Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Słuchacz

Polecam! Serio! Teraz po tych zmianach, pracownicy są uśmiechnięci odpowiadają na Wszystkie moje pytania! W szczególności podziękowania dla P. Karoliny z sekretariatu w Lublinie :) dziękuję za cierpliwość!

@Słuchacz

Jakie zmiany masz na myśli? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wypowiadasz się jako klient tego Centrum Edukacyjnego. Fajnie, że jesteś zadowolony, a to świadczy, że firma oferuje dobre usługi. Chętnie dowiem się też od obecnych pracowników jakie mają zadnie na temat warunków pracy i wynagrodzenia. Zachęcam Was do większej aktywności.

Słuchacz
@Marcin

niestety jako pracownik się nie wypowiem, ale jako słuchacz jak najbardziej :)

Olga
@Słuchacz

To znakomicie! Opinie Klientów NOVA Centrum Edukacyjnego są tu również istotne, ponieważ także mówią nam coś o tej firmie. Poprzednio wspomniałeś o jakichś zmianach, które zaszły w tym centrum. Zechcesz nam teraz powiedzieć, jakie to były właściwie zmiany? A jeśli znajdzie się tu jakiś pracownik NOVA Centrum Edukacyjnego, to bardzo proszę, niech napisze nam coś na temat aktualnych warunków pracy w tym miejscu. Jak obecnie kształtują się tam zarobki? Są na godnym poziomie?

Mewa
@Olga

Zapewne te zmiany, to zamykanie po kolei oddziałów i wrabianie pracowników w przekręty zarządu i Pani MB. Wystarczy dać parę złoty z moich i waszych pieniędzy co dla niektorych, albo czarne bmw dla Józi i będzie pisać, co tylko zechcą, donosic i zwalniać dyscyplinarnie pracowników za to, że sama głowa tego wszystkiego kazała im to robić. Śmieszne. A Pan Marcin zmienił płeć. Brawo.

NatalkaR

Bardzo serdecznie polecam szkołę jako słuchacz nie mam jej nic do zarzucenia dlatego tez dziwi mnie ta nagonka która niestety jest. Sale są bardzo ładne i profesjonalnie wyposażone co jest bardzo dużym plusem przynajmniej jak dla mnie, zajęcia zarówno te teoretyczne jak i praktyczne są bardzo fajnie prowadzone więc dla mnie wszystko jak najbardziej na plus.

MonikaN

Witam ja mogę wypowiedzieć się jako słuchacz uważam że szkoła jest bardzo fajna, kierunki przydatne i na czasie. Czytałam kiedyś opinie na temat szkoły i poszłam przekonać się osobiście jak to wygląda i nie wiem skąd takie opinie miały miejsce... Personel bardzo miły i uśmiechnięty, Sale bardzo fajnie i nowocześnie wyposażone, kosmetyczki pracują na na prawdę dobrych jakościowo sprzętach Podobno zmienił się cały personel więc ten co jest teraz jak najbardziej na duży plus :) Pozdrawiam

ODRADZAM!!!!

1,5 roku temu mialam jeden semestr masażu i nie czekając początku następnego semestru zrezygnowałam ze studiów. Jeżeli dobrze pamiętam, musiałam dodatkowo zapłacić za kolejny semestr. Otrzymałam zapewnienie, że nic więcej nie mam do czynienia z nimi, miałam na rękach rezygnację z umowy i potwierdzenie mojej płatności. Oczywiście, że skoro wszystko zalatwione, po roku czasu ja wyrzuciłam ww dokumenty wraz z umową. Wczoraj otrzymałam telefon od nich, że muszę zapłacić 500!!! zł, bo ja przestałam chodzić na studia. Czy ktoś może doradzić prawnika, lub co w takim przypadku można zrobić?

Olka
@ODRADZAM!!!!

Niestety stary numer Novej to podsunięcie słuchaczowi REZYGNACJI. Zgodnie z umowa rezygnacja oznacza złamanie warunków i konsekwencje. Należy ZAWSZE pisać odstąpienie od umowy, np. z powodu nie dotrzymania warunków umowy przez szkole. Uważajcie i NIGDY nie podpisujcie ani nie piszcie rezygnacji. Niestety będziesz musiała uiścić te opłatę. Natomiast możesz ostrzec innych na przyszłość.

Owca
@ODRADZAM!!!!

Zapisy w treściach ich umów są niedozwolone. Wola płacić do UOKiK kary, jak ktoś ich tam zgłosi, niż zmieniać umowy z abuzywnymi treściami. Jeśli składałas rezygnację, to powinna być w dokumentacji szkoły. Jeśli wplacalas pieniądze przez konto, to wydrukuj raz jeszcze potwierdzenie wpłaty, a jeśli w sekretariacie - to pójdź do sekretariatu i niech Ci wydrukuja z systemu CRM. Usuwanie opinii przez Panią J. już nic nie pomoże. Dalsza praca tam, to klęska.

@ODRADZAM!!!!

Hej, właśnie zapisałam się na technika masażystę, umowę podpisałam 29.07, nie dostałam od szkoły skierowania lekarskiego od blisko 10dni próbuję skontaktować się ze szkoła, niestety bezskutecznie, dzwonię pisze wszędzie, czy wiesz może co dzieje się w takiej sytuacji. Na dostarczenie skierowania mam 14dni od dnia zapisu. Dodam tylko, że w dniu podpisywania umowy kwestia lekarza medycyny pracy nie została poruszona jako że jestem studentką kierunku medycznego i od dłuższego czasu pracuje w laboratorium narażona na wszystkie czynniki (o czym wspomniałam podczas wizyty). Obawiam się jednak, że na każdy kierunek potrzebne jest specyficzne zaświadczenie lekarza medycyny pracy. W obawie o brak kontaktu ze szkoła i możliwe opłaty, mam ochotę zrezygnować ze szkoły. Byłabym wdzięczna za odpowiedź i wszelkie porady

@Nowy

To banda oszustów uviekaj czym prędzej

@ODRADZAM!!!!

Moja córka w sierpniu 2018 zapisała sie do tej "szkoły". Niestety a może stety , już po dwóch tygodniach było wiadomo,że ten kierunek nie ruszy. Córka pojechała wypowiedzieć umowę. Do dziś była cisza ze strony "szkoły". Zapomnieliśmy że cos takiego jak NOVA istnieje.Córka dzis dostała sms z informacją o konieczności uiszczenia zaległej opłaty bo skierują sprawę do sądu.

Prawdziwy Świat NOVA CE

Firma Nova opiera swoją działalność głównie na (usunięte przez administratora) Kadra managerska, która znajduje się w centrali prezentuje poziom, który nie ma nic wspólnego z prawdziwym biznesowym działaniem. Nic tam nie funkcjonuje. (usunięte przez administratora) Rotacja ludzi OGROMNA. Brak szkoleń bhp i badań lekarskich. Regionalni mają jeździć po oddziałach autobusami ( !!!) , bo tak taniej. (usunięte przez administratora)Oddział dostaje dziennie dziesiątki emaili od wszystkich działów w centrali i wszystko na juz. Jak juz przyszedł do pracy ktoś konkretny, to po kilku tygodniach uciekał. Prawdziwy Management nie ma co tutaj robić. Szkoda słów. Nie polecam pracy w NOVA nikomu. Nie polecam szkoły NOVA nikomu! (usunięte przez administratora) .

Daga
@Prawdziwy Świat NOVA CE

Cześć, czytam Twoją wypowiedź i tak się zastanawiam, może jakaś zbiorowa akcja? Ja też jestem byłym pracownikiem NOVA i mam wiele do opowiedzenia. Napisz do mnie: daga.kula@o2.pl

Noether602
@Daga

a ja właśnie zaczynam pracę w Nova jako nauczyciel- i obawiam się czy mi wypłacą wynagrodzenie. Mam pytanie czy płacą regularnie. Faktycznie stawka około na rękę tyle co poprzednik napisał...ale skoro piszecie że można więcej to chętnie się upomnę o podwyżkę!

Wladek
@Prawdziwy Świat NOVA CE

I kto to mówi. Z Pani poziomem można byłoby spodziewać się czegoś innego. Nikt nikomu autobusami nie każe jeździć. Kolejna rozzalona, co sama zrezygnowała i nikt jej nie zatrzymywał. Praca u męża będzie bardziej komfortowa, bo nie trzeba będzie pracować.

Uważany za płatnika
@Prawdziwy Świat NOVA CE

Skoro jesteś taki doświadczony zapraszam do pracy - może coś innowacyjnego stworzysz - za innowacje, które działają i przynoszą zyski zgodnie z prawem otrzymasz ogromne prowizje - zachęcam. Mój mail: zarzad@nova.edu.pl wyślij swoje CV pomysły... Powodzenia:) KT

@Uważany za płatnika

Sam pan/pani, zarząd nie wierzy w to co pisze

Historia o super zadowolonej asystentce jest już nudna. W rzeczywistości ludzie na tym stanowisku zmieniają się jak kierowcy autobusów miejskich. Nie polecam pracy w Nova. Nic tam nie jest na +!

Urszula
@Gość

Widzę, że dość aktywnie komentujesz wątek dotyczący pracy w NOVA Centrum Edukacyjne. Skoro, jak sam piszesz, pracowałeś w tym miejscu, to możesz napiszesz nieco bardziej szczegółowo, na czym polegała Twoja praca w tym miejscu? Piszesz, że nie polecasz pracy w tym miejscu, ale nie podajesz żadnych argumentów, przez co Twoja opinia może być mało wiarygodna.

@Urszula

Urszula ty jesteś mało wiarygodna. Ten sposób pisania juz wszyscy znają. Jest tragicznie i to wszyscy wiedzą czy wśród nauczycieli czy wśród pracowników biurowych.

Sowa

Nova - oddział na Śląsku. Stawka za godzinę - 16 zl netto. Do tego mnóstwo roboty papierkowej, którą wykonuje się w prywatnym czasie, nie mówiąc już o przygotowaniu do lekcji. Biorąc pod uwagę zaangażowanie, jakiego wymagają, płaca ta jest znacznie poniżej najniższej krajowej. Nic dziwnego, że ciągle poszukują nauczycieli.

natsprint
@Sowa

Pracuję w szkole NOVA i o takiej stawce nie słyszałam, być może nie ma Pani odpowiednich kwalifikacji

Wladek
@Sowa

Roboty papierowej? Temat wpisać, to nazywasz robota papierową. Kobieto na zajęcia się spizniasz i masz tylko je przeprowadzić, a nawet tego nie potrafisz.

Kasia_25
@Sowa

Tak to prawda stawki są tak wyliczone, że 16 zł nett w Liceum dla Dorosłych to norma. Co do opinii pozostałych osób, które pracowały w tej pseudo szkole to się z nimi zgadzam. Jak chcesz coś zmienić aby szkoła zaczęła normalnie funkcjonować, to ci kładą kłody pod nogi, a jak potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemu to cię zostawiają samego. Pracowałem jako Dyrektor Dydaktyczny i wiem co mówię. Nie szanują ludzi, wszędzie prowizorka, nie wspomnę o naborach na tzw. legitymacje, gdzie pobierają dotacje czyli okradają Państwo i nikt z tym nic nie robi. [Proszę tego nie kasować-mam na to dowody, zdjęcia , nagrania]. Ta szkoła to totalna żenada. W sekretariatach dzwonią po ludziach aby podpisywali frekwencję, nie płacą na czas wynagrodzeń, a jak wypłacą to stawki są nie zgodne z umowami. Zastanówcie się zanim któryś z was będzie chciał tam pracować .

Sowa
@Wladek

Kim jesteś, żeby mówić na czym polega praca nauczyciela? Ty chyba nawet Novej nie skończyłeś sądząc po błędach i stylu pisania.

Elena
@Wladek

(usunięte przez administratora) Gdzie nie spojrzę, tam Pana komentarz w obronie tez przewspaniałej szkoły.

Uważany za płatnika
@Sowa

Idź tam gdzie lepiej. Ja tak zawsze robiłem. Problem w tym, czy Ciebie zechcą... Obawiam się , że NIE, bo jakgbyś miała wewnętrzną werwę, to bez wpisywania (na skale jak pierwotne ludy) czyli (portalu konkurencji licząc, że cię zatrudnią jak będziesz narzekać na obecnego) Nie zatrudnią boś poniżej średniej. Marny Twój czas, przykro... Rząd niema dla nauczycieli, nie będzie na 500+ i inne obiecanki, nawet nie będzie na wybory jesienne, którą kase oddali żydom na ich potrzeby. Nie ważne, że mało ważne że dali swoim zamiast Polakom w potrzebie. Więc idź do żyda sprzątać...

Darek
@Sowa

wystarczająco klarownie się wypowiedział żeby ludziom dać do zrozumienia, widocznie masz wiele wspólnego z NOVĄ skoro tak bronisz nieuczciwych ludzi.

@natsprint

To chyba w innej nova pracujesz bo ja tez mialem taką stawkę i inni nauczyciele również. A kwalifikacje mam duzo wieksze niz Pani Dyrektor i Prezes

Ola

Trzymajcie się z daleka. I potencjalni zainteresowani praca i potencjalni słuchacze. Brak kompetencji, wszystko na granicy prawa, etyki zawodowej, empatii. Wynagrodzenia bardzo niskie.

@Ola

Dość mocne słowa na temat firmy. Z tego co piszesz nie masz dobrych doświadczeń z NOVA Centrum Edukacyjne. Pracując tam nie próbowałaś wpłynąć na warunki zatrudnienia występując o podwyżkę lub atrakcyjne kursy, tak, żeby zmienić swoje podejście i bardziej się zmotywować? Zachęcam Cie do dyskusji.

@Marcin

Pracując tam napotkałam na beton w postaci głupoty , braku kompetencji i złego traktowania ludzi ze strony pseudomanagerow oraz bezczelności i wiary, ze można wszystko w tym kraju włącznie z oszukiwaniem i wyłudzaniem pieniędzy odsłuchać za pomocą sprytnych zapisów w umowach - ze strony pani Dyrektor. Wstydzę się nawet przyznawać, ze tam pracowałam.

@Ola

Rozumiem Twoje rozżalenie. Jeżeli rzeczywiście tego typu sytuacje miały miejsce, to masz prawo do tego, aby być zła. Mimo wszystko chciałbym, abyś przedstawiła nam zakres swoich obowiązków w chwili, gdy pracowałaś jeszcze w firmie NOVA Centrum Edukacyjne. Mogłabyś to zrobić? Pomożesz tym samym osobom, które w przyszłości mogą rozważać zatrudnienie u tego pracodawcy.

@Marcin

Marcinie Mylisz pojęcia. Nie jestem rozżalona i nigdy nie byłam. Nie zamierzam także nikogo przekonywać do podjęcia tam pracy,(usunięte przez administratora) brak zwykłej ludzkiej etyki i celowe wprowadzanie w błąd. (usunięte przez administratora)

Tola
@Marcin

O czym Ty piszesz? Jaka podwyżka jeżeli nauczycielom wynagrodzenie zmniejszyli i nie ma mowy o podwyżce. Jakie atrakcyjne kursy ? Ta szkoła w ogóle nie organizuje żadnych kursów, szkoleń. Ile Ci płacą za pozytywny komentarz ?

@Ola

Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie może użyłem trochę nieadekwatnego stwierdzenia, lecz w pierwszej chwili takie odniosłem wrażenie, czytając Twój wpis. Mimo wszystko dziękuję, że wyjaśniłaś swoją opinię. Skoro w firmie NOVA Centrum Edukacyjne panuje tak duża rotacja wśród pracowników, to zastanawia mnie, kto w takim razie wprowadza nowych pracowników w zakres ich obowiązków? Proszę o odpowiedź.

