Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Edi

Minusy: - brak możliwości rozwoju - ŻADNYCH szkoleń - mam badania lekarskie i szkolenia bhp od pierwszego dnia pracy - wynagrodzenie - w 90% najniższa stawka godzinowa na umowę zlecenie - premie „ uznaniowe” gdzie 3/4 ludzi ich nie dostanie a jak już to 100-200 zł pod stołem, jak zgłosiłam ze rezygnuje z pracy, to wypracowana premia została mi odebrana - przełożeni w centrali nie są wyrozumiali - ciśnienie na sprzedaż bez wsparcia ( nie ma kto wspierać bo kierownictwo nie potrafi zarządzać a z marketingu wciąż się zwalniają) Nie, nie jestem sfrustrowana - zmieniłam prace na lepsza, godną, z umową o prace, premię dostaje co miesiąc ( nikt mi jej nie zabiera), odbywam regularne szkolenia, mam dodatkowy pakiet medyczny, jestem szanowana a mój pracodawca przestrzega Kodeksu Pracy - wiec Natalio - GDZIE tutaj moje niepowodzenie??? Jednak jak Ci tam tak wspaniałe to pracuj.

Sebastian

NOVA Centrum Edukacyjne the best, wywiązująca się w 100% z umowy, najuczciwsza, polecam bo znam rynek i konkurencję, zwłaszcza jednego...

Anka
@Sebastian

Niestety, doskonale wiesz, że to nie prawda.

@Sebastian

Drugi (usunięte przez administratora) w obronie NOVA?

@Sebastian

A ja mam dowody na to, że tak nie jest.

Serio?? Jakieś DOWODY?

XxX
@Sebastian

Serio wywiązują się ? Jakoś nie potrafią dać terminowo wypłaty... żałosne.

O.N.A.

Sebastian - daj juz spokój. Wszyscy wiemy, że jesteś pracownikiem NOVA i każą Ci to pisać. Ja rownież jestem pracownikiem i otwarcie piszę: pracodawca - brak szacunku do ludzi, bardzo niskie zarobki, umowy zlecenie, ciągły nacisk na dzwonienie po ludziach, chaos, brak organizacji, zarządza sprzedażą osoba, która nie ma pojęcia o tym co robi i jest głównym ogniwem tęgo bałaganu. Jako szkoła - przeczytajcie umowę tyle razy ile trzeba będzie, żeby zrozumieć każdy jej punkt...

Trzymajcie się z daleka jako od pracodawcy tak i szkoły!!!!

Leszno
Nabrana

Moje sugestie dla NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.: Nie zapisujcie się! Ja się zapisałam. Najpierw przesuwali terminy pierwszych zajęć, potem zmniejszyli zakres godzin, podnieśli cenę.... (usunięte przez administratora) Miało nie być problemów ze zwrotem kosztów kursu... Od 4 miesięcy nie mogę się doprosić o moje pieniądze, pomimo składanych pism i odwiedzin w siedzibie firmy... Centrum edukacji NOVA to (usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać. (usunięte przez administratora)

Jako pracodawca - unikajcie, unikajcie i jeszcze raz unikajcie. Prawdą jest, ze jako pracownik nie otrzymacie szkoleń bhp oraz skierowania na badania lekarskie (przecież w RP to obowiązek pracodawcy). Umowy zlecenie lub na czas określony. (usunięte przez administratora) .

Kaśka

Jako pracodawca Nova CE jest bardzo złą firma. Nie otrzymasz szkolenia BHP i badań lekarskich. Podstawa bardzo niska. System premiowy zmienny - uznaniowy, co oznacza, że dostaniesz premie WCALE lub grosze. Prawo pracy tam nie istnieje. Kadra zarządzająca bez kompetencji ( 1 na 10). Omijajcie, w Biedronce dostaniecie przynajmniej prace na warunkach zgodnych z KP i godziwsze wynagrodzenie. Tutaj brakuje osoby, która potrafiłaby tym zarządzić operacyjnie.

Robert

Mili i kompetentni nauczyciele. Bardzo podobał mi się program odnośnie praktyk. Polecam

...

JSB ( per I.K) Wy nie słuchacie, nie chcecie słuchać, wiec jak mamy Wam mówić, ze jest złe w tej „ niby szkole”? Może to jedyny sposób, żebyście się otrząsnęli chociaż trochę, bo ludzi macie za głupców.

Kaśka

Nie polecam pracy w NOVA CE. Praca głównie na słuchawce. Zarobki bardzo niskie, żadnych dodatkowych benefitów ( kto ośmieli się o nie zapytać - jest wyśmiany ). Nie dostaniesz nawet skierowania na obowiązkowe badania lekarskie, ani szkolenia BHP. Cały czas będziesz obserwowana przez kamery i będziesz wciąż posądzana, że „ się nie nadajesz i nic nie robisz ”. Rotacja pracowników - przeogromna. Trzymaj się z daleka od tej firmy, jeżeli cenisz etykę zawodowa i oczekujesz szacunku od pracodawcy.

Gosia

Ja tez nam od nich propozycje pracy jako nauczyciel ale opinie które z całego kraju są takie same przerażają wręcz nie mówiąc już nic o kwestionariusza osobowym jaki mi przysłali... porażka

ola

w umowie jest jasne napisane że zapłaci się karę za brak frekwencji. nie chodzisz - płacisz - proste ;)

Beta
@ola

Ola, pokaz mi szkole dla dorosłych gdzie się płaci za brak frekwencji?

Elwira
@Beta

to nie jest kara za brak frekwencji, tylko czesne naliczane, kiedy słuchacz/student nie przychodzi na zajęcia z kierunku BEZPŁATNEGO! W umowie jest wyraźnie jest napisane, że obowiązkiem jest spełnić 50% frekwencji w miesiącu, po co się zapisywać na kierunki i zajmować miejsce jeżeli nie możemy sprostać tak prostej rzeczy.

maja
@Elwira

w umowie masz też zapis o rozwiązaniu kierunku gdy jego ilość zmniejszy się o 20%, szkoła o tym pisała

kuso
@maja

są kierunku, gdzie nie ma legitymacji, wtedy oni zachęcają ciebie do zapisu na bezpłatny i przychodzenia co miesiąc i składania podpisów. Co miesiąc chodziłam i wszystko podpisałam ,a i tak dzisiaj przyszło wezwanie za brak frekwencji w lutym :o czy to żart ?

@kuso

Idz i zarządaj wglądu w dzienniki. Może się podpisałaś w wierszu kogoś innego.

Aga

Nie polecam. Bardzo niskie zarobki. Brak wprowadzenia na nowym stanowisku, od razu masz wszystko umieć. (usunięte przez administratora)Ludzie wymieniają się jak na Dworcu PKP. Premia uznaniowa, tzn., że tylko nieliczne osoby ją otrzymują, a jak otrzymują to jest ona niegodna względem wykonywanej pracy. Nawet jak otrzymasz informację, że ją wyrobiłaś, to nie masz gwarancji, że ją dostaniesz. Nie, bo nie. Żadnych szkoleń, za to wymagania względem wiedzy ogromne. Na pytania o szczegóły - odpowiedź:” znajdz sobie w internecie”. Ogromny chaos, brak priorytetów, kilka poleceń na raz, rozbudowana nikomu nie potrzebna papierologia i mailing między centrala, regionalnymi i dyr. sprzedaży. Z uwagi na ciągle zmiany w centrali, często zostajesz sam z problemem. Ekipa od marketingu wymienia się co miesiąc. Regionalni także. Ludzie z kwalifikacjami sami uciekają, jak tylko orientują się jak tu się pracuje. Praca bez żadnej organizacji. 30% to praca z księgowościa i finansami, kolejne 30% to odpowiadanie na bezsensowne @ ( np: „ co teraz robicie”?). Na sprzedaż zostaje niewiele, a zważywszy na ciągłe rotacje czy marnowanie czasu na uczenie nowych. Pisze marnowanie, bo oni i tak odchodzą w krótkim czasie. Skupianie się na tabelkach, których potem nikt nie czyta, bo dostajesz za jakiś czas polecenie przysłania jej po raz kolejny i kolejny. (usunięte przez administratora)Polecenia od kilku osób, chociaż masz jednego bezpośredniego przełożonego. Kilka razy dziennie wydzwanianie przez regionalnych albo dyrektorkę sprzedaży, dlaczego nie ma zapisów. Od tego ich nie przybędzie, za to od dobrych opinii, co za tym idzie poleceń, dobrze zaplanowanej strategii sprzedażowej ( przed semestrem !) i akcji reklamowej - tak, a nie robienie wszystko z dnia na dzień. Ogromny brak szacunku do pracownika. Centrala siedzi na kamerach, jesteś niczym w Big Brother i zaraz masz telefon z pytaniami: czym się zajmuszesz, dlaczego nie dzwonisz, itp. Im się wydaje, ze wystarczy zadzwonić gdzie kolwiek by mieć zapis, a ludzie jak słyszą skąd dzwonimy to rzucają słuchawką. Nikogo nie interesuje podniesienie jakości, tylko nowe zapisy. (usunięte przez administratora)Firma, która nie szanuje ani słuchaczy ani pracowników. Tu się nikogo nie chwali i nie motywuje. Tu się ma ciągle pretensje „ że mało”.(usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś nie ma pracy i bardzo jej potrzebuje, niech próbuje. Jednak jeżeli macie inna alternatywę, nie aplikujcie. Niczego się tutaj nie nauczycie, nie rozwiniecie i nie zarobicie. Od razu dla kontratakujących: piszę tutaj prawdę, doskonale o tym wiecie, wiec zanim napiszecie, ze mój tekst to bzdury - zastanówcie się czy warto być nieuczciwym w obronie tej firmy.

rekr

Pomimo rekrutacji na jedno z wyższych stanowisk firma nie pofatygowała się, aby dać informację zwrotną. Spotkanie rekrutacyjne opóźnione, warunki rozmowy fatalne, zero profesjonalizmu- nie polecam.

@rekr

@rekr Sprawdzę. A co zrobisz gdy okaże się, że jest inaczej niż opisałeś?

@rekr

Obiecałem Tobie, że sprawdzę ale nie dałeś mi szansy. Honorowo czekałem przez dwa miesiące. Uważam, że Twój wpis to zmyślona historyjka. No cóż - życie.

@Jan S. Bach

Nie bądź żenująca. Wiesz, ze to prawda.

zuza

To że "dorosły" podpisał umowę, której nie przeczytał świadczy tylko o nim a nie o szkole. Umowa jest prosta i nie ma ukrytych opłat. Uczę się w LO (3 klasa) i nigdy nie miałam problemów bo chodzę na zajęcia. Panie w sekretariacie są pomocne, a nauczyciele kompetentni.

Jan S. Bach

Nawet nie wiesz jak ten mechanizm działa. To co było dozwolone przed miesiącem, dziś już nie jest, co nie znaczy, że są stosowane. Rzecznik non stop to nadzoruje, więc umowy są modyfikowane na bieżąco w przeciwnym razie kara. Prawo nie działa wstecz!

iza

Również się nie zgadzam, nauka przebiegła bez problemów. Nauczyciele, sekretarki i praktyki SUPER!

Kama
@iza

nie zgadzam się! Szkoła jest świetna!

@Kama

Naprawdę? Jak Cię już zwolnią, to zmienisz tok pisania ...

Jan S. Bach

Właśnie minęło dwa miesiące i nie przedstawiłeś żadnych powodów na pokrycie własnych słów. - Uważasz, że w internecie każdy może obrażać każdego i pisać co chce?

Rockmen

Ten portal dotyczy Nova Ce jako pracodawcy, nie jako szkoła. Jako absolwent i pracownik mogę napisać, ze trzymajcie się z dala od Ce Nova. (usunięte przez administratora) Co do pracodawcy - brak zasad Kodeksu Pracy !. Premie uznaniowe tzn ze jak się pani „ dyrektor sprzedaży” ( nigdy nie powinna nim być) spodoba to Ci przyzna, ale 3 M-ce po fakcie i to ile się jej podoba. Sorry ale premie w wysokości 100-200 zł za upokarzanie i czytanie głupich i obraźliwych E-maili - to żenada. W akcji sprzedaziwej, żeby nauczyć ludzi i pokazać jak pracować - nikt nigdy jej nie widział.Jak przyszła jedna normalna osoba, która się znała na sprzedaży to jak tylko zobaczyła co tu się dzieje - już jej nie ma. Całość to przykład pseudo zarzadzania.

@Rockmen

Wprost nie wiem jak to ogarnąć - cud, paradoks, czary? Skoro jest tak źle jak opisujesz, to dlaczego NOVA ma najlepsze wyniki egzaminów? Przecież każdy może sobie sprawdzić wyniki na stronach OKE i je porównać z konkurencją - nie musi wierzyć tobie ani mnie.

ddd

Ja z 5 osobami z Żaka przepisaliśmy się do Nova. W Żaku mieliśmy problem z trenerami, którzy nie przychodzili na zajęcia... W Nova na bezpłatnym kierunku otrzymaliśmy profesjonalny sprzęt, kompetentnych trenerów i co ważne praktyki. Polecam Nova :)

Szczery
@ddd

Wpis na zlecenie ce Nova

ddd
@Szczery

jestem słuchaczem, po co pracownicy mieliby pisać coś takiego?

Zobacz na zdjęcia pracowni :D ja chodzę na kosmetykę i rzeczywiście wszystko mam. O innych kierunakch się nie wypowiadam, bo na nie nie chodzę więc nie wiem.. :D mam porównanie z koleżanką z innej szkoły ood kątem tego co mają w salach do nauki... i na poważnie w novej mamy na kosmetyce super sytuację... pielęgnacja, kolorówka, sprzęt... wszystko mają :D

@Szczery

O proszę... - Na temat NOVA mają być wyłącznie złe opinie?

gość

Niestety, ale bardzo słaba szkoła.

@gość

Słaby to jesteś ty ponieważ nie potrafisz lub nie chce się tobie sprawdzić raporty OKE i porównać z konkurencją.

malgorzataaaat

Byłam słuchaczem tej szkoły i wszystko było zgodne z umową . trzeba się dowiedzieć szczegółów dot. opłat (egzaminu,legitka itp) ALE TAK JEST WSZĘDZIE ! :) bardzo wymagający nauczyciele ale hyba o to własnie chodzi :)

Ola
@malgorzataaaat

akurat nie wszędzie :) są szkoły gdzie nie ma opłat.

@Ola

Nawet w szkołach państwowych są opłaty.

Absolwent

Tylko dlaczego Nova ma najwyższą zdawalnosc egzaminów maturalnych i zawodowych, skoro jest tak beznadziejna. Nawet zwykle technika zawodowe, gdzie godzin maja 5 razy więcej nie są w stanie przekroczyć poprzeczki, którą stawia Nova.. Zachecam do czytania raportów na stronach OKE.

Zgadzam się z przedmówcą, lepiej szukać gdzie indziej. Mi po roku od rozwiązania umowy (gdzie mnie zapewniano, że wszystko jest w porządku) przyszło pismo z sądu. Mam nadzieję, że tym razem wszystko jest załatwione. Sama się tym zajęłam, więc pewnie będzie. A im polecam zatrudniać bardziej kompetentnych ludzi do pracy w sekretariatach ;) bo po takich sytuacjach, i tak nie najlepsza opinia, poleci im na łeb, na szyję.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.