Prevac

Opinie o Prevac

stazi

Uważaj,nie spoufalaj się zbytnio bo potrafię dać w ryj. Tym bardziej że wiem komu.

stazi

Masz rację wydaje Ci się.

stazi

No jesteś zabawny co najmniej @czarek# ja nie widzę tutaj wpisów zadowolonych. Twój profil psychologiczny jest nad wyraz jasny i szczerze wszysy którzy tutaj piszą wiedzą kim jesteś.######################################dr.id#o#o.

stazi

Jasne podejmij tę pracę właśnie Andrzej zbiera na nowego mercedesa za 1 mln zł. Im szybciej zbierze tym lepiej oczywiscie dla niego lepiej.Tobie musi wystarczyć prestiż oglądania nie posiadania to zabronione Bóg jest tylko jeden no ale jeśli bardzo się postarasz to może może trafisz do jego straży przybocznej.Powodzenia w marnowaniu sobie życia!

Cały czas szukamy osób do działu handlowego jednak z wiedzą techniczną, znajomość zagadnięć z zakresu fizyki i chemii jest mile widziana ;)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Prevac po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Konstruktor-Mechanik. Jaki był jej rezultat?

Experte

Miarą ludzkiego wysiłku jest wynagrodzenie pozwalające zapomnieć o trudach tegoż. Niestety w tym odosobnionym przypadku pracownik musi zadowolić się przepychem szefa firmy.Na progu życia pracownik będzie musiał zadowolić się faktem(czyli właściwie niczym)że właśnie odchodzi z tego świata z głową pełną doświadczeń z poczuciem winy że nie zabezpieczył przyszłości swojej rodzinie i bez możliwości przekazania nabytych doświadczeń z powodów zdrowotnych bądź związanej z nim tajemnicy służbowej bez grosza przy d-pie.Reasumując.Jeśli macie duuużo wolnego czasu i trochę oszczędności nie wachajcie się zatrudnić życie przemknie wam błyskawicznie nie pozostawiając po sobie śladu.

pracownik1

Pracuję w tej firmie wiele lat.... i myślę że te komentarze szczególnie te kąśliwe i często nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości są poprostu złośliwe. Pewnie że nie jest łatwo, ale w tej firmie można wiele wiele dobrego się nauczyć a przede wszystkim rzetelnej pracy. Wynagrodzenia pewnie zawsze mogłyby być lepsze ale czy są złe.... nie sądzę....!!! Jak ktoś chce coś osiągnąć to ma takie możliwości... jest wiele i to bardzo wiele BARDZO dobrych rzeczy ale trzeba poprostu chcieć je zauważyć i trochę z siebie dać.... a niestety bywa z tym różnie..... Nie wszystkim się dogodzi ale wiem że jestem dumny że mogę pracowac w tej firmie i wiele aspektów się na to składa a przede wszystkim pewność że zawsze mam na czas wynagrodzenie i stabilną pracę a to póki co jest dla mnie najważniejsze.

clean hands

Jeśli chcesz Piotrze pracować tam,no to zastanów się co jest dla ciebie ważne pieniądze czy praca jesli praca to polecam tę firmę jeśli pieniądze dla Ciebie za tę pracę no to około (usunięte przez administratora)to dodatek obiadowy do stawki wychodzi na to że będziesz pracować za tzw..wikt jeśli tylko wikt to gdzie opierunek za wikt i(usunięte przez administratora)Więc kim? ty jesteś.

pompa prozniowa

Unikajcie szczegolnie dzialu handlowego !!!

Fundacja kość dla azorka

Wspomóżcie łaskawie prevaca dobrą opinią plis plis plis.

ostrzezenie

nie aplikujcie do tej firmy. ta rotacja w tej firmie nie jest przypadkowa....nie wszystko fajne, co sie fajnie na zewnątrz świeci..

Witam ile tak naprawde zarabia monter urządzeń próżniowych? Pisze że (usunięte przez administratora) brutto....

proznik
@pracownik

zapomnij o takich pieniądzach tam !

NIKOLAS
@pracownik

NO ILE ILE?

@proznik

Dlatego też zrezygnowałem z rozmowy jaką mi zaproponowano. Żadne 2800brutto więc szkoda mojego i ich czasu.

clean mind

Pozbawianie ludzi zaangażowanych w projekt,od których przecież zależy sukces przedsięwzięcia faktycznego udziału w zyskach firmy,powinno jednoznacznie spotkać się z reakcją od poświęcających swój czas oraz wysiłek.

proznia

W firmie panują sztuczne usmiechy i niby miła atmosfery, wszyscy są na cześć,że niby fajnie jest,że w takiej prestiżowej firmie pracujemy.(usunięte przez administratora)Fakt,produkty naukowe są prestiżowe i dobrej jakości,ale z moich obserwacji wynika, że doszło do tego na barkach ludzi, którzy się faktycznie jej poświęcili.(usunięte przez administratora) Sprawa wygląda tak, albo się godzisz na ich warunki i poświęcasz firmie, albo lepiej tam w ogóle nie wchodź. Stąd ogromna rotacja, która tam nikogo nie dziwi. Przy lepszym rynku pracy większość ludzi by tam nie pracowała myśle. Sprzęt jest nowy,stanowiska pracy itp.na to nie można narzekać. (usunięte przez administratora)Ale szkoleń praktycznie nie ma, jak sie nie zapytasz kogoś, to się nie dowiesz, małe błędy mogą Cie tam dużo kosztować. Bo firma oczywiście chce mieć najlepszych na jak najmniejsze pieniądze. Firma głównie fajnie wygląda w gazetach , w wywiadach,szczególnie tych jak powyżej, robionych przez pracownika firmy.(usunięte przez administratora)Może część osób się wpasowała i jest zadowolona. (usunięte przez administratora)

Szanuję Twoją opinię, bo masz swoje doświadczenia z pracy w firmie, ale nie jesteś jedynym ani nie jesteś wyrocznią opinii o firmie. Właśnie dlatego tutaj zaglądam, żeby opinie nie były tendencyjne i nie pochodziły wyłącznie od niezadowolonych byłych pracowników. Takie opinie dają zły obraz dla nowych ludzi w firmie i stawiają w złym świetle pracujących tutaj ludzi, a to jest nie fair. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Twojej nowej, lepszej pracy.

He he dziękuję za komplement i awans :) Czy naprawdę sądzisz o sobie, że reprezentujesz wszystkich byłych i obecnych pracowników firmy? Masz niezaspokojoną manię wielkości? Wyobraź sobie, że firma liczy ponad 180 osób i nie są to ani frustraci, ani masochiści, ani nie pracują za karę. Polecam kontakt z obecnymi pracownikami, a nie z nickami. Pisząc negatywne opinie obrażasz obecnych pracowników, a to bardzo wartościowi ludzie.

Nadal uważam, że same pierdoły tu piszą. Firma jest prestiżowa i stawia wysokie wymagania wobec pracowników, a zarobki są adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Ci co przychodzą tylko po kasę, bo firma jest prestiżowa będą zawiedzeni. Ale Ci, którzy przychodzą realizować swoje pasje dostają pracę w prestiżowej firmie i finansowo też nie narzekają, choć pewnie zawsze mogłoby być lepiej. I to Ci ludzie właśnie pracują w firmie powyżej kilku lat, często powyżej 10 lat, i ich liczba stałe rośnie. A Ci, z którymi firma nie wiązała przyszłości... Cóż, zdarzały się błędy po obu stronach, taka jest rzeczywistość i nie ma jej ani co wybielać, ani zaczerniać. Kończąc życzę w Nowym Roku wszystkiego najlepszego byłym, obecnym i przyszłym pracownikom.

szopik

nie zgadzam się z Tobą. Wystarczy przejrzeć temat , żeby zauważyć , że wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z tego forum, a jeśli uważasz , że to nie prawda to sam może napisz coś co podniesie poziom tego tematu. Krytykować to jak zwykle w końcu potrafi każdy , ale napisać coś konstrultywnego to już nie łaska..

Nickt

A może jednak ludzie sami podejmują takie decyzje i sami odchodzą z "pewnych" powodów? Może firma ewoluowała w złym kierunku. Najlepiej podpytać kogoś z wewnątrz. Tylko czy będzie obiektywny?

@Nickt

Oczywiście że sami przecież wszyscy na począdku pracy głupio uważają że prestiż to to samo co pieniądze.Niestety prestiżem żołądka nie napchasz a przecież nie tylko dla chleba pracujesz. No ale zanim się zorientujesz toś wpadł w sidła a twój budżet mocno wychudzony.

clean mind

To proste.Pracodawca ubzdurał sobie że nikt nie jest wystarczająco doskonały w tym co robi poza nim oczywiście no i wymienia i wymieniał będzie.Nie można z tą firmą wiązać przyszłości.Tym bardziej przyszłości z marną kasą.

clean mind

(usunięte przez administratora) ZAPYTAJ CZŁOWIEKA NIE! KOMPUTER.

clean mind

Jak zapewne zauważyłeś pisarze ci nie narażają się na ośmieszenie gdyż nie podają swoich prawdziwych danych. A Prevac? No cóż wymienia ludzi jak skarpetki,i wszyscy wiedzą z jakiego powodu. Łudzą się tylko Ci którzy jeszcze tam pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Prevac - Rogów

• Jak się pracuje w Prevac?

Zobacz opinie na temat firmy Prevac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prevac?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prevac