opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INTER-TEAM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 505 ocen
Opinie(953)
Dodaj opinię
Aktualności(21)
Wywiady(1)

Opinie(953)

Dodaj opinię
Aktualności(21)
Wywiady(1)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Usługi
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Social media
  • .
  • Nagrody/ Wyróżnienia

Kim jesteśmy

Usługi

Nasze wartości

Kogo szukamy

Kariera

Social media

Nagrody/ Wyróżnienia

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA
Gdynia - INTER-TEAM
Kwidzyn - Inter-Team Sp. z o.o.
Łódź - INTER-TEAM
Natolin - Inter Team

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INTER-TEAM Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INTER-TEAM Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    07.12.2015 13:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.05.2016 12:25

    Inne

    Przedstawiciel z niemieckim? - zarobki żenada. brak możliwości rozwoju. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2015 00:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były

    11.11.2015 12:29

    Inne

    To aplikuj,sam się przekonasz,firma nie szanuje pracowników,pracowałem tam to wiem,jak trafisz na kontrole warszawską sam zobaczysz co to jest Inter-team
    ReviewUserIcon
    Jacek

    02.11.2015 08:21

    Inne

    To oferta z maja 2013 roku, czyli nieaktualna, tak samo jak warunki tam podane :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.10.2015 21:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ...

    31.10.2015 09:29

    Inne

    jesteś geniuszem bo udało ci się namierzyć ogłoszenie z 2013r. a ile powinien twoim zdanie zarabiać magazynier?? a) 3500 b) 4500 c) 7000
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.10.2015 17:50

    Inne

    Magazynier w IT zarabia 1500-1600 a nie 2600 jak ktoś tam powyżej pisze. Zresztą jak ktoś nie wierzy to proponuję złożyć CV to się dowie jak bardzo prawda rozmija się z tym co pisze @deda.
    ReviewUserIcon
    ...

    14.10.2015 22:48

    Inne

    mamy trolla na forum...
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.10.2015 00:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SamBor

    22.07.2016 20:04

    Inne

    Akurat michał ma racje, jest kierownikiem w czestochowie wiec wie co mowi.
    ReviewUserIcon
    deda

    13.10.2015 21:33

    Inne

    Spoko!! JA pracuje w IT 2 lata.Magazynier zarabia 2600zł na reke jest umowa smieciowa ok !!! ale dwie soboty w miesiacu wolne.Sprzedawca jak jest obrotny to i 3000zł wyciągnie. A przedstawiciel.....dobry !!!! nie jakis meczyciel..co tylko jezdzi od klienta do klienta tylko taki co potrafi sprzedac towar i wie o czym mowi to 3500zł+fajna premia Kraft.
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.05.2016 12:43

    Inne

    @Deda. Co Ty wypisujesz. Takich zarobków w IT nie ma! Małe Rzuczki tyrają za grosze.
    ReviewUserIcon
    Rafcio

    31.07.2015 14:49

    Inne

    "z mozliwoscia umowy o prace" wygląda w ten sposób, że daje się wybór po 3 miesiącach: "Albo dalej robisz na śmiecówce albo na twoje miejsce przyjmiemy kogoś innego". Jak widać są skutki braku zainteresowania pracą w tym (usunięte przez administratora) skoro zamiast 1600 oferują już 1800 :-)
    ReviewUserIcon
    vincentvega

    10.07.2015 20:08

    Inne

    tworzy sie nowy oddzial I-T w ostrołęce czy warto zwiazac sie z ta firma na dluzej a co za tym idzie czy firma jest perspektywistyczna i potrafi docenic i zainwestowac w pracownika poprzez kursy i szkolenia czy jest tylko nastawiona na wyzysk i eksploatacje pracownikow stosujac rotacje? drugie zapytanie to czy firma ta stosuje wylacznie umowy typu zlecenie czy jest mozliwosc umowy o prace gdyz sugeruja ze pracownicy maja taka mozliwosc ale sami wola pierwsza opcje z tytulu lepszego wynagrodzenia za dodatkowe soboty?
    ReviewUserIcon
    kris

    28.04.2015 15:38

    Inne

    wydaje mi sie że opinie piszą tutaj ludzie ktorym firma bardzo na odcisk nadepnęła.ja powiem tak..robie tam 1,5 roku.za leżenie nie płaca swoje trzeba zrobic.z wypłata te (usunięte przez administratora) nie urwało natomiast ekipe mamy fajna i zgrana ale też za bardzo gadac nie ma kiedy to fakt.nie ma jednak żadnych syfów wiec wychodzi na to że jak jest jeden szczur w ekipie to wszystko się sypie.ja na firmę poki co narzekać nie mogę..i nie jestem wnuczkiem ,synem ,wujkiem ciocia czy bóg wie kim dla włascicieli..ogłoszenie znalazłem na portalu i tak robie do dzis..
    ReviewUserIcon
    ...

    29.03.2015 23:49

    Inne

    nie chciało się nosić teczki to trzeba nosić woreczki... a teraz wszystkiemu winni pracodawcy
    ReviewUserIcon
    były

    30.03.2015 09:12

    Inne

    Ale żeś palnął głupotę, znam tam ludzi,tam właśnie na magazynach pracują ludzie po studiach,wykształcenie,taki mamy syf z pracą w Polsce,że ludzie nie mają wyboru,i po studiach robią w tej firemce,jeść trzeba,i pieprzenie że się nie chciało nosić teczki wsadź sobie w buty. Pracowałem tam to wiem.
    ReviewUserIcon
    lucjanek

    27.03.2015 20:04

    Inne

    witam mam pytanie czy moze mi ktos cos powiedziec o zarobkach pracownika ktory rozwozi czesci najlepiej po szczecine,jaka daja umowe i czy wogole podejmowac taka prace???
    ReviewUserIcon
    nowy

    23.03.2015 07:09

    Inne

    Witam, Czy może ktoś się podzielić opinią na temat interteam w Poznaniu ? Słyszałem, że poszukują do pracy. Warto ?
    ReviewUserIcon
    ...

    19.03.2015 22:14

    Inne

    oj konkurencja mocno dostaje po tyłku skoro tak o I-T nieładnie pisze takie historyjki... Pozdrowienia dla kolegów z G-W
    ReviewUserIcon
    wojtas

    24.04.2015 19:20

    Inne

    też nie wiem o co kaman..byłem na rozmowie w pszczynie.kierownik spokojny facet miły kulturalny.zadnych kretynskich pytan mi nie zadał bo by tez odpowiedzi nie dostal..osobiste zycie to moja sprawa.spytal tylko czy pije i pale:)ale to standart w firmach.generalnie jestem zadowolony i ide do pracy na dniach..
    ReviewUserIcon
    Były

    25.04.2015 10:09

    Inne

    Na początku są wszędzie mili w tej firmie,jak ja się zatrudniałem też myślałem że Boga za nogi złapałem,swoje możliwości firma pokazuje później że psychicznie siadasz.Życzę Ci powodzenia.
    ReviewUserIcon
    kasia

    19.02.2015 17:36

    Inne

    Witam jak zarobki na magazynie netto? Jaka umowa? Jak warunki pracy social.dodatki premie? Jak atmosfera pracy?
    ReviewUserIcon
    Dda

    30.11.2014 14:09

    Inne

    Ramzes, widać że z IT nic wspólnego nie miałeś. W IT praca kierowca - akwizytor polega na tym że dostarczasz towar do klientów, który przyszykują Ci na magazynie. Ew. bierzesz kasę od klientów, albo przypominasz mu o płatnościach. That's all.
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    05.11.2014 10:19

    Inne

    Ostatnio widziałem ogłoszenie na kierowca-akwizytor. To stanowisko to dostawa zamówionego towaru czy praca jako PH??
    ReviewUserIcon
    Marek B.

    30.09.2014 23:11

    Inne

    Wyzwań się nie boję, pracuje się po to żeby pracować. Nikogo z nas to nie minie. Bardziej chodziło mi o to czy ludzie skaczą sobie do gardeł zamiast współpracować i czy wypłata jest na takim poziomie żeby można było się utrzymać. Czy za ciężką pracę mogę spodziewać się W miarę kasy czy też wieczne kiedyś bd lepiej.
    ReviewUserIcon
    ...

