Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Jarexs Plus

Podwyżki w Jarexsie są tylko dla swoich ,kierowników itd.Reszta bez zmian.

Hubert

Też mieliście już większą wypłatę o 240 od stycznia czy to jakieś dodatki?

Kazik
@Hubert

Ja też miałem więcej o 150

@Kazik

Miałeś więcej bo rozliczenie kwartalne

Izy
@Hubert

To są dodatki za donoszenie więc gratulacje

Mariusz

Jak chcesz dorobić do renty.To dobra Firma Ochrony.

Ona

Ciekawe gdzie jest nasz Social ???? wszyscy pracują i cicho siedzą , a szkoda.

darrro
@Ona

Nasz socjal ??? ,chcesz korzystać z socjalu to masz kilka możliwości ,jak będziesz jechać na wczasy ,kupisz okulary ,lekarstwa ,sanatorium z NFZ ,to wtedy możesz złożyć wniosek o częściowy zwrot kosztów .Ale tak od siebie to firma nie daje żadnego socjalu bo oni muszą mieć kasę dla siebie na imprezy ,podwyżki itp.

Ona
@darrro

A szkoda że nie myślą o ludziach którzy na to zasługują

@darrro

Przestańcie te bzdury wypisywać.Faceci !!!!Podwyżka jest od stycznia .Dostaliśmy socjal w postaci paczek na święta.

@darrro

Już waszego narzekania słuchać się nie da....

Moro
@Nice

Jakie paczki, co ty piszesz za bzdury. Zgodzę się tylko że paczki otrzymują tylko osoby pobierające w rodzinne na dzieci.

@Nice

Ciekawe jakie paczki na święta? Bo ja na oczy nie widziałam żadnej paczki , nie bądź śmieszny. Jak Ci się nie chce czytać to po co czytasz kup sobie gazetę

Niv
@darrro

Darrro jesteś w błędzie.!!!Socjal to paczki,imprezy zakładowe,talony,poczęstunek,posiłki regeneracyjne., ubrania robocze,woda,kawa.Dofinansowania do sanatorium ,leków ,okulary to dofinansowania z funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych.Wczasy pod gruszą ,kolonie to inny pakiet.Dofinansowania do dojazdów do pracy są z Pefronu.To są fundusze ,z których my możemy korzystać.Wszystko to zależy od pracodawcy

@Moro

Moro paczki w Jarexsie otrzymuje każde dziecko pracownika do 14 roku życia.Tak było w 2019.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak macie liczony urlop za przepracowane 4 lata ile dni miesięcznie się należy 2 czy 2,5 ?

Niv

Urlop rehabilitacyjny każdy ma po 10 dni.Urlop wypoczynkowy zależy od stażu pracy.26 lub 20 rocznie.Moze być rozbity za każdy Mc na dni

Jarexs Plus

Bardzo dobra Firma Ochrony.Super Dyrektor w Legnicy.

Janusz

Bardzo dobra Firma dla ludzi z orzeczeniem niepełnosprawności.Mozesz także dorabic do renty.Umowa o pracę lub zlecenie.

Ojejkasia

Coś o uszy mi się obiła jakaś akcja Jarexsu na Viessmanie w Legnicy. Może ktoś jakieś szczegóły powiedzieć?

Boguś

W Rzeszowie dyrektor to jak wynika z IPN szogun tajniak ubecji. To czego się po takich spodziewać.

Janusz

Kierownicy to wilki w owczej skórze.Dbają tylko o swoje.Jedyne co potrafią to zrobić grafik .I to zmieniany 5 razy w miesiącu.Obgadują wszystkich pracowników do każdego.Lubią żyć życiem innych.Zasłaniając swoje...To norma.

panama
@Janusz

To nic nowego ,takie praktyki stosują bez skrupułów .Mają swoich donosicieli którzy bez przerwy przesiadują w biurze i donoszą na każdego ,a oni to bardzo uwielbiają. więc nic w tym dziwnego że wciąż zmieniają grafiki i jeszcze donosiciele dostają sowite premie o których co niektórzy piszą że otrzymali je od firmy ,tylko niech wpierw powiedzą za co ją otrzymali.

@panama

Wiadomo klany rodzinne dyskutują o każdym.Za donoszenie mają premię.A pracowników wyśmiewają.Proste.Jedni dostają dodatki za dodatkowe zlecenia.Inni za donoszenie i plotkarstwo.A gdzie obiektywizm Kierownika?Którymś głos za plecami wyśmiewa każdego pracownika za wszystko.!!!!- W Jarexs to norma.Najlepiej swoje godziny i do domu.

Jarexs plus
@panama

Mobbing i niszczenie opinii to norma.Zniszczyliscie koleżankę,że względu na stan zdrowia .To odeszła.Jednak grubo się pomyliliscie ,bo kapusia i tych co do Legnicy dzwonią i piszą na Koordynatora.Macie wśród Was.!!!!!Zazdrościł koleżance pracy,zaradności i zepsuł opinię.A niech powie ile razy za niego wykonywała pracę,bo spał.itd.Broniła kolegów.A chorobą zapłaciła za innych.

Tajfun
@Jarexs plus

I to nie jeden ,a dwóch na zmianę do Legnicy na skargę dzwonią.Uwazaja,że Jarexs za mało płaci i tym wywalczą podwyżkę ponad ustawą.To kolezanka powinna dostać dodatkowy etat za to co dodatkowo robi .O pracy to może podyskutować Dyrektor Legnicy i Dyrektor Obiektu.Wtedy może sprawiedliwie ocenić.Pracę.Nie chorobę.

Tajfun
@Jarexs plus

Kierownik obiektu wydał obowiązki na piśmie.Zrobił kamery w biurze .I widzi pracę każdego z Was.

niepis
@panama

Niszczenie ludzi, mobbing, wzajemne donoszenie, itp. - i tak na okrągło się czyta, to samo.Gdzie tak jest? U nas w Toruniu było i jest ok.

Jarexs

Jarexs to super Firma ochrony.Plusy pensja na czas.Minusy wszystko wokoło.

Jarexs

Wesołych.Swiat Dyrekcji Jarexs życzą pracownicy

Ochroniarz

Powiem task na semerlocku w gdyni p.Basia (usunięte przez administratora) i dobrze puilnuje a ze wam łajzy nie udaje sie nic wywieść i okraść firmy to macie problem, p.Basia wypełnia swoje obowiązki na lewo chcecie brac to gdzie indziej próbujcie. Do ochroniarza z aresu co pracuje w jarexie wes sie w garsc a nie na kacu przychodzisz do pracy. kordynador rogowski to kawał sk... tylko (usunięte przez administratora) z ochroniarzami z aresu w leborku. pozbyc sie chcecie rzetelnej pracownicy a moze cb sie pozbyc . NIe polecam ochrony Jarexu to kawał starych mochrelów i cwaniaków oraz Aresu. Konsalnet ,Jantar i Imprel rządzi.

Krystian

Praca dla niepełnosprawnych .Firma w porządku.Ubrania robocze .Pensja na czas.

Zdzisław

Za dojazdy 15płacą.Dostaliście już

Nice

Kierownicy i koordynatorzy cała kadra mają święta.Nasz fundusz socjalny dzielony jest dla Nich.Dla Nas nic nie ma .Jedynie Ci co mają dzieci ,a takich jest bardzo.mało paczki dostaną.A reszta pracuj na Kierownictwo .Takie święta.Oni mają za co świętować....Nam się nic nie należy!!!!

Tobiasz
@Nice

Wiadomo razem na ryby jeżdżą.I z ludzi się śmieją

Dominik
@Nice

Niech Dyrektor da wykaz paczki ,aby nasze dzieci znowu reklamówki z Mikołajem za 50 zł nie dostały.Kalendarz,ciasteczka .Suchary

Dominik
@Dominik

Kalendarz,chrupki,biszkopty to paczki dla dzieci .4000 pracowników z funduszem socjalnym.

F

Powinni zmienić nazwę na D.N.z O. Dawać Następnego z Orzeczeniem. Powinni mieć kontrolę z NIK bo pobierają z PFRON budżetowe pieniądze.

Jurek
@F

Dlatego zatrudniają tych co w innej ochronie podpadli (usunięte przez administratora) .Aby tylko kasę zgarnąć

U.
@F

Firma porażka.Jak zatrudniają obiecują wszystko.Szybko okazuje się ,że to fikcja!Na obiektach brak wody.Musisz z domu przynosić.Kapują jeden na drugiego ,obgadywanie.

@Jurek

Dla Jarexu liczy się dofinansowanie z Pefronu nie pracownik.

Kondi
@F

Prawda bo odbierają na tych samych Falach.Robią wszystko co im każą.Za najniższa krajową.

@Jurek

Takich co już podpadli i nigdzie ich nie chcą.I próbują ustawiać starą ekipę.Wyzywają to najlepiej im wychodzi.Sle wszystko jest do czasu....

Co w Jarexsie na święta dają dla pracowników

darrro
@Paweł

Rapę w łapę,pracuję w tej firmie już ładnych parę lat i jeszcze nigdy nic na święta firma nie dawała i nie daje .Jedynie kadra dostaje odpowiednie premie z naszych pieniędzy które my dla nich wy prac€jemy .

Jurek
@Paweł

Ha ha dobre...Tyraj i milcz!- to mamy

Maxi
@darrro

Jak to nic nie dają.Przeciez szczycą się paczkami dla dzieci.Zawartość suchary.Bo czekoladki biuro zje.Paczkę dostaniesz.Jak kierownik nie zapomni Cię zapytać .Czy masz dziecko...Nawet kasy na czas nie ma bo przerzucają z Jarexs do Jarexs Plus.Ta Firma.To porażka.Kadra zarządzająca ....wiele do ....

Jarex Legnica
@darrro

To prawda dla kadry wszystko dla Nas nic.

Kazik
@darrro

Za dojazdy nie zwracają ,a Ty chcesz coś na święta.Przecież dla Nich było by za mało do podziału.Na dojazd każdy powinien systematycznie dostać,bo PEFRON zwraca.A co dostaje 1 na 5 .

W Jarexsie na święta nic nie dają. Gołą pensję

Nice

Życzę Zdrowych Wesołych Świąt wszystkim koleżanką i kolegą z Jarexs i Jarexs Plus.Niech ten Nowy Rok da Nam dużo radości

Jarex

Tzw załoga siostrzano-braterska.Ma premię.Za donoszenie kierownikowi.Grafiki tak jak chcą,podwyżki itd

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS