opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INTER-TEAM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 505 ocen
Opinie(953)
Dodaj opinię
Aktualności(21)
Wywiady(1)

Opinie(953)

Dodaj opinię
Aktualności(21)
Wywiady(1)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Usługi
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Social media
  • .
  • Nagrody/ Wyróżnienia

Kim jesteśmy

Usługi

Nasze wartości

Kogo szukamy

Kariera

Social media

Nagrody/ Wyróżnienia

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA
Gdynia - INTER-TEAM
Kwidzyn - Inter-Team Sp. z o.o.
Łódź - INTER-TEAM
Natolin - Inter Team

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INTER-TEAM Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INTER-TEAM Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Magazynier

    19.04.2019 12:58

    Inne

    Szukają teraz Magazyniera w Krakowie wymagają doświadczenia, oraz znajomości rynku motoryzacyjnego oferują tak jest napisane "atrakcyjne warunki płacowe" z czego przychodzisz na rozmowę dowiadujesz się ze trzeba przychodzić nawet o 3 w nocy praca również w soboty "która nie jest płatna" możesz sobie za to niby odebrać jeden dzień w tygodniu wolnego nie ma żadnej premi oczywiście. A te atrakcyjne wynagrodzenie to całe 2200 zł nie wiem czy się śmiać czy płakać
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.02.2019 17:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Maniek

    04.03.2019 16:05

    Inne

    o to duzo, gdzie trzeba pisać że do was sie zatrudnić ?
    ReviewUserIcon
    Robert

    21.03.2019 22:00

    Inne

    2670
    ReviewUserIcon
    Paweł

    20.03.2019 08:23

    Inne

    Witam jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego, jaki jest system premiowania jaka podstawa.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2019 20:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.02.2019 21:39

    Inne

    Magazynier,sprzedawcy i kierowcy mają u nas na oddziale po 1800-1900 max, łącznie z tymi co pracują po kilka lat już.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.02.2019 16:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kazio

    13.02.2019 17:32

    Inne

    Twój stary był podobno :)
    ReviewUserIcon
    Gustlik

    14.02.2019 23:14

    Inne

    a Ty pewnie kasę bierzesz co miesiąc od firmy , a w wolnej chwili donosisz na tego co ci płaci, idz się zwolnij, jesteś po nic
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.01.2019 19:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były_pracownik

    26.01.2019 20:25

    Inne

    Nie szanują pracowników. W ostatnim czasie odeszło mnóstwo osób na różnych szczeblach, ale osoby zarządzające nie widzą problemu. Pewnie wychodzą z założenia, że nie wszyscy muszą pracować w tej zacnej firmie, ale może kiedyś się obudzą jak zaczną gasić światła .....
    ReviewUserIcon
    Arek

    02.12.2018 20:04

    Inne

    Nie dość że pensja marna to jeszcze ani nadgodzin ani pracy w sobotę za pieniądze kto tu pisze że tam nieroby same pracują kolego oddziały są okrojone do minimalnej ilości osób więc trzeba robić czasami za dwóch a nawet jak ktoś chce pracować dłużej albo soboty to firma nie pozwala więc tu jest problem w centrali a nie w ludziach
    ReviewUserIcon
    Sama prawda

    09.12.2018 22:37

    Inne

    Widać, że to dotyczy wszystkich oddziałów. A to zastępstwa za magazynierów, a to za kierowców. Później są w szoku, że klienci odchodzą lub że nie ma nowych. No ale jak mają być skoro przedstawiciel zamiast wykonywać swoją prace to musi kogoś zastępować. To samo tyczy się sprzedawców. W czarnych kolorach się to wszystko rysuje. Zarządzanie od najniższego szczebla na oddziałach po centrale jest tragiczne.
    ReviewUserIcon
    Znawca

    12.12.2018 13:46

    Inne

    Brawo sami znawcy przepisów się tu udzielają. Najpierw idź pod sejm a potem pisz że Ci nadgodzin i sobót nie chcą płacić. Jest coś takiego jak kodeks pracy a z tego co mędrcy piszecie ta firma jest z nim zgodna ale wy tego nie rozumiecie bo lepiej biadolić
    ReviewUserIcon
    Alibaba

    27.11.2018 08:00

    Inne

    czyli nie ważne kto jak pracuje , jaką przedstawia sobą jakość, tylko kto ile lat pracuje ? daj spokój, tych zasiedziałych leni trzeba tępić,niech idą w świat, każda firma w naturalny sposób w ten sposób się oczyszcza, a firma poprzez nowe zatrudnienia rozwinie się do przodu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.11.2018 17:28

    Inne

    W pełni się zgadzam z tym co napisałaś.
    ReviewUserIcon
    Hmm

    29.11.2018 08:03

    Inne

    A skąd możesz wiedzieć jak ktoś pracuje skoro dopiero zaczął?
    ReviewUserIcon
    Robert

    28.11.2018 20:10

    Inne

    Nie polecam tej firmy władze firmy w centrali chyba oderwały się dawno od rzeczywistości bo nie wierzę że ogólnopolska firma którą stać na otwieranie nowych oddziałów nie jest w stanie płacić swoim pracownikom przyzwoitych pieniędzy tylko zatrudnia albo na zlecenia albo za wypłaty 2000zł,czy naprawdę władze w Warszawie myślą że za takie pieniądze można utrzymać rodzine!?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.11.2018 20:54

    Inne

    Kto odpowiada za takie patologie że nowy pracownik dostaje lepszą pensje niż Ci którzy pracują po kilka lat powinien wylecieć z hukiem z tej firmy ponieważ jest to jawne poniżanie ludzi, nie dziwne że się ludzie zwalniają jak firma ma do nich taki szacunek za ich pracę
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    21.11.2018 23:02

    Inne

    Ciekawe kiedy ktoś we władzach tej firmy się obudzi i stwierdzi taką prostą rzecz że po co ktoś ma pracować w Inter-Teamie skoro u konkurencji może zarabiać więcej, takie to proste
    ReviewUserIcon
    Szczerze

    23.11.2018 22:02

    Inne

    Co się nie zgadza? Gość ma 100% racji, że zarobki są do (usunięte przez administratora) Pensja mała, a „premie” to już w ogóle śmiech na sali.. o ile w ogóle są. Widać, ze te pozytywne komentarze pisze kadra kierownicza :) i ogólnie tak jest pięknie i cudownie, ze co trochę ktoś się zwalnia :)
    ReviewUserIcon
    Ali

    26.11.2018 14:39

    Inne

    ale gdzie indziej to trzeba pracować.........................
    ReviewUserIcon
    Bogusław

    23.11.2018 21:55

    Inne

    Wypłaty są zawsze na czas to jest plus małe ale są , brak premii (są tam jakieś małe dla sprzedawców i przedstawicieli zależne od indywidualnych wyników) dla pozostałych pracowników brak, na magazynie umowy zlecenia brak urlopu i ciągła rotacja pracownikow, na umowach o pracę za sobotę dzień wolny w tygodniu czyli 0 kasy, firma nie daje możliwości pracy nadgodzin czyli jeśli potrzebujesz kasy to idź sobie zarób gdzie indziej ,brak ubrań roboczych, woda w kranie i papier toaletowy jest
    ReviewUserIcon
    Aldona

    15.11.2018 23:50

    Inne

    Minimum sanitarne pracodawca ma w (usunięte przez administratora) Zeby pracownik musiał przynosić do pracy papier toaletowy??? Brawo!!!! Super firma !!! Chciałabym tam pracowac ale mnie nie przyjeli. (Dzieki Bogu)
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    16.11.2018 22:03

    Inne

    Takich głąbów nie przyjmują to fakt
    ReviewUserIcon
    Pimp

    15.11.2018 22:08

    Inne

    W Krakowie masakra Na rozmowie powiedziano mi ze 2000zł to maksimum jeśli chodzi o prace na magazynie
    ReviewUserIcon
    szcz

    10.11.2018 10:04

    Inne

    Gorszych leni i obiboków nigdy nie widziałem, jak ta firma się jeszcze utrzymuje !!!! Przecież tam nikt nie odbiera telefonów, wszyscy mają wyje.... e .
    ReviewUserIcon
    rafał

    13.11.2018 11:41

    Inne

    Piszzesz o oddziałłach czy Centrali?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.11.2018 02:56

    Inne

    Firma w której donoszenie na siebie i szpiegowanie przez przełożonych jest na porządku dziennym.Każdy własny pomysł jest popierany pod warunkiem zgodności z koncepcją dyrekcji.Jezeli ktoś potrzebuje pracy na przeczekanie i ma stalowe nerwy, wysoką tolerancję na marazm, beton decyzyjny i niechęć do jakichkolwiek zmian to "polecam"
    ReviewUserIcon
    rafał

    13.11.2018 11:40

    Inne

    Do Teamu trafiłem z konkurencji miałem kilka ciekawych pomysłów na polepszenie pracy . Kilka nawet sie spodobało kierownikowi , ale jak juz było trzeba coś kupic zainwestować kilka zł ,to było że Centrala sie nie zgadza! Przechodziły tylko pomysły które umożliwiały ciąć koszty!! Jak ktoś jest sam bez rodziny i lubi sie obijac w pracy to polecam!!
    ReviewUserIcon
    Dumny Pracownik

    12.09.2018 17:46

    Inne

    Ja pracuje od roku w tej firmie od otwarcia nowego odziału i jestem bardzo zadowolony po pół roku jako kierowca przeszedłem na magazyn z umowy na zlecenie dostałem umowe o prace i 500zl wyższą pensje chodź nie powiem że by była zadowalająca jak na dzisiejsze standady życia praca przyjemna, miła atmosfera jedyny wał to że tych premi niewidać w ogóle. Tym co narzekaja proponuje iść do fabryki na 3 zmiany albo na budowe bądź też do kopalni to docenicie prace w handlu nie wiem jak w innych oddziałach ale na Ślasku jest ok
    ReviewUserIcon
    :)

    18.09.2018 22:23

    Inne

    500zl podwyżki? Hahahahha Jak tak dalej będzie z zarobkami jak jest, to klienci zamówienia będą składać po ukraińsku.
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    19.09.2018 20:07

    Inne

    Bardzo fajne możliwości awansu , być może przez rotację ale to chyba wszędzie teraz zwłaszcza na niższych stanowiskach ale szukają wewnątrz zespołu i są zaangazowani w podnoszenie kwalifikacji. Mi to najbardziej podpasowało. Z kasą zawsze może być lepiej ale nigdy nie jest tyle żeby więcej być nie mogło
    ReviewUserIcon
    anonymous

    07.12.2017 19:27

    Inne

    3 lata na umowe zlecenie i zapomnij o umowie o prace wystarczy tylko o tym wspomniec a zegnasz się z premią .....
    ReviewUserIcon
    Marcin

    22.12.2017 12:17

    Inne

    brednie piszecie! Wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę nie mylić się i być sumiennym co do pracy!
    ReviewUserIcon
    harnaś

    19.08.2018 20:00

    Inne

    wykonuję swoją pracę 7 lat a usłyszałem że nowo przyjęty pracownik ma mieć wiekszą pensję no początku pracy niż ja,to co ja mam sobie o tej firmie pomyśleć czy o kierowniku
    ReviewUserIcon
    Nick

    20.06.2018 20:03

    Inne

    Pracowałem kilka lat. Nie jest to firma, do której chciałoby się wracać. Brak poszanowania pracowników przez kadrę zarządzającą, niskie zarobki i brak podwyżek, pomimo efektów pracy. Wiele przypadków bardzo nieeleganckich rozstań z pracownikami. Silne koneksje i towarzystwo wzajemnej adoracji w centrali firmy. Długo by pisać. Większość konkurencyjnych firm z branży lepiej traktuje swoich pracowników. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Gbh

    19.06.2018 02:51

    Inne

    Najgorsza praca w życiu
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INTER-TEAM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INTER-TEAM Sp. z o.o.

    Daniszewska 4 03-230 Warszawa

    NIP:5240301927

    KRS:0000139224

    http://www.inter-team.com.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Patryk

    04.03.2018 14:17

    Inne

    W trosce o dobro firmy Inter-Team proponuje zrobienie przeglądu płac pracowników i porównanie ich do innych firm z branży i sytuacji na rynku pracy nie zrobienie tego może skutkować problemami z organizacją pracy wielu oddziałów z powodu braku pracowników pozdrawiam pracownik
    ReviewUserIcon
    Paweł

    07.03.2018 15:51

    Inne

    O co chodzi?
    ReviewUserIcon
    ...

    09.03.2018 11:54

    Inne

    Wujek dobra rada....
    ReviewUserIcon
    qwerty

    06.02.2018 21:09

    Inne

    Jak jest z premiami w Inter Team dla pracowników np magazynierów ? Czy są co miesiąc ? Jakie stawki? Czy ich nie ma wcale??? Pytanie do pracowników.
    ReviewUserIcon
    Barnaba

    11.01.2018 16:23

    Inne

    Zwykła złośliwość przemawia przez niektóre osoby. Firma wybiera osoby znające się na pracy
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    15.01.2018 16:10

    Inne

    Moze i szuka fachowcow znajacych sie napracy ale co im oferuje podwyzka 100zl co 5lat?? Zadnego socjalu!! Jedynie mozna nabrac doswiadczenia i szukac czegos lepszego!!! Na dłużej to strata czasu!
    ReviewUserIcon
    Michał

    02.01.2018 19:50

    Inne

    Witam. Jak wygladaja warunki przedstawiciela? Placa, godziny pracy? Widzialem ze dzis dodali ogloszenie, ze poszukuja do Pszczyny PH.Macie jakies opinie konkretnie o tym oddziale?Dajcie znac, bo nie wiem czy jest wogole sens sie brac za to stanowiska na tym oddziale
    ReviewUserIcon
    Michał

    12.01.2018 18:22

    Inne

    Nie wierze ze nikt nic nie wie ?
    ReviewUserIcon
    Tj

    14.01.2018 20:59

    Inne

    Daruj sobie. Pracowałem w tym przybytku w Katowicac na moje szczescie TYLKO siedem miesięcy ale i tak stracone dostalem wypowiedzenie po tym jak złożyłem pisemną zasadną prośbę o podwyżkę ale co nie powinno dziwić jeśli sam kierownik z co najwyżej wykształceniem średnim czy tam po zsz o intelekcie piekarza nie dość ze nie potrafil zadbać o siebie(kazde codzienne odbieranie maily i STOLECy skutkowało sraczka)to co dopiero o podwladnych. Nawet ludzi oddannych firmie jak Adam potrafili potraktować przedmiotowo skladajac mu wypowiedzenie w pierwszy dzien po urlopie bez podania przyczyny. Innymi slowy ta firma to groteska. Jak sie odrobine cenisz to olej ta firemke cieplym mocz*m tym bardzie w czasach gdzie rynek pracy zmienil sie na korzyść PRACOWNIKA.
    ReviewUserIcon
    Bliźniak

    08.10.2017 10:33

    Inne

    @Tarnowiak Jak jesteś tylko pracownikiem to może daruj sobie ocenianie kierownika, to nie leży w zakresie Twoich prac.
    ReviewUserIcon
    Tarnowiak

    08.10.2017 20:00

    Inne

    Mogę oceniać kogo chce to nie twój interes. A kierownik powinien ułatwiać pracę a nie ja utrudniać.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    04.01.2018 12:25

    Inne

    Dokładnie tak na stanowiskach kierowniczych są zatrudniani koledzy którzy mają zerowe pojęcie .
    ReviewUserIcon
    Szczery

    10.11.2017 20:36

    Inne

    To prawda ze firma ma problemy i redukuja etaty w oddzialach?
    ReviewUserIcon
    Inter-Team

    20.11.2017 09:41

    Inne

    @Artur, stałe podnoszenie poprzeczki jest naturalną sprawą dla wszystkich pracujących w handlu. Inter-Team oczekuje od swoich pracowników zaangażowania, a nie "siedzenia w domu lub odwiedzania siłowni" w godzinach pracy.
    ReviewUserIcon
    ....

    20.11.2017 11:20

    Inne

    To w sumie się nie dziwię że takich zwalniają a z drugiej strony jaką praca taka płaca
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    14.11.2017 14:15

    Inne

    Ludzie nie zgadzajcie się pracować na umowy zlecenia! Nie dajcie się wykorzystywać
    ReviewUserIcon
    Bombelas

    14.10.2017 18:04

    Inne

    Każdy może oceniać firmę czy też kadrę kierowniczą w firmie. Jest jedno ale, jeśli są to błędy poważne to powinniście zgłosić do dyrekcji a nie na forum. Jeśli natomiast są to wady osobowości to nie oceniajcie na tej podstawie firmy! INTER-TEAM to fajna firma!
    ReviewUserIcon
    Iwona

    05.10.2017 08:59

    Inne

    @Jerzyczy masz coś do powiedzenia jeśli chodzi o pracę w firmie INTER-TEAM Sp. z o.o.? Napiszesz jakie są warunki pracy? @Alicja czy powiesz coś więcej na ten temat? Każda wypowiedź na forum na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. jest ważna.
    ReviewUserIcon
    Tarnowiak

    05.10.2017 18:08

    Inne

    Potwierdzam zdanie Alicji. Ale to zależy na jaki oddział się trafi. Ogólnie było ok gdyby nie kierownik który jest osoba kompletnie nie odpowiednią do zajmowanej pozycji.
    ReviewUserIcon
    Ja-nusz

    04.10.2017 16:07

    Inne

    jakie są konkretnie zarobki dla Przedstawiciela Handlowego?
    ReviewUserIcon
    Alicja

    04.10.2017 13:14

    Inne

    Pracowałam tam. W tej firmie dużo się obiecuje i... na tym się kończy. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Bannek

    03.09.2017 23:24

    Inne

    Ja mogę powiedzieć, że dobrze się tu pracuje i polecam.
    ReviewUserIcon
    Jan

    03.09.2017 13:17

    Inne

    Praca w jednym z nowo otwartych oddziałów w wyglądała tak. Sprzedawca negocjuje stawkę z kierownikiem regionu i ma umowę o pracę. Jeśli chodzi o wahadlowcow i magazyn. Umowa zlecenie przedłużana co rok. Po 2latach jeśli zgodzisz się na trzecie zlecenie musisz podpisać fikcyjne oświadczenie że sytuacja rodzinną nie pozwala Ci mieć umowy o pracę. Stawka godzinowa to widzi mi się kierownika oddziału. Jeśli będziesz jego lizusem przymknie oko na dopisywanie wirtualnych godzin. Przy rozmowie o pracę obietnice że możliwa jest umowa o pracę po jakimś czasie lecz mija rok za rokiem i odbijasz się od ściany. Pakietów socjalnych dla kierowców i magazynierow brak chyba że sam oplacasz karte sportowa lub pakiet medyczny. Gdy prosisz o podwyżkę to jak wcześniej odbijasz się od ściany bo słaba sprzedaż itp A na stanowiska przedstawiciela handlowego przyjmowane są osoby bez doświadczenia i podstawowej wiedzy motoryzacyjnej. Z którymi klienci nawet nie chcą rozmawiać. Tak że ogólnie sprzedawca przedstawiciel handlowy nie ma źle. Kierowca magazynier to syf praca po 250h miesięcznie za stawkę 10 zł za godzinę więc ogólnie nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Artur

    29.08.2017 13:08

    Inne

    He he pracodawca sie odezwał!! Pakiet multisport i medyczny trzeba samemu opłacić##!! Placa 9 -10zl na godz jest co negocjować mmmm!!! Premie to kiedys byly dzis it tylko podnosi poprzeczke by nikt niemial premi!! IT POZnan
    Company logo
    INTER-TEAM Sp. z o.o.

    31.08.2017 08:56

    Pracodawca

    Arturze, Inter-Team jako pracodawca oferuje m.in. dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, na życie i multikarnetu sportowego. Dzięki temu z usług szerokiego grona lekarzy specjalistów oraz obiektów sportowych na terenie całego kraju można korzystać w cenie niedostępnej dla osób indywidualnych. Jest to jasno komunikowane na naszej stronie internetowej w zakładce "Kariera". Kwestia wynagrodzeń jest indywidualnie ustalana z każdym pracownikiem, premia jest zależna od osiąganych wyników. Pracując w sprzedaży naturalne jest, że poprzeczka jest ustawiana coraz wyżej. Umożliwia to pracownikowi stały rozwój, a firmie - wzrost. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów! Inter-Team Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Artur Rybarczyk

    09.11.2017 21:57

    Inne

    OŚWIADCZENIE Witam, w celu rozwiania wszelkich wątpliwości i ucięcia ewentualnych spekulacji informuję, że nie jestem autorem powyższego postu z 29.08.2017 podpisanego nickiem Artur pozdrawiam Artur Rybarczyk Inter-Team Oddział 5 Poznań
    Company logo
    INTER-TEAM Sp. z o.o.

    29.08.2017 09:32

    Pracodawca

    Tomasz, o którym oddziale mówisz? Chcemy zweryfikować przekazane przez Ciebie informacje, prosimy o wiadomość na adres [email protected]. Każdy z naszych pracowników może korzystać z szerokiego pakietu świadczeń pozapłacowych. Piszemy o nich m.in. tutaj: http://www.kariera.inter-team.com.pl/benefity . Co do płacy, to jest to zawsze kwestia ustalana indywidualnie. Premia natomiast zależy od osiąganych wyników.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    28.08.2017 08:45

    Inne

    Umowy śmieciowe, małe pieniądze brak socjalu i premii, dużo obietnic bez pokrycia, praca za minimalną krajową bez możliwości awansu żadnych perspektyw
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.08.2017 12:11

    Inne

    Pracowałem chwilę w oddziale w Wieliczce zła organizacja, oddział potrzebuje gruntownych zmian,ma potencjał ale jest źle zarządzany.
    ReviewUserIcon
    Benek

    24.08.2017 11:43

    Inne

    Szukam pracy i właśnie czytałem opinie o firmie INTER-TEAM. Są wprawdzie różne ale to już nie dziwi mnie bo ile osób tyle zdań. Mam informacje, że jako pracodawca firma dobrze wypada więc muszę sam ocenić co robić.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    20.08.2017 19:12

    Inne

    Chyba jednak dobrze dzieje się w firmie. Nie narzekacie na forum. Można tylko się z tego cieszyć, ja pracowałem w firmie i mam wielki sentyment to niej. Ja szefostwo firmy, czy zmienia się ? Może znajdzie ktoś czas napisać kilka informacji dla nowych i starych ?
    ReviewUserIcon
    Marek

    14.08.2017 14:37

    Inne

    Pracuję w INTER-TEAM dość długo i jak na razie jestem zadowolony. Wiadomo każdy oddział może ma inaczej?

    Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.