PPHU Kampra

Opinie o PPHU Kampra

?

Z umowami to różnie bywa. Jedni w ogole ich nie mają inni mają na pół etatu ale robic muszą po 8 tak czy tak a jeszcze inni cały etat. Zależy jak ci sie uda dostac

mirek

Ja pracuje tu od dawna i nie narzekam. Nadgodziny są płatne i nie ma za nie wolnego jak w innych zakladach. Pozdr.

MŁA

O premii możesz zapomnieć. (usunięte przez administratora)

zgodze sie,ze kampra to nie wszystko i nie mozemy tyrac non stop bo chyba kazdy chce pobyc z rodzina no nie? a placa to powinna byc jak praca czyli na pewno nie taka mala. dobrzy pracownicy odchodza a zatrudniani sa mlodzi kompletnie bez umiejetnosci

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPHU Kampra? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

nie rozumiem? pracuje tam od dawna i nadgodziny sa naj pozniej dwa tygodnie po 10 płacone a wypłata zawsze na czas. ogólnie nie narzekam, ale zawsze by mogło byc lepiej. pzadrawiam

gal anonim

jezeli chodzi o meble to sa dobrej jakosci i wykonania ale to tylko dlatego ze pracownicy na to tyraja i oni inwestuja by klient byl zadowolony wzamian pracownicy mogliby otrzymac lepsze traktowanie i przede wszystkim wieksza place po za tym polecam meble wykonane przy wielu trudach nie jednej osoby

prawda swieta nie docenia sie pracownika i kazdy tyra za marne grosze

MŁA

Jeśli masz kuchnię w linii prostej to pewnie dadzą radę w jeden dzień ogarnąć. Problemy zaczynają się jak wchodzą w to jakieś kąty. Narożniki itp. Wtedy zaczynają się domówienia a później reklamacje a na jedno i drugie mają kolejne 2 tygodnie więc kuchnia będzie czekać nieskończona.

klient

Mam pytanie jak chodzi o kuchnie czy naprawde się czeka tak długo i są w stanie zamontować ją w jeden dzień ? ? ?

nowy

wybieram się do tej firmy do pracy za kierowce ,prosze o szczerom odpowiedz jak tam jest czy się opłaca i czy faktycznie tyle godzin sie pracuje bo teraz jade po 10godzin i to nocki i nie zamierzam robić po 18

(usunięte przez administratora)Ja już dawno rozstałem się z tą firmą i nie żałuję. Polecam tak też zrobić innym.Fachowcy tam się marnują!!!!!

(usunięte przez administratora)Jesli się czepia to znaczy ze jestes nierzetelny w pracy, Ja polecam tą firmę, pracuje tu bardzo długo i nie narzekam, jeszcze raz polecam, nie było ani razu opóżniene wypłaty, zawsze na czas, porównując do innych firm na terenie sremu, a robić trzeba wszędzie, jak sie tam tobie praca nie podoba to ja zmien, na pewno nastepny pracodawca bedzie całowac cie w(usunięte przez administratora).hehe

ja jestem innego zdania, jeśli jesteś ok do pracodawcy i dobrze pracujesz to w tej firmie jesteś doceniony, widocznie jesteś słaby w robocie albo nie masz zawodu i dlatego narzekasz. polecam firme kampra.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Kampra - Nochowo

PPHU Kampra