Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Mała

Pracuję w Jarexsie Plus od trzech lat oddział Toruń-Lębork jestem bardzo zadowolona.Pensja na czas,dojazdówka,premie,super obiekt i koordynator Ubrania mam wszystkie nowe.Polecam

@Mała

Już to pisałaś nie powtarzaj się.

Darren
@Mała

O jakiej premi mówisz, pierwszy raz słyszę

@Darren

U Nas w Wineberger pomorskie wszyscy dostali na święta premie.Ale każdy w innej wysokosci

@Darren

Premie to koordynator sobie bierze.Ludzie jej nie widzą

@Michał

W Wineberger premie były niazawysokie ,ale były.Dojazdowke też mam zawsze na czas.

@Jarexik

Jak 52 zł można nazwać premią .Dodatek nocny wypłacają ci miesiąc.

Czarny
@Mała

Niektóre osoby są wyróżniane.To prawda.Ja na dojazdówkę czekam 6 m-cy A to papiery zginęły ,a to brak numeru konta.Dziwne bo wypłatę wiedzą na jakie konto wpłacić.A dojazdówki nie

@Marek

Ręczniczek i 3 mydełka.Premia tylko dla wybranych lizusów i kapusi.I dla blondynek i czarnych.Jak kupisz perukę to dostaniesz.albo jak jesteś kochanka dyrektora

@Mała

Tyś zawsze zadowolona bo głupia.I na każde zawołanie latasz

Agatka i spółka kobiet .Norma

Zdzisław

Jarex to porażka.

@Antycieć

Zazdrościcie koleżance czy Dyrektorowi?

Nayki
@Czarny

Jedziesz na zlecenie Kętrzyn to Cię proszą potem ani kasy na paliwo ani za twoją pracę.(usunięte przez administratora)

Nic
@Michał

Prawda dwa rodzaje paczek były .Ci co mają dzieci wszyscy dostali

@Tajfun

Koleżanka jest całkowicie w porządku.A ,że są parą z Dyrciem wszyscy wiedzą.Ale to ich sprawa.Nie ludzi.Widać ,że są szczęśliwi.Kolezanka nie wywyższa się i każdego tak samo traktuje.Powinniście się cieszyć,bo dużo spraw to jej zasługa....Zapierdala jak facet.A nawet nie jeden jej nie dorównuje.

@Czarny

Mała ma wszystko premię co chwila, wystarczy,że do biura pobiegnie dwa razy dziennie.Obiadki,wyjazdy,prezenty.Jedni do pracy w mundurze .Ona w kieckach lata.Nic dodać,nic ująć.

Nnm
@Czarny

Kierownicy robią ludzi w balona.Kasa trafia ,ale do ich kieszeni.Dziadostwo.Oszukuja ludzi

Maxim

Dziwne 3 mydła na rok ,a rok ma 12 miesięcy.To musicie sobie pokroić

@Mała

Albo donosi,albo pierdoli.Jarexs Lębork -obiekty porażka ,syf,brak wody,mikrofali, koordynator to dba o siebie o ludzi wcale,ma ich za (usunięte przez administratora) i kretynów.Jak przyjmuje do pracy to (usunięte przez administratora) jak super zajebiście.A później Go nie widzisz.Tylko grafik powiesi na tablicy.Albo jak coś chcę wie gdzie jego pracownicy.Nic dla pracowników nie robi.Ja tam idę swoją służbę odpękać i w (usunięte przez administratora) mam

Rudy
@Jarexik

(usunięte przez administratora) prawda .Dzwoni dojazdówka już na koncie.Patrzysz.Nie ma.Dzwonisz a już poszło.Dwa dni później dokumenty zginęły ,brak nr konta.Bujda na całego.Pefron powinien sprawdzać Jarex bo brać dofinansowania potrafią.A dla pracowników.Nic nie ma.Ludzie jak zebraki,mają zebrać o to co im sami powinni dać.Bo na nich pracujemy

@Tajfun

Zazdroszczą i psują jej opinię.Ale niech zobaczą jak pracuje od wejścia do wyjścia na obiekt.Bo takiej drugiej nie ma .

Antoni
@Tajfun

Nasza Pani jest zawsze miła i uśmiechnięta.Zajebista ,równa i nie prawda,że w kieckach lata.Zawsze ma strój ochrony.Szybko biega na Naszym obiekcie wszędzie jej pełno.Zazdroszczą jej tego ,że jako babka ochrona potrafi wszystko.Na naszym obiekcie wszyscy ją lubią.Obiekt budowlany ,a ona kask ubiera i (usunięte przez administratora) jak chłop.Pierwsza kobieta w naszej ochronie.

Karol
@Mała

Koordynatorzy to cwaniacy .Nic nie robią dla ludzi.Zlecenia wypisują inblanco bez godzin.Na kasę za zlecenie możesz czekać i tak nie dostaniesz.Ich prawa to siedzenie za autem .Pracuję rok i koordynator ani razu nie był na obiekcie.Brak telefonu służbowego.Itd

Czarny
@Tajfun

Mała już nie pracuje w Jarexsie plaże są nad morzem.

@Antoni

Zazdroszczą jej bo obiekt budowlany a ona szybko myśli, biega tu za minutę tam.Trojka mend co psują jej opinię bo choruje kwalifikuje się do mobbingu.Blondi jest miła dla każdego .Działaniem przewyższa nie jednego i dlatego (usunięte przez administratora) ich strzela.Mała nie daj się z twoim ADHD i pracą bijesz nie jednego faceta na głowę.Jestes ciągle zadowolona i tu (usunięte przez administratora) ich strzela

@Czarny

Mała pracuję.Wczoraj miała służbę i biegała z uśmiechem.Babka choruję a (usunięte przez administratora) jak facet.Takich więcej pracowników dla ochrony Jarexs

Mała
@Tajfun

Pracuję w Jarexsie i bardzo lubię swoją pracę .Szanuję swoich przełożonych i kierownictwo obiektu.Dla waszej wiadomości byłam,jestem i będę zawsze uśmiechnięta i zadowolona bo taki mam charakter.Jak czytam te bzdury to śmiać mi się chce!!! Lubię wszystkich pracowników obiektów od Dyrektora do Pań sprzątających.Bo tak zostałam wychowana.Szanować ludzi!!!Mam bardzo dobrego kierownika i szefa Firmy Jarexsie i będę to mówiła głośno.Bo jak wszyscy Mnie znają i wiedzą,że głośno mówię co myślę.Jezeli kogoś boli ,że biorę premię.!!!?-To już nie Mój problem.Angażuję się w swoją pracę.Jak pracuję wiedzą pracownicy i kierownicy.Sumiennie wykonuję swoje obowiązki.Poprostu lubię pracę w Jarexsie.I mam gdzieś zdanie i opinie innych o swojej osobie!!!!!!

Obiekt w Gdyni ma najlepszą ochroniarę Jarexu

Naro
@Mała

Hahahaha Dobry żart Premia ? Pracuje 5 rok i o czymś takim jeszcze nie słyszałem ;) tak samo za zwrot za dojazd, Pozdrawiam

darro
@Mała

Wszystko poza premią się zgadza .Pracuję w tej firmie już 12 lat i jak na razie premi żadnej na oczy nie widziałem .Chyba że masz szczególne względy u szefa i dostajesz premie od niego .

Kazimierz
@darro

Pracuję wypłata na czas,dojazdówkę 15,za leki zwrot 724 za 3 miesiące.A nagroda też czasem wpadnie ,a to 280 a to 600.To zależy gdzie bo kierownik mi ją przyznał.Paczkę na święta dostałem.Super firma

Kazimierz
@Naro

Za dojazd 300mcznie Jarexs zwraca.15 tego każdego miesiąca.Trzeba tylko złożyć druk i spełniać warunki w przepisach Jarexu.Pensja 2tys i ponad i zawsze na czas.Polecam Firmę Jarexs

@Kazimierz

To prawda dzisiaj była wypłata ,więc podam 2178netto .Wynagrodzenia zawsze na czas.Pracuję trzy lata i nigdy nie było spóźnienia .

Ona
@Jarexik

Nie wiem gdzie Wy macie taką pensję???

Antoni
@Mała

Kierownik obiektu powinien się wziąć za tych co mobbinguja dobrych pracowników.Nasza ochroniara w Gdyni ma swoje zasady.Wie co jest czarne co białe.To się innym nie podoba.Premia dla Pani powinna być co miesiąc .Niech Pani się nie przejmuje .Mobbing to do Sądu.3swiadkow i ma Pani sprawę wygrana.A koledzy na dzień dobry alkomat.Rece im się trzęsą od picia i tylko wołają daj fajkę,Masz fajkę.Wstydzic to Oni się powinni.

@Antoni

Tego jej koledzy ochroniarze zazdroszczą.Obiekt dla faceta.Roboty ful.A ona to ogarnia i to w biegu.Kieruje ruchem niczym policjantka.Franek przyznaje jej premię.A kolegów szlag trafia.I niech trafia.Kierownik widzi.Jeszcze podwyżkę powinien jej dać .Nie tylko premię.

@Tajfun

Jestem na Semmelrocku w Gdyni codziennie.Pani Basia ochrona Jarexs pracuję tutaj że 2 lata.Pelen szacun dla tej kobiety.Kiedy ma dyżur mogę wykonać z 1/2kursów więcej.Jest zorganizowana,szybka zawsze uśmiechnięta .Co sprawia ,że człowiek patrząc na Nią,poprawia sobie humor.Ma dużo obowiązków biega do biura z dokumentami,jednych wpuszcza drugich wypuszcza ,wpuszcza auta z kruszywem.Gdy ona jest kolejki idą szybki sprawnie.Dyrekcja Jarexsie powinna być z Niej dumna.Jest osoba niepełnosprawna.A bardzo lubi swoją pracę.I świetnie ja wykonuje.Jest lubiana przez Dyrekcję Semmelrocku.Za swoją pracowitość.Premia jej się należy.Mam pełen szacun dla takich osób niepełnosprawnych którym wy Jarexs dajecie pracę/

Zbyszek

W Jarexsie właśnie .

