Opinie o BBS Logistic Bartosz Starczewski w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BBS Logistic Bartosz Starczewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BBS Logistic Bartosz Starczewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBS Logistic Bartosz Starczewski w Pabianice

Były Pracownik

Witam, wypowiem się na temat Pana Bartosza znam go osobiście pracowałem uniego dosyć długo i powiem tak nigdy niemiałem problemu jeśli chodzi o wypłate wynagrodzenia zawsze na czas i bez problemu a osoby które tutaj się wypowiadają niech powiedzą jak oni się zachowywali np. nieprzychodząc do pracy należało by się dyscyplinarne ale takiego niedostawali albo rozwalili płot bądz auto i nawet niebyli obciążeni kosztami naprawy. Najpierw trzeba pomyśleć czy samemu się dobrze pracowało i wykonywało obowiązki a później dopiero smarować w internecie na pracodawce. Cóż taki polski naród na kogoś nagadać swojego niewidzieć.

Przemo
@Były Pracownik

Pracowałem u Pana Bartosza dość długo po zwolnieniu do dziś nie ostrzmalem wypłaty za 2 tyg upominałem się o opony w zestawie bo nie były za dobre to tylko otrzymywałem obietnice ze zostaną zmienione nie pracuje tam już ponad 3 miesiace a wypłaty do dziś nie dostalem

Nie pracujcie w tej firmie BBS logistic szef nie wypłaca pieniędzy został wyrzucony z giełdy teraz zeruje na innych firmach zalegacmi z ostatnich 3 tygodni wypłatę telefonów nie odbiera firma krzak nie polecam nikomu!!!!!!!

były Nowy wpis
@Tomek

Popieram obiema rękami! Cwaniak i bajkopisarz, ale pieniędzy skąpi wszystkim, czyli NIE PŁACI nikomu! Wiele skarg do Inspekcji Pracy, kontrole innych urzędów, sprawy sądowe i komornicy.

Jak długo trwa proces awansu w BBS Logistic Bartosz Starczewski?

Były Pracownik Nowy wpis

Przemo Nowy wpis
@Były Pracownik

Dzwoniłem do tej formi pracodawcą obiecuje złote góry że praca spokojna nie stresujaca sie szuka z doświadczeniem płaci co tydzień i raz w miesiącu daje premie za nie spalanie 200zl czy to jest prawda czy następny się urwał z choinki i jest starym bajkopisarzem czyli jak to się mówi firma (usunięte przez administratora) trans

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BBS Logistic Bartosz Starczewski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w BBS Logistic Bartosz Starczewski?

Xyz

Kolego omijaj ta formę z daleka szef nie wypalca nikomu wypłat zalega z wypłatami i szuka dalej będziesz czekał po 2 tygodnie za pieniędzmi a jak się zwolnisz to już nie ujrzysz pieniędzy firma schodzi na dno chyba ze masz dużo kasy to jeszcze jemu zapłacisz ze u niego pracujesz

Xyz

Uwaga uwaga nadal jest ogłoszenie poszukuje kierowców na kat B i C+E wypłaca tygodniowki tak mówi a wogule tego nie robi nadal (usunięte przez administratora) przez telefon proponuje stawkę na busa na początek 180 zł i wypłaca przy każdym zjeździe w piątek nie dzwońcie pod ten numer bo nigdy nie zobaczycie żadnych pieniędzy omijajcie z daleka ta firmę BBS LOGISTIC pozdrawiam tych którzy jeszcze tam pracują a nie mają wypłat

P.s

Ja też tam pracowałem i nie wypłacił mi ostatniej wypłaty około 5 tyś.

Bogdan

Nie polecam tej firmy pracodawcą zalega z wyplatami ma dlugi na gieldzie telefonów nie odbiera wypaty przekłada na piątek omijajce ta firmę z daleka bo będziecie w głębokim bagnie z którego nie wyjdziecie a pieniędzy nie otrzymacie tak zwana firma (usunięte przez administratora) TRANS

Kawior

Nie polecam tej firmy omijajcie ja z daleka pieniądze nie są wypłacane na czas zawsze są wymówki autostradami płatnymi nie pojedziecie chyba ze za swoje pieniądze jeździcie od 6 do 22 dniówki są bardzo małe za takie pieniądze moszna isc do innej roboty co wiesz ze robisz 8 godzin i do domu spedycja by cie zaorala żebyś jak najwięcej jeździ i wcale nie spał a szef sie z ciebie śmieje ze znalazł debula i (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) nie polecajcie tej firmy nikomu bo dostaniecie roztroju żołądka jaki szef taka firma

Pracodawca zalega z wynagrodzeniem od lutego i pewnie nie wypłaci, skoro już mój chłopak nie pracuje. Każda wypłata po terminie i po wielu upomnieniach. Nie odbiera telefonów. Nadal poszukuje kierowców, a tym co rezygnują z takiej pracy , nie wypłaca. Wszystko, co piszą i zaległościach na giełdzie to prawda.Nievwiem, jak ta firma jeszcze funkcjonuje.

Damian Ostrowski

Pracodawca zalega z wypłatą, nie odbiera telefonów, notorycznie kłamie ze do piątku będzie kasa i to nie pierwszy raz. Ma długi na giełdzie ładunków z której został wyrzucony. Sam pisze sobie pozytywne opinie. Sprawa zostaje przekazana w odpowiednie ręce

OnTheRoad

Pan Bartosz jest przykładnym młodym przedsiębiorcą który liczy zyski w sposób skrupulatny i często niesmaczny. Drogi płatne omijane w sposób często bezsensowny , parkingi płatne omijać a jeśli wypadnie na takim stanąć to trzeba dzwonić wyjaśnić dlaczego tam i dlaczego tak drogo po czym musimy czekać ma przelanie środków. Generalnie w sytuacjach kiedy mamy jakiś problem jest ciężki kontakt, wsparcie znikome. Opinia jest z czasem przeszłym więc może się zmieniło ale generalnie warto zwrócić na te aspekty bo nawet bardzo wyrozumiały i spokojny kierowca może osiągnąć w tej pracy konkretnie w tej firmie poziom frustracji taki że zastanawia się czy dalej pracować w tym zawodzie.

Lucas

Praca od 6 rano do 22, trasy ustalane często tak że spedytor wymaga by po całym dniu pracy stawić się na załadunek rano na drugim końcu Polski. Nie mozna pojechać płatną autoatradą, nawet tą państwową, kierowca ma się tłuc bocznymi drogami i zajmuje mu to kilka godzin dłizej, kosztem snu, ale grunt że firma zaoszczędzi 16 zł. Zero elastycznego podejścia, wycisną człowieka jak cytrynę a robią problem jak się zejdzie do domu przejeżdzając przez miejsce zamieszkania, bo szef ma węża w kieszeni i boli go dodatkowe 20 km, ale jak kierowca musi wydawać prywatną kasę na wyżywienie.i prysznic to już ich nie interesuje. Kierowca ma cały tydzień być do dyspozycji, od poniedziałku 6 rano do 22 w piątek. Jak pojawi się problem, nikt Ci nie pomoże. Liczy sie tylko ich kasa, ładunki są czesto brane takie których nie powinno sie w ogole przewozić a przeciążanie auta to norma. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Szkoda zdrowia i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o BBS Logistic Bartosz Starczewski - Pabianice

• Jak się pracuje w BBS Logistic Bartosz Starczewski?

Zobacz opinie na temat firmy BBS Logistic Bartosz Starczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BBS Logistic Bartosz Starczewski?

BBS Logistic Bartosz Starczewski
  • Topolowa 18