnych rzetelnych ludzi czy przekupnych naciągaczy? Po co tworzyć miejsce do wpisywania swoich opinii jak i tak te niewygodne dla firmy choć w zupełności zgodne z prawem i prawdą się nie ukazują albo są usuwane? Tego też nie opublikujecie?

addfd
@Ambitna

przecież hasco lek jest reklamodawca na tym portalu dbają o swój interes

addfd
@Ambitna

przecież hasco lek jest reklamodawca na tym portalu dbają o swój interes

ktoś

Jak masz ochotę dorobić się fortuny w Hasco to aplikuj. Ciekawe jak szybko przejrzysz na oczy.

Fifi

Na więcej niż najniższa krajowa nie licz.

świadoma pl

ludzie szkoda na nich czasu....

Tymon

Cześć :) Może ktoś opisać jak wygląda forma zatrudnienia "na własnej działalności"?

@Tymon

Tymon, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy, Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

ktoś
@Tymon

Odpuść sobie Hasco i stanowisko mobilnego przedstawiciela. To nowy dział, zatrudniają do działu dermo a dermo się słabo sprzedaje.

gościówka

Ile czeka się na odpowiedź z firmy? Wysłałam aplikacje i jest info, że kontaktują się tylko z wybranymi kandydatami, ale ile trzeba czekać? Bo nie wiem, czy jak np. 2-3 tygodnie nikt nie zawdzoni to czekać dalej czy to znaczy że już nikt nie zadzwoni?

@gościówka

Gościówka, każda rekrutacja przebiega w inny sposób ze względu na specyfikę stanowisk – to wiąże się też z różnym czasem, w jakim kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednak wszystkie CV, które do nas trafiają, są ponownie rozważane w przypadku pojawienia się kolejnych wakatów na podobne stanowiska. Wówczas kontakt z naszej strony może nastąpić później niż w ciągu 14 dni roboczych.

Kej

Dzień dobry, na stronie nie widać, kiedy zostały umieszczone ogłoszenia (chodzi mi głównie o referenta w dziale technologicznym) - skąd w takim razie wiadomo, do kiedy należy spodziewać się kontaktu ze strony HR? Przyznam szczerze, że zależy mi na czasie, aplikację wysłałem w zeszłym tygodniu. Dodatkowo mam pytanie do pracowników - w większości negatywne opinie dotyczą stanowisk pa, pf i pm, a jak to jest z takimi właśnie pracami biurowymi/laboratoryjnymi? Znajomy pracuje na produkcji już kilka lat, ma umowę na czas nieokreślony i generalnie jest zadowolony, czasem coś tam ponarzeka na kierowników, ale wiadomo, że tak jest wszędzie ;) Także prosiłbym o info osoby, która w takim dziale technologicznym właśnie pracowała o info jak to mniej więcej tam wygląda. Pozdrawiam wszystkich szukających :)

@Kej

Kej, na stronie znajdują się tylko aktualne oferty. Szczegółowo opisany proces rekrutacji znajdziesz na naszej stronie http://www.hasco-lek.pl/pl/kariera/proces-rekrutacji/ - zapraszamy. Twoja aplikacja musi zostać przeanalizowana przez Dział HR. Pozdrawiamy, Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.