Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

!!!

nic tu po nim..pewnie teraz ostrzy zeby na zwolniona posadke

?

@ - 2013-09-05 22:28:50 Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. I tyle. Teraz się zacznie. Szkoda że tak późno. Nikt tu po nim płakać nie będzie. Oczywiście poza świtą.poniesli wilka? dooobre raczej przeniesli na ciepla mila posadke reg KA w nagrode za zruinowanie wrocka. jakby nie patrzec niewielu potrafi rozlozyc jeden z nijwiekszych depotow na lopatki w tak krotkim czsie ha ha szacun!!!! dla decyzyjnych rowniez

Pepsi

Za co [usunięte przez moderatora] poleciał ?

@

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
cchbc

koledzy wypowiedzcie się na temat RED-a bo podobno tylko na południu tego nie robimy a reszta polski to wykonuje czy tak jest naprawdę i jak to robicie. Bo może jest problem z ANKIETERAMI skoro my wypełniamy ankiety a jeden człowiek potrafi wszystko zepsuć może problem nie jest u nas tylko u ankieterów czy ktoś o tym pomyślał z naszych szefów, panowie pomyślcie o tym???

tiesto

Co to za głośna sprawa z [usunięte przez moderatora] z lokacji Poznań???

NYFP

NYFP - 2013-08-30 20:00:08 Na południu jest OK oddajemy biura bo nas nie stać żeby je utrzymać. hihihiA jak u was na polnocy ? A co w poznaniu koledzy? W glosnym temacie waszego bosa [usunięte przez moderatora]?

guvjbknm;lk

W Tesco sa 4paki 1l za 10pln.Jak sie dogadasz z kierownikiem hali to załatwi ci ta ilosc

Rambo

Witam !!!Bardzo prosze o informacje: -w jakiej hurtowni? -z kim mam sie skontaktowac? -po ile i gdzie? Interesuje mnie zakup ok. 50-60 tys. butelek coca-coli 1 litr.

niepewny

Kukuś, podzielam twoją opinie, jest jak piszesz, poświęcam się dla firmy, ale zastanawiam się co dalej. Czy potrafię się odnaleźć w innej rzeczywistości? Waham się, czy odejść z godnością, czy postępować tak jak firma,........ [usunięte przez moderatora] zrobił swoje, [usunięte przez moderatora] może odejść. Rynek pracy mimo recesji jest na tyle stabilny, że dla tych którzy chcą pracować, praca będzie. Jest mi bardzo trudno podjąć decyzję, ponieważ pamiętam atmosferę pracy minionych lat, a ludzie z którymi pracowałem byli mi jak rodzina. Ale tego teraz już nie ma i dlatego już czas odciąć pępowinę, bo jestem już za stary i nadszedł czas na zmiany. Pozdrawiam, mile wspominam czas kiedy pracowałeś w Firmie.

nord!

liczę na 7 średnich pensji i rozstaje się z instytucja!! no ewentualnie 5 pensji!!! ŻAŁUJE TYLKO ZE DOPIERO TERAZ!!! PANOWIE TRZEBA USWIADOMIC SOBIE JEDNO!!!! RYNEK TRADYCYJNY PADA I PADAL BEDZIE!! a gadka o ujednoliceniu cen to mydlenie oczu zebysmy wierzyli i czekali na lepsze! Lepsze które nie nastąpi!!!! RED- robiac go mamy przygotowac rynek na oddanie go w pod-hurty!! i w rezultacie wycinke deweloperów FC!!

NYFP

Na południu jest OK oddajemy biura bo nas nie stać żeby je utrzymać. hihihi

jeszcze obecny

Chłopaki z Warszawki a jak tam u was po zmianach ile osób wypalili bo u nas na wschodzie mocno straszą

Kukuś

KADRY - 2013-08-29 20:22:03 Kukuś a może byś wrócił do nas?Nigdy nie mów nigdy ;) Ale póki co jestem wyleczony z koncernów :) Jakichkolwiek ;)

KADRY

Kukuś a może byś wrócił do nas?

Kukuś

Hej... Powiem, że przebrnąłem przez te wszystkie posty i niezbyt mi się podoba to co czytam. Wychodzi to prosto z tego co się tam dzieje... Nie ma mnie w firmie juz od 6 lat. Spędziłem w niej 13 lat... Od jej samego początku w Katowicach. Wspominam je bardzo miło... Chociaż nieprzyjemnych chwil było też więcej niż mnóstwo... To jak firma mnie wyszkoliła i ile mnie nauczyła to jest rzecz nie do opisania. To ile jej zawdzięczam - również. Z drugiej strony to jak mnie wycisnęła jak cytrynę na wszystkie strony to też fakt... Sporo nazwisk tutaj wymienionych jest mi bardzo dobrze znanych :) Sporo fajnych ludzi ze "starej" ekipy nadal tam pracuje. Sporo osób, które kompletnie się nie nadają na przełożonych - również nadal tam jest :) Każdy pewnie na sobie tego doświadczył - ja również :) Mam nadzieję, że moje "szefowanie" nie było takie najgorsze ;) Ale to juz zostawiam ocenie moim byłym - i aktualnym ;) - podwładnym.... Powiem tak. Przeżyłem w tej firmie różne literki TCCC, CCA, CCHBC itd, itp... Oddałem serce i rozum tej firmie przez kawał mojego zycia zawodowego... Natomiast... Poza tymi literkami też jest świat :) Uwierzcie mi :) Często nawet lepszy :) Sam w to długo nie mogłem uwierzyć - ale jest :) Trzymam kciuki za Wasze decyzje... I pozdrawiam wszystkich znajomych :)

qqqqqqqq

i znowu nic. Kolejny miesiac 12paka i dodatkwo teraz cappy 1l a premi [usunięte przez moderatora]... nie widac za realizacje tych targetow. Na lepsze sie nie zanosi. Podzial fc na tych od gg i od tych sieci. Wszyscy za ta sama kase zenada !!!! czekalem bo myslalem ze sie cos zmieni ale widze ze lipa, koncze z robieniem 12paka itd [usunięte przez moderatora]... budzet bo jak go zrobie to itak tylko 300 pln dostane wiec nie oplaca mis ie walczyc. Szukam pracy :)

mstw

Dokładnie tak jak napisałeś. Zostanie kilku "gońców" w terenie do egzekucji u kluczowych klientów, gdzie wszystko załatwiane jest przez menadżerów na poziomie centrali.

stary

south - 2013-08-19 20:44:13 Panowie przecież nie mogą nas aż tak uszczuplić kto tu będzie dla firmy pracował i zarabiał pieniądze skoro rozdajemy towar za darmo do dyskontów i marketów gdzie CC 2 L kosztuje 3zł. Kto będzie żezbił tradycje...Jak to kto będzie rzeźbił tradycje, ty nie widzisz że tradycje za nas to rzeźbi już hurt, który ma już wszystko taniej od nas.

south

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC