Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

greg

Czyli czeka nas los merchandiserów? A Ty pistolet strzel sobie w łeb jeśli coś jeszcze Ci się podoba na tym forum..

pistolet

A mi się najbardziej tu podoba jak ludzie sami siebie wychwalają:)

Północ

Będzie bardzo duża rewolucja. Podziela nas na lepszych i gorszych. Gorsi będą tylko od zamówień a ci lepsi od rozwijania sklepów.

@

Outsourcing. Od BD do STL-a. Już w 1923 r. Henry Ford stwierdził, że: „ Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my"

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
misiek

co2 - 2013-07-29 20:17:03 Też tak słyszałem. To STL KA z zielonej i SCM z Kielc. Pracowalem z nimi Faktycznie mocni zawodnicy. Spróbuj dzwonić na ich stare nr tel. Pewnie zabrali je ze sobą. Wszyscy tak robią. Szacun dla nich. Ja też bez zawachania poszedłbym do konkurencji ale siedzę w cc bo z robotą coraz trudniej. Zobaczymy co wyjdzie we wrześniu bo o rewolucji jest głosnio w Polsce. A co to ma być za rewolucja???

co2

eho

Słyszałem od [usunięte przez moderatora] z Wrocławia, że podobno jakiś dwóch naszych STLi z Zielonej Góry pracuje w PC. Podobno jakieś kozaki. Czy ktoś może to potwierdzić? Macie jakieś namiary? Może montują zespół.

warbi

Wrocław jest z wami

misiek

uyrf - 2013-07-26 16:21:59 minął lipiec wolumen poniżej -20% ic packi także poniżej -20% tylko coca cola zarobiła dziękujęWitam w klubie kolego:P

uyrf

Kola

zgadzam się co do zarobków i godnego życia ,tak nie da się funkcjonować , ciekawe czy za tą kasę przeżył by któryś siedzący na górze. Co do [usunięte przez moderatora] zaczyna prace chyba przed wschodem słońca a kończy po zachodzie , widać że zależy mu na naszych zarobkach. Tyrał z nami do późnych godzin przed niejednym [usunięte przez moderatora] przy wszystkich przebudowach z arealnymi, pomaga gdzie się da, święty nie jest ale można na niego liczyć.

aaa - 2013-07-20 15:40:08 a tak na poważnie ??Right Execution Daily

arczi

aaa - 2013-07-20 15:40:08 a tak na poważnie ??Program premiowy który firma wprowadziła żebyśmy przestali zarabiać(czytaj żeby firma zaoszczędziła w końcu)

aaa

a tak na poważnie ??

@

Pol - 2013-07-19 21:00:34 Panie i Panowie a co to jest ten [usunięte przez moderatora] dużo tutaj czytam ale nie wiem w dalszym ciagu. RED w połączeniu z BULL - doda Ci skrzydeł, Kolego/Koleżanko. A bez BULL wręcz przeciwnie.

Kris

Dzięki Stary :-)

Pol

www

Ale to było kiedyś a mowa jest o tym co dzieje się teraz , jest ktoś taki co awansował w tym czasie ?

zielonka

stary - 2013-07-16 21:51:16 Podaj mi chociaż jeden przykład awansu na Kierownika za dobre wyniki i predyspozycje pokaż bo nie uwierzę, Stary przesadziłeś, ja mogę mówić za siebie i innych z zielonki, że kiedyś takie awanse były np kris, rosiak itp, Szacun za historię tamtej ekipy, teraz szkoda gadać, stolica w Poznaniu, atmosfera zero itp

qutas

A drugi mistrz wytwarzania miłej atmosfery to [usunięte przez moderatora] W-wa Wschodnia. Życie go kiedyś zweryfikuje. Serdeczny [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC