Opinie o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Wrocławskie Centrum Rehabilitacji i Medycyny Sportowej Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPF Hasco-Lek S.A. w Wrocław

sis_3

A jednak usuwane są wypowiedzi... Gdzie zniknęła cała opinia użytkownika sis z 06:58:40? Bardzo szczera opinia ...

sis

Z tego co wiem to szefem kadr jet mężczyzna

@sis

Do sis - potwierdzam, obecnie funkcję dyrektora działu HR pełni mężczyzna - to chyba nie jest żadną tajemnicą a tym bardziej naruszeniem jakiejkolwiek tajemnicy.

Krystian

Byl o tym program w Tv. Caly czas istnieją biura w Polsce. Wplacasz kase żeby dostac kredyt - smiech na sali. Ktoś potrzebuje kase i ma wpłacić żeby dostac.. Tak czy owak to prawda ze nie które firmy podaja podstawę lub widelki w ogłoszeniu. Widac to.dobrze np na pracuj.pl Firmy które nie podaja typu hasco lek poprostu malo placa i taka to filozofia. No bo czym sie chwalic w ogłoszeniu? Niska podstawa ? Ludzie.idźcie po rozum do glowy.. mamy 2016 i na ogol każda firma daje umowę o pracę - ponad 90 % firm.daje wiec nie wypisujcie ze warto isc do hasco czy innej.firmy bo daja umowr bo to zaden.argument ani dodatek - to już norma.

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Szanowni Państwo, tajemnica płac, będąca jednocześnie częścią tajemnicy przedsiębiorstwa, wynika również z ochrony dóbr osobistych, która to została uregulowana art. 23 i 24 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93) oraz z art. 11 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141). Oczywiście najzupełniej zrozumiała jest Państwa potrzeba otrzymania informacji o zarobkach, nie możemy jednak ujawnić ile zarabia obecnie osoba zatrudniona na tym stanowisku, czy też na stanowisku równorzędnym, bez łamania tego przepisu. Zachęcamy do korzystania z raportów płacowych publikowanych co roku przez różne portale, które pokazują stawki w określonych miastach i na stanowiskach, daje to dobry ogląd tego, jak kształtuje się obecnie rynek. Wracając do tematu edycji wpisów, raz jeszcze chcemy zaznaczyć, że tego nie robimy, jesteśmy otwarci na każdą merytoryczną dyskusję. Nie zapraszamy też na rozmowy osób, których kandydatur nie rozważamy na dane stanowisko, ponieważ szanujemy Państwa oraz własny czas. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

3 osoby, około godzinki. Firma zarzekała się że da odpowiedz w ciągu tygodnia niezależnie od rezultatu. Oczywiście nie dała a minęły 4. Nie dziwne że ma takie oceny jak niepoważnie traktuje ludzi. Kłamią na rozmowie to strach pomyśleć jak by bo gdybym tam pracował. Ocena 1.8 mówi sama za siebie .

Standardowe historię z poprzednich prac itd

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Krystian

Ja mam podstawy 5 netto wiec po co mam jeździć na rozmowy i tracić czas jezeli na ogol okazuje sie ze firmy daja ok 3 netto podstawy. Poza tym.to jest rowniez strata czasu dla Was - lepiej zapraszac kandydatów, którzy rzeczywiście beda gotowi podjac prace. Po drugie portal go work powstal właśnie z myślą o informowaniu potencjalnych kandydatów o warunkach pracy, w tym właśnie płacy.

prawda boli
@Krystian

Portal go work powstał żeby zarabiać hasj dla jego twórców... a hajs zarabia na pracodawcach, którzy płacą za możliwość edycji komentrzy. Nikogo nie obchodzi, że nie ma rzetelnych opini i najistoniejszych informacji (WYSOKOŚĆ ZAROBKÓW!!!!) dopóki hajs się zgadza.

Mati

Witam Dlaczego twierdzisz ze HL zaprasza kandydatów juz z góry odrzuconych?

Jacek Poznan

Witam. Czy na własnej działalności również oferujecie podstawe ? Jak wyglada wynagrodzenie?

CzłowiekT

Niech się Polska rozwija' Niech tworzy nowe technologie'''.Do wszystkich przedsiębiorstw farmaceutycznych -o nową cząsteczkę na jakąkolwiek chorobę - proszą Wszyscy ,pacjenci i biznesmeni dotychczas zdrowi !!!

hart

Hasko zaspało na rynku suplementów , brak k 2 , kolagenu , msm ,preparatów ziołowych przeciw zapalnych składy słabe w dawkach placebo .

cichy

No właśnie!? Mnie ojciec tłukł do głowy i miał całkowitą rację, że dobra usługa i dobry produkt same się obronią i nie potrzebna im żadna reklama.

głos
@cichy

U mnie na dzielni była kiedyś restauracja libańska - rewelacyjna, genialne jedzenie, fajna obsługa i co? Padła, bo nie była w centrum i nikt o niej nie słyszał, a przecież jakościowo była super. To tyle w temacie potrzeby reklamowania :)

xxx

Dziękuję za odpowiedź. Chciałam zmienić pracę tylko ze względu na 4 brygady ale jednak pomysł nie wyszedł ... a co do moich umiejętności to faktycznie potrafię trochę ze względu na staż pracy w jednej firmie . Ale będę próbować może nie teraz ale za niedługo i będę miała więcej szczecia :)pozdrawiam.

cichy

OK, masz rację ale raczej nie oczekuj, że uda Ci się wynegocjować o 100% wyższe wynagrodzenie niż zaproponują - a spodziewam się że nie będzie to więcej niż 110% najniższej krajowej. Chociaż wiesz, spodziewasz się? jaka to praca "pracownik administracyjny"?

cichy

Skoro nie ma nic o wynagrodzeniu to na Twoim miejscu nie liczyłbym na więcej niż najniższa krajowa, tyle że jak to się mówi - koniec miesiąca i kasa jest na bank. Takich informacji jakich oczekujesz, tu nikt Ci nie poda - nie przejdzie przez sito cenzury - regulamin :(

@cichy

@Rolino - Szanowny Panie, w ogłoszeniu zamieściliśmy informację o tym, że proponujemy umowę o pracę. Co do zarobków, to stanowią one tajemnicą handlową przedsiębiorstwa; większość firm w Polsce nie podaje do publicznej informacji takich danych i dotyczy to zarówno przedsiębiorstw krajowych, jak i międzynarodowych korporacji. Kandydatowi, który z pozytywnym wynikiem przeszedł przez proces rekrutacyjny proponujemy konkretne warunki umowy, zgodnie z tym, co wcześniej zostało omówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Zachęcamy do przesyłania CV, najlepiej na własnej skórze przekonać się, czy firma do której aplikujemy jest dopasowana do nas, a my do niej - rozmowa kwalifikacyjna to przecież również partnerskie negocjacje oraz możliwość osobistego zweryfikowania informacji o firmie. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

@Das / @klug - Tak szczegółowych informacji udzielamy jedynie osobom, które zostały zaproszone do udziału w procesie rekrutacji. @japdle - A czy możemy zapytać uprzejmie co znalazł(a) Pan/Pani nieodpowiedniego/nieprofesjonalnego w naszych wpisach? @xxx - Kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. To, że nie zaprosiliśmy Pani nie oznacza, że nie doceniamy Pani doświadczenia. Aplikuje do nas wiele osób z bardzo bogatym doświadczeniem, niestety nie możemy wszystkich zaprosić do udziału w procesie rekrutacyjnym. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

xxx

Witam składałam cv na fasowaczke i pracownika produkcji i do dzisiaj nie otrzymałam żadnej odpowiedzi . Po co dawać ogłoszenie skoro podobno i tak nikogo nie przyjmuje cie z tych ogłoszeń tylko jak się dowiedziałam po protekcji. Obecnie pracuje też w dużej firmie produkcyjnej i nie wydaje mi się żebym miała za mało doświadczenia po 10 latach pracy .ale może mi się tylko tak wydaje.pozdrawiam

@xxx

Może trochę przewrotnie pytaniem Ci odpowiem: Dla czego do wojska nie biorą generałów? :D Może masz za wysokie aspiracje, kompetencje? A może potrzebują kogoś bardziej w stylu kopciuszka co będzie pracował za miskę soczewicy i nie żądał niczego więcej. Gdzie masz w ogłoszeniach napisane, że skontaktują się ze wszystkimi?

odchodzacy
@xxx

zbierają CV aby załatać dziurę jak tylko zwolnią się ludzie wtedy cie zawiadomią i dadzą prace po 3 miesiącach będziesz miał rozeznanie jak to wygląda i wtedy zostaniesz lub dasz nogę z tej firmy ......

japdle

Jezusie Krystusie nazareński, te wpisy promujące rekrutacje (patrz wyżej) robione przez ludzi z HRu to jakaś masakra. Kto tam pracuje i dlaczego to takie dno?

cichy

Oczywiście, pod jednak warunkiem, że nie masz własnego auta i dojeżdżasz do pracy tramwajem, autobusem, rowerem lub pieszo, bo zaparkować nie ma gdzie.

Das

Napiszcie jakieś konkrety na temat MPA. Jaka flota, jakie zarobki, czy jest jakaś podstawa, itp. Będę bardzo zobowiązany.

Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Szanowni Państwo, proszę zwrócić uwagę nas to, że mówicie o dwóch różnych ofertach. Jedna z nich to STANOWISKO „Przedstawiciela Aptecznego”, gdzie zatrudniamy na podstawie umowy o pracę, w związku z tym nasi pracownicy otrzymują komplet narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na tym stanowisku i pracują według regulacji Kodeksu Pracy. Drugie ogłoszenie, to oferta WSPÓŁPRACY dla „Mobilnego Przedstawiciela Aptecznego”, gdzie szukamy partnerów zainteresowanych umową na działalność. W przypadku tego projektu także zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy, szkolenia. Osoby te mają nienormowany system pracy, samodzielnie wyznaczają sobie cele, które realizują i są freelancerami. Mobilny Przedstawiciel Apteczny ma nienormowany czas pracy, samodzielnie planuje swoją aktywność i od niego zależy, w jakim stopniu w ciągu dnia angażuje się w wykonywane zadania. Dla wielu osób jest to atrakcyjna forma współpracy gwarantująca większą swobodę działania. Każdej ze stron zależy na podjęciu owocnej współpracy, dlatego MPA mają wydzieloną osobną bazę klientów i linię produktów. Nam jako firmie zależy na popularyzacji produktów i dostarczaniu ich do możliwie jak największej ilości klientów, a naszym współpracownikom zależy na działalności gwarantującej określony zysk. Obydwie formy: umowa o pracę i umowa o współpracy są w pełni legalnymi formami, a z naszej strony zróżnicowanie tych stanowisk jest elementem strategii sprzedażowej, która ma dawać szeroką paletę możliwości współpracy z nami. Tylko i wyłącznie od kandydata zależy, czy chce mieć etatową pracę w ściśle określonych godzinach z jasno wytyczoną podległością służbową, czy też bardziej swobodną formę działania, gdzie sam o sobie decyduje. W razie pytań służymy pomocą. Pozdrawiamy Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

klug
@Dział HR PPF Hasco-Lek S.A.

Dziękuję za szersze objaśnienia. Proszę tylko jeszcze napisać czy w takim razie MPA ma to wspacie finansowe czy jest tylko i wyłącznie na prowizji?

kor

Ta firma to jedno wielkie wykopalisko rodzinne. Pociotki, dzieci, synowe to w tej firmie normalka. Najgorsze jest to, że nie maja żadnych kompetencji- jakiś dramat. Ostatnio nawet jeden z niekompetentnych prezesów zatrudnił syna na przedstawiciela. Nie polecam nikomu pracy w tej rodzinnej firemce!

Zostaw merytoryczną opinię o PPF Hasco-Lek S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w PPF Hasco-Lek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PPF Hasco-Lek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPF Hasco-Lek S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPF Hasco-Lek S.A.?

Kandydaci do pracy w PPF Hasco-Lek S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPF Hasco-Lek S.A.