@Tajfun

W Jarexsie oceniamy pracę nie chorobę pracownika.Jestesmy zakładem pracy chronionej.Choroby są różnego typu.I na nie osoby zatrudniane mają orzeczenia niepełnosprawności.Mamy pracowników którzy dorabiają do rent.A także pracujących normalnie.Jarexs nie zmusza nikogo .Każdy wie na jakiej zasadzie pracuję i jakie ma obowiazki

Szymon
@Antoni

Ma Pani swoich zwolenników i przeciwników.Bo przestrzega zasad.To się im nie podoba.Mobbing to do Jarexu zgłosić.Za wszystkim stoi 3Pani kolegów z ochrony ,którzy psują Pani opinie.W Jarexsie liczy się praca nie Pani życie prywatne.Jarexs to rzetelna Firma

darry
@Mała

PREMIA!!!!!!!!!! ile i za co ,pierwszy raz słyszę żeby Jarexs dawał jakąkolwiek premię .

No właśnie ciekawe gdzie bo u mnie na koncie najwięcej było 1808 zl

@darry

Darry naucz się liczyć swoje pieniądze nie cudze.ak Ci nie wystarcza trudno

@Naro

Koordynator premię swoim przyznaje.Ma kapusia co mu donoszą Lubią żyć życiem innym zasłaniając swoje (usunięte przez administratora)I do Legnicy dzwonią.Tacy są chciwi na kasę.Koordynator powinien być obiektywny.

Jarex Legnica

W Jarexsie a gdzie!!!!!

Błażej
@darro

Ma i będzie miała bo zapracowała sobie na to.Swoim podejściem do pracy i ludzi

Rafał
@Tajfun

Ona na każdym obiekcie tak pracuje.Z tego co widziałem.Widac,że babeczka się stara.Jarexs podwyżkę jej powinien dać za angazowanie się w pracy.Dobrze że Jarexs daje możliwość pracy niepełnosprawnym.Czasami pracują lepiej od ludzi zdrowych.

Rafał
@Tajfun

Jak pracuje na dwa etaty to ma.

@Antycieć

Ochroniarz to taka praca ktoś nie przyjdzie .Dzwoni szef i trzeba iść .Norma

@Jarexs

To prawda.Koordynator mu załatwił premię .W Legnicy potwierdzili.A premii i tak nie dostał.Skonczyło się na obietnicach.

@Szymon

Skończyło się oficjalnym przeproszeniem koleżanki.Po czym dalej wszyscy wiedzą....-dalszym .....ustalonym atakiem

Krystian

Norma.Wyzysk niepełnosprawnych

Konrad
@Jarex Plus

Atakiem?-Grożeniem i wymachiwaniem łapami do dziewczyny w biurze.Zastawiajac drogę.Wszystko ustalone odgórnie.Bo ma odejść... Dlaczego?- odpowiedzcie sobie sami....,..

@Mirek

W Jarexsie za bieganie na każde zawołanie masz oddane wolne.

@Antycieć

To taka praca dzwonią idziesz

Rafal
@Konrad

To gdzie koordynator.? Kobieta zgodziła się pracować na tak trudnym obiekcie.Dojezdza 60 km.I jeszcze ma znosić takich ...Czy tu czy na Winebergerze tak biega zadowolona z pracy.I to ludzi boli.Ci co znają Pani życie podziwiają.Ci co nie gnębią Panią.Tak się składa ,że jest Pani z tej miejscowości co Ja .Wina Jarexsu.My kierowcy zabieramy Was do domu bo nawet na dojazdy Wam nie dadzą.Powinniscie stanąć jak nauczyciele!-wyzysk niepełnosprawnych

Rafal
@Tajfun

Miejmy nadzieję ,że Dyrekcja obiektu doceni pracę nie dyskryminację chorych ludzi.

do Pani
@Mała

Weź się Pani do roboty a nie siedź ciągle w necie i przestań oceniać swój wpis.

@Rafal

Totalne kłamstwa.Aby kogoś zniszczyć.Kupcie sobie okulary .Jak POCIĄG to tir.Widocznie Wasze , życie jest tak nudne.Albo Wy nie macie co w pracy robić.

Leon
@Mała

Masz premię,takie opowiastki to dzieciom

Jarexs plus
@Leon

To by Pan się zdziwił.Bo koleżanka wyjęła zaświadczenie nagrody z Firmy Jarexs i zamknęła Nam gęby.

nowy
@Jarex Plus

gwiazdkę z nieba byś chciał?jeszcze

Kmm
@Szymon

Słabszych gnębią tylko (usunięte przez administratora).A jak wogóle kierownictwo na to pozwala?I dobrze ,że sama Pani zawalczyła o swoje ... Gratuluję odwagi.

@Kazimierz

Dobry żart

@Mirek

Najlepiej wyłączyć telefon.Bo tylko głupki biegają na każde zawołanie.I tak nic z tego nie masz , więcej do wypłaty.Swoje według grafiku i nic więcej

Błażej
@Nice

Też tak trzymam służby według grafiku i nic więcej.Niech kierownik lata na każde zawołanie.Bynajmniej wie za co...

