PPHU Kampra

Nochowo

Opinie o PPHU Kampra

3edx

no wlasnie bez przesady po co tak o kims pisac..przeciez kazdy moze miec inne priorytety i kazdemu na innnych zarobkach zalezy moze ktos sobie wlasnie chce po prostu tylko przez wakacje jakos dorobic :)

Ktoś tam

technolog
@Ktoś tam 14.05.2016 12:19
Uwaga skierowana do technologów drewna / konstruktorów. Szukają "Głupka na lato" ( okres urlopowy ), a roboty dużo....

A skąd wiesz?

MŁA

Do pracy zawsze potrzebni są. Nie wiem jak to wygląda z kobietami, a pracuje ich trochę więc i dla nich miejsce sie znajduje. Warto podlecieć i papiery złożyć a może sie uda

MŁA

Nie wiem jak ci pomoc bo piszesz w dwoch osobach i nie wiem czy chcesz sie zatrudnic jako facet czy jako kobieta.

MŁA

50-tki oznaczaja to ze za ndg dostajesz swoja godzinowke plus 50 % godzinowki czyli jesli masz np. 10 zloty na godzinkę to za nadgodzine masz 15 zloty.

@MŁA 23.08.2015 07:31

Jak masz 10 zł nie szalejesz za bardzo może ? Chyba że piszesz o stawce brutto to spoko. Co do kobiet, za wiele ich tam nie ma na chwile obecną, po za tym jak dostaniesz umowe na 1/2 etatu to się możesz cieszyć niektórzy mieli 1/4 a robisz 8 godzin. Po za tym jak na nieszczęscie zachorujesz mając pół etatu to jak zobaczysz wypłate to się przekręcisz , bo niby jest wszystko tak samo jak cały etat ale jak co do czego to wszystko masz na umowie. A tak jak pisali poprzednicy to ile godzin jesteś musisz zapisywać dodatkowo w domu i liczyć czy Ci się zgadza, pamiętaj że 15 minut się nie liczy więc jak Ci się uzbiera tak kilka godzin przez to to się nie zdziw że Ci nie zapłacą. Stali pracownicy tak owszem robią po 15 lat w jednej firmie, nikt im nic nie powie jak "ściemniają" bo nikt z doświadczeniem za te pieniądze im nie przyjdzie dlatego połowa pracowników przyszła z " wschodu", a jeżeli jesteś nową osobą to tyrasz jak wół i non stop , a drugi Ci się śmieje w twarz i opiera ściane, lub idzie do domu. Tak w skrócie nie polecam ...

@MŁA 23.08.2015 07:31

MŁA

Wszystko zależy co umiesz. Jeśli jesteś kiepskim pracownikiem to bedziesz niepotrzebny na tyle żeby robić ndg ale jak juz umiesz coś to co chwila by chcieli żebyś zostawał. Przesady nie ma. Jak już to przeważnie 2 , 3 ndg dziennie i to nie zawsze a no i soboty mile widziane. Za ndg płacone są 50-tki

berta1
@MŁA 23.07.2015 14:23

Zapisuj sobie godziny i nadgodziny sumuj jak ci będzie pasować to masz farta

prawda

Mirku jeśli się przyznałeś przy następnej kontroli powiedz prawdę bo jak nie to ci Jądra ujebią

prawda

Jeśli wszyscy piszą że pracuje się nadgodziny i szef płaci je rzetelnie w firmie KAMPRA najpóźniej do końca miesiąca to dla czego Panie Antoni nie wykazuje Pan ich w ZUSIE i URZĘDZIE SKARBOWYM czas się tym zająć i złożyć donos pozdrawiam

Dj;)

Praca w firmie hmmm do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Motto szefa mądry nie musi być ale silny tak. A jeśli chodzi o nadgodziny szkoda słów trzeba zapisywać sobie w domu bo później jest rozczarowanie nie polecam nikomu tej firmy. A staży pracownicy to niemoty życiowe tylko Kampra i Kampra bo w innej pracy leżą nauczeni robić to samo od kilkunastu lat i czepiają się nowych śmiać się chce pozdro