Nope
@Marcin

Nikt nie wprowadza dwa dni szkolenia, albo i wcale, a potem jesteś pozostawiony sam sobie. A na umowę czekasz miesiąc, bo przecież naganianie słuchaczy są ważniejsze niż pracownicy.

Jolanta
@Nope

To co piszesz jest bardzo niepokojące. Każdy nowy pracownik - w każdej firmie - powinien być w odpowiedni sposób wdrożony do swojej przyszłej pracy. To bowiem sprawia, że "na starcie" czuje się on dużo pewniej, a co za tym idzie - lepiej wykonuje swoje obowiązki. Nadmieniłeś, iż w NOVA Centrum Edukacyjnym na umowę czeka się aż miesiąc. To na jakiej podstawie tam pracujecie? Proszę, wyjaśnij nam jeszcze dokładniej tę kwestię.

@Ola

Mam takie samo zdanie. Odradzam slychaczom i pracownikom. Jeśli chcecie tam pracować to choroba psychiczna pewna i wplatanie w kłopoty.

Patrząc na ofertę placówki, to albo brak informacji o zawodach, albo informacje nie prawdziwe (np. stara podstawa programowa, a w przypadku LO ilość godzin nie zgodna z nowym rozporządzeniem), albo błędne nazwy zawodów (np. technik kosmetyki :-)).

@Kasia

Miło, że zwracasz na to uwagę, może jednak lepiej napisać o tym bezpośrednio do firmy żeby mogli jakoś skorygować ten błąd? Na forum głównie wymieniamy się spostrzeżeniami na temat pracodawcy z poziomu pracownika, warto o tym pamiętać. Jeśli ktoś zatrudniony tam jest w stanie opisać jak obecnie wygląda sytuacja w NOVA Centrum Edukacyjnym, to dajcie znać koniecznie.

Romana

Minimalna płaca polegająca na telemarketingu, czyli dzwonieniu i namawianiu na podjęcie nauki nawet na kierunki, które się nie otworzą. Praca pod czujnym okiem kamery, gdzie w pokoju obok siedzi pani manager, która gapi się w monitor i przybiega jak nie DZWONISZ! Jak chcesz wziąć urlop to pretensje, jak Ci dziecko choruje to wszyscy wokoło musza wysłuchać jakim jesteś leniem. Niekompetentni ludzie, którzy są powołani do zarządzania. Brak bhp, brak badań lekarskich. Asystentka Romana, która tak chwali NOva, to osoba z firmy. PS; my musieliśmy tez wpisywać pozytywne posty - kazano nam, wiec takie polecenia przychodziły na email. Żenujące. A sprawami dotacji powinien zając się MEN.

Gość copy

Jak przyjdzie komuś ochota się zapisać jako słuchacz do tej pseudoszkoły i przy zapisie wspomną Wam o promocji 400 zł - to uciekajcie stamtąd !!!. Promocji żadnej nie ma, płacicie 100% a jak zrezygnujecie - to obciąża Was tą kwotą, za tzw „ zerwaną umowę) i o to tylko chodzi w tej promocji. Dlatego jak juz sie zapiszecie, a potem będziecie chcieli zrezygnować to napiszcie rozwiązanie umowy - taka forma wypowiedzenia uchroni Was przed komornikiem. Najlepiej zasięgnięcie porady prawnej. Poproście Panie w sekretariacie Seby Wam objaśniały punkt po punkcie warunki umowy - odmówią i poproszą ewentualnie żeby samemu się zapoznać. Mają to zakazane. Co do pracy w Nova: najniższe stawki, wymagania z kosmosu, praca w 90% na słuchawce czyli telemarketing, premia pod „ stołem”. Cały czas pracownik jest obserwowany na kamerach, co za tym idzie - od razu telefon - dlaczego nie dzwonisz. Pytanie do kogo??? Brak bazy, wiec każą dzwonić do byłych słuchaczy i namawiać, a często kłamać ze otworzą się nowe kierunki ( o których wiadomo, ze się nie otworzą). W 99% Ci byli słuchacze maja poblokowane numery z Nova lub wysyłają do diabła, z powodu złych doświadczeń. Chcecie się szkolić - wybierzcie inna szkole. Chcecie pracować idźcie lepiej do Biedronki lub Lidla - jasne zasady, socjal, Kodeks Pracy i dużo wyższe wynagrodzenie.

Nova to zły pracodawca i zła szkoła. Praca: brak wdrożenia, brak badań, (usunięte przez administratora)Złe zarządzanie, wymagania z kosmosu(usunięte przez administratora) ( tak dzwonisz ... ta praca to 80% telemarketingu). Rotacja pracowników ogromna, w skutek czego w firmie panuje ogromny chaos, bałagan, błędy formalne. Na koniec wynagrodzenia bardzo niskie, absolutnie nieadekwatne do wymagań. Szkoła - czytajcie dokładnie umowy, a szczególnie punkt o promocji np 400 zł ( tylko teraz). To pseudo promocja. Jest zawsze - a tak naprawdę przy rezygnacji z nauki trzeba ja oddać ( chociaż w realu to tylko zapis na wypadek rezygnacji). Ze zrezygnujecie jest 50/50%, ponieważ organizacja pracy zajęć jest na bardzo niskim poziomie z powodu ciągłej rotacji pracowników sekretariatu i nauczycieli. Warunki, cóż sami poproście o pokazanie sal przed podpisaniem umowy ( ważne aby nie tylko te w centrali, gdzie kilka sal robi wrażenie), ale sal w oddziałach gdzie faktycznie planujecie sie uczyć. Jako b. pracownik - odradzam. Stracone pieniądze i jeszcze komornik, jak nie zapłacicie kary za rezygnacje. Jeżeli juz zdecydujecie sie przerwać naukę to nie podpisujcie żadnej podsunięte Wam rezygnacji tylko napiszcie odręcznie ODSTĄPIENIE od umowy i wypiszecie z czego szkoła sie nie wywiązała. Taka forma uchroni Was przed karami związanymi z rezygnacja.

(usunięte przez administratora). W rzeczywistości ludzie na tym stanowisku zmieniają się jak kierowcy autobusów miejskich. Nie polecam pracy w Nova. Nic tam nie jest na +!

(usunięte przez administratora) W rzeczywistości ludzie na tym stanowisku zmieniają się jak kierowcy autobusów miejskich. Nie polecam pracy w Nova. Nic tam nie jest na +!

Gosc

Ostrzegacz

Ostrzegam przed podpisywaniem czegokolwiek z firma Nova CE. Nic nie oferują , wprowadzają w błąd a na koniec mimo, że jesteś pewny, że to koniec twoich kontaktów z ta pseudo firmą wysyłają wezwanie do zapłaty za nic.

Joanna

Dobrze zastanówcie się zanim podejmiecie naukę lub pracę w tej szkole.Nasz oddzial z dnia na dzien zostal zamkniety,my zostalismy bez pracy (usunięte przez administratora)

Zanim zaczniecie pracę l(usunięte przez administratora)Byłam pracownikiem oddziału w Tarnowie to co zrobili z pracownikami (usunięte przez administratora) w głowie się nie mieści. Oddział Tarnów został zamknięty z dnia na dzień. (usunięte przez administratora)Ja jako pracownik nie dostałam należnego mi wynagrodzenia i z tą sprawą muszę iść do sądu. To jest po prostu nie pojete że człowiek musi walczyć o własne pieniądze. Zastanówcie się 10 razy bo możecie zostać w takiej samej sytuacji jak my.

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)nic więcej w Tarnowie zamknęli szkołę z dnia na dzień zostawiając na lodzie słuchaczy tuż przed egzaminami i maturami , nie chcą wypłacić zwrotów za egzaminy zawodowe miliony wiadomości do nich napisane i żadnej odpowiedzi nawet swoich pracowników potrafią oszukać , spotkałem ostatnio jedną z pracownic na mieście mówiła że nie dostała wypłaty, ludzie uciekajcie z tej firmy w Tarnowie aż huczy w gazetach o tych (usunięte przez administratora) zostali nawet zgłoszeni do uwagi to się w głowie nie mieści co oni robią

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.