@do Pani

Bardzo nazwał bym to samoobroną po wpisach kolegów i ich mobbingu,którym niszczą opinię naszej koleżance.Na swoją chorobę ma orzeczenie.Zazdroszczą jest harówy i uśmiechu.

Jarexs Plus
@Antycieć

To prawda biega na każde zawołanie koordynator dzwoni ona biegnie.Wrzuca ja na 49,28godz i ona stoi na obiekcie .Niepełnosprawna!!!! Dziewczyno olej to .Nikt Ci A to dzięki nie powie.

@Tajfun

To wymysł tych co chcą się Ciebie pozbyć.Bo zazdroszczą że Kierownik Cię daje za przykład.

Maxi
@Rudy

Jak się waszą kasa dzielą.To nie ma na dojazdy,leki i fundusz niepełnosprawnych idzie na imprezy,premię i auta dla kierowników i kadry.Pefron powinien ich kontrolować.

Janusz

To prawda

Jarex Legnica
@Jarex Plus

Do pracy dojeżdżamy w własnym zakresie ,więc G kogo powinno obchodzić czym dojeżdżamy i z kim.

Jarosław
@Jarexs Plus

Kierownik da zlecenie do podpisania.Kasa znika.Dojazdówki nie ma.Na zwolnieniu ściąga do pracy.Straszy zwolnieniami....

Dominik

Dodaj 1 ręcznik i 3 mydła na 3 lata pracy

Zbyszek
@Jarexs

Inteligentny człowiek zajrzy do neta i wie,że chorobą naszej koleżanki jest chorobą współistniejącą jej chorego kręgosłupa.Schorowani ludzie chcą pracować.A zdrowi nie.Kierownik nic nie zrobił gdy ja gnębili.Taka prawda.

Janusz
@Mała

Ty wiecznie zadowolona . Ciekawe z czego?!Taki typ baby.

pitbull
@Mała

Jak spadnie deszcz to pewnie też dostajesz nowe ubrania żeby tamtych nawet nie suszyć. Dziękujemy moderatorom tekstu i wpisującym opinie pozytywne nad wyraz zakłamane dla dobra firmy. Jaką trzeba być wazeli....... żeby takie teksty podawać? Komentarze nad wyraz nie przychylne znikają z tej strony. Pozdrawiam wszystkich pracowników Jarexu. Trzymajmy się ciepło.

@pitbull

Nie każdy może być optymistycznie nastawiony do życia.Ale ten kto wygrał walkę z chorobą i ma radość z życia ,satysfakcję z pracy widocznie potrafi.Ten kto zna ją od lat wie,że to cecha jej charakteru i doświadczenia w życiu.Inteligentni ludzie widzą co to chorobą.I oceniają pracę.Ci z orzeczeniem O.Niestety Nie

@Jarexik

Teraz od lutego to 2800-3tys wyciągniesz w Jarexsie.Ruszyłduzy plus dla pracowników .I to bez zapowiedzi,że ludzi Dyrektor zaskoczył na pozytywne Tak!!!Warto pracować w Jarexs.

Jarex Plus-Toruń.Mała.
@pitbull

Choruję już tak długo ,że nauczyłam się żyć z Moją chorobą.Po 32 latach pracy mam orzeczenie niepełnosprawności.A pomimo to nadal pracuję.Dziękuję Dyrekcji obiektu i Dyrektorowi Jarexs Plus za wszystko co dla Mnie zrobili.Dyrekcja obiektywnie i sprawiedliwie podeszła do Mojej osoby.Dziękuję za współpracę.Lubię swoją pracę . Dziękuję Dyrekcji obiektu za stworzenie bardzo dobrych warunków pracy.W ciepłym ,wyremontowanym biurze bardzo dobrze się pracuje.Nasze biuro jest najładniejszym biurem ,a pracuję w kilku obiektach Jarexsu,więc mam porównanie.Jako kobieta jestem zadowolona z warunkœw płacy i pracy w Firmie Jarexs Plus.A ktoś inny nie musi.!!!Takie jest moje zdanie.

Ona
@Mirek

Gdzie takie pieniądze, chyba jak sobie dorysujesz zera haha

Darro

No właśnie gdzie tak dobrze płacą ,Po za wynagrodzeniem minimalnym który firma musi ci wypłacić dostajesz jak dojeżdżasz dojazdówkę i nic poi za tym ,jeśli pracujesz na umowę o pracę .Więc tak jak mój przedmówca pytam gdzie aż tyle płacą bo sam bym się tam zatrudnił .

@Mirek

Na zleceniu w Jarexsie.No trochę godzin trzeba walnąć plus dojazdówka.

@Darro

Legnica zatrudnia na zlecenie też .Walniesz ponad 200 godz.i masz i 500 za dojazdy.Fakt faktem dużo godzin w robocie

@Antycieć

Agata bardzo dobrze obstawia Kupiec Lębork.Ma zasady ,dyscyplina na obiekcie jest.

Bury

cześć wszystkim pracownikom Jarexu. Nie dawno była wypłata więc podam 2500 netto. Kto da więcej, zaczynamy licytację.

@Bury

A do czego Tobie dochody innych?Swoje sobie licz .Każdy z nas wie jaka ma umowę i jak chce to pracuję.Jak nie to do domu.

Hubert

Jarexs podniósł wynagrodzenia dojazdówki też zostały podniesione płacą regularnie .To najważniejsze.

Luna

Sytuacja w Jarexs dużo się poprawiła.Dyrekcja wykonała już pierwsze kroki dla pracowników.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jarexs minus

Skoro mieliśmy prezydenta tajnego współpracownika esbecji pseudo Bolek to co komu przeszkadza dyrektor w Rzeszowie tajny współpracownik esbecji Szogun?

Zatrudniają tylko pseudo ochroniarzy z grupą, czy jednak osoba z pozwoleniem na broń też znajdzie tam zatrudnienie?

DERYL
@Kandydat

Zatrudniają pracowników którzy starają się wykonywać swoje obowiązki sumiennie .Ty uważasz się za lepszego od innych bo masz pozwolenie na broń .Niestety takich cwaniaczków jak Ty którzy stawiaj a sie ponad wszystkimi ,bo mają pozwolenie na coś tam ,nam nie trzeba .

@DERYL

Chodziło mi o GI lub załogi konwojowe, tutaj nic cwaniakowanie nie ma do rzeczy. Czyli po prostu portiernie, budki i szlabany. Oczywiście ludzie z uprawnieniami posiadają kwalifikacje tam, gdzie nie wystarczy chęć szczera z brakiem zdrowia. Miłego, wszystko jasne.

@Kandydat

Nasi pracownicy bardzo dobrze wykonują swoją pracę.Czasami lepiej od ludzi z pozwoleniem na broń.Przyjdzie dzień że sam zachorujesz .Wtedy będziesz szukał Firmy ,która jeszcze Ciebie zatrudni.Mamy w załodze ludzi ,którzy pomimo choroby są dobrymi ochroniarzami obiektów

Lindi
@Kandydat

Mamy też ochroniarzy z pozwoleniami na broń,kursami ochrony.Poprostu nie afiszują się z tym.Praca jak praca.Eentualnie wynagrodzenie ustalają z szefami.Ale niczym się nie wywyższają.Słuzba jak służba raz patrol ,obchody raz siedzenie w Biurach Ochrony.Mamy różne obiekty i różne obowiązki.Za to super godziny pracy.

X
@DERYL

Dobrze powiedziane starają się tylko im to nie wychodzi. Osoba z dysfunkcją psychiczną w znacznym stopniu a takich osób w jarexs jak mrówek nie jest w stanie samodzielnie podejmować odpowiednich, adekwatnych do sytuacji decyzji.Natomiast są to osoby które można łatwo wykorzystać i manipulować. jarexs przez lata opracował perfekcyjny system wykorzystywania osób niepełnosprawnych bo praca w jarexs nie ma nic wspólnego z rehabilitacją zawodową.

@X

Sami na to pozwalają , niech ktoś się postawi.

x

Jak to pozwalaja ?Pracodawca zatrudniając osobę niepełnosprawną z orzeczeniem ma obowiązek zauważyć i stosować zapis jaki w tym orzeczeniu jest tzn ,że osoba taka wymaga wsparcia w pełnieniu funkcji społecznych .W jarexs to niepełnosprawni wspierają firmę finansowo umożliwiając dofinansowanie jarexsu z PFRON a w zamian dostaja co ? Na to pytanie jest odpowiedź na tym forum.

@x

No to jak nic nie dostaną to niech z tym idą do pefronu na forum nic nie załatwisz. Tu możesz się żalić, ale czy coś Ci to da ? Wątpię

@Norton

Jeszcze prościej więc, bo widzę u was duże braki w kompetencjach dotyczących OOiM: - czy chronicie JW? - czy posiadacie GI? - czy macie grupy konwojowe? Do pracy w wyżej wymienionych potrzebne są uprawnienia które min ja posiadam. Nie oceniam niepełnosprawnych w ochronie bo dla mnie nie są to ochroniarze, więc mi obojętnie kto ich zatrudnia.

@Deryl
@Kandydat

Z tego co tu opisujesz to widzę że uważasz sie ponad wszystkimi którzy wykonują swoje obowiązki do których są powołani.Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że jeśli posiadasz jakieś tam pozwolenia to uważasz się za Bonda .Tacy pracownicy jak Ty to nie zagrzewają długo miejsca ponieważ noszą głowy za wysoko i firmy takich pracowników sie starają przytemperować .(usunięte przez administratora)Gdyby niebyło tych Firm to takie osoby jak Ty ,nie miały by pracy ,bo tylko nam i PFRON ,i ich finasowaniu ,Firmy te istnieją na rynku pracy .Cała kadra zarządzająca w tych Firmach jest utrzymywana z nas niepełnosprawnych ,bo gdyby nie my to takie firmy nie miały by się z czego utrzymać ,a kierownictwo nie miało by swoich pensji .

@@Deryl

Skoro zaatakowałeś- odpowiem. Zawdzięczamy wam tylko i wyłącznie zaniżanie stawek, degradację wizerunku pracownika ochrony plus lekceważenie przez społeczeństwo ochroniarza jako osoby która nie jest w stanie zapewnić nikomu bezpieczeństwa, bo sama wymaga opieki. Poza tym nikomu z was nigdy nie zawdzięczałem pracy, bo zawsze zatrudniano mnie tam, gdzie niepełnosprawnych nie wolno, lub byli nieprzydatni z racji stanu zdrowia. Proponuję zapoznać się z tym, co oznacza posiadanie zdolności psychofizycznej do wykonywania zadań Pracownika Ochrony.

@@Deryl

Post scriptum Nigdy nie pracowałem w ZPCHR. Zawsze za to w firmach, które konkurowały z nimi jakością, nie biorąc za nikogo PFRON.

Daj spokój, moje pytania były retoryczne. Wiadomo że nie są nawet w minimalnym stopniu zainteresowani nikim poza ludźmi z 1 i 2 grupą inwalidzką. Po prostu rozpuszczono plotkę, że mają gdzieś jednak SUFO i chciałem to zweryfikować. Poczytaj posty człowieka, który próbował mi dogadać. Przecież to są braki w podstawowym wykształceniu, lub/i uszkodzony mózg.

Karol
@@Deryl

Dobrze,że Dyrektor Jarexsu daje szansę pracy ludziom z orzeczeniem.Pracujemy legalnie,składki,ubezpieczenia mamy opłacone systematycznie ,wynagrodzenia na czas.I to Nam wystarcza.I bardzo dobrze ,że Efron dotuje takie Firmy.Bynajmniej mamy pracę.Mozemy też dorabiać do renty.Szacun dla Dyrektora Jarexsu.Dzięki Panu istniejemy!!!!

Jan
@Kandydat

Pracuj gdzie chcesz.Tylko jak zachorujesz nie dzwoń do Jarexsu o pracę bo przecież Ty jesteś wykwalifikowanym ochroniarzem.Szlag Was trafia bo zarabiacie tyle co My!!!!

Jerzy

Jarexs nie pozwala na mobing pracowników.Każdy pracownik podpisał pismo . Mobingowi mówimy NIE!!!

@Norton

W Jarexsie i w innych ochronsch pracują emeryci wojskowi ,policjanci i też pełnią służbę w budkach,cempingsch,biurach ochrony.Patroluja obiekty,robią obchody nocne po lasach np.tereny wojskowe.I wiesz co są takimi samymi pracownikami jak w innych formacjach ochrony.Szlag Was trafia bo Jarexs płaci swoim pracownikom tyle co wasze Firmy Wam z kwalifikacjami.Taka prawda.Zazdrość wami kieruje????

@Kandydat

Patrzą na dofinansowania.To norma.Utrzymanie pracownika kosztuje.Szkolenia itd.

Grzegorz
@X

Jarexs to Firma dla niepełnosprawnych.Za dysfunkcję P mają duże dofinansowania.Mogą manipulować takimi ludźmi.Co każą oni robią.A,że tacy mają dwie osobowości.To co im zrobisz?jak wariatów zgrywają!!????

Radek

Jakim trzeba być tępakiem,żeby nazywać ludzi ciężko pracujących dziadobudami.Przeciez Ci ludzie idą do pracy na 24i uczciwie ją wykonują.Otrzymując zapracowane przez samego siebie wynagrodzenie.

Czesiu
@X

Rehabilitacja jest idąc na obchód co dwie godziny itd.Jak znalazł.

Tych wczorajszych chyba.No tak chorobą 21 wieku

@Grzegorz

Przekonała się o tym nasza koleżanka.Za pomoc koledze dostała podziękowanie.Jej się podlizywał.A za plecami swinił,robił pod górę i wyśmiewał.Niech wyśmieje swoją agresję,dwuosobowosc,donoszenie ,kablowanie na ludzi.Wysmiewanie chorej koleżanki.Tak gada.Porównajmy ;biuro podczas jej służby czysciutkie jak w chacie.Biuro podczas jego służby śmieci z kosza wylatują wszystko pozalewane itp.Skoro kolega koleżance proponuje suche ciuszki.Moze koledze zaproponujemy poduszeczkę do spania ,miotłę do zamiatania i leki na ból (usunięte przez administratora)

Tadeusz
@@Deryl

Firmę utrzymuje Dyrektor i to on nie może czasami przez to spać!Zrobił coś na polepszenie zarobków swoich pracowników.Dostali podwyżki i dodatki.i to już dużo znaczy.Pozytuwne opinię będą bo są ludzie jeszcze co chwała Firmę.

Thx

Panie i panowie- jesteście potrzebni firmom ZPCHR w ochronie tylko do otrzymania przez nie dofinansowania PFRON. Pół biedy, jeśli nie jesteście narażani na prawdziwe niebezpieczeństwo, nie pracujecie system 24 h itd. Ale skoro tak jest ewentualnie, to już niestety czysty wyzysk. Samo zatrudnianie osób niepełnosprawnych w chociażby ochronie dyskontu spożywczego to już nadużycie, bo to wbrew pozorom praca ciężka i często niebezpieczna.

