opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INTER-TEAM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.4/5

Na podstawie 505 ocen
Opinie(953)
Dodaj opinię
Aktualności(21)
Wywiady(1)

Opinie(953)

Dodaj opinię
Aktualności(21)
Wywiady(1)
Logo
  • Kim jesteśmy
  • .
  • Usługi
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Kogo szukamy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Social media
  • .
  • Nagrody/ Wyróżnienia

Kim jesteśmy

Usługi

Nasze wartości

Kogo szukamy

Kariera

Social media

Nagrody/ Wyróżnienia

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Częstochowa - INTER-TEAM CZĘSTOCHOWA
Gdynia - INTER-TEAM
Kwidzyn - Inter-Team Sp. z o.o.
Łódź - INTER-TEAM
Natolin - Inter Team

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INTER-TEAM Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INTER-TEAM Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nieznajomy xx

    11.08.2017 19:50

    Inne

    Mam pytanie dotyczące oddziałów z okolic Krakowa. Jaka atmosfera oraz czy stawka wynosi tyle samo co wszedzie ?:)
    ReviewUserIcon
    nieznajomy

    11.08.2017 15:37

    Inne

    Mam Pytanie dot. oddziałów z okolic Krakowa. Jaka atmosfera ? Płaca jak wszędzie ?
    ReviewUserIcon
    Bazyliszka

    31.07.2017 11:06

    Inne

    Czy stanowisko specjalisty ds. kadr i płac jest jeszcze aktualne? Może ktoś mógłby podpowiedzieć mi kilka informacji o firmie i atmosferze w pracy?Dzięki
    ReviewUserIcon
    Inter-Team

    21.08.2017 08:37

    Inne

    Jakich informacji na temat firmy i atmosfery poszukujesz? Postaramy się odpowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Norbi

    16.07.2017 22:38

    Inne

    Wszędzie pracują ludzie a później się okazuję, że to firma jest zła. Sami sobie robimy piekło w pracy!!!!
    ReviewUserIcon
    gsm

    15.07.2017 01:31

    Inne

    Niskie pensje,zła atmosfera,(usunięte przez administratora)Odradzam
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    13.07.2017 13:24

    Inne

    Czy tylko narzekać wypada na tą firmę.? Szkoda, że nikt nie widzi jak firma się rozwija, jak poszerza swoją działalność i w ten sposób dają szansę na pracę dla wielu ludzi. Czasami może coś nie jest idealnie ale to wystarczy korygować i będzie ok. !
    ReviewUserIcon
    nick

    07.07.2017 16:17

    Inne

    Odział Wieliczka porażka
    ReviewUserIcon
    muni

    07.07.2017 16:10

    Inne

    Witam wszystkich odział Wieliczka obiecują cuda a wychodzi lipca poprostu kolesiostwo odradzam
    ReviewUserIcon
    Bonia

    20.06.2017 18:20

    Inne

    Bardzo chciałabym dostać pracę jako specjalista ds. zarządzania zapasami. Czy ktoś słyszał lub wie coś w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    Anonimus

    16.03.2017 10:08

    Inne

    Ja pracuję w IT juz ponad 5 lat i jestem zadowolona. Firma mysli o pracownikach. Mozliwosc rozwoju. Zarobki dobre. Mila atmosfera. Polecam tym ktorym sie chce pracować
    ReviewUserIcon
    piotkolo

    03.03.2017 12:18

    Inne

    Zaczynałem w W-wie na magazynie (2004) i po jakimś czasie doszedłem do sprzedawcy (Natolin). Ja bym pracował tylko nie mam już prawka :-( Pozdrawiam Piotr K.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    02.03.2017 13:04

    Inne

    @drewniak dziękujemy za Twoją perspektywę na temat szkolenia wstępnego. Długo już pracujesz w firmie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat świadczeń socjalnych, które zapewnia firma?
    ReviewUserIcon
    drewniak

    10.03.2017 08:22

    Inne

    O świadczeniach oferowanych przez firmę: http://www.kariera.inter-team.com.pl/benefity
    ReviewUserIcon
    Niak

    01.03.2017 15:54

    Inne

    Nie polecam. Nawet na stanowiska kierownicze rekrutacja wygląda tak samo. (usunięte przez administratora) Co więcej? Firma z perspektywami, chce się rozwijać ale oszczędza więcej niż na wszystkim. Ciężko cokolwiek zmienić. Stagnacja. Skostniałe struktury.(usunięte przez administratora) Pracowałem w lepszych miejscach, dlatego szukam dalej.
    ReviewUserIcon
    drewniak

    02.03.2017 11:50

    Inne

    @Niak - ja pracuję już w Inter-Team od kilku lat i zupełnie inaczej odbieram kwestię szkolenia wstępnego. Mi nie przeszkadzało to, że trzeba było "skakać po magazynie i pracować fizycznie". Wręcz przeciwnie, na co dzień siedzę za biurkiem, więc to była tak naprawdę miła odmiana. Poza tym biorąc pod uwagę specyfikę firmy nie wyobrażam sobie tego, by zacząć pracę bez poznania tego, jak firma naprawdę funkcjonuje. Pracujesz w centrali czy w oddziale? Jeśli w centrali, to przecież musisz wiedzieć, że magazyn, lada, przedstawiciele to właśnie codzienność w każdym z oddziałów Inter-Team w kraju! Jak chcesz bez zrozumienia chcesz cokolwiek zmieniać? Mówisz, że firma na wszystkim oszczędza, a wziąłeś pod uwagę ile firma zainwestowała w ciągu ostatnich lat? Wiesz, jakie koszty idą za otwarciem, zatowarowaniem nowych oddziałów? Ile kosztują samochody dla pracowników? Ile firma wydaje na świadczenia socjalne dla pracowników? Nie sztuka wydawać nie swoje pieniądze i narzekać, że to wciąż za mało. Powodzenia w poszukiwaniach, oby udało Ci się znaleźć pracę w miejscu, które spełnia Twoje wszystkie wymagania.
    ReviewUserIcon
    STARY_pracowniK_IT

    16.03.2017 23:32

    Inne

    Między innymi dzięki tym szkoleniom IC tak chętnie szuka swego narybku w pracownikach IT.
    ReviewUserIcon
    erni

    21.02.2017 14:59

    Inne

    witam czy ma ktoś informacje nt stanowska regionalnego kierownika sprzedaży, jakie opinie i wrażenia,ludzie atmosfera itp..pozdr
    ReviewUserIcon
    Brat

    16.02.2017 08:57

    Inne

    Znam Inter-Team z opowiadań kuzyna i pamiętam, że bardzo wychwalał pracę u nich. Ja złożyłem teraz swoje cv na stanowisko magazyniera i czekam na rozmowę. Mam trochę obawy czy dostanę pracę ponieważ mam dosyć małe doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Magda123

    14.02.2017 17:14

    Inne

    Cześć, mam pytanie, może ktoś mi odpowie mam nadzieję :) Mam 20 lat, jestem studentką bez żadnego doświadczenia w takich dziedzinach jakimi zajmuje się inter-team. Czy mam w ogóle szansę na pracę jako magazynier, czy raczej lepiej odrzucić taki pomysł?
    ReviewUserIcon
    Magda123

    14.02.2017 17:13

    Inne

    Cześć, mam pytanie, może ktoś mi odpowie mam nadzieję :) Mam 20 lat, jestem studentką bez żadnego doświadczenia w takich dziedzinach jakimi zajmuje się inter-team. Czy mam w ogóle szansę na pracę jako magazynier, czy raczej lepiej odrzucić taki pomysł?
    ReviewUserIcon
    Marian

    30.01.2017 14:33

    Inne

    Jak zarobki dla magazyniera?
    ReviewUserIcon
    Marian

    30.01.2017 14:28

    Inne

    Jak zarobki dla magazyniera?
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2017 01:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bliźniak

    25.01.2017 08:48

    Inne

    Ja jestem w Inter-Teamie od dawna i jest super dobrze!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INTER-TEAM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INTER-TEAM Sp. z o.o.

    Daniszewska 4 03-230 Warszawa

    NIP:5240301927

    KRS:0000139224

    http://www.inter-team.com.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Bliźniak

    05.01.2017 11:37

    Inne

    Jak ja lubię czytać takie biadolenie. Wyciągam z tego wniosek, że jak firma jest dobra i chce utrzymać wysoki poziom to stawia pracownikom wymagania. Słabeusze i leniuchy mają problem, niestety się wykruszają.
    ReviewUserIcon
    Kamil mi

    23.11.2016 13:28

    Inne

    Witam. Jakie zarobki na magazyniera w Inter team na sam początek ?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    23.11.2016 12:44

    Inne

    witam. Orientuje się ktoś jakie zarobki proponują na magazyniera w Inter-Team Warszawa?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.11.2016 12:12

    Inne

    Pracuje w firmie od kilku miesięcy, jesli chodzi o ludzi u mnie w oddziale są dobrymi współpracownikami chętni zeby pomoc nowej osobie, kierownik na poziomie z dobrym podejściem do pracownika. Zarobki dla DOBRYCH pracowników sa adekwatne do pracy.
    ReviewUserIcon
    stasiek

    19.10.2016 11:07

    Inne

    Na pewno u nich jest praca jako Zastępca Kierownika Magazynu Centralnego dobra, bo można się rozwijać z tego co widze tak naparwde, wiec to jest na pewno na plus.
    ReviewUserIcon
    tuki

    21.09.2016 15:54

    Inne

    Słuchajcie, a co powiecie na tą ofertę jako Lokalny dostawca usług transportowych? bo wymagań to na pewno jest troche - m.in. trzeba mieć własny samochód o DMC do 3,5t (typ: Partner, Kangoo itp.) – warunek konieczny no i do tego zarejestrowana działalność gospodarcza no i prawo jazdy kat. B.
    ReviewUserIcon
    kris

    14.09.2016 20:55

    Inne

    Witam, a jak wygląda praca kierownika magazynu bo jest teraz rekrutacja na Bielsko - Białą. Ktoś cis może wie na ten temat? Z góry dzięki za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    JG

    14.09.2016 20:39

    Inne

    Wiele opinii jest moderowanych wystarczy się wczytać . Jak się tylko otworzy nowa filia w J. Górze warto będzie opisać politykę pozyskiwania pracowników .
    ReviewUserIcon
    JG

    14.09.2016 20:39

    Inne

    Wiele opinii jest moderowanych wystarczy się wczytać . Jak się tylko otworzy nowa filia w J. Górze warto będzie opisać politykę pozyskiwania pracowników .
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.06.2016 08:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Artur

    21.06.2016 15:29

    Inne

    Pakiet socjalny to 200zl na gwiazdkę! Karnet multisport i medyczny musisz sobie wykupić ! We
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2016 15:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.06.2016 08:47

    Inne

    Rozwijanie to byłoby gdyby firma tworzyła nowe miejsca pracy a nie tygodniami szukała chętnych na dotychczasowe.
    ReviewUserIcon
    Ryjek

    13.06.2016 20:00

    Inne

    Wszyscy z doświadczeniem uciekają z Inter-Teamu - szkoda marnowania życia. olx.pl /oferty/uzytkownik/1Kzgr/
    ReviewUserIcon
    sceptyk

    14.06.2016 09:32

    Inne

    A od kiedy ilość prowadzonych rekrutacji źle świadczy o firmie? Według mnie to znaczy tyle, że firma stale się rozwija i szuka odpowiednich osób na te stanowiska.
    ReviewUserIcon
    ....

    23.05.2016 10:13

    Inne

    wbrew temu co się tu pisze nie jest tak źle , natomiast zarobić można jak się realizuje plany sprzedaży. Duże możliwości leżą w dodatkowych akcjach czasowych gdzie można wyrwać niezłą kasę
    ReviewUserIcon
    ostry

    20.05.2016 19:52

    Inne

    Witam, Właśnie dostałem propozycje pracy Przedstawiciel Handlowy Wrocław.Można prosić o jakieś subiektywne opinie ?Jakie są w tej firmie realne zarobki bez wchodzenia komuś tam w d..... bo za stary jestem na takie rzeczy.Dziękuję za informacje
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2016 12:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    julek

    29.04.2016 21:30

    Inne

    to że dużo ofert może znaczyć wiele, może ze względu na rozwój a może ze względu na ciągłą rotację
    ReviewUserIcon
    xxx

    04.05.2016 12:34

    Inne

    Raczej to drugie...niestety
    ReviewUserIcon
    Julek

    28.04.2016 20:50

    Inne

    Witam . Slyszalem ze Inter-Team poszukuje pracownikow na rozne stanowiska do obu Poznańskich oddzialow ( kierowcy, magazynierzy ), czy mają plany takiego rozwoju czy nagly desant obecnej kadry. Pracuje w branzy i zastanawiam sie nad zmiana pracodawcy
    ReviewUserIcon
    Kris

    21.04.2016 15:43

    Inne

    Witam IT Poznań magazyn zarobki 9zl na rękę za godzinę możesz pracować nawet po12h dziennie ale jest tyle roboty że po 8godzinach masz dość! Praca na 3/zmiany!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    doinformowany

    10.01.2016 20:08

    Inne

    Intercars i etat he he dobre. W IC jeszcze żaden PH nie widział umowy o pracę... A na działalności gospodarczej żaden nie widział również umowy o współpracy he he
    ReviewUserIcon
    .

    01.01.2016 13:28

    Inne

    a w jakiej lokalizacji mieszkasz?
    ReviewUserIcon
    ph

    29.12.2015 12:36

    Inne

    Zależy co kto oczekuje, jednemu wystarczy 1500,- na dyskoteki bo rodzice utrzymują , a innemu na rachunki to nie wystarczy, podstawa i premia to nie wszystko, zawsze są plany do wykonania, cele miesięczne, planowania, opisy, itp., a za wszystko można dostać kary od 10-100, bo zawsze jest się do czego przyczepić, tylko tego nikt już nie mówi.

    Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.