MŁA

No szału nie dostaniesz w tej firmie a to 1700 to i tak jest najnizsza krajowa ktora wejdzie w zycie od stycznia wiec nie ma co patrzec ze to jest troche wiecej niz najnizsza teraz

parias

te 1700 złotych to i tak wyjątkowa oferta w urzędzie pracy. Przejrzyj sobie wszystkie i sprawdź na której można zarobić więcej niż najniższa krajowa. Przychodzą oferty i człowiek musi tyrać za marne grosze . Te 1700 to też nic wielkiego, ale zawsze to stówka , którą można wydać więcej. Nie licz na zbyt wiele tutaj

kierowca

jako kierowca to będziesz zasuwał za kółkiem do np Warszawy, potem będziesz jako pomocnik montera zasuwał no i powrót za kółkiem...a za nadgodziny dostaniesz wolne na którym i taki cię oszukają

?

Z umowami to różnie bywa. Jedni w ogole ich nie mają inni mają na pół etatu ale robic muszą po 8 tak czy tak a jeszcze inni cały etat. Zależy jak ci sie uda dostac

mirek

Ja pracuje tu od dawna i nie narzekam. Nadgodziny są płatne i nie ma za nie wolnego jak w innych zakladach. Pozdr.

MŁA

O premii możesz zapomnieć. (usunięte przez administratora)

zgodze sie,ze kampra to nie wszystko i nie mozemy tyrac non stop bo chyba kazdy chce pobyc z rodzina no nie? a placa to powinna byc jak praca czyli na pewno nie taka mala. dobrzy pracownicy odchodza a zatrudniani sa mlodzi kompletnie bez umiejetnosci

nie rozumiem? pracuje tam od dawna i nadgodziny sa naj pozniej dwa tygodnie po 10 płacone a wypłata zawsze na czas. ogólnie nie narzekam, ale zawsze by mogło byc lepiej. pzadrawiam

gal anonim

jezeli chodzi o meble to sa dobrej jakosci i wykonania ale to tylko dlatego ze pracownicy na to tyraja i oni inwestuja by klient byl zadowolony wzamian pracownicy mogliby otrzymac lepsze traktowanie i przede wszystkim wieksza place po za tym polecam meble wykonane przy wielu trudach nie jednej osoby

prawda swieta nie docenia sie pracownika i kazdy tyra za marne grosze

MŁA

Jeśli masz kuchnię w linii prostej to pewnie dadzą radę w jeden dzień ogarnąć. Problemy zaczynają się jak wchodzą w to jakieś kąty. Narożniki itp. Wtedy zaczynają się domówienia a później reklamacje a na jedno i drugie mają kolejne 2 tygodnie więc kuchnia będzie czekać nieskończona.

klient

Mam pytanie jak chodzi o kuchnie czy naprawde się czeka tak długo i są w stanie zamontować ją w jeden dzień ? ? ?

nowy

wybieram się do tej firmy do pracy za kierowce ,prosze o szczerom odpowiedz jak tam jest czy się opłaca i czy faktycznie tyle godzin sie pracuje bo teraz jade po 10godzin i to nocki i nie zamierzam robić po 18

(usunięte przez administratora)Ja już dawno rozstałem się z tą firmą i nie żałuję. Polecam tak też zrobić innym.Fachowcy tam się marnują!!!!!

(usunięte przez administratora)Jesli się czepia to znaczy ze jestes nierzetelny w pracy, Ja polecam tą firmę, pracuje tu bardzo długo i nie narzekam, jeszcze raz polecam, nie było ani razu opóżniene wypłaty, zawsze na czas, porównując do innych firm na terenie sremu, a robić trzeba wszędzie, jak sie tam tobie praca nie podoba to ja zmien, na pewno nastepny pracodawca bedzie całowac cie w( usunięte przez administratora ).hehe

ja jestem innego zdania, jeśli jesteś ok do pracodawcy i dobrze pracujesz to w tej firmie jesteś doceniony, widocznie jesteś słaby w robocie albo nie masz zawodu i dlatego narzekasz. polecam firme kampra.

Zostaw opinię o PPHU Kampra - Nochowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Kampra