    30.09.2014 22:07

    Inne

    generalnie jak spodziewasz się jak większość piszących na tym forum : - limuzyny z kierowcą - wynagrodzenia 10000 zł netto - nic nierobienia - 7 godzinnego - 13 pensji oraz wakacji pod gruszą to odpuść sobie na przedbiegach :)
    ReviewUserIcon
    Marek B.

    29.09.2014 14:35

    Inne

    a jak wyglada praca PH w pszczynie? Poszukują przedstawiciela, złożyłem CV ale zastanawiają mnie zarobki i atmosfera w tej firmie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INTER-TEAM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INTER-TEAM Sp. z o.o.

    Daniszewska 4 03-230 Warszawa

    NIP:5240301927

    KRS:0000139224

    http://www.inter-team.com.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    fred

    27.04.2014 20:04

    Inne

    A czy derektor (usunięte przez administratora)z Centrali jeszcze pracują?
    ReviewUserIcon
    ...

    28.04.2014 20:51

    Inne

    jak się nauczysz gamoniu pisać stanowisko o które pytasz to pogadamy :)
    ReviewUserIcon
    Banderas

    18.02.2014 12:08

    Inne

    awanse w tej firmie są na codzien obiecywane, a nic z nich nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Inter-Team

    05.03.2014 22:56

    Inne

    Pracowałem jako magazynier, obecnie przedstawiciel handlowy. Firma daje możliwość awansu osobom ambitnym a nie takim którzy nie mogą się pogodzić z miejscem gdzie obecnie są i wiecznie narzekają.
    ReviewUserIcon
    Banderas

    10.03.2014 15:21

    Inne

    Widać jesteś jedynym Ambitnym którego dostrzegli.
    ReviewUserIcon
    ...

    17.02.2014 21:20

    Inne

    bo szukają osób ambitnych które będzie można w przyszłości awansować na wyższe stanowiska które bez prawa jazdy marnie się realizuje
    ReviewUserIcon
    Antonio

    17.02.2014 18:34

    Inne

    ano potrzebne jst to do tego , że szukaja ludzi uniwersalnych np, handlowiec, sprzedawca, kierowca , magazynier ( pisze tu o jednej osobie z tymi umiejetnościami )
    ReviewUserIcon
    były

    23.09.2013 22:51

    Inne

    Haha - 2013-08-06 16:13:13 Oni nie dają pieniędzy,wypłacają marne pensje,tak jak niektórzy pisali,1300 magazynier,i teraz chyba tylko na umowę zlecenie,na ladzie trochę więcej,1500-1600,a roboty jak za 3 tyś. To jedź za granice tam z pewnie kokosy dostaniesz. Zwolniłem się wyjechalem, zarabialem wiecej niz w IT a teraz jezdze na rehabilitacje od pracy, 8-10 godzin na stojąco 2 przerwy po 10 min. Przychodzi moment ze docenia sie to co sie robilo. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA!
    ReviewUserIcon
    azazell

    03.09.2013 14:36

    Inne

    Nie ma to jak na podkarpaciu w tym rejonie taka bida że towar jezdzi pasatem sedanem i scharanem to się nazywa cięcie kosztów haha Pewnie goscie tyle dostali za kilometr że na lepsze ich nie będzie nigdy stać
    ReviewUserIcon
    w5a

    25.11.2013 10:17

    Inne

    Za to są na czas, i ceny są normalne. Nie to co w konkurencji. Zresztą każdej hurtowni transport prowadzi firma zewnętrzna. To jakimi samochodami rozwożą nie ma najmniejszego znaczenia. Przynajmniej nie jeżdżą z powietrzem na pace Ducato/Combo jak reszta. :)
    ReviewUserIcon
    Haha

    06.08.2013 16:13

    Inne

    Oni nie dają pieniędzy,wypłacają marne pensje,tak jak niektórzy pisali,1300 magazynier,i teraz chyba tylko na umowę zlecenie,na ladzie trochę więcej,1500-1600,a roboty jak za 3 tyś.
    ReviewUserIcon
    Heh

    03.08.2013 21:21

    Inne

    1300 magazynier,prawda,a grzecznie mówiąc (usunięte przez administratora) się jak za 3000 tyś,tak więc radze przemyśleć tam pracę,do tego soboty,już chyba nie płatne.Męka firma,ale jak nie ma się wyboru to dobre i to,ale trzeba uważać,inwigilacja straszna,chyba teraz w każdym oddziale,robi ktoś z Warszawy.
    ReviewUserIcon
    max

    02.08.2013 08:46

    Inne

    szeregowy magazynier to z 1300 lada 1700-1800 ;] ale firma jest nie zorganizowana kierownicy lenie - najgorzej mają szeregowi pracownicy
    ReviewUserIcon
    małaMi

    31.07.2013 21:14

    Inne

    ogolnie kasa na czas a nawet przed czasem ale nie jest najlepsza, dużo inwestują otwierają wciąż nowe oddziały i styąd oszczędzają na pracownikach
    ReviewUserIcon
    ...

    29.07.2013 20:43

    Inne

    rośnie rośnie , tak jak wszędzie co roku 30% do góry do tego 13 pensja i wczasy pod gruszą. ogólnie to srają pieniędzmi jak w każdej firmie w tych czasach
    ReviewUserIcon
    Elżbieta

    03.07.2013 08:07

    Inne

    Każdy się uczy, nie mów mi że od 1 dnia w Teamie umiałeś wszystko na tip top. każdy ma stres pierwszego dnia więc przypomnij sobie jak Ty byłeś na rozmowie kwali. i później na pierwszej dniówce...
    ReviewUserIcon
    .....

    02.07.2013 22:38

    Inne

    wisi nie wisi nie ma to większego znaczenia ale wiem jakie melepety pojawiają się w takich firmach. Oczywiście tacy mają największe pretensje do swoich pracodawców....
    ReviewUserIcon
    Elżbieta

    02.07.2013 07:43

    Inne

    ... - 2013-06-30 09:53:22 pewnie okazałeś się niezłą [usunięte przez moderatora] to cie nie wzięli he he , ale proponuje złożyć cv do foty tam jest teraz fajnie...kolega z ... w niku musi być jakimś pupilkiem i pracownikiem miesiąca a jego fotka wisi na scianie jako TOP SPRZEDAWCA skoro tak broni swojego pracodawcę
    ReviewUserIcon
    ...

    30.06.2013 09:53

    Inne

    pewnie okazałeś się niezłą [usunięte przez moderatora] to cie nie wzięli he he , ale proponuje złożyć cv do foty tam jest teraz fajnie...
    ReviewUserIcon
    OMC

    19.06.2013 20:18

    Inne

    Miałem "przygodę" za tą firmą.Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną,po której miałem przyjść na "parę godzin by sprawdzić czy się nadaje". Przyszedłem,przepracowałem 5 godzin ... i nic. Minął miesiąc i zero odzewu - ani "pocałuj się w [usunięte przez moderatora]" ani "nie nadaję się Pan - dziękujemy" Totalne dno i brak kultury. Jak najdalej omijacie takie firmy!!! PS. Jeżeli komuś z w/w firmy nie podoba się mój wpis lub uważa że przesadzam,proszę o kontakt- z miłą chęcią podam wszystkie szczegóły.
    ReviewUserIcon
    zenonn

    18.06.2013 13:27

    Inne

    jak się pracuje w Inter-Team to nie stać cie na dentystę i nic nie wyrwiesz :)
    ReviewUserIcon
    ...

    12.06.2013 21:10

    Inne

    jak jest zepsuty to się wyrywa i wstawia nowy w to miejsce
    ReviewUserIcon
    handluj kraFtem

    11.06.2013 21:28

    Inne

    Nie wyrywa się zęba który boli tylko usuwa się bakterię która powoduje ból.
    ReviewUserIcon
    ...

    08.06.2013 09:38

    Inne

    Jak mnie ząb bolał to go wyrwałem , jak by mi zle było w firmie w której pracuje to bym sie zwolnił wiec nie wiem po co wy sie meczycie w tym obozie pracy....

    Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.