Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Big Star Limited Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Star Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Mundurek

Bardzo przykre jest to, że nasza odzież BHP nadal stoi na etapie spodni wyprzedażowych. Dostajemy spodnie z outletu z przekręcona nogawka lub wypaleniem ( hahaha). To jest wstyd. W ten sposób pokazujemy jaki mamy fajny asortyment do kupienia :), a klient nas obserwuje od stop do głów :)

Amela
@Mundurek

skąd wiadomość, że są to tylko spodnie wyprzedażowe? Kłociłabym się ;) warto się doinformować ;)

Kaja
@Amela

Przecież był mail informujący o tym, że w spodnie bhp wchodzą wszystkie basicowe. I to nawet w lipcu przyszla zaktualizowana procedura poboru odzieży BHP.

Daria
@Mundurek

Dokładnie klient nas obserwuje często chce przymierzyć te same spodnie które my nosimy.Wybor spodni na BHP jest mocno ograniczony same kiszki bazowe. O co chodzi czemu nie możemy wybrać spodni również z nowej kolekcji jesteśmy wizerunkiem firmy niech chociaż firma zapewni nam fajne ciuchy z nowych kolekcji a nie starocia.Nie dość że płacą marnie to jeszcze łaskawie raz na rok dadzą jedna parę spodni i dwie koszulki w których materiał jest tak zależały że po miesiącu robią się dziury żenada.

Mundurek
@Amela

Np destiny są wyprzedażowe , clara szara jest wyprzedażowa( nawet już jej chyba nie ma ) melinda jest wyprzedazowa. A katrina o ile dobrze pamietam czy jest - raczej szczupłe osoby nie chodzą w spodniach z prosta nogawka. No jeden spodnie nie są w wyprzedaży ( fajnie hahaha )

Ktoto
@Mundurek

Gdybyś napisała do działu alokacji z prośbą o zaktualizowana listę spodni to wiedziałabyś ze melinda high waist, szara wchodzi, adela w innych kolorach niż granat i czern wchodzi, Maggie również. :)

STARS
@Ktoto

My napisałysmy taką wiadomosć o nową liste w odpowiedzi było jakie chcemy to nam odpiszą czy tak czy nie , żart na kółkach dalej nie wiemy a rks tez nam jej nie wysłał po prozbie

nick
@Ktoto

mi odpisali ze nie otrzymamy listy

MYRRA

Czy ktoś was miał już kontrole inspekcji handlowej?

Bg
@MYRRA

nie,a na czym to polega ?

KATE
@Bg

Pewnie sprawdzają ceny i weryfikują wydawanie paragonów klientom, nawet przy zakupie jednej torby papierowej.

Po 4 latach współpracy z firmą wreszcie miałam ogromną przyjemność ją zakończyć. Trwało to i tak zdecydowanie zbyt długo. Zarówno pracownicy "z góry" jak i kierownicy czy tzw. teraz 'koordynatorzy' nie mają za grosz szacunku do szeregowych pracowników, dzięki którym istnieją. Ogrom obowiązków, odpowiedzialność materialna, dbanie o wizerunek sklepu, obsługa klienta - wszystko za najniższą krajową. Ciągła gonitwa, plany i targety z kosmosu - nakładane zapewne specjalnie żeby nie wypłacać premii. Redukcja etatów, pojedyncze zmiany, kilka dużych kartonów dostawy towaru, z samego rana pełna lista zadań a w trakcie dnia i tak milion meili z przesunięciami, zmiana VM albo zmiana ceny kilka razy do roku na te same produkty - raz na niższa, miesiąc później znów na wyższa. Awans? Owszem, możliwy - zmiana stanowiska na papierze, wieksza lista zobowiązań, wyższa odpowiedzialność materialna a na umowie wziąć najniższa krajowa... Stworzenie aktualnie kierownika na dwa sklepy - totalna głupota. Jeden z dwóch sklepów zawsze na tym cierpi, wszystko spoczywa na barkach zastępcy kierownika którym właśnie byłam, później zero wdzięczności i zero odpowiedniego wynagrodzenia.A koordynator informowany o problemach na sklepie rozkłada ręce. Do pewnego czasu było względnie dobrze - niestety późniejsza zmiana RKS, kierowników i koordyntorow sklepów zaczęła prowadzić do totalnej destrukcji i chaosu. Wieczny stres, praca w 3 soboty miesiącu i czasem wypadająca niedziele. Dawniej sobotami można było pomoc sobie w wypracowaniu premii, teraz to zwykle marnowanie czasu na spędzenie 12h w pracy w sobotę bez większych korzyści. Naprawdę żałuje zmarnowanego czasu, jednak człowiek zawsze łudzi się ze może zaraz będzie lepiej, niestety nie w tym przypadku. Chyba ze zmieni się postawa z góry a na kierownictwo będa wybierane kompetentne i przede wszystkim pracowite osoby, a nie takie które posiadają dwie lewe ręce i boja się odrobiny cięższej pracy, której powinny mieć świadomość przyjmując dane stanowisko. Mimo żalów do HR i RKS kierownictwo nadal pozostaje na swoim miejscu a pracownicy odchodzą - u nas w jednym momencie posypała się cala ekipa, starzy pracownicy odchodzą, nowi popracują miesiąc bo od razu widza co się dzieje... Halo, dyrektorzy, kadry, osoby zarządzające gdzie jesteście? Dlatego każdemu kto ma szacunek do samego siebie odradzam - omijajcie firmę BS z daleka. Jest więcej uczciwych i doceniających pracownikow firm za godne pieniądze.

rose

czy wasi kierownicy sklepu tez tak szaleja w ostatni dzien miesiaca ? bo on ona musi wyrobic plan i nie daje wam obsluzyc klientow ? demotywuje mnie to strasznie a pracuje dosyć krótko i już mi się odechciewa :)

;0

tak..

Xyz
@rose

Wiesz co to działa zawsze w dwie strony, jak sprzedawcy brakuje do wyrobienia a ja już mam to tez odstąpię więc nie wiem w czym problem :) ale tego już nikt nie dopisze;))

BS
@rose

Nie miałam takiej sytuacji ani razu. Nasza kierowniczka jest super zawsze dzielimy się klientami jeżeli już zdarzy się być we dwie na zmianie. Współczuję wam takich kierowników :/

Hla
@Xyz

Kolejka powinna iść po równo, a nie ze kierownik sobie powie ze brakuje mu do planu i zakazuje sprzedawcy sprzedawać. Jeżeli sprzedawca oddaje dobrowolnie sprzedaż to ok. Co to za jakiś tekst ze jak kierownik zrobi swoj plan do oddaje sprzedaż???(to jakaś laska ) Ja tez oddaje sprzedaż jak zrobię 100 % W życiu bym nie pracowała z takim kierownikiem. U nas na sklepie nigdy takie czegoś nie było. Kierownik zawsze sprzedaje po równo z sprzedawca

Adela 358
@Hla

U nas też jest taka zasada, że każdy ciśnie i pracuje na siebie, ale jak ktoś szybciej skończy swój plan to nie bije dalej na siebie, żeby mieć 150% swojego, tylko pomogą osobom, z którymi jest na zmianie, a którym brakuje, żeby każdy miał swoje 100%. Nie raz są takie założenia, że wiadomo, że każdy nie wyrobi to wtedy też każdy ciśnie na siebie i pomaga się jednej czy dwum osobom, żeby chociaż one wyrobiły i miały swoje 100%, a za miesiąc np zmiana i dwie inne wyrabiają swój plan.

Amanda
@rose

Współczuję takiego kierownika. A gdzie była cały miesiąc, że na ostatni moment nadgania zeby dostać premie? Pracowałam w Bs jakiś czas temu również na stanowisku kierownika i nigdy w życiu bym się tak nie zachowała. Zawsze obsługa klienta była w naszym salonie podzielona na równo. Wielokrotnie miałam wyrobiony swój plan z wyprzedzeniem i zawsze pomagałam reszcie ekipy, aby każdy mógł otrzymać premie. Gdyby nie marna płaca zapewne nadal bym pracowała , bo mój zespół był wspaniały i ciężko mi było się z nimi rozstać. Niestety im dłużej pracujesz tym zarabiasz mniej także trzeba było powiedzieć adios.

@rose

Tak dokładnie tak jest ,mimo że Ty obsługujesz klienta kasę na siebie nabija kierownik,i jeszcze nie masz prawa się odezwać.

Sprzedawca

Rekrutacja na zapleczu. Bardzo fajna pani kierownik, miła, sympatyczna.

Ostatnie stanowisko pracy gdzie się pracowało , jakie były moje obowiązki, pytanie co zrobić jeśli klient chce oddać towar a zwroty tylko na kartę podatkową.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Umowy na czas nieokreślony

Czy firma daje jeszcze umowy na czas nieokreślony?

Merci
@Umowy na czas nieokreślony

Tak po przepracowanych 33mc dopiero a tak będą cię czołgać po roku na umowach

Antośka
@Merci

Ale z tego co wiem dużo firm tak robi, przynajmniej ja u swojego poprzedniego pracodawcy spotkałam się też z czymś takim. No ale jeśli co roku przedłużają umowy to zmienia się przy tym też stawka wynagrodzenia?

@Umowy na czas nieokreślony

Pracownik zatrudniony u danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy może raz w roku kalendarzowym wystąpić do pracodawcy z wnioskiem, złożonym w postaci papierowej lub elektronicznej, o: zmianę rodzaju umowy o pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony lub bardziej przewidywalne i bezpieczne warunki pracy, w tym polegające na: – zmianie rodzaju pracy lub – zatrudnieniu w pełnym wymiarze czasu pracy.

@melind hw

pracowałam w tej firmie niecały rok na 3/4 etatu za 17 zł/ godzinę , tak to prawda własnie takie wynagrodzenie dostają pracownicy za niegdyś prace po 11 godzin. z osobami firmy nie da sie dogadać mam tu na myśli miedzy innymi byłego rks (myśle ze nie musze mówić o kogo chodzi) , generalnie nie rozwiniesz się w tej firmie jeśli chodzi o stanowisko , firma nie patrzy na rozwój pracownika tylko patrzy na pieniądze

Eemmmm
@@melind hw

I to jest straszne .Nie chodzi nawet o rozwój...firma , która sprzedaje zwykłe jeansy za ponad 300 zł... Skład podobny w każdej sieciówce.Słabo to wygląda.Ja mam jedną parę i popękały " gumki" w materiale szybciej niż z (usunięte przez administratora)kupione w ten sam dzień( prane dwa razy w 30 st., rozmiar XS(usunięte przez administratora) zł.)Tragedia.Dodatkowo skręca nogawka w Big Star. Co to za jakość? Co do pracowników- widać, że są na każde zawołanie klienta i wyczekują na wejściu do sklepu od razu na klienta.Okropny zwyczaj. I to za takie pieniądze? Nie warto.No chyba, że macie ogrom benefitow i super premię.

KPI

Jak tam KPI w waszych sklepach? Z tego co widzę po sklepach z naszego regionu to nie jest za ciekawie hahah Ciekawe co tam nasza centrala wymyśliła na sierpień - pewnie astronomiczne liczby Drogi Big Starze, jak mamy się czuć zmotywowani do pracy, skoro nawet większość z nas nie jest w stanie zbliżyć się do premii minimalnej? Rok temu plany były wysokie, ale realne do zrobienia, a teraz? Pomaganie klientom jest fajne - bo miło jest widzieć uśmiech zadowolonych z zakupu ludzi, ale coraz bardziej się tego odechciewa

@KPI

Trzeba będzie się z tym pogodzić że już nigdy nikt nie zobaczy premii.Przeciez to wszystko przez wzrost najniższej krajowej .Nasza biedna firma specjalnie daje kosmiczne plany żeby nikt ich nie wyrobił żeby nie płacić premii.Tyle że na pracownika działa to jak płachta na byka i juz na samym początku miesiąca każdy ma wywalone pozatym co to jest za premia no może niektórzy zrobią 90 % swojego planu są to śmieszne pieniądze.

Ola
@Monika

Każdy plan nawet nierealny da się zrobić ale trzeba mieć towar. Obecnie plany są podwyższane do roku poprzedniego a towaru bardzo mało. Do tego spodnie nowe modele damskie są w takich krojach że nasze klientki nie mają 20lat tylko 45+ więc ciężko będzie je sprzedać. Brak towaru, brak targetu, brak premii proste.

;p
@KPI

Brak towaru na sklepie = brak utargu Później to i tak Ty będziesz musiał się tłumaczyć dlaczego KPI takie słabe ;p Coś mamy w fajnej cenie na drugi dzień wszystko pakujemy na sklep internetowy ,a u nas wieszaki puste po 6 koszulek ;p śmieszne ;p

@Ola

No nie koniecznie przy obecnych cenach ciężko jest sprzedać taka ilość towaru żeby wyrobić plan i nie każdy da się wyrobić skoro powiększają go o ponad 30 % więcej w stosunku do poprzedniego roku. Niestety ta firma jest podła i będzie tak robić każdego miesiąca ,a co do fasonów damskich spodni to się zgadzam większość z nich to dla nastolatek które nie ubierają się w naszych sklepach wolą sieciowki bo tam kupią spodnie o połowę tańsze i wcale nie gorsze.

Cześć, pytanie do kierownikow, którzy starają/starali się o podwyżkę. Jak długo czekaliście na odpowiedź?

W Warszawie zostały tylko dwa sklepy regularne Widać ze to się sypie

Ola

Sklepy były przyciemnione Najfajniejsza aranżacja to ta z pomarańczowymi elementami. Sklepy przypominamy fabrykę. Byl klimat i klienci po fajne kolekcje Cóż firma się stacza Sklepy zamykają Szkoda

Geri

Jakie owocowe wtorki? Pierwszy raz słyszę o czymś takim w BS.

Szok

Chyba obowiązują Cię inne standardy. Wtorek bez dress codu polega na pracy w innej odzieży Big Star, niż ta BHP. Taka była oficjalna informacja.

Odzież
@Szok

U nas ciągle było mówione, że w owocowe wtorki można ubrać coś innego niż odzież BHP, ale dalej to jest odzież z logiem Big Stara, nie dowolne ubranie z innych sieciówek. Tak samo, że szortów nie można nosić we wtorki, bo musi być długość odzieży zakrywającej kolana. Jestem w szoku, że wszędzie rozbieżne informacje.

k
@Szok

Owocowe wtorki to u nas "Luźne wtorki", co prawda polega to na tym, że możesz ubrać co chcesz ale z logo firmy ale ja chodzę w czym chce na co dzień i nie mam żadnych problemów. Bo niby jakie mogę ponieść konsekwencje? hahah

ALICJA

Wątpię, żeby przedłużyli. Chroniona jesteś tylko w trakcie ciąży. Jeżeli masz umowę na czas określony i kończy Ci się, to z automatu masz przedłużoną do czasu rozwiązania..

Nowy RKS

Wreszcie będziemy mieć doświadczonego RKS. Bardzo mądra decyzja firmy. Każdy regionalny powinien być wybierany z wewnątrz.

Ll
@Nowy RKS

Jaka decyzja skoro sama odchodzi???? i skąd info o kimś z zewnątrz? Przecież jeździ z nową regio a osoby z zewnątrz nie wytrzymują w tej firmie nawet okresy próbnego ????????????

Rose

Do osób funkcyjnych. Jak sobie radzicie z tym, że osoby zatrudnione na umowę zlecenie na cały etat, które są studentami poniżej 26 roku życia zarabiają więcej od Was? Ja jako Kierownik nie mogę się pogodzić z tym, że taki Sprzedawca zarabia więcej ode mnie.

Funkcyjna
@Rose

I to jeszcze za nic nie odpowiada, nic go nie interesuje (bo tak jest u nas), tylko kasuje a resztę palcem pokazać trzeba, żeby cokolwiek zrobił. A pensja większa i to nie mało. Żenada.

end
@Rose

No ale sama sobie odpowiedziałaś xD jest na zleceniu więc ma płacone za godzinę a ty masz za etat. Więc jest to logiczne, że ma więcej kasy, Musiałabyś mieć chyba z 6000 lub 7000 tys. na umowie żebyś nie czuła się urażona. Nie rozumiem tego bulwersu

Studiuje się dla siebie a nie dla innych. Dla własnej ambicji i możliwości na przyszłość. Nie wyobrażam sobie pracować w galerii jak już skończę studia. Fajnie jest sobie dorobić mimo ze mogłabym brać pieniądze od rodziców. Mam tez fajny zespół dlatego lepiej się pracuje. Klienci to dramat xd ale można przynamniej się pośmiać. Mój chłopak po skończeniu studiów dostał prace w swoim kierunku bez mniejszego problemu. Doświadczenie w pracy w BS w niczym mi się nie przyda jeśli chodzi o moje studia i kierunek. Ja jestem niezależna i dlatego złożyłam tu Cv i dostałam prace. Wole mieć swoje pieniądze i nie prosić się o 400 zł na nowe buty czy na wakacje. Ale nie traktuje tej pracy poważnie z przekonaniem ze tam zostanę bo to jest śmieszne ze mogłabym się utrzymać z takich zarobków. Jak zarobię za 100/120 h jakieś 2700 zł czasami 3000 tys to jest to spoko na czas studiów. No ale żeby serio żyć później za takie pieniądze i to się nie da! Czytaj ze zrozumieniem moja droga.

Ja się o to nie martwię xd Z takim przekonaniem jak twoje to faktycznie ta praca jest dla ciebie. Ja nie lubię owijać w bawełnę i mówię jak jest. Co do klasy to chyba ty jej nie masz. Nie będę mówiła super o BS bo niestety jest bardzo zle Moje koleżanki maja ciężko z zarobkami i to jest przykre Popracuj nad sobą i twoim brakiem pewności siebie Może i ty kiedyś postarasz się zmienić coś na lepsze

Clara
@Anna

Nie powiedziałabym, że jest to praca dla studentów. Sama studiowałam zaocznie pracując tutaj i to wcale takie łatwe nie było. Gdyby nie moja ekipa z pracy, która brała za mnie weekendy żebym ja miala wolne i mogła isc na zajęcia to pewnie nie skończyłabym ich z tak dobrymi wynikami:) a zdaje sobie sprawe, że nie każdy ma tak życzliwy zespół więc nie wiem jak ludzie mają mieć czas na studia pracując od 9-20, z max 3 etatami na sklepie. I niestety nie zawsze skończone studia gwarantują ci pracę. Trzeba brać pod uwagę tez to ze sa tu osoby z różnych miast i nie zawsze w tych małych jest duży wybór w pracy, nawet po studiach:)

Studentka
@Anna

Żebyś się nie przeliczyła z tymi studiami.. Znam wielu magistrów, którzy za@waniają teraz na produkcji, w sklepach albo na budowie i nie mówię tutaj o takich kierunkach jak socjologia czy inny badziew.. Teraz studia ani wykształcenie wyższe to nic specjalnego. Papierkiem mogłaś się chwalić X lat temu, za czasów naszych babć jak edukacja była utrudniona i były czasy powojenne. A nie teraz kiedy to jest na wyciągnięcie ręki dla każdego.. Właśnie teraz jest duży odsetek osób po studiach, z papierkiem, a za mało miejsc pracy. Bo na jedno miejsce na wysokim stanowisku jest 10 studencików, którzy szukają pracy :D tak samo CV do nas ludzie wykształceni wysyłali.. Magistrowie ekonomii, zarządzania.. To gdzie te miejsca pracy i praca w zawodzie po studiach? Życie wszystko weryfikuje. Ale życzę powodzenia i więcej pokory :)

Studentka

Że niby ja? Zaskoczę Cię..Też jestem w trakcie studiów, ale nie podniecam się i nie wywyższam jak co niektórzy. Tym bardziej nikomu nie ubliżam. Czy to po studiach czy nie, bo teraz tylu "specjalistów" jest po studiach zaocznych, tym bardziej w czasach covidowych, którzy przepękali studia zdalnie, którzy teraz innym ubliżają i wyśmiewają się z tych co za 2700 żyją.. Tak wyglądają realia dzisiejszego świata..

Adelka

Co uważacie o tym, że zabierane są pieniądze z kart lunchowej? Wygląda to tak jakby malo kto wyrabiał premie więc trzeba zabrać z kart...

Szok

@Amela Skąd taka informacja, że są potrącenia na inwentaryzację z karty lunchowej?

Myrra

Jak u was z handlem? Odczuwacie że jest mniej towaru co za tym idzie mniej klientów i zainteresowania bo brak rozmiaru,fasonu?

Kama
@Myrra

Lipiec zaczął się kiepsko utargi mizerne towar przebrany do tego wyprzedaż kiepska.

@Geri

Czy firma oferuje coś takiego jak dofinansowanie do wypoczynku bądź wczasy pod grusza??

Niezadowolony

Dostałem awans na doradce /asystenta a następnie aneks o zmniejszeniu wymiaru etatu na 0.5 czy gdzieś jeszcze takie cyrki?

Brak słów
@Niezadowolony

Źle się dzieje. Jest dużo kolejnych redukcji. Podobno sporo sklepie to dotknęło.

Jeden

Nie tylko Big Star tak robi, praktycznie w każdej branży i firmie redukują ludzi/ etaty po tych podwyżkach

TRAGEDIA
@Niezadowolony

U nas już 0,5 etatu wywalili. Niedługo będziemy tu w każdą sobotę, bo przecież nie mamy życia towarzyskiego. Czy u was tez chodzicie po 2 osoby w każdą sobotę po 12h?

star
@TRAGEDIA

niestety tak , u nas też redukcja etatu i to dali znać pare dni przed końcem umowy , tak się nie robi

Ala
@Jeden

To ciekawe co wymyślą jak najniższa krajowa od 2024 znacznie wzrośnie,przepadną będzie stała jedna osoba na zmianie

TRAGEDIA
@star

u nas też tydzień przed końcem, skoro wymagają miesiąca wypowiedzenia od nas to czemu nie są fair i nie powiedzą nam miesiąc przed końcem, każdy by sobie ogarnął jakąś pracę, a tak to szok

@TRAGEDIA

Dwie po 12h to rarytas, u nas jedna 12 druga 12-19, sklep duży ponad 180m, na zaplecze trzeba biegać po buty, ludzi mnóstwo, połowa wychodzi nieobsługiwana. Dramat, jak zrobić plan

@Melinda

U nas ta sama sytuacja tyle że sklep ponad 250 metrów czasmi cały dzień jedna osoba stoi 12 h sama .Do czego to wszystko doprowadzi bo długo tak się nie da

Psycholog
@Monika

Może to doprowadzić do wszelkich schorzeń jak i uszczerbków na tle psychicznym, potem zaś na tle fizycznym. Nadwrażliwość, nerwowość, wypadanie włosów, pogorszenie się stanu skóry i paznokci, sucha skóra a nawet problemy stomatologiczne. Zalecałbym postawienie siebie na pierwszym miejscu i zmienić pracę. Nic nie jest tego warte. Pokochaj siebie.

@Niezadowolony

No niestety u nas dokladnie to samo dostałem awans a następnie smutne wieści o przejsciu na pół etatu Oczekują od pracownika dokładności, chcą aby każdy klient został obsłużony, VM mini inwentaryzacje, zmiany ceny i inne (usunięte przez administratora) Jakim prawm pracownik ma być produktywny skoro robi niczym osioł wszyatko sam Dramat

Aaa
@Melinda

Ale jak to tak? To ile u was było etatów i dlaczego akurat tobie ucięli etat?

W innej firmie
@Jeden

Bzdury.Jak sklep dobrze funkcjonuje ( nie BS oczywiście) , to dokładane są etaty. Takie cyrki jak praca w pojedynkę, cięcia etatów i minimalna przy tym wszystkim tylko w BS. Polecam poszukać innego pracodawcy. P.s. za chwilę będą zamykać sklepy.

Premie

Wam też się wydają te premie sprzedażowe śmieszne xd Za ponad 30 koła wyrobionego planu 200zł brutto co to jest?? Akurat żeby pokryć kwotę zaliczki na podatek, bo jestem osobą po 26 roku życia i zaliczki na PPK i po premii, dalej sama podstawa najniższej krajowej na konto. Człowiek cały miesiąc się zarzyna i po co? Za te grosze?

Dina

Czy was tez tak męczą te pojedyncze zmiany?

Destiny
@Dina

My już przyzwyczajeni do pojedynczych zmian, jakoś tak się pracę rozkłada na cały dzień, że wszystko jest ogarnięte. Najgorsze jest tylko te zamykanie bramy i robienie wszystkiego w pośpiechu. Bo szybko trzeba zjeść, szybko do toalety, a jeszcze jakby ktoś chciał zapalić. Masakra. Co jakiś cza trzeba by było się zamknąć i człowiek wszystko robi pod presją.

Lidzia
@Destiny

Wynagrodzenie jest adekwatne do tej ciągłej pracy pod presją? :) Jak tam atmosfera? Gdy jest na plus, wtedy jakoś lepiej się pracuje, nawet w pośpiechu :P Ciekawi mnie czy często szukają dodatkowych rąk do pracy? Warto podesłać swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Star Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 880.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 835, z czego 52 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Big Star Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Big Star Limited Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Big Star Limited Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 540 ocen.

Big Star Limited Sp. z o.o.