@Thx

Śmiechu warte!Zatrudniając się w Jarexsie chciałam mieć pracę i otrzymywać wynagrodzenie.I tak jest.Wypłatę i dojazdówkę mam zawsze w terminie.Praca jak praca.Żaden wyzysk!!!!To ,że Firma korzysta zPefronu?!-plus dla Firmy ,że istnieje .Trzeba spojrzeć na to obiektywnie.Firma to nie tylko wynagrodzenia pracownika.Warunki pracy mam super.Pracę mam.Chcę pracować.I wszystko w temacie.Pozdrawiam Dyrekcję w Legnicy.Super ,że jest taka Firma Jarexs i ma status zakładu pracy chronionej.

Pracuję w oddziale Karkonosze Jarexs. Dyrekcja tego oddziału to porażka, były wojskowy,który zielonego pojęcia niema jak rozwijać oddział. Poprzyjmował swoja całą rodzinę a na marketingowca starego kolegę z I grupą inwalidztwa, któremu nie chce się wstać nawet z krzesła a co dopiero załatwić jakiś obiekt.I ciagle jęczą że niema pieniędzy, że straty i straszą że będą zwolnienia. Ogólnie wszystko poszło na psy. Grupy interwencyjne pozmieniali na patrole interwencyjne jedno osobowe bez broni. Porażka

Radek
@pracownik

To niech sami robią

@pracownik

U Nas to samo.

pan

Co do iprez to w inych firmach jak ktos niejest na iprezie to dostaje bon do realizacj w baze a unas tego niema ja od 2lat nawet butuw nie dostalem a pan z bhp muwi a i tak nik tego nie realizuje

niepelnosprawny
@pan

Zgadzam sie z kolega,w innych firmach dbaja o swoich pracownikow .Moj syn pracowal w firmie Consalnet i oni regularnie otrzymywali bezproblemowo dofinansowania roznego rodzaju , na swieta Bozego Narodzenia paczkidla siebie i dzieci .Niewiele twraz jest takich firm ktore dbalyby o swoich pracownikiw , teraz oni staraja sie dbac o swoje kieszenie i dam glowe ze dla nich naszych pieniedzy nigdy niezabraknie ,ai na swieta odpowiednie prezenty w postaci kasy dostaja . Taka jest prawda i zapewne wieku sie z moja opinia zgadza ,a co do naszej firmy to niestety maja oni nas szczeze w nosie ,dla nich liczy sie kasa ktora za nas dostaja z PFRONu,tak aby starxzylo odpowiednio na chojne wynagrodzenia i upominki swiateczne.

Hmm
@niepelnosprawny

Prawda.

@pan

Bo on jest Legnicy z biura.Dobrze tylko gada

@pan

To prawda jedni dostają co chwilę ,drudzy nie.Buty 1 na 3 lata ubrania to samo.Mozesz prosić .I tak jak sobie sam nie kupisz to nie będziesz miał.

Nie dostałem wynagrodzenia za Grudzień Jarexs-Work-Service co jest grane wie ktoś czemu Work Service nie wypłacił wynagrodzenia pracownika Jarexu?? 13 nędzy wypłata na koncie czy nie proszę o informację

Hubert
@Adam

Jarexs płaci wynagrodzenia zawsze przed czasem.8-9 zawsze mamy na koncie

Zwróć uwagę o co chodzi a później się odzywaj. Bo mowa jest o work service ! Kolega nie otrzymał wynagrodzenia za grudzień

Norton

To niech dzwoni do koordynatora i niech on e-mailem sprawdzi jaką jest przyczyna.A pracuję na zlecenie czy umowę o pracę.

Wojciech

Jarexs to rzetelna Firma Ochrony.

@Norton

Koordynator w sobotę ma wolne i biura są pozamykane to jak ma sprawdzić?

Kasa
@Adam

Jarexs płaci regularnie każdego 9 miesiąca robię już 2 lata i nigdy nie nawalił

@Kasa

Każdego 9 miesiąca? ???????????? o ludzie jak co 9 miesiąc masz wypłatę to faktycznie firma rzetelna..

Izy

I grupa 02P super, kwalifikacje super :-)

Niezle

O2P jest poszukiwanym symbolem:) a jeszcze jak 1 grupa to złoty pracownik

@Wojciech

W Szczególności ze nie placa za nadgodziny wisimy

@Izy

Nikt Cię nie trzyma na siłę.Chcesz to pracuj .Nie to idź gdzie indziej.Nadgodziny są płacone jako zlecenie

@Izy

Tylko za kapowanie Nic nie dostał.Za spóźnianie niech mu premię dadzą.

Wojtek
@Norton

Będzie miał na budzik .Bo mamy dość siedzenia za niego dłużej .I bycia w domu o 11 tej.A nie o 8.Nawet na 18 zasypia .O2 Po tragedia

@Niezle

Ha ha ha .Porażka.

Gwarant i fox emeryci chetnie bo bez umów łatwiej na nich kasę robią,jarex juz znam

Wiktor

Gwarant dostaje od Lidla 40 zł za godz pracy ochrony.Pracownikowi płaci 25 zł.I wszyscy zadowoleni.Warunki Jarexsie wszyscy znamy

Krystian
@Wiktor

Są Firmy ochrony ,które płacą 34 netto za nocną godzinę pracy.Praca ochroniarza staje się w wielu miejscach opłacalna.Az chcę się tam pracować.Wiesz za co.Lidl 25zl na rękę razy 12 godz. Stawka super.Tym bardziej ,że trochę stoisz na sklepie.Trochę siedzisz na monitoringu.To tak dla porównania .

Lechu
@Wiktor

Jarexs dostaje od kontrahenta np .34 zł razy 24 godziny pracy ochroniarza.Daje fajną stawkę razy 10 ochroniarzy na obiekcie.??!!!A co ma pracownik???- To wszyscy wiemy.Jeden wszystko ,drugi nic!!!

Henryk
@Lechu

Tak to się nie liczy.Jarexs ma dużo obiektów.Na jednym obiekcie wychodzi na plus na drugim na minus.To nie jest tak,że dani ochraniacze obiektu.Pracuja na nim tylko na swoją ekipę.Czasami dobry obiekt dokłada do obiektu na którym Jarexs nie wychodzi korzystnie.W celu wyrównania strat.To koordynatorzy szukają obiektów i dalej drogą łańcuszkowa.Ich zadaniem jest dbać o powierzoną im przez Dyrektora Jarexsu grupę pracowników.To koordynator Cię zatrudnia jest jakby pośrednikiem.I to jego żądanie dbać o dokumenty pracownika,umundurowanie,rozliczanie godzin,doglądanie pracowników na obiekcie i ich kontrola,załatwianie spraw finansowych dojazdowej,urlopów,Wrotków za leki.Jego obowiązkiem jest o to dbać.Za to Jarexs mu płaci daje do dyspozycji auto służbowe,premię itd

Jarexs

Dyrektorze w Legnicy.!!!!Masz dużo dobrych ludzi ,pomimo,że są ludźmi niepełnosprawnymi dobrze pracują.Postaw na konkrety nie na ściemnianie.Mamy umowy o pracę.Dogadaj się z Pefronem,abyśmy mogli dorabiać na zlecenie .Uczciwie zarabiając.I otrzymując wynagrodzenie.My możemy pracować po 2-5 służb więcej.Chcemy zarobić .Aby godnie żyć.Abysmy mieli na swoje rodziny.Chcemy znać konkrety warunków pracy o płacy.Mieć co 2 lata nowe umundurowanie,dodatek dla wszystkich do dojazdów ,zwrotu za leki.Przeciez to dzięki Naszej pracy Twoja Firma istnieje.!!!?!?Stwórz Konkretną Firmę .Godną polecenia.

Luki
@Jarexs

Przecież PFRON nic nie ma co do dorabiania na zleceniu! Co ty gadasz. Jarexs sam pewnie nie chce dawać zleceń bo to kosztuje 17 zł za godzine

Kazik

Pewnie,że pracują,np na festynach.Podpisujesz wtedy zleceniówkę.Nawet lato z radiem i stawialiśmy i Jarexs na zlecenie nam zapłacił .jeszcze zwrot za paliwo za dojazd dali

@Luki

Każdy niepełnosprawny na orzeczeniu może pracować 7 godz na dobę.Jednak każdy ochroniarz podpisuje umowę w godzinach nadliczbowych i ponad 40 godz tygodniowo oraz w godzinach nocnych.Ciekawe tylko jak z urlopami.Bo urlopy wylicza się ze średniej i wtedyza miesiąc urlopu powinniśmy miećyższe wynagrodzenie.Tym bardziej,że urlop łączący jest z miesięczna pracą.

Czesiu
@Jarexs

Przecież dostajecie ubrania.A za dojazdy musisz spełniać warunki Jarexsu

Filip

W Jarexsie są pracownicy z licencją itd i mają orzeczenia i pracę.Każdy sam decyduje czy chce pracować w danej firmie.I mi Jarexs odpowiada .A innym nie musi

Olaf

Jarexs to bardzo dobra Firma .Chcę to pracuję .A jak ktoś nie chce to niech nie ocenia decyzji tych co chcą

Jarexs Plus

Bardzo dobra Firma Ochrony .

Czy dyżury międzyświąteczne w JAREXS obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie na kogo wypadnie ten siedzi

Jarexik

Służby masz według grafiku.Niektórzy sami zgłaszają się na służby w święta i Sylwestra i w Wielkanoc.Uzgadnia się to z koordynatorem terenu

Robert

Cieszcie się obiecane podwyżki były.

Ela
@Robert

Jakie obiecane(usunięte przez administratora) najniższa krajowa poszła do góry to musieli podnieść płace więc co to za obiecywanie , nie bądź śmieszny

Max

Bardzo dobry zakład pracy chronionej.Tak można nazwać Jarexs Jarexs Plus

Jeszcze nie tak dawno ochroniarze za 5-8 zł robili.Teraz mają już istotne spore podwyżki.Wreszcie się doczekali.

Olaf

Kierownicy i tak nic nie zrobią dla ludzi.Sami mają po kilka etatów w Jerexsie.Dbają o siebie .Pracownikowi dobrą gadką zamykają oczy

N.n
@Olaf

To prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS