Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Mario

To co panie i panowie z IC? Miesiąc wolnego :)

obiektywnie

Oni powinni mieć już dożywotnio wolne! Nic nie mogą! Czy dojadą czy nie, bez różnicy! Szkoda tylko żeby jeżdżąc zostawiali -ślad węglowy! Wystarczy tele.

Irek88

Czy przyjeli juz kogos do Warszawy na Prage i Goclaw? Niedawno byla rekrutacjaale poki co zero odzewu.

Mietek napletek

A na wszystkich zdjęciach tacy uśmiechnięci, radośni i zmotywowani :) Tacy hamerykańscy :)

Tiririri

Jeździć, sprzedawać, łapać wirusa i zarażać. Na pewno wielu z was zginie, ale jest to poświęcenie na które firma jest gotowa hahahahaha

Jkk
@Tiririri

A ja już w nowej firmie. Dziś szef zadecydował że do środy mamy wolne .

Dezynfekcja
@Tiririri

Oj tam oj tam. Przecież został zapewniony płyn do dezynfekcji. 1 but na lokacje

kaczuszka
@Dezynfekcja

No chyba dla biur:), przecież oni maja pracę zdalną i najwięcej stykają się ze społeczeństwem :)

Cc

Dlaczwgo kaza nam jezdzic ? Cyfra wazniejsza od zdrowia

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
j23

Fabryka w Tyliczu i Radzyminie już nie pracuje. Za chwile nie będzie co sprzedawać.

Ciszek
@j23

Oni chyba jak co roku zamykają fabryki na wiosnę, żeby czasami BD przez przypadek budżetu nie zrobił.

@j23

Jak nie będzie? A premium spirits? To jest ten czas!

nie pracujesz to nie oceniaj. Ja pracowałem z Michałem i mam odmienne zdanie. Ale Ci co sami nie grzeszą pracowitością nie mieli u niego łatwo. Dobry i solidny STL

Nikodem

Czy dyktator ze wschodnich rubieży od zawsze tak pogardliwie traktuje ludzi szczebel lub kilka szczebli niżej?

Xxxx
@Nikodem

Którego masz na myśli tak często się zmieniaja

@Xxxx

nie ma to znaczenia, oni wszyscy się tak zachowują i będą się tak zachowywać

Yyyy

Jeszcze zapłaczecie po poprzednich. Obecny jeszcze się nie rozkręcił, więc wszystko przed Wami.

Judym

To co, od kiedy na dokładkę dystrybucja tictaca?

Jadym
@Judym

Zapomnij. Strefa impulsowa z gumami, snackami, batonami to poziom kompetencji który złapiesz po 2 latach od dobrego rozeznania się w półce alkoholowej.

Yomam

Jakie fabie mają PH? Z kratką czy 5 osobowe? Jaka wersja, podstawowa?

@Yomam

Osobowe,najzwyklejszy hatchback

Lobi
@Anonim

Nie jest to najtańszy hatchback. Jeśli chodzi o moc i silnik to bieda. Reszta ok,

Jobi

Cześć. Czy planowana jest wymiana aut, które mają ponad 150 tys km? Jeśli tak to kiedy i na jakie?

Mni
@Jobi

W innych firmach mają po 200 tys , a są firmy co mają ponad 300 tys. I jeżdżą. Wiec tu jest ok.

Gg22
@Jobi

Czy ma ktoś info dlaczego posypały się nagany w Gdyni? Bo sprawa jest jakoś dziwnie i po cichutku zamiatana pod dywan. Pytałem oczywiście mojego STL sa na zebraniu Area ale jak to zwykle w tej firmie dostałem odp nie interesuj się.

Gbur
@Jobi

Wymienią Ci przy 180 tyś. A dostaniesz skode po koledze, który mniej jeździł.

ooo scala ?
@Gbur

ktos dal minke w dol ? czyzby scala wjechala na droge ?

Jobi
@ooo scala ?

Coś tam słyszałem o Scali

Drab
@Jobi

Przestańcie łykać wszystko jak pelikan. Jaka Scala, bądźmy poważni.

PawelGDA
@Drab

A jakie wersje tych fabii macie?

Magik
@PawelGDA

BC 1.0- bieda car 1L

alu
@PawelGDA

na 4 aluuuufelach

Kanapy

Co powiecie o rejonie Morawica koło Krakowa? Widzę jest oferta. Wykonczyli następnego ?

Boy
@Kanapy

Morawica koło Krakowa????????????????

Trololo

Pytanie, od kiedy firma zamierza zacząć płacić za pracę z całkowicie nową kategorią premium spirits?

Ichaa
@Trololo

Weź się do roboty. A Nie tylko kasa . Nie robię

Mateusz

Przysłuchiwałem się rozmowie handlowej Państwa pracownika z Coca Coli z kierowniczką mojego sklepu. Temat dotyczył alkoholi które zadomowiły się w Państwa portfolio. Wnioski do jakich doszedłem po tej rozmowie są takie, ze macie Państwo zbyt mocno zakodowane pewne schematy które ułatwiają Wam poruszanie się po rynku napoi bezalkoholowych lecz są zupełnie niepraktyczne i bez odniesienia do pułki alkoholi wysokoprocentowych, a już tym bardziej marki premium jaka Państwo budujecie. Reasumując nie można być jednocześnie piłkarzem i koszykarzem aspirującym do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej bez odpowiedniego przygotowania. Pomijam oczywiście biurokracje która się wiąże z podjęciem współpracy z Państwem już na start w aspekcie powyższym. Połączenie czas jakiś temu Pepsico i Lays niosło za sobą wymieszanie struktury sprzedazy co przełożyło się na wiedzę, doświadczenie, znajomość trendów i oczekiwań konsumentów, a także realiów rynku i struktury cen w odniesieniu do pozycji marki. Nie wspomnę już o bardzo zbliżonym i szerokim pod względem poszczególnych kanałów sprzedazy potencjalnym odbiorcom tych produktów o których mowa w odniesieniu do Pepsico i Lays. Tutaj mamy sytuacje odwrotną. Do tego dochodzą jeszcze obciążenia fiskalne jakie prowadzi Państwo w temacie alkoholi wysokoprocentowych. Marka premium z roku na rok notuje spadki, a w sprzedazy total alko tylko piwo i to te regionalne generuje duze wzrosty. Zycze Państwu powodzenia ale radzę zmienić nieco podejście i myślec bardziej pod katem długiej i żmudnej budowy i pracy nad pulką w każdym sklepie, a nie tylko o czystej sprzedazy. Tutaj Państwu reklama w TV nie pomoże jak w przypadku coca coli. (usunięte przez administratora)

Rrrr
@Mateusz

„Marki Premium” notują spadki!? Nie przysłuchuj sie więcej tylko zrozum trend budowania wartości czyli wspomniana premumizacje na co wpływ na bogatszy konsument, strategie firm, jakość produktów. Żal czytać taki komentarz.kompetencje różnych kategorii to inna sprawa ale chyba nie ten poziom by wchodzić w dyskusje z tak „kumatym” biznesmenem :-)

@Mateusz

Każda informacja zwrotna jest cenna i warto ją rozważyć za co ja jako pracownik CC dziękuje. Możemy dyskutować o tym gdzie z tą kategorią zajdziemy i o samych danych np która kategoria spada a która rośnie - dodam, że mamy odmienne spojrzenie ale szanujemy inne. Wchodząc w tą kategorię bardzo długo i dobrze się do tego przygotowaliśmy - w naszej grupie na innych rynkach już od wielu lat prowadzimy sprzedaż alkoholi Premium. Oczywiście jest to dla nas nowa kategoria i się jej uczymy również nasi przedstawiciele handlowi i mamy świadomość, że jeszcze trochę drogi przed nami ale mamy wiele atutów które napewno się przyczynia do sukcesu min. bardzo dobre selektywnie dobrane brandy.

Rrrrr
@Damian

Bardzo dobre selektywnie dobrane brandy? A ja myśle ze jedynie dobrane gdyż jako jedyne były do wzięcia. Ambicje sięgały innych brandów ale te brandy nie były poki co zainteresowane. Uważam natomiast ze CCH ma możliwość pokazać sile z rozwoju brandów z całym szacunkiem średnich do dobrych numerycznie i sprzedażowo wyników. Czas pokaże. Łatwo nie będzie ale w tym właśnie cały urok

@Damian

Nigdzie nie znajdziecie. Szukacie sposobu aby utrzymać się na powierzchni wiedząc o tym, że sprzedaż słodkich ulepów spada i spadać będzie i już wkrótce wasze POSy szlag trafi. Weźmiecie wszystko co wam podsuną - pastę do zębów premium, może śmietanę.

@Jożin z bażin

Ewidentnie nie rozumiesz na czym polega ten biznes i w którym kierunku zmieniają się trendy. To się nazywa dywersyfikacja ale patrząc po jakości merytorycznej Twojego wpisu myśle że motywacja jest inna. A co do napojów to każdemu dajemy wybór sok, woda... na końcu decyduje konsument a nasza rola to dostarczyć mu najbardziej jakościowy produkt.

@Damian

Że co? Nie wiem na czym polega ten biznes? Powiem Ci na czym. Ten biznes polega na SPRZEDAŻY. Pamiętasz jeszcze dywersyfikancie takie słowo? Na sprzedaży! Nie na kolejnych redach sredach, sopach, tabelach i zdjątkach. I tylko dzięki temu, że są lokacje, które wypuszczają tiry towaru w różnych kierunkach firma ma kasę żeby Ci 10-go przelać na konto. Myślę, że nazwisk, lokacji i firm nie będziemy tutaj podawać, chyba że wolisz inaczej?? Może zrobimy STOP na jeden miesiąc i sprawdzimy wyniki? I wtedy coś napiszesz.

hh
@Jożin z bażin

nie sądzę aby Damian zrozumiał o czym napisałeś - odpowiedzi krojone z szablonu nie mające NIC wspólnego z tym co robi w realu Twój rozmówca .Damian.Typowa dwulicowość miszczów ściemy

Piwo mocne jasne pelne
@Jożin z bażin

To jak sprzedaż spadnie zobaczymy już po 1 lipca. Kiedy wejdzie podatek cukrowy. Wówczas nie będzie już sprzedazy ekstra i dilerki. Zostanie czysta rynkowa sprzedaż.

bd
@Jożin z bażin

oczywiście że nie rozumiesz nierobie na bezrobociu masz tyle czasu

HP
@Damian

Damian, informacje zwrotne są 'przyjmowane' a nie są 'rozważane' jak napisałeś. Następnie mówisz o przygotowywaniu się do wprowadzenia alkoholi premium o tym, że jest to dla nas nowa kategoria oraz o długiej drodze, która jest przed nami jakkolwiek uważasz że jednak mamy wiele aututów. Powiem ci szczerze - z Twojej wypowiedzi wynika, że nie firma nie wie co robi bądź Ty nie wiesz o czym piszesz. Mam nadzieję że chodzi o to drugie

@HP

Czas pokaże, patrz szerzej.

Były handlowiec

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka! Na rynku są normalne firmy gdzie można dobrze zarobić i pracować w godnych warunkach a nie jak chłop pańszczyźniany poganiany przez ekonoma.

Apacz
@Były handlowiec

Są tez gorsze . Uwierz.

Amaro
@Apacz

ojj dużo gorsze ,ale co zrobić każda korpo za sobą to niesie ,wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Coli smak

No cóż . I ja pracowałem w coli i chciałem coś powiedzieć . Coca cola jako firma działa tak jak napój coca cola . UZALEŻNIĆ , ogłupić , otumanić i zryć mózg . Wmawianie , że da się wszystko , wszystko jest możliwe , więcej , więcej , więcej . Mam jedno pytanie . Dlaczego nie można więcej zapłacić BD esom . Można więcej tez , więcej , po co się ograniczać . Zawsze można więcej . Otóż chyba nie można jednak . Chyba , że stówę , no lepiej mieć stówę niż nie mieć . Boże słowa dyra na Hgmm rozwalają .

Zawisza Czarny

Drodzy, Obserwuje to forum od dawna...nie mogę się nadziwić, ze tak duza firma, ma same negatywne opinie. Przeleciałem kilka lat wstecz i ciągle narzekacie...chyba jednak przez ta ruda nie warto aplikować do tej firmy

Vyctc
@Zawisza Czarny

Dobrze powiedziane tu piszą tylko nieroby albo ci co im podziekowano

ła la
@Zawisza Czarny

Moze nie wszystko ale jeśli tyle negatywnych opini to coś w tym jest.

hh
@Vyctc

chyba musisz sam sobie dać zieloną łapkę bo masz osiem samych czerwonych - jeśli jesteś na stanowisku powyżej BDsa i możesz poszczycić się długim stażem pracy to z zamkniętymi oczami wkładam cię do boxu: mierny ale wierny; przeszedłeś kilka stanowisk bo ruch to podobno zdrowie: nie przepadasz za promocją ludzi z pasją; na bardzo niskie standardy CC jesteś gwiazdką; relacje utrzymujące cię w grze są dla ciebie najważniejsze - praca to przemykanie z dnia na dzień i odhaczanie kolejnego dnia do wypłaty przy jednoczesnym budowaniu otoczki fejkowych sukcesików dookoła siebie … HR to kupuje i jedziesz dalej - taka specyfika oraz promocja wyjątkowych postaw … zdrowych dla zakulisowych rozgrywek w CC. Pozdrowienia dla ludzi rzetelnych, otwartych, umiejących nazywać rzeczy po imieniu …

Były

Ja miałem 25 , a jak kumpel poszedł na urlop to w ramach zastępstwa miałem 45 na dzień.

Witam Czy żona może również korzystać a auta ?

Q
@Adam

Żona może. Ale inne osoby nie.

Żona johna

Tak, może p

stary zab

nawet pies może prowadzić

ss
@Żona johna

z samochodu mogą korzystać osoby z "ogniska domowego" czyli partnerka, brat, matka, ojciec.." ..

Aaaa

A co takiego ci zrobiła czy czego nie zrobiła że żale wylewasz